Szerző Téma: Adminok figyelmébe (hibás feltöltések, stb.)  (Megtekintve 382092 alkalommal)

Nem elérhető Mor Tuadh

• One of the SubLords
  • Adminisztrátor
  • Nem: Férfi
  • Mailer-Daemon
    • Profil megtekintése
    • Super Subtitles
Re:Adminok figyelmébe (hibás feltöltések, stb.)
« Sticky post Dátum: 2011. Február 01. - 12:36:48 »
Ha bármivel kapcsolatban szeretnél az adminokhoz fordulni, azt itt teheted meg.
Ha olyan kérdésről van szó, amit nem szeretnél ide kiírni, akkor keress meg minket e-mailen vagy küldj privát üzenetet!

Itt lehet például:
  • jelezni, ha valamelyik feliratunk más verzióhoz is passzol, mint amiket kiírtunk
  • jelezni, ha valamelyik felirattal olyan komoly gond van, ami az adminok kiemelt figyelmét igényli (pl. egyáltalán nem jó a release-hez, amit kiírtunk)
  • jelezni, ha az oldal/fórum/blog működésében valami hiba lépett fel
  • szólni, ha valamilyen téma szerinted önálló topicot igényelne

Ha az oldalra valamilyen fejlesztést szeretnél javasolni, az ne itt tedd, arra van külön topic:

Fejlesztési ötletek, javaslatok

Ha valamelyik feliratban valamilyen formai vagy fordítási hibát találtál, vagy csak szeretnél róla pozitív vagy negatív véleményt mondani, arra is van külön topic:

Feliratok értékelése
« Utoljára szerkesztve: 2015. Augusztus 27. - 09:36:19 írta Mor Tuadh »

Elérhető J1GG4

• Adminisztrátor
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2916 Dátum: 2017. Január 02. - 10:02:19 »
Sziasztok, csak azt szeretném jelezni, hogy a feliratoknál a Van Helsing (Season 1) (HDTV, 720p) helyett, az Outsiders.S01.HDTV.720p.HUN.zip van feltöltve!

Hali, kösz a jelzést, benéztem. Orvosolva. :)
Fordítások: Fear the Walking Dead, The Strain, Teen Wolf & Prison Break
Projekt: Santa Clarita Diet

Twitter: twitter.com/J1GG4subs
Facebook: facebook.com/J1GG4subs

Nem elérhető Jampecxxx

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2915 Dátum: 2017. Január 02. - 09:46:02 »
Sziasztok, csak azt szeretném jelezni, hogy a feliratoknál a Van Helsing (Season 1) (HDTV, 720p) helyett, az Outsiders.S01.HDTV.720p.HUN.zip van feltöltve!

Nem elérhető mata

• Fordító
  • felirat- és pókeraddikt
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2914 Dátum: 2016. December 27. - 09:22:18 »
Ezek szerint több mint 2 napja töltöttem a feliratot. A mostani már rendben van.  :thanks:

Mikor töltötted le a feliratot hozzá?
Csak mert én javítottam az időzítését két napja, lehet, hogy a legelső verziót szedte le.
Próbálj rá, légyszíves!;)

Az  Equals (2015) (BRRip-RARBG, BDRip-ROVERS, BRRip.720p-RARBG, 720p-MT, 720p-RARBG, 720p-ROVERS, 1080p-MT, 1080p-RARBG, 1080p-ROVERS) magyar felirat a 720p-ROVERS verzióhoz nem passzol.

:welcome:
Aktuális fordítások: The Affair 3. évad, Family Guy S15 besegítés vagy átnézés, Quick Draw S02 atomkomótos tempóban
https://twitter.com/matapapi

Nem elérhető Tauko

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2913 Dátum: 2016. December 27. - 09:05:25 »
Ezek szerint több mint 2 napja töltöttem a feliratot. A mostani már rendben van.  :thanks:

Csak mert én javítottam az időzítését két napja, lehet, hogy a legelső verziót szedte le.

Az  Equals (2015) (BRRip-RARBG, BDRip-ROVERS, BRRip.720p-RARBG, 720p-MT, 720p-RARBG, 720p-ROVERS, 1080p-MT, 1080p-RARBG, 1080p-ROVERS) magyar felirat a 720p-ROVERS verzióhoz nem passzol.

Nem elérhető mata

• Fordító
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2912 Dátum: 2016. December 27. - 09:01:07 »

Aktuális fordítások: The Affair 3. évad, Family Guy S15 besegítés vagy átnézés, Quick Draw S02 atomkomótos tempóban

Nem elérhető Tauko

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2911 Dátum: 2016. December 27. - 08:52:56 »

Nem elérhető mata

• Fordító
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2910 Dátum: 2016. December 27. - 07:55:15 »
Az Evolúció című francia film: http://www.feliratok.info/index.php?fid=581711
jó ehhez is: Evolution.2016.TRUEFRENCH.SUBBED.DVDRip.x264-fricklebottier
Valamint az FPS-ük 24 és nem 23.976 :P

Köszi, beírtam ;) - vbalazs91
« Utoljára szerkesztve: 2016. December 27. - 12:46:59 írta vbalazs91 »

Elérhető J1GG4

• Adminisztrátor
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2909 Dátum: 2016. December 26. - 08:42:48 »
Sziasztok! A Westworld 1x07-nél nem egyértelmű, hogy a HDTV-AFG, 720p-AVS, 720p-PSA, 720p-RMTeam release-ekhez melyik hunsub passzol. Engsub meg csak egy van, ami a kiírás szerint mindegyikhez passzol + a KILLERS-hez, ami a két hunsubot megkülönbözteti. Köszi előre is.

Köszi, javítva. Elfelejtettem kivenni a KILLERS-estől a többit, mert amúgy "csak" 0,2 secet toltam rajta,
ami YYeTs-nél bőven zavaró, de addictedesnél észre sem venni, mert az ide-oda táncol. :D

Nem elérhető Marco

• Fordító
  • kooperatív multiplayer
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2908 Dátum: 2016. December 26. - 03:31:02 »
Sziasztok! A Westworld 1x07-nél nem egyértelmű, hogy a HDTV-AFG, 720p-AVS, 720p-PSA, 720p-RMTeam release-ekhez melyik hunsub passzol. Engsub meg csak egy van, ami a kiírás szerint mindegyikhez passzol + a KILLERS-hez, ami a két hunsubot megkülönbözteti. Köszi előre is.
Fordítás alatt: Life in Pieces | Átnézés: Mom | Folytatásra vár: Con Man (projekt), Better Call Saul, Brooklyn Nine-Nine, Grace and Frankie (projekt) | Parkolópályán: Doll & Em | Befejezve: The Newsroom, The Slap, Downton Abbey, Doctor Thorne, Gilmore Girls (projekt) | Belekontárkodtam: Roadies, Narcos, The Man in the High Castle, Mozart in the Jungle, Transparent és 5 másik :-)

Nem elérhető Mor Tuadh

• One of the SubLords
  • Adminisztrátor
  • Mailer-Daemon
    • Profil megtekintése
    • Super Subtitles
« Hozzászólás #2907 Dátum: 2016. December 25. - 19:08:20 »
Kedves Mor!

Szeretném jelezni, hogy a kitett 21 Jump Street 2. évados felirat sajnos a 3. évadé, viszont a 2.-hoz nincsen :(
Egyébként köszönöm a munkáidat, nagyon örülök nekik!!!

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

Köszi a jelzést, utánanézek majd.

Nem elérhető Denisa

• Tag
  • **
  • Nem: Nő
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2906 Dátum: 2016. December 25. - 17:22:44 »
Kedves Mor!

Szeretném jelezni, hogy a kitett 21 Jump Street 2. évados felirat sajnos a 3. évadé, viszont a 2.-hoz nincsen :(
Egyébként köszönöm a munkáidat, nagyon örülök nekik!!!

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

Elérhető J1GG4

• Adminisztrátor
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2905 Dátum: 2016. December 25. - 14:51:29 »
A Place to Call Home s04e02 - a FUtV rilízben nincs glitch, csak a CBFM-ben.

Köszi, igen, úgy akartam, csak véletlenül a FUtV-snél is a megjegyzésben maradt, töröltem.

Nem elérhető pittyke

• Fordító
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2904 Dátum: 2016. December 25. - 14:14:49 »
A Place to Call Home s04e02 - a FUtV rilízben nincs glitch, csak a CBFM-ben.

Nem elérhető mata

• Fordító
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2903 Dátum: 2016. December 22. - 08:03:40 »
Az Anomalisa című film HDripes (pl EVO vagy iFT) 20legendd felé subja tökéletesen illeszkedik a BDRip-GECKOShoz is, gondolom, ez fordítva is igaz akkor, azaz Anonymus barátunké is illeszkedik a HDRipekhez. :)

Ezt még nem írtátok be, srácok.

Ejj, de türelmetlen vagy :P

Most már be van :)

Pont egy hetet vártam. :D
De amúgy ha nem jön az előttem szóló posztja, akkor el is felejtem.:P
Mindenesetre köszi, puszi.  :beer:

Nem elérhető vbalazs91

• Fórummoderátor
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2902 Dátum: 2016. December 22. - 07:37:14 »
Az Anomalisa című film HDripes (pl EVO vagy iFT) 20legendd felé subja tökéletesen illeszkedik a BDRip-GECKOShoz is, gondolom, ez fordítva is igaz akkor, azaz Anonymus barátunké is illeszkedik a HDRipekhez. :)

Ejj, de türelmetlen vagy :P

Most már be van :)
Fordítások:
Aktuális sorozat(ok): Humans, The Flash
Új évadra váró sorozat(ok): 12 Monkeys, Sense8, The X-Files
Előfoglalt sorozat(ok): Samurai Jack

Nem elérhető mata

• Fordító
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2901 Dátum: 2016. December 22. - 07:27:58 »

Nem elérhető Mor Tuadh

• One of the SubLords
  • Adminisztrátor
  • Mailer-Daemon
    • Profil megtekintése
    • Super Subtitles
« Hozzászólás #2900 Dátum: 2016. December 22. - 01:43:21 »
Ha a Rush Hour 3 (2007) (720p-CHD) feliratot letöltöm, Scary.Movie.3.2003.BluRay.720P.DTS.X264-CHD néven mentődik le. :-[ ::)

De a Rush Hour 3 felirata ez.

Téged nem lehet átverni, pedig nagyon trükkösen próbálkoztunk...  :hihi: Köszi egyébként, szép fogás, javítottam is. :)

Nem elérhető George Bailey

• Fordító
  • Háromszoros tündérnagybácsi
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2899 Dátum: 2016. December 22. - 01:36:05 »
Ha a Rush Hour 3 (2007) (720p-CHD) feliratot letöltöm, Scary.Movie.3.2003.BluRay.720P.DTS.X264-CHD néven mentődik le. :-[ ::)

De a Rush Hour 3 felirata ez.
Ó, Nagyszellem, ki teremtettél minden fajt, tekints kegyesen az egész emberi családra és vedd el az arroganciát és gyűlöletet, mely elválaszt minket testvéreinktől.

Chuck Norris egyszer ellátogatott a Virgin szigetekre. Azóta már csak A Szigetek a neve

Nem elérhető mata

• Fordító
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2898 Dátum: 2016. December 15. - 14:40:33 »
« Utoljára szerkesztve: 2016. December 22. - 07:27:52 írta mata »

Nem elérhető GodBadka

• Fordító
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2897 Dátum: 2016. December 06. - 06:07:53 »
Sziasztok!

Ez ma került ki:
Öngyilkos osztag (szinkronoshoz)
Suicide Squad (2016) (EXTENDED.BRRip-ETRG, EXTENDED.BDRip-SPARKS, EXTENDED.720p-ETRG, EXTENDED.720p-Ganool, EXTENDED.720p-MkvCage, EXTENDED.720p-RARBG, EXTENDED.720p-ShAaNiG, EXTENDED.720p-SPARKS, EXTENDED.1080p-RARBG, EXTENDED.1080p-SPARKS)

Szerintem a magyar BD rip (sajnos) nem extended/bővítettverzió, hanem csak sima "theatrical", szóval a feltüntetett release.-ekhez szeritnem biztos nem jó.

HDRip-ban kijöttek Theatrical release-ek is, azokhoz vélhetően kis csúsztatással jó, ahogy gondolom esetleg más országokban kiadott Theatrical-os release-ekhez is.

Persze lehet, hogy valahol összebarkácsoltak egy vegyes verziót, és ahhoz tényleg jó, ez esetben elnézést, de a release felsorolás akkor sem stimmel.

Szervusz!

A felirat a SPARKS bővített BluRay release alapján készült, és ahhoz biztosan passzol. A csomagban két felirat van. Egy, ami az angol szinkronoshoz készült forced, ami a kiírásokat és a nem angol szövegek fordítását tartalmazza, valamint egy olyan, amibe ezeken kívül belekerültek azok a szövegek, amik a bővített verzióban vannak benne, és biztosan nem kerülnek majd szinkronizálásra. A többi felsorolt release-hez nem tudok hozzászólni. Ha valamelyikhez nem passzol, akkor kérlek jelezd, hogy melyik az.

Üdv, Badka
« Utoljára szerkesztve: 2016. December 07. - 06:16:45 írta GodBadka »

Nem elérhető Tarzaan

• Tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2896 Dátum: 2016. December 04. - 12:10:33 »
Sziasztok!

Ez ma került ki:
Öngyilkos osztag (szinkronoshoz)
Suicide Squad (2016) (EXTENDED.BRRip-ETRG, EXTENDED.BDRip-SPARKS, EXTENDED.720p-ETRG, EXTENDED.720p-Ganool, EXTENDED.720p-MkvCage, EXTENDED.720p-RARBG, EXTENDED.720p-ShAaNiG, EXTENDED.720p-SPARKS, EXTENDED.1080p-RARBG, EXTENDED.1080p-SPARKS)

Szerintem a magyar BD rip (sajnos) nem extended/bővítettverzió, hanem csak sima "theatrical", szóval a feltüntetett release.-ekhez szeritnem biztos nem jó.

HDRip-ban kijöttek Theatrical release-ek is, azokhoz vélhetően kis csúsztatással jó, ahogy gondolom esetleg más országokban kiadott Theatrical-os release-ekhez is.

Persze lehet, hogy valahol összebarkácsoltak egy vegyes verziót, és ahhoz tényleg jó, ez esetben elnézést, de a release felsorolás akkor sem stimmel.

Nem elérhető pcroland

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2895 Dátum: 2016. November 25. - 20:50:36 »
Hmmm, tényleg nem egyszerre indul a 720p és 1080p :O Elnézést akkor, nem találkoztam még ilyennel iTunes-os WEB-DL-nél :D
Persze hogy nem ugyanazok, egyik a 720p-s, másik az 1080p-s ViSUM-hoz jó, mint az oda is van írva. Ha megfelelően társítod a videót a felirattal, elvileg jónak kell lennie.

Nem elérhető mark

• VIP
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2894 Dátum: 2016. November 25. - 20:36:03 »
Szeretném jelezni, hogy amikor az American Horror Story 6. évadára keresek úgy, hogy releasernek megadom ViSUM-ot az első 4 részre két találatot ad ki:
http://www.feliratok.info/?search=&soriSorszam=&nyelv=Magyar&sorozatnev=American+Horror+Story+%282011%29&sid=1854&complexsearch=true&knyelv=0&evad=6&minoseg=0&rlsr=1548
Letöltés után kiderül, hogy ezek nem ugyanazok, 1-2 másodperces csúszások vannak egymáshoz képest. Amiknél WEB-DL.1080p-ViSUM van azok nem jók a ViSUM release-ekhez.

Persze hogy nem ugyanazok, egyik a 720p-s, másik az 1080p-s ViSUM-hoz jó, mint az oda is van írva. Ha megfelelően társítod a videót a felirattal, elvileg jónak kell lennie.
Futó fordítások: Brooklyn Nine-Nine

Új évadra vár: Better Call Saul, Preacher, American Horror Story

Nem elérhető pcroland

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2893 Dátum: 2016. November 25. - 20:05:57 »
Szeretném jelezni, hogy amikor az American Horror Story 6. évadára keresek úgy, hogy releasernek megadom ViSUM-ot az első 4 részre két találatot ad ki:
http://www.feliratok.info/?search=&soriSorszam=&nyelv=Magyar&sorozatnev=American+Horror+Story+%282011%29&sid=1854&complexsearch=true&knyelv=0&evad=6&minoseg=0&rlsr=1548
Letöltés után kiderül, hogy ezek nem ugyanazok, 1-2 másodperces csúszások vannak egymáshoz képest. Amiknél WEB-DL.1080p-ViSUM van azok nem jók a ViSUM release-ekhez.
« Utoljára szerkesztve: 2016. November 25. - 20:15:31 írta pcroland »

Nem elérhető Mor Tuadh

• One of the SubLords
  • Adminisztrátor
  • Mailer-Daemon
    • Profil megtekintése
    • Super Subtitles
« Hozzászólás #2892 Dátum: 2016. November 16. - 16:56:27 »
Beszerezhetetlen a nagytöbbség számára a közismert mindenki számára elérhető oldalakon SEM található ViSUM verzió tehtát nem off.Megkérnélek pm ben küld át linket aho lvisum relesek könnyen gyorsan beszerezhetők mert én évtizednyi p2p múltal sem lelek ilyet....RARBG mindenkinek könnyen tisztán.Szóval amennyibenlehet váltsatok erre
Más a VISUM 1080p hez se jó a felirat MERT FX csatorna reklám van az elején tehát az időzítésetek mindenképpen hibása .Javítsátok kérlek.Köszi és bocs!

Javítottam az idézést. - vbalazs91

Nincs egy évtizedes torrentes múltam, mégis bent vagyok két oldalon is, ahol a ViSUM megtalálható, szóval nincs eldugva. A másik dolog, hogy még mindig nem kötelező mindenféle verzióhoz időzítést készíteni, ahhoz készül, amihez a fordító vagy az időzítő készít. De tényleg be lehet fejezni az offolást, mert ha folytatódik, törlöm a nem releváns kommenteket.

Nyugi, nekem is van ám évtizedes p2p múltam, szóval probléma megoldva  :hihi:
https://zooqle.com/search?q=visum

Jó, tudom, elég szegényes ott a kínálat, csak hülyéskedek.

Egyébként vbalazs kommentjável maximálisan egyetértek, ez már lerágott csont, ahhoz lesz felirat, amihez kapunk időzítést, ez van. :)
« Utoljára szerkesztve: 2016. November 16. - 16:58:33 írta Mor Tuadh »

Nem elérhető vbalazs91

• Fórummoderátor
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2891 Dátum: 2016. November 16. - 14:20:07 »
Beszerezhetetlen a nagytöbbség számára a közismert mindenki számára elérhető oldalakon SEM található ViSUM verzió tehtát nem off.Megkérnélek pm ben küld át linket aho lvisum relesek könnyen gyorsan beszerezhetők mert én évtizednyi p2p múltal sem lelek ilyet....RARBG mindenkinek könnyen tisztán.Szóval amennyibenlehet váltsatok erre
Más a VISUM 1080p hez se jó a felirat MERT FX csatorna reklám van az elején tehát az időzítésetek mindenképpen hibása .Javítsátok kérlek.Köszi és bocs!

Nincs egy évtizedes torrentes múltam, mégis bent vagyok két oldalon is, ahol a ViSUM megtalálható, szóval nincs eldugva. A másik dolog, hogy még mindig nem kötelező mindenféle verzióhoz időzítést készíteni, ahhoz készül, amihez a fordító vagy az időzítő készít. De tényleg be lehet fejezni az offolást, mert ha folytatódik, törlöm a nem releváns kommenteket.
Fordítások:

Nem elérhető sakhalin

• Tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2890 Dátum: 2016. November 16. - 13:58:46 »
American horror story s06e09 1080p rarbg hez nem jó az oldalon fentlévő:
American Horror Story (aka. American Horror Story: Roanoke) - 6x09 - Chapter 9 (WEB-DL.720p-ViSUM, WEB-DL.720p-RMTeam, WEB-DL.1080p-ViSUM, WEB-DL.1080p-RMTeam)

Eddig mindig jó volt a visum a RARBG felirathoz.
Köszi.

Előfordul az ilyen, de nincs odaírva, hogy jó lenne. Ha időzítést szeretnél hozzá, megcsinálom, csak az másik topik.

Okok.Csak csodálkozom ezen szóltam,hogy figyeljetek rá.Egyébként még egy súlyos off.Miért visum relesekhez jönnek a feliratok az esetek nagy többségénél?Pont az egyik legnehezebben beszerezhető (ha egyáltalán) relese.Tényleg ajánlom a RARBG időzítéseket az 1 katt és jön mindenkienk + majdnem az összes mai sorihoz hoz ki alapanyagot.Köszi és bocs a masszv offért!

Nyilván nem beszerezhetetlen, mert készül hozzá felirat, ami az esetek többségében a RARBG-hez is jó. Ezzel szerintem hagyjuk is el Off-Földet.

« Utoljára szerkesztve: 2016. November 16. - 14:11:04 írta vbalazs91 »

Nem elérhető mark

• VIP
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2889 Dátum: 2016. November 16. - 13:29:27 »
American Horror Story (aka. American Horror Story: Roanoke) - 6x09 - Chapter 9 (WEB-DL.720p-ViSUM, WEB-DL.720p-RMTeam, WEB-DL.1080p-ViSUM, WEB-DL.1080p-RMTeam)

Köszi.

Előfordul az ilyen, de nincs odaírva, hogy jó lenne. Ha időzítést szeretnél hozzá, megcsinálom, csak az másik topik.

Okok.Csak csodálkozom ezen szóltam,hogy figyeljetek rá.Egyébként még egy súlyos off.Miért visum relesekhez jönnek a feliratok az esetek nagy többségénél?Pont az egyik legnehezebben beszerezhető (ha egyáltalán) relese.Tényleg ajánlom a RARBG időzítéseket az 1 katt és jön mindenkienk + majdnem az összes mai sorihoz hoz ki alapanyagot.Köszi és bocs a masszv offért!

Nyilván nem beszerezhetetlen, mert készül hozzá felirat, ami az esetek többségében a RARBG-hez is jó. Ezzel szerintem hagyjuk is el Off-Földet.

Nem elérhető sakhalin

• Tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2888 Dátum: 2016. November 16. - 12:22:26 »

Köszi.

Nem elérhető mark

• VIP
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2887 Dátum: 2016. November 16. - 08:32:56 »

Köszi.

Nem elérhető sakhalin

• Tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2886 Dátum: 2016. November 15. - 23:00:39 »

Köszi.

Nem elérhető Taurusz

• Fordító
  • Magyar tarka
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2885 Dátum: 2016. November 06. - 15:07:33 »
Az Impastor.S02E05.Sins.of.the.Past-or.Pt.2.1080p.WEB-DL.AAC2.0.H.264-PODO-ból van 720p is, illetve jött WEBRip-RARBG, ami szintén jó hozzá. :)
| Futó sorozatfordítások | Ash vs. Evil Dead, Channel Zero.
| Előfoglalt sorozatok | Jean-Claude Van Johnson.

Nem elérhető MS

• Tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2884 Dátum: 2016. November 01. - 00:55:19 »
A  Falling Water - 1x01 - Don't Tell Bill (HDTV-FLEET) passzol a 720p KILLERS és FUM releasekhez is.

Nem elérhető zotovics

• Tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2883 Dátum: 2016. Október 30. - 20:00:30 »
Az oldalon található Game Of Thrones 1. évad(720p-REWARD, 720p-DEMAND)  feliratpakk, és a 2. évad (BDRip-TvT, 720p-DEMAND, 720p-REWARD) feliratpakk passzol az 1. és 2. évad BDRip-FGT rilízeihez.

Beírva, köszi! - J1GG4
« Utoljára szerkesztve: 2016. Október 30. - 20:35:27 írta J1GG4 »

Elérhető J1GG4

• Adminisztrátor
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2882 Dátum: 2016. Október 26. - 22:24:28 »
Ez a feliratotok:
The Exorcist (2016) - 1x03 - Chapter Three: Let 'Em In (WEBRip-FUM, WEBRip-RARBG, WEB-DL.720p-FUM, WEB-DL.720p-KiNGS, WEB-DL.720p-PSA, WEB-DL.720p-RMTeam, WEB-DL.1080p-KiNGS, WEB-DL.1080p-RMTeam)

Nem stimmel a 1080p kingshez!

Köszi, ránézek. :)

U.I.: Kitéve a passzoló, a kinn lévő csak a FUM-hoz jó.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Október 26. - 22:39:18 írta J1GG4 »

Nem elérhető sakhalin

• Tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2881 Dátum: 2016. Október 26. - 22:01:10 »
Ez a feliratotok:
The Exorcist (2016) - 1x03 - Chapter Three: Let 'Em In (WEBRip-FUM, WEBRip-RARBG, WEB-DL.720p-FUM, WEB-DL.720p-KiNGS, WEB-DL.720p-PSA, WEB-DL.720p-RMTeam, WEB-DL.1080p-KiNGS, WEB-DL.1080p-RMTeam)

Nem stimmel a 1080p kingshez!

Nem elérhető vbalazs91

• Fórummoderátor
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2880 Dátum: 2016. Október 24. - 22:57:44 »
twd 7x1  1080p dimension felirat nem jó a Dimension 1080p-hez

Cseréltem, most már jó.
Fordítások:

Nem elérhető sakhalin

• Tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2879 Dátum: 2016. Október 24. - 20:02:07 »
twd 7x1  1080p dimension felirat nem jó a Dimension 1080p-hez

Nem elérhető Danny

• Fordító
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2878 Dátum: 2016. Október 22. - 00:18:59 »
Hali!

Az általam pár napja beküldött Summer Camp (2015) (720p-RARBG, 1080p-RARBG) felirat passzol még ehhez a kettőhöz is:
Summer.Camp.2015.BDRip.x264-NOSCREENS
Summer.Camp.2015.720p.BluRay.x264-NOSCREENS
Aktív fordítás:  Eyewitness
Szünetel: -
Leendő fordítás: Friday the 13th
Elérhetőségek: https://twitter.com/sub_Danny és dannysubtitles@gmail.com

Elérhető J1GG4

• Adminisztrátor
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2877 Dátum: 2016. Október 13. - 13:21:58 »
Sziasztok!

A két link ugyanazt tölti le:

Halt and Catch Fire - 3x09 - NIM (HDTV-KILLERS, HDTV-AFG, HDTV-FUM, 720p-KILLERS, 720p-PSA, 720p-RMTeam)
http://feliratok.info/index.php?action=letolt&fnev=Halt%20and%20Catch%20Fire%20-%2003x09%20-%20NIM.KILLERS.English.C.orig.Addic7ed.com.srt&felirat=1476295415

Halt and Catch Fire - 3x10 - NeXT (HDTV-KILLERS, HDTV-AFG, HDTV-FUM, 720p-KILLERS, 720p-PSA, 720p-RMTeam)
http://feliratok.info/index.php?action=letolt&fnev=Halt%20and%20Catch%20Fire%20-%2003x09%20-%20NIM.KILLERS.English.C.orig.Addic7ed.com.srt&felirat=1476295719

Szóval a második link is ugyanazt, mint az első...

Hali, kösz a jelzést, javítva. :)

Nem elérhető Limpi

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2876 Dátum: 2016. Október 13. - 13:17:02 »
Sziasztok!

A két link ugyanazt tölti le:

Halt and Catch Fire - 3x09 - NIM (HDTV-KILLERS, HDTV-AFG, HDTV-FUM, 720p-KILLERS, 720p-PSA, 720p-RMTeam)
http://feliratok.info/index.php?action=letolt&fnev=Halt%20and%20Catch%20Fire%20-%2003x09%20-%20NIM.KILLERS.English.C.orig.Addic7ed.com.srt&felirat=1476295415

Halt and Catch Fire - 3x10 - NeXT (HDTV-KILLERS, HDTV-AFG, HDTV-FUM, 720p-KILLERS, 720p-PSA, 720p-RMTeam)
http://feliratok.info/index.php?action=letolt&fnev=Halt%20and%20Catch%20Fire%20-%2003x09%20-%20NIM.KILLERS.English.C.orig.Addic7ed.com.srt&felirat=1476295719

Szóval a második link is ugyanazt, mint az első...

Elérhető DennyKeh

• Fordító
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2875 Dátum: 2016. Október 04. - 19:39:52 »
Hali!

Rám írtak, hogy a 2 Broke Girls 5x19 srt. fájl felirata üres, megnéztem, és tényleg az. :)
Ha valaki tudná cserélni, előre is köszönöm! :)

Cseréltem. - Szandii
« Utoljára szerkesztve: 2016. Október 04. - 19:53:21 írta Szandii »
Fordítás alatt: The Good Place S01, This Is Us S01
Pötyögés:: Conviction S01, Grandfathered S01
Előfoglalt:: -
Befejezett:: SM S01, HoL S04, FWBL S01, S&L S02
Szünet: Young & Hungry S01-04, Zoo S01-S02

Twitter: https://twitter.com/DennyKeh4
Facebook: https://www.facebook.com/DennyKeh_subs-1689029277998241

Nem elérhető laci0604

• Tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2874 Dátum: 2016. Október 02. - 20:35:45 »
Sziasztok!

Csak szólni szeretnék, hogy a The night of című sorozat 1. évadának feliratait tartalmazó zip-je valószínűleg hibás, a 8. részhez nem lehet belőle kiszedni a feliratot.

@laci0604

szedd le újra és most próbáld, jónak kell lennie már

Működik, köszönöm!

Nem elérhető Mor Tuadh

• One of the SubLords
  • Adminisztrátor
  • Mailer-Daemon
    • Profil megtekintése
    • Super Subtitles
« Hozzászólás #2873 Dátum: 2016. Október 02. - 20:32:11 »
Sziasztok!

Csak szólni szeretnék, hogy a The night of című sorozat 1. évadának feliratait tartalmazó zip-je valószínűleg hibás, a 8. részhez nem lehet belőle kiszedni a feliratot.

@laci0604

szedd le újra és most próbáld, jónak kell lennie már

Nem elérhető laci0604

• Tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2872 Dátum: 2016. Október 02. - 20:08:53 »
Sziasztok!

Nem elérhető Mor Tuadh

• One of the SubLords
  • Adminisztrátor
  • Mailer-Daemon
    • Profil megtekintése
    • Super Subtitles
« Hozzászólás #2871 Dátum: 2016. Október 01. - 21:21:51 »
Hello.

A Luke Cage webrip-turbo verzióhoz elvileg ugyanúgy az skgtvs verzió van feltöltve.

Köszi és a feliratot is.

A francba, ezt elcsesztem. Javítottam, köszi. :)

Nem elérhető janika114

• Tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2870 Dátum: 2016. Október 01. - 21:16:39 »
Hello.

A Luke Cage webrip-turbo verzióhoz elvileg ugyanúgy az skgtvs verzió van feltöltve.

Köszi és a feliratot is.

Nem elérhető Mr. Bishop®

• Fordító
  • fordító atya
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2869 Dátum: 2016. Szeptember 26. - 20:06:55 »
A tomorrow.when.the.war.began.s01e01.pdtv.x264-fqm felirat csúszik. Vagy csak nálam? :(

@goodm , 1000 bocsánat, ezt én csesztem el!

Az első rész ehhez jó: Tomorrow.When.The.War.Began.S01E01.HDTV.x264.TVC (224 540 185 bájt)

Az összes többi már a pdtv-hez lesz!
Majd az elsőt megcsinálom pdtv-hez is!

:sorry:

Nem elérhető goodm

• Tag
  • **
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2868 Dátum: 2016. Szeptember 26. - 10:39:37 »
A tomorrow.when.the.war.began.s01e01.pdtv.x264-fqm felirat csúszik. Vagy csak nálam? :(

Nem elérhető mata

• Fordító
    • Profil megtekintése
« Hozzászólás #2867 Dátum: 2016. Szeptember 14. - 12:39:27 »
Az X-Men: Apokalipszis ehhez is tökéletesen passzol: PROPER.720p.BluRay.x264-Felony