This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Adminok figyelmébe
Ide jöhet minden, amit az adminoknak jelezni akartok, de nincs rá külön topik: egy feltöltött felirat más riphez is passzol, nekünk szánt hibajelzések, stb...
#1
Exclamation 
Ide jöhet minden, amit az adminoknak jelezni akartok, vagy kérdezni.

Pl. hibajelzések, más release-hez passzoló feliratok, stb...
Válaszol
#2
Vazze ,nem mertek megszólalni ?
Na mindegy !
Szeretném a könyvmoly topicot újraindítani, az amúgy is az én szüleményem !
Mor Tuadh megjegyzése 2018-01-03, 23:09:35:
Megcsináltam, köszi a jelzést.
Válaszol
#3
Sport.
Mor Tuadh megjegyzése 2018-01-04, 18:27:57:
megnyitottam
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#4
Majd még az átírásos topikokat is újra kell csinálni, de az nagyobb falat.
Válaszol
#5
Big Grin 
Vicc topik ? Big Grin
Ja és az úgy nem igazságos, hogy Mor neked már 50 topikod van a témáknál, nekünk meg egy sem, akik kértük ! Big Grin
Mor Tuadh megjegyzése 2018-01-04, 18:39:37:
megnyitottam
Válaszol
#6
Smile 
Nincs két tejem azzal kapcsolatban,
[Kép: tej.jpg]
hogy jó volna egy szóviccbűnözős tópic.
[Kép: to.jpg]
Wink
Válaszol
#7
(2018-01-04, 18:30:36)hockeyapu Írta: Vicc topik ? Big Grin
Ja és az úgy nem igazságos, hogy Mor neked már 50 topikod van a témáknál, nekünk meg egy sem, akik kértük ! Big Grin

Az élet bizony igazságtalan... Big Grin
Válaszol
#8
@"gricsi" A You're the worst 4x13 720p-w4f rilízhez nagyon nem passzol a fent lévő időzítés.
Tudnál ebből feltenni egy javítottat?

Szerk.: közben megcsináltam, találtam hozzá torrentet. Smile
Válaszol
#9
Hiányolom a fejlesztési ötletek témakört Smile
Válaszol
#10
Az aktivációs emailemhez ezt írta a gmail: "Lehetséges, hogy az üzenet nem a következő személy küldte: [email protected] További információ Adathalászat bejelentése" A további információnál látom, hogy magamnak ki tudom kapcsolni a figyelmeztetést, hogy megbízhatónak jelölöm a feladót. Utána van egy olyan lehetőség, hogy "A figyelmeztetés kikapcsolása az én leveleim címzettjeinél". Feltételezem, ez azt jelenti, hogy valahogy meg tudjátok oldani, hogy senkinél se jelenjen meg.

Részemről megtettem a kikapcsolást, csak gondoltam, megemlítem, nehogy a gmail a sok hasonló miatt a végén még automatikusan adathalásznak állítson be titeket :-) Aztán ha ez az üzenet csak gmailes "hiszti", amit alapból nem kell komolyan venni, akkor nem szóltam :-)
Válaszol
#11
(2018-01-06, 11:56:29)Ralome Írta: Az aktivációs emailemhez ezt írta a gmail: "Lehetséges, hogy az üzenet nem a következő személy küldte: [email protected]  További információ  Adathalászat bejelentése" A további információnál látom, hogy magamnak ki tudom kapcsolni a figyelmeztetést, hogy megbízhatónak jelölöm a feladót. Utána van egy olyan lehetőség, hogy "A figyelmeztetés kikapcsolása az én leveleim címzettjeinél". Feltételezem, ez azt jelenti, hogy valahogy meg tudjátok oldani, hogy senkinél se jelenjen meg.

Részemről megtettem a kikapcsolást, csak gondoltam, megemlítem, nehogy a gmail a sok hasonló miatt a végén még automatikusan adathalásznak állítson be titeket :-) Aztán ha ez az üzenet csak gmailes "hiszti", amit alapból nem kell komolyan venni, akkor nem szóltam :-)

Köszi a jelzést, utánanézünk majd, hogy mit lehet tenni ezzel.

"A figyelmeztetés kikapcsolása az én leveleim címzettjeinél" --> Ezt azt jelenti szerintem, hogy akinek te magadtól írsz e-mailt, azt utána nem fogja a gmail adathalásznak nézni, amikor ő ír neked valamit. Smile
Válaszol
#12
(2018-01-06, 10:11:23)alex26_forevermagix Írta: Hiányolom a fejlesztési ötletek témakört Smile

Egyelőre nem sok értelme van, majd idővel. Smile
Válaszol
#13
Valami gebax van a főoldallal(502 Bad Gateway) vagy csak nálam???
A fórum "tökéletesen" mükxik.
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
#14
(2018-01-07, 14:13:55)Romeoo Írta: Valami gebax van a főoldallal(502 Bad Gateway) vagy csak nálam???
A fórum "tökéletesen" mükxik.

Nálam sem jó, úgyhogy nem csak nálad van a gond.
Fordítások: -
Szünetelő: Doom Patrol, Titans, DC's Legends of Tomorrow
Előfoglalás: -
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Szandii hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
#15
Nálam is ez van.
Válaszol
#16
Nincs felirat Sad

de láthatóan senkit nem érdekel, se reagálás, se bármi infó
Válaszol
#17
(2018-01-07, 20:39:40)Szaszika Írta: Nincs felirat Sad

de láthatóan senkit nem érdekel, se reagálás, se bármi infó

Smile)
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#18
(2018-01-07, 20:39:40)Szaszika Írta: Nincs felirat Sad

de láthatóan senkit nem érdekel, se reagálás, se bármi infó

Nem tudjuk egyelőre, mennyi idő kell az újraindításhoz.
Válaszol
#19
köszönöm a választ
sok sikert..várunk Smile
Válaszol
#20
Sziasztok! Tenacious D vagyok Smile

Olvastam, hogy mi történt... hű banyek, már megijedtem, hogy megszűnt az oldal...
Viszont az a nem gyenge, hogy teljesen megsemmisült a regisztrációs nick adatbázis :o Sajnálom az itteni régi tagokat. 



Nos, drukkolok a feliratok.info -nak, hogy visszatérjen Smile Hajrááá!
[Kép: XbpNJu.jpg]
EVERYTHING THAT HAS A BEGINNING, HAS AN ENDING.
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég