Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma

Teljes verzió: Sorozatfordítást kérek
Jelenleg könnyített verzióban tekinted meg a fórumot. Megtekintés teljes verzióban teljes formázással és grafikai elemekkel.
Kedves Fordítók!

Van rá esély, hogy valaki vállalja a C.B. Strike 5. évadának (Troubled Blood) fordítását?
@elsys 
@mckenzie  ti fordítottátok az előző évadokat, hátha...

Előre is köszönöm!

Heart
(2022-12-12, 15:22:56)saspafrany Írta: [ -> ]Kedves Fordítók!

Van rá esély, hogy valaki vállalja a C.B. Strike 5. évadának (Troubled Blood) fordítását?
@elsys 
@mckenzie  ti fordítottátok az előző évadokat, hátha...

Előre is köszönöm!

Heart

Mindig a félkövérrel írt név a fordító, elsys ezt csak átidőzítette másik riphez.
(2022-12-08, 12:08:35)Ildi90 Írta: [ -> ]Sziasztok, 

Esetleg a Station 19 5.évadjának a magyar fordtását lehet kérni? Smile Nagyon boldoggá tennétek! Smile 

Köszi, 
Ildi

(2022-12-10, 10:36:14)saspafrany Írta: [ -> ]Kedves fordítók! 

Nagyon szeretném, ha valaki elvállalná a A Spy Among Friends (2022) fordítását! Előre is köszönöm!

https://www.imdb.com/title/tt15565872/

Angel

(2022-12-13, 10:26:50)ata88 Írta: [ -> ]
(2022-12-08, 12:08:35)Ildi90 Írta: [ -> ]Sziasztok, 

Esetleg a Station 19 5.évadjának a magyar fordtását lehet kérni? Smile Nagyon boldoggá tennétek! Smile 

Köszi, 
Ildi
(2022-12-12, 15:22:56)saspafrany Írta: [ -> ]Kedves Fordítók!

Van rá esély, hogy valaki vállalja a C.B. Strike 5. évadának (Troubled Blood) fordítását?
@elsys 
@mckenzie  ti fordítottátok az előző évadokat, hátha...

Előre is köszönöm!

Heart

+1
@Migrador 

Nagyon szépen köszönöm a Különleges ügyosztály (aka. Esküdt ellenségek: Meggyalázott áldozatok) sorozat fordítását!

Esetleg elvállalnád a 9-13 évadok fordítását is, kérlek? Az 1-8 évadok megvannak szinkronosan, és a 13. évadtól kezdve minden évad le van fordítva, de azon alul hiányoznak. Kérlek szépen fordítsd le a 9-13 évadokat is, ha lehetséges!

Nem sürgős, várok akármennyit. Nekem úgy is jó lesz, ha 1-2 epizódot fordítasz egyszerre. A lényeg, hogy legyenek meg, akármilyen lassan is szuper lesz!

Nagyon köszönöm, ha meg tudnád csinálni!
(2022-10-09, 07:25:22)remi Írta: [ -> ]
(2022-10-05, 10:22:59)rattila76 Írta: [ -> ]Sziasztok !

The Rookie S05 sorozathoz szeretnék kérni fordítást ! Biztos lesz majd szinkronos verzió is, de az borzasztó !

Köszönettel
Attila

A többi évadhoz sincs.......
A 4.-et valaki fordította az openre (inkább rosszul mint jól) de a bejegyzések szerint az évad közepén feladta.

Kettő részhez fent van a hosszupuskán de ott is abba maradt.. Sad  Nincs valami megoldás akár fizetősben ?
Sziasztok!

Kb 1 hónap (2023.01.15)múlva jön a Mayor of Kingstown második évadja.
Lehet valamit tudni, hogy @KataBlanka fordítja tovább ?
@Zire  esetleg te tudsz valamit róla/erről?
Előre is köszönöm.

Aki meg nem látta annak ajánlom(van még egy hónap a 2.évadig)

(2022-12-21, 10:12:16)Romeoo Írta: [ -> ]Sziasztok!

Kb 1 hónap (2023.01.15)múlva jön a Mayor of Kingstown második évadja.
Lehet valamit tudni, hogy @KataBlanka fordítja tovább ?
@Zire  esetleg te tudsz valamit róla/erről?
Előre is köszönöm.

Aki meg nem látta annak ajánlom(van még egy hónap a 2.évadig)


Én is nagyon örülnék, ha lenne magyar felirat, előre is köszönöm. Nagyszerű sorozat!
Sziasztok!
igaz már 2 éve is feltettem a kérdést, de megkérdezem ismét, hogy valakinek nem e lenne energiája, kedve, szabadideje, affinitása a PEN15 c. sorozathoz? "https://www.imdb.com/title/tt8324422/?ref_=tt_mv_close"
Szerintem másokat is érdekelne...
A karácsony szellemében reménykedem, hátha...Big Grin és előre is köszönöm!
Kedves Fordítók!

Szeretnék kérni a Shtisel c..7 sorozathoz fordítást a 720p.NF.WEB-DL verzióhoz.
S...htisel  ss
https://www.imdb.com/title/tt3069894/

Előre is köszi szépen!
(2022-12-12, 15:22:56)saspafrany Írta: [ -> ]Kedves Fordítók!

Van rá esély, hogy valaki vállalja a C.B. Strike 5. évadának (Troubled Blood) fordítását?
@elsys 
@mckenzie  ti fordítottátok az előző évadokat, hátha...

Előre is köszönöm!

Heart

A sorozatjunkien olvasható információ:

01.10 – HBO: C.B. Strike 5. évad (Strike S5) (C.B. Strike: Zavaros vér (Strike: Troubled Blood))

De ebből nem derül kis majdnem semmi részlet....... (TV-s, streaminges, lokalizáció, stb.)
Valaki le tudná fordítani az 1923 c sorozatot illetve a thresome c sorozatot? 2022 - s mind a kettő
Sziasztok! Szeretnék fordítást kérni A Goldberg család 9. és 10. Évadához. A comedy central csatorna azt írta levélben megkeresésemre ,hogy "Nem várható a fojtatás a csatornán." Köszönöm.
(2022-12-29, 10:04:23)forchee Írta: [ -> ]Valaki le tudná fordítani az 1923 c sorozatot illetve a thresome c sorozatot? 2022 - s mind a kettő

Tudom, hogy itt nem illik, de: az 1923 pilot első SD verzióját én töltöttem fel anno az NC-re, ott  a feltöltésem alatt jelentkezett egy fordító és az ígért időpontban "teljesített" is, azóta már a 2.-at is.
NC-n SD/EN-ben keress rá és meglesz a lelőhely.
(A minőségét ne kérdezzétek, én nem szoktam nézni hetiben semmit, majd ha kijött az évad egészben.)
Sziasztok!
Szeretnék magyar feliratot kérni a Tales of the Walking Dead sorozathoz. Vállalja valaki????
Köszönöm!!!!
(2022-12-30, 19:31:14)Ebugatta Írta: [ -> ]Sziasztok!
Szeretnék magyar feliratot kérni a Tales of the Walking Dead sorozathoz. Vállalja valaki????
Köszönöm!!!!

A "TheWalkingHun" csapat készített hozzá egyet, az itteni minőségi elvárásokat NEM üti meg, de alapvetően használható.
(2022-12-21, 10:27:00)saspafrany Írta: [ -> ]
(2022-12-21, 10:12:16)Romeoo Írta: [ -> ]Sziasztok!

Kb 1 hónap (2023.01.15)múlva jön a Mayor of Kingstown második évadja.
Lehet valamit tudni, hogy @KataBlanka fordítja tovább ?
@Zire  esetleg te tudsz valamit róla/erről?
Előre is köszönöm.

Aki meg nem látta annak ajánlom(van még egy hónap a 2.évadig)


Én is nagyon örülnék, ha lenne magyar felirat, előre is köszönöm. Nagyszerű sorozat!

Fordítja tovább KataBlanka.
(2022-12-30, 21:07:41)remi Írta: [ -> ]
(2022-12-30, 19:31:14)Ebugatta Írta: [ -> ]Sziasztok!
Szeretnék magyar feliratot kérni a Tales of the Walking Dead sorozathoz. Vállalja valaki????
Köszönöm!!!!

A "TheWalkingHun" csapat készített hozzá egyet, az itteni minőségi elvárásokat NEM üti meg, de alapvetően használható.

Kedves Remi! Köszönöm válaszodat. Abban még segítenél, hogy honnan tudom letölteni az ő feliratukat?
Üdv!

Szeretnék érdeklődni, várható-e valami fejlemény a Helstrom sorozattal kapcsolatban? A kiterjesztett Marvel gyűjteményemhez már csak ez hiányzik... (A 111 tételből.)
Valaki nem szeretné lefordítani? (1 évad)

A válasz(oka)t előre is köszönöm!
(2022-12-31, 17:06:49)Ebugatta Írta: [ -> ]Kedves Remi! Köszönöm válaszodat. Abban még segítenél, hogy honnan tudom letölteni az ő feliratukat?

OS-en van egy a PSA-hoz időzített változat, azt meg, hogy azt miből ripelték itt tudod megnézni:
https://psa.pm/category/tv-show/
Az eredetit én a NC-n láttam feltöltés alatti hozzászólásokban, mondjuk valami rövid életű share link, már aligha él.
Ha nem kerül elő sehol itt érdeklődj:
https://www.facebook.com/thewalkinghun/
vagy írjál vissza, asszem nekem még megvan valahol.