Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma
Sorozatfordítást kérek - Nyomtatható verzió

+- Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma (https://forum.feliratok.eu)
+-- Fórum: Nyilvános fórumok (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Fórum: Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Téma: Sorozatfordítást kérek (/showthread.php?tid=20)



RE: Sorozatfordítást kérek - J1GG4 - 2020-03-18

(2020-03-18, 10:00:45)Fifi01 Írta: Sziasztok! Ha lesz rá lehetőség a Gábriel Fernandez aktákhoz szeretnék kérni magyarfeliratot, előre is nagyon szépen köszönöm mindenkinek!

Helló! Ehhez?
https://www.feliratok.info/index.php?sid=6437


RE: Sorozatfordítást kérek - Falconer - 2020-03-19

Hölgyek & Urak!

A Brot (The Valhalla Murders) c. sorozathoz szeretnék kérni fordítást, azt csiripelik a verebek, hogy jóféle skandináv thriller.

Előre is köszönöm!


RE: Sorozatfordítást kérek - Mor Tuadh - 2020-03-19

(2020-03-19, 15:31:11)Falconer Írta: Hölgyek & Urak!

A Brot (The Valhalla Murders) c. sorozathoz szeretnék kérni fordítást, azt csiripelik a verebek, hogy jóféle skandináv thriller.

Előre is köszönöm!

Előtte érdemes lett volna rákeresni az oldalon. Smile


RE: Sorozatfordítást kérek - Falconer - 2020-03-19

(2020-03-19, 15:40:46)Mor Tuadh Írta:
(2020-03-19, 15:31:11)Falconer Írta: Hölgyek & Urak!

A Brot (The Valhalla Murders) c. sorozathoz szeretnék kérni fordítást, azt csiripelik a verebek, hogy jóféle skandináv thriller.

Előre is köszönöm!

Előtte érdemes lett volna rákeresni az oldalon. Smile

Á, tényleg! De azért nem találtam meg, mert úgy írtam be a keresőbe, hogy THE Valhalla Murders (így szerepel az IMDb-n is), úgy pedig semmi találatot nem dobott ki. Nyilván próbálkozhattam volna "the" nélkül is, ez jogos, de azért szerintem ez így fifty-fifty. Nem a legjobb a keresője a rendszernek, na. Smile

Kösz szépen mindenesetre!


RE: Sorozatfordítást kérek - ReBoot - 2020-03-21

Üdv!

Érdeklődnék, hogy a Devs c. sorozathoz  TEPES verziónak is lesz esetleg felliratgondozása?
Tudom, hogy a másik 2 ver van fent több helyen is, de ez egy minőségibb verzió és nem lehet időzíteni az elkészült fordításokhoz.
Ill. azt szeretném megkérdezni h. tervezi-e valaki az újraélesztett nagy sikerű Top Boys régebbi évadainak fordítását?
Az első évad fordítása található az oldalon, amit a netflix átvett, de valójában talán 3.évad lenne.
(Első 2 évad 4-4 részből áll)


RE: Sorozatfordítást kérek - nagymaki - 2020-03-21

Szevasztok! Szeretném kérdezni a The Rookie című sorozat 2x12 részétől nincs fordítója? Köszönöm szíves válaszaitokat


RE: Sorozatfordítást kérek - elsys - 2020-03-21

(2020-03-21, 14:11:12)nagymaki Írta: Szevasztok! Szeretném kérdezni a The Rookie című sorozat 2x12 részétől nincs fordítója? Köszönöm szíves válaszaitokat

Szia!

Már többször is érdeklődtetek mostanában miatta, de hozzánk már az első évadhoz sem készült fordítás. Foglalva sincs a sorozat, nálunk "fordítót keres" státuszban van.


RE: Sorozatfordítást kérek - 24jackbauer - 2020-03-22

Sziasztok!

Belgravia című sorozat magyar feliratának elkészítését szeretném kérni !

Előre is köszönöm több női ismerősöm nevében!

Angol felirat :
https://www.feliratok.info/index.php?search=belgravia


RE: Sorozatfordítást kérek - gorilla86 - 2020-03-22

(2020-03-21, 10:43:20)ReBoot Írta: Üdv!

Érdeklődnék, hogy a Devs c. sorozathoz  TEPES verziónak is lesz esetleg felliratgondozása?
Tudom, hogy a másik 2 ver van fent több helyen is, de ez egy minőségibb verzió és nem lehet időzíteni az elkészült fordításokhoz.
Ill. azt szeretném megkérdezni h. tervezi-e valaki az újraélesztett nagy sikerű Top Boys régebbi évadainak fordítását?
Az első évad fordítása található az oldalon, amit a netflix átvett, de valójában talán 3.évad lenne.
(Első 2 évad 4-4 részből áll)
Szia! Elvileg időzítve van TEPES verzióhoz is? Nem jó?
https://www.feliratok.info/index.php?search=devs&soriSorszam=&nyelv=Magyar&sorozatnev=&sid=&complexsearch=true&knyelv=0&evad=&epizod1=&evadpakk=on&elotag=0&minoseg=0&rlsr=0&tab=all


RE: Sorozatfordítást kérek - Mia1982 - 2020-03-23

(2020-03-09, 11:41:09)Mia1982 Írta:
(2020-03-03, 01:39:05)Pogi_ewing Írta:  Hali! nem lenne kedve valakinek a The Sinner című sorozatot lefordítani? sokan várják már, baromi jó sorozat. Köszi!

Sziasztok!

Csatlakozom én is a sokadik kérőhöz.
Szeretném kérni, hogy ha valakinek van kedve és ideje készítsen a The Sinner sorozat 3.évadához hunsub-ot.
Hálás köszönet sok-sok ember nevében is!  Heart

SZiasztok!

Esetleg valaki azóta nem kapott kedved a sorozat fordításához?
Nagyon várjuk még mindi! 
Előre is köszönöm!


RE: Sorozatfordítást kérek - mandria - 2020-03-25

Sziasztok!

  Érdeklődnék, hogy mi lesz a "The Sinner"  3. évadjának fordításával.


Mr. Bishop & Taurusz  vállalta, elvileg. Gondolom, mindenkinek van elég baja, de egy rövid üzenetet megköszönnénk, hogy mi a jelenlegi helyzet.
Köszönettel!


RE: Sorozatfordítást kérek - magusocska51 - 2020-03-27

Tisztelt Admin(ok)! 
Néhány sorozatot külső memóriára szoktam elmenteni, ilyen pl. a Madame Secretary.  A Sorozatbarát-ról szoktam letölteni. Sajnos a általam ismert módszerrel a letöltés folyamán a feliratok elvesznek, ezeket utólag szoktam pótolni a feliratok linkről. Sajnos a 6-ik évfolyamhoz nem találom a magyar feliratot, pedig létezik már, hiszen ha van türelmem folyamatosan nézni (rengeteg akadozás, 1 órás rész kb. 2 órát vesz igénybe, stb), akkor ott díszelegnek a magyar feliratok. Kérdésem: lenne lehetőség arra, hogy ezeket a feliratokat feltegyétek a 6-ik évadhoz is, ugyan úgy, mint a 2-3-4-5 évadok esetében?
Köszönettel M


RE: Sorozatfordítást kérek - cateye - 2020-03-27

(2020-03-27, 19:33:27)magusocska51 Írta: Tisztelt Admin(ok)! 
Néhány sorozatot külső memóriára szoktam elmenteni, ilyen pl. a Madame Secretary.  A Sorozatbarát-ról szoktam letölteni. Sajnos a általam ismert módszerrel a letöltés folyamán a feliratok elvesznek, ezeket utólag szoktam pótolni a feliratok linkről. Sajnos a 6-ik évfolyamhoz nem találom a magyar feliratot, pedig létezik már, hiszen ha van türelmem folyamatosan nézni (rengeteg akadozás, 1 órás rész kb. 2 órát vesz igénybe, stb), akkor ott díszelegnek a magyar feliratok. Kérdésem: lenne lehetőség arra, hogy ezeket a feliratokat feltegyétek a 6-ik évadhoz is, ugyan úgy, mint a 2-3-4-5 évadok esetében?
Köszönettel M

Szia!

A Madam Secretary 6. évadához nem készítettünk feliratot. A Sorozatbaráton található 6. évados feliratok nem ide készültek, így hozzánk nem kerültek ki.


Üdv,
cateye


RE: Sorozatfordítást kérek - KryptonBoy - 2020-03-28

Sziasztok!

A Vagrant Queen című új sci-fi sorozathoz szeretnék magyar feliratot kérni.

https://www.imdb.com/title/tt10394778/

Előre is köszönöm!


RE: Sorozatfordítást kérek - Adamgyor - 2020-04-01

Mivel NocadLee & SergAdama nem fordította le a Picard S01E10 epizódot, valaki elvállalhatná. Előre is köszönjük.


RE: Sorozatfordítást kérek - Mor Tuadh - 2020-04-01

(2020-04-01, 11:35:23)Adamgyor Írta: Mivel NocadLee & SergAdama nem fordította le a Picard S01E10 epizódot, valaki elvállalhatná. Előre is köszönjük.

Öt nap után ez elég erős állítás, bőven van még idejük rá. Kicsit nézz utána az oldal szabályainak, mielőtt ilyet írsz.


Schitt's creek - ndber - 2020-04-01

Sziasztok
A Schitt's creeket szeretném kérni fordításra! 8.3 az IMDB értékelése és ódákat zengenek róla hogy milyen jó vígjáték mégsincs hozzá felirat :-(
Nagyon-nagyon kérem akinek van rá kapacitása fordítsa le! Jól jönne egy kis nevetés ezekben a borús időkben.


RE: Sorozatfordítást kérek - pyraco - 2020-04-01

Sziasztok!

A Last of the Summer Wine sorozat fordítását szeretném kérni.

Előre is köszönöm


RE: Sorozatfordítást kérek - Terka510521 - 2020-04-02

Sziasztok!
A Vera című angol krimi sorozathoz szeretnék fordítást kérni. Nagyon jónak ígérkezik  Köszönöm szépen a figyelmet (nagyon bízom benne, hogy egy fordító figyelmét is felkelti a sorozat).  Smile


RE: Sorozatfordítást kérek - geoffreyy - 2020-04-03

Sziasztok! Nagyon boldoggá tenne valaki, ha a Will és Grace 9., 10. és 11. évadához magyar feliratok töltene fel!
Köszönettel, geoffrey