Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma
Sorozatfordítást kérek - Nyomtatható verzió

+- Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma (https://forum.feliratok.eu)
+-- Fórum: Nyilvános fórumok (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Fórum: Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Téma: Sorozatfordítást kérek (/showthread.php?tid=20)



RE: Sorozatfordítást kérek - sorozatplus - 2022-10-15

(2022-10-04, 14:35:27)sorozatplus Írta:
(2022-10-03, 19:11:31)Kai_Subs Írta:
(2022-10-03, 14:47:52)J1GG4 Írta:
(2022-10-03, 12:18:01)sorozatplus Írta:
(2022-10-03, 12:03:43)Romeoo Írta: Hello!

Amint látom ,még csak két évad van fent a MAX-on,de amint fent lesz tuti kirippeli valaki  a magyar feliratot és felrakja.

Üdv:Romeoo

Nagyon köszönöm, @Romeoo! De nekem a CAKES változat kellene, nem a HMAX. Hátha valaki nekiállna, nagyon jó sorozat egyébként...

Szerintem félreértetted őt, a HMAX = HBO Max, onnan származnak az első két évad magyar feliratai.
A 3. évad nem jött oda, Amerikában HULU-ra került fel, szóval szerintem sanszosabb, hogy Disney-re fog jönni, ha jön.

Jön hozzánk. 10.15 – HBO Max: Ramy (Ramy) 3. évad

Megjött a subrip, villámgyorsan, nagyon szépen köszönöm!


RE: Sorozatfordítást kérek - Katus - 2022-10-23

(2022-09-01, 07:53:19)Tunderninja Írta: Sziasztok

Kérném a Gangs Of London Sorozat fordítását,és a Tales From The Walking Dead sorozat,illetve a South Park legutolsó covidos fordítását az első 2 covidosnak van de a 3ik -nak nincsenSad

HálaSmile

Sziasztok! 

Csatlakozom a kéréshez, én is nagyon szeretnék a Gangs of London eddigi két évadához magyar feliratot. 
Köszönöm! Smile


RE: Sorozatfordítást kérek - Bobár_Zoltán - 2022-10-25

Sziasztok!Szeretnék fordítást kérni a Murder.In.Provence.S01 évadra és a Pennyworth.The.Origin.of.Batmans.Butler.S03 sorozatra.Köszönöm.


RE: Sorozatfordítást kérek - Romeoo - 2022-10-26

Sziasztok!


Érdeklődnék,hátha......

November 13.-án jön az Yellowstone 5.évadja, valaki nem akarja elkezdeni a fordítást,
mert már 3 éve parlagon hever ez a kiváló sorozat(sajnos mióta Mr.Bishop mestere szögre akasztotta a "csukát")??

Csak egy kérdés,de szerintem reménytelen.
(Igaz aki szereti az angolul is megnézi) Big Grin

Azért köszönöm.


RE: Sorozatfordítást kérek - remi - 2022-10-26

(2022-10-26, 13:12:14)Romeoo Írta: Sziasztok!


Érdeklődnék,hátha......

November 13.-án jön az Yellowstone 5.évadja, valaki nem akarja elkezdeni a fordítást,
mert már 3 éve parlagon hever ez a kiváló sorozat(sajnos mióta Mr.Bishop mestere szögre akasztotta a "csukát")??

Csak egy kérdés,de szerintem reménytelen.
(Igaz aki szereti az angolul is megnézi) Big Grin

Azért köszönöm.

Én ezt nem nézem, de más fórumban olvastam, hogy az OS-re csinált valaki állítólag elfogadható feliratot hozzá.


RE: Sorozatfordítást kérek - Romeoo - 2022-10-26

(2022-10-26, 17:00:17)remi Írta:
(2022-10-26, 13:12:14)Romeoo Írta: Sziasztok!


Érdeklődnék,hátha......

November 13.-án jön az Yellowstone 5.évadja, valaki nem akarja elkezdeni a fordítást,
mert már 3 éve parlagon hever ez a kiváló sorozat(sajnos mióta Mr.Bishop mestere szögre akasztotta a "csukát")??

Csak egy kérdés,de szerintem reménytelen.
(Igaz aki szereti az angolul is megnézi) Big Grin

Azért köszönöm.

Én ezt nem nézem, de más fórumban olvastam, hogy az OS-re csinált valaki állítólag elfogadható feliratot hozzá.
Nem tudod, mit veszítesz.
Tudok róla,hogy van egy két helyen felirat hozzá,de amit MrBishop csinált az a No1.
Én angolul is megnézem  Big Grin


RE: Sorozatfordítást kérek - saspafrany - 2022-10-27

Kedves fordítók!

Nagyon örülnék, ha valaki vállalná a Shitsel (2013) sorozat fordítását.

https://www.imdb.com/title/tt3069894/


RE: Sorozatfordítást kérek - csatoi - 2022-10-28

Sziasztok!

A CSI: Vegas fordításait nagyon-nagyon várom. Biztosan nem vagyok egyedül!

Köszi!


RE: Sorozatfordítást kérek - jancsoek - 2022-10-28

Az Unforgotten (Kihantolt bűnök) című sorozat 4. évadának magyar fordítását szeretném kérni, még mindig. Legyen szíves egy kedves fordító  fordítsa már le. Köszönöm szépen.


RE: Sorozatfordítást kérek - Janes - 2022-10-31

Sziasztok! A Walkert nem tudná vki elvállalni? Aki eddig fordította, innentől mindenkitől pénzt kér érte. Ezt most nem kommentálnám inkább.


RE: Sorozatfordítást kérek - Denisa - 2022-11-01

Sziasztok!

Plusz 1 szavazat a Walkerhez és az Independence-hez. Légyszi légyszi valaki könyörüljön meg szegény idegennyelvi analfabétákon (kismacska tekintet) Smile


RE: Sorozatfordítást kérek - CharliexXx - 2022-11-01

Szép estét mindenkinek.
Szeretném meg kérdezni, hogy vállalna-e valaki egy sorozathoz felirat fordítást? Ez a sorozat a The Crow: Stairway to Heaven (Holló - Út a mennyországba) lenne.
Természetesen az angol feliratot adnám hozzá. Előre is köszönöm szépen a választ.

Tisztelettel: CharliexXx


RE: Sorozatfordítást kérek - chronz - 2022-11-03

Sziasztok!

Ha esetleg kiszúrta volna a szemem elnézést, szeretném a Titans s04 fordítását kérni valakitől, aki vállalja. Egyúttal kérdezném is, hogy viszi e tovább az eredeti fordító?

Köszönöm!


RE: Sorozatfordítást kérek - palinkasbea92 - 2022-11-05

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy mi lehet az oka annak, hogy a 19 Station 5. évad feliratai nem kerültek fel az oldalra, de a 6. évadnál már elkezdődött a részenkénti fordítás? Van egyáltalán az 5. évadnak felirata? Vagy lesz?
Előre is köszönöm a válaszotokat! Smile


RE: Sorozatfordítást kérek - Kai_Subs - 2022-11-05

(2022-11-05, 10:34:22)palinkasbea92 Írta: Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy mi lehet az oka annak, hogy a 19 Station 5. évad feliratai nem kerültek fel az oldalra, de a 6. évadnál már elkezdődött a részenkénti fordítás? Van egyáltalán az 5. évadnak felirata? Vagy lesz?
Előre is köszönöm a válaszotokat! Smile

Nincs még hozzá SubRip, azért sincs fent az az évad. Ha egyszer lesz hozzá, biztos felkerül majd. Smile

(2022-11-03, 19:21:23)chronz Írta: Sziasztok!

Ha esetleg kiszúrta volna a szemem elnézést, szeretném a Titans s04 fordítását kérni valakitől, aki vállalja. Egyúttal kérdezném is, hogy viszi e tovább az eredeti fordító?

Köszönöm!

Majd ha érkezik hozzánk a Netflixre, akkor lesz hozzá felirat. Addig kétlem, hogy bárki is vállalná.


RE: Sorozatfordítást kérek - palinkasbea92 - 2022-11-08

(2022-11-05, 14:59:14)Kai_Subs Írta:
(2022-11-05, 10:34:22)palinkasbea92 Írta: Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy mi lehet az oka annak, hogy a 19 Station 5. évad feliratai nem kerültek fel az oldalra, de a 6. évadnál már elkezdődött a részenkénti fordítás? Van egyáltalán az 5. évadnak felirata? Vagy lesz?
Előre is köszönöm a válaszotokat! Smile

Nincs még hozzá SubRip, azért sincs fent az az évad. Ha egyszer lesz hozzá, biztos felkerül majd. Smile
Köszönöm válaszod. Akkor máshogy kérdezném Smile Hogy-hogy ez az évad nem került fordításra? Mi lehet az oka? Az angol feliratot látom, de úgy tűnik sosem fordította senki.


RE: Sorozatfordítást kérek - J1GG4 - 2022-11-08

(2022-11-08, 09:31:45)palinkasbea92 Írta:
(2022-11-05, 14:59:14)Kai_Subs Írta:
(2022-11-05, 10:34:22)palinkasbea92 Írta: Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy mi lehet az oka annak, hogy a 19 Station 5. évad feliratai nem kerültek fel az oldalra, de a 6. évadnál már elkezdődött a részenkénti fordítás? Van egyáltalán az 5. évadnak felirata? Vagy lesz?
Előre is köszönöm a válaszotokat! Smile

Nincs még hozzá SubRip, azért sincs fent az az évad. Ha egyszer lesz hozzá, biztos felkerül majd. Smile
Köszönöm válaszod. Akkor máshogy kérdezném Smile Hogy-hogy ez az évad nem került fordításra? Mi lehet az oka? Az angol feliratot látom, de úgy tűnik sosem fordította senki.

A SubRip megjelölés hivatalos forrásból származó feliratot jelent nálunk (ezeknél a fordító helyén Anonymus szerepel).
A Station 19 konkrétan a Disney+-ra került fel, és az 5. évadhoz ott még nincs felirat, vagy nem élesítették, vagy nem fordíttatták le magyarra, ennyi.


RE: Sorozatfordítást kérek - nnothing22840 - 2022-11-11

Sziasztok

A Players című sorozatot valaki fordítja vagy tervbe van véve? Ha nincs akkor szeretném kérni, nagyon megköszönném!


RE: Sorozatfordítást kérek - Bazsiboy - 2022-11-13

Kedves Fordítók!

Szeretném kérni a Tulsa King c sorozat fordítását! 
Köszönet!


RE: Sorozatfordítást kérek - kazohin - 2022-11-17

Sziasztok!
A Riget Exodus (Kingdom Exodus) Lars von Trier Birodalom sorozatának 3. évadának fordítását szeretném kérni. Angol, dán, svéd, norvég felirat már van hozzá.
Köszönöm!