![]() |
|
Filmfordítást kérek - Nyomtatható verzió +- Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma (https://forum.feliratok.eu) +-- Fórum: Nyilvános fórumok (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=4) +--- Fórum: Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=30) +--- Téma: Filmfordítást kérek (/showthread.php?tid=21) |
RE: Filmfordítást kérek - Matrix - 2026-05-09 Szerk: már nem aktuális! RE: Filmfordítást kérek - George Bailey - 2026-05-09 (2026-05-09, 13:29:10)Matrix Írta: Moontrap (1989) filmhez kérnék szépen magyar feliratot Találsz hozzá más oldalon. Légy "nyitott" a dologhoz, és megkapod.
RE: Filmfordítást kérek - cornell666 - 2026-05-12 (2025-01-13, 18:15:19)Alibaba Írta: Sziasztok! szeretnék kérni film forditást, még pediglen a watchmen chapter 1 és chapter 2.höz.animációs. köszönöm! Sziasztok! Csatlakoznék az előttem szólóhoz, és szeretnék fordítást kérni eme két remekműhöz. Köszönöm! RE: Filmfordítást kérek - feriland - 2026-05-19 Sziasztok! A 'Getting Lost' c. dokumentumfilmhez szeretnék magyar feliratot. (Getting.Lost.2024.1080p.WEBRip.x264.AAC-LAMA) RE: Filmfordítást kérek - canyon0203 - 2026-05-20 Sziasztok, Ehhez a filmhez lehetne kérni magyar feliratot? Nagyon megköszönném. https://www.primevideo.com/detail/0PQWYRZWDSGFRAI9B3BH0TW921 Diving .Into.The.Unknown.2016.1080p.BluRay.x264-FiCO ![]() Nekem ez a verzió van. RE: Filmfordítást kérek - Apu - 2026-06-02 Sziasztok, és köszönöm szépen az eddigi sok jó feliratot Nektek! Van egy olyan film, hogy Glory Road / Fekete dicsőség. Szeretnék hozzá magyar feliratot kérni. Ha nem megoldható, akkor még az angolnak is örülnék. Anonymus verzióm van, ha kérhetek időzítést is, nagyon köszönöm előre is! Igen, tudom, hogy bele van égetve a magyar hangsáv, de jobb szeretem angol nyelven nézni a filmeket. Szóval ha sikerül magyar vagy legalább angol feliratot varázsolni hozzá, azt nagyon megköszönöm. Ha nem, akkor keserű szájízzel marad a szinkronos verzió. Köszönöm előre is! RE: Filmfordítást kérek - laci - 2026-06-02 Szia! Az openen van angol, hogy milyen, azt nem tudom. (2026-06-02, 15:36:07)Apu Írta: Sziasztok, és köszönöm szépen az eddigi sok jó feliratot Nektek! RE: Filmfordítást kérek - Apu - 2026-06-09 (2026-06-02, 16:37:04)laci Írta: Szia! Jó pár verzió fent van ott, de az egyik tényleg patent lett! Nagyon köszönöm a tippet! RE: Filmfordítást kérek - pepimama - 2026-06-14 Sziasztok! Szuper és nagyon hasznos az oldalatok, évek óta elégedetten használom KÖSZI! Magyar feliratot kérnék mind2höz2 kérésem lenne, mindkettő jelenleg csak a Cinego-n elérhető 1. Josef Mengele eltűnése -- Das.Verschwinden.Des.Josef.Mengele.2025 Német film https://www.imdb.com/title/tt22852560/és 2. Hiszünk nektek c. francia-belga film 2025 Hiszünk nektek On.vous.croit.2025 Francia https://www.imdb.com/title/tt35504398/?ref_=fn_t_1 Előre is KÖSZ! ez az első kérésem, remélem nem gond, hogy egyben 2? RE: Filmfordítást kérek - laci - 2026-06-15 (2026-06-14, 21:16:34)pepimama Írta: Sziasztok!Szia! Viszem a Mengelét, így már csak egy maradt... |