Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma
Szinkronpötyögés bejelentése - Nyomtatható verzió

+- Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma (https://forum.feliratok.eu)
+-- Fórum: Nyilvános fórumok (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Fórum: Bejelentések (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Téma: Szinkronpötyögés bejelentése (/showthread.php?tid=27)

Oldalak: 1 2 3


RE: Szinkronpötyögés bejelentése - cateye - 2019-04-07

Bepötyögöm Az elrabolt hercegnő feliratát. Smile


RE: Szinkronpötyögés bejelentése - Szandii - 2019-04-26

Bepötyögtem a Trollhunters 1. évad 15. részét. Ahogy időm engedi, megcsinálom a többi részt is.


RE: Szinkronpötyögés bejelentése - Menzer - 2019-06-24

Sziasztok!

Elkezdtem bepötyögni a Five Feet Apart szinkronját, de a Grand Hotel fordítása elsőbbséget élvez.

Menzer


RE: Szinkronpötyögés bejelentése - mata - 2019-06-24

(2019-06-24, 15:53:48)Menzer Írta: Sziasztok!

Elkezdtem bepötyögni a Five Feet Apart szinkronját, de a Grand Hotel fordítása elsőbbséget élvez.

Menzer

Mielőtt belevauvauznék, aszondom, hogy szerintem ehhez pár hét, 1-2 hónapon belül lesz subrip, szóval lehet, hogy felesleges ez a pötyi. De persze ahogy érzed.


RE: Szinkronpötyögés bejelentése - Menzer - 2019-06-24

(2019-06-24, 17:32:11)mata Írta:
(2019-06-24, 15:53:48)Menzer Írta: Sziasztok!

Elkezdtem bepötyögni a Five Feet Apart szinkronját, de a Grand Hotel fordítása elsőbbséget élvez.

Menzer

Mielőtt belevauvauznék, aszondom, hogy szerintem ehhez pár hét, 1-2 hónapon belül lesz subrip, szóval lehet, hogy felesleges ez a pötyi. De persze ahogy érzed.

Okés, akkor nem csinálom feleslegesen.


RE: Szinkronpötyögés bejelentése - adelia - 2019-08-16

Bepötyögöm a Tru Calling maradék részeinek feliratát.


RE: Szinkronpötyögés bejelentése - mata - 2019-08-16

(2019-08-16, 15:30:13)adelia Írta: Bepötyögöm a Tru Calling maradék részeinek feliratát.

Wow, ugyanezt én még ezer éve elterveztem, de aztán nagyon messzire sodort ettől a tervemtől az élet, úgyhogy külön öröm, hogy elvállaltad, és jó munkát kívánok hozzá!


RE: Szinkronpötyögés bejelentése - DennyKeh - 2019-09-30

Hali!

Befejezném a Conviction pötyögését, amit 2 éve félbehagytam.
Lassan, de érkezni fognak a feliratok.


RE: Szinkronpötyögés bejelentése - eszticsillag - 2019-10-08

Elindult szinkronosan a Family Guy 17. évada, és mivel gazdátlanul maradt a tavalyi szezon, ahogy időm engedi, bepötyögöm. Smile  A 17x01 felirata mára várhatóan meglesz.


RE: Szinkronpötyögés bejelentése - mata - 2019-10-08

(2019-10-08, 09:08:00)eszticsillag Írta: Elindult szinkronosan a Family Guy 17. évada, és mivel gazdátlanul maradt a tavalyi szezon, ahogy időm engedi, bepötyögöm. Smile  A 17x01 felirata mára várhatóan meglesz.

Wow, pont azt néztem én is, hogy basszus elindult az új szezon, és hogy azt mindenképpen terveztem bepötyögni, de így megnyugodtam, hogy ebben a szopóidőszakomban nem nekem kell végül. Smile Nagyon köszi, Eszti, és jó pötyizést hozzá.


RE: Szinkronpötyögés bejelentése - DennyKeh - 2019-11-26

Hali!

Mivel most látom, hogy a 2 Broke Girls szinkronpötyit se fejeztem/fejeztük be, így azt is befejezném. Smile


RE: Szinkronpötyögés bejelentése - Menzer - 2019-11-29

Elkezdtem a Scary Stories to Tell in the Dark szinkronpötyögését.


RE: Szinkronpötyögés bejelentése - K00gL04f - 2020-01-13

Sziasztok!

Még régebben bepötyögtem a Gravity Falls 1. évadának maradék 2 részét. Mivel a Blu-Ray változathoz sikerült, ezért a web-dl átidőzítés után küldöm, ha van rá igény. (Nem hiszem, hogy nekiállok a 2. évadnak - egy meg nem valósult projekt miatt készült a hiányzó 2 részhez a felirat.)

K00g


RE: Szinkronpötyögés bejelentése - mata - 2020-01-13

(2020-01-13, 17:43:49)K00gL04f Írta: Sziasztok!

Még régebben bepötyögtem a Gravity Falls 1. évadának maradék 2 részét. Mivel a Blu-Ray változathoz sikerült, ezért a web-dl átidőzítés után küldöm, ha van rá igény. (Nem hiszem, hogy nekiállok a 2. évadnak - egy meg nem valósult projekt miatt készült a hiányzó 2 részhez a felirat.)

K00g

Nyilván van rá igény, küldd csak be!


RE: Szinkronpötyögés bejelentése - eszticsillag - 2020-02-08

Holnaptól adják szinkronnal a Modern Family 11. évadát, amit - ígéretemhez hűen és ha nem lesz hozzá SubRip - bepötyögök. Legkésőbb kedd-szerdáig igyekszem meglenni vele.


RE: Szinkronpötyögés bejelentése - cateye - 2020-02-24

Sziasztok! Bepötyögöm a Hot Zone c. minisorozatot. Smile


RE: Szinkronpötyögés bejelentése - Thomas - 2020-03-16

Bepötyögöm a Powder Blue c. 2009-es filmet. A fent lévő fordítás borzalmas, először azt akartam kijavítani, de semmi értelme, tovább tartana.


RE: Szinkronpötyögés bejelentése - mata - 2020-03-29

Elviszem a Kozmosz új évadának pötyijét. Reméljük, olyan jó lesz, mint az előző. Wink

Riximus is beugrik mellém, akinek ez lesz az első pötyögése. Smile


RE: Sorozatfordítás bejelentése - eszticsillag - 2021-05-16

Jelezném, hogy a korábbi évektől eltérően idén már nem kívánom szinkronpötyögni a Family Guy új évadát.


RE: Szinkronpötyögés bejelentése - JohnGrawen - 2021-08-05

Sziasztok!

Az előbb a feliratkészítés részben jeleztem, hogy elkezdtem a "Dzsungeltúra" c. film fordítását, már a felénél járok.
De csak most látom, hogy szinkron alapján is lehet vagy kell bejelenteni.

Ez szinkron alapján megy, de egy már meglévő release-hez készült angol feliratot módosítok magyarra.