Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma
Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - Nyomtatható verzió

+- Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma (https://forum.feliratok.eu)
+-- Fórum: Nyilvános fórumok (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Fórum: Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Téma: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek (/showthread.php?tid=31)

Oldalak: 1 2 3 4


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - vlad dracul - 2018-01-08

Szeretném visszakapni a fordító rangomat. Köszi.

Üdv:
Vlad


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - hockeyapu - 2018-01-08

Én az 'ordítói rangomat az  "őrült újpesti"szeretném visszaigényelni ! Big Grin


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - St4nt0N - 2018-01-09

Ordító szeretnék lenni. Köszönöm!
Szerk.: Ejha, ez gyorsan ment... Smile


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - vandathevampire - 2018-01-09

Sziasztok!

Én is becsatlakozom végre a folyamba, és szeretném visszakérni a fordító rangomat Smile


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - ac3 - 2018-01-11

Sziasztok!

Én is kérném szépen a fordítóit. 

Köszi!


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - Spongyabazsi - 2018-01-12

Én is kérnék, ha lehetne.  Smile


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - Mor Tuadh - 2018-01-12

(2018-01-12, 00:20:22)Spongyabazsi Írta: Én is kérnék, ha lehetne.  Smile

Szia, nem rémlik, hogy neked fordító rangod lett volna nálunk, rosszul emlékeznék esetleg? 2,5 évvel ezelőtt készítettél 4 db Puss in Boots feliratot anneshirley mentorálásával, ha jól emlékszem, és ennyi volt.


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - Amico79 - 2018-01-12

Halihó!
Jelentkeznék egy fordítói rangért... vagy a "forrásnyelvrőlcélnyelvrevarázsló"-ért... amelyik egyszerűbb Big Grin Big Grin


Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - szempont - 2018-01-13

Na Hali!

Fordítói rangom valahol elveszett  Tongue.
Ha valaki megtalálta  kérném vissza  Wink.

üdv
szempont


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - piglet76 - 2018-01-13

Sziasztok!

Ha megoldható én is szeretném visszakapni a fordítói rangomat. Köszi!
Shy


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - Mor Tuadh - 2018-01-14

(2018-01-13, 22:42:12)piglet76 Írta: Sziasztok!

Ha megoldható én is szeretném visszakapni a fordítói rangomat. Köszi!
Shy

Szia, ha jól emlékszem, te visszavonult fordító rangon voltál, mert már vagy 4-5 éve nem került ki feliratod. Olyan rangunk még nincs, de készítek majd, úgyis kell. Persze ha újra feliratoznál, az más kérdés. Smile


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - piglet76 - 2018-01-14

(2018-01-14, 00:30:31)Mor Tuadh Írta:
(2018-01-13, 22:42:12)piglet76 Írta: Sziasztok!

Ha megoldható én is szeretném visszakapni a fordítói rangomat. Köszi!
Shy

Szia, ha jól emlékszem, te visszavonult fordító rangon voltál, mert már vagy 4-5 éve nem került ki feliratod. Olyan rangunk még nincs, de készítek majd, úgyis kell. Persze ha újra feliratoznál, az más kérdés. Smile

Köszönöm szépen!
Ki tudja, lehet, hogy majd folytatom...  Wink


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - hedgehogsubs - 2018-01-16

Ha már új fórum, adjuk meg a módját. Smile


Én is szeretném a fordítóit.

Köszi előre is!


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - sobodom - 2018-01-20

fordító, köszi


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - megyerikrisz - 2018-02-03

Hali!

Én is szeretném visszakérni a fordítói rangot.


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - panzermeyer - 2018-02-07

Hello!
Szeretném visszakapni a fordítói rangomat. Köszi!


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - Mor Tuadh - 2018-02-08

(2018-02-07, 14:37:25)panzermeyer Írta: Hello!
Szeretném visszakapni a fordítói rangomat. Köszi!

Szia, te visszavonult fordító rangon voltál és 4,5 éve nem kaptunk tőled feliratot, ezeket a rangokat nem állítottuk vissza. Ha újra elkezdenél fordítani hozzánk, szólj, és örömmel látunk ismét a fordítók között majd. Smile


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - Verdike - 2018-02-19

(2018-01-03, 13:51:35)Mor Tuadh Írta: Akinek a régi fórumon fordítói/szinkronpötyögői rangja volt és kérné vissza, az kommenteljen ide, és beállítjuk. Smile

Az elmúlt hetekben kicsit „szabadságoltam”, de most már itt vagyok (f)ordításra készen! Smile


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - FeanorB - 2018-02-23

sziasztok, 
én is jelentkeznék fordítói rangért!
köszi Smile


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - Migrador - 2018-03-11

Szeretném a fordító rangot.
Kösz.