Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma
Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - Nyomtatható verzió

+- Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma (https://forum.feliratok.eu)
+-- Fórum: Nyilvános fórumok (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Fórum: Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Téma: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek (/showthread.php?tid=31)

Oldalak: 1 2 3 4


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - Cooper19 - 2018-03-30

Helló! Én is szeretném visszaigényelni fordítói rangomat! Smile


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - merlin - 2018-04-09

Sziasztok! Én is visszaigényelném tisztelettel a fordítói rangomat, köszi!


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - Brumi - 2018-04-15

Sziasztok! Én is szeretném visszaigényelni a fordítói rangomat. Köszi szépen! Smile


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - Mor Tuadh - 2018-04-23

(2018-04-15, 23:54:21)Brumi Írta: Sziasztok! Én is szeretném visszaigényelni a fordítói rangomat. Köszi szépen! Smile

Szia, üdv az új fórumon. Smile

Neked is azt tudom mondani, amit lentebb másoknak is, a régi fórumon elméletileg visszavonult fordító rangon voltál és 4-5 éve nem kaptunk már tőled feliratot, ezeket a rangokat nem állítottuk vissza. Ha újra elkezdenél fordítani hozzánk, szólj, és örömmel látunk ismét a fordítók között majd.


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - szuladam - 2018-04-25

üdv!

sajna rég jártam erre, fordítói rangot szeretnék igényleni Smile


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - chetory - 2018-04-30

Ha van valami exfordító rang vagy hasonló, pályáznék rá. Köszi Smile


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - Mor Tuadh - 2018-04-30

(2018-04-30, 18:41:50)chetory Írta: Ha van valami exfordító rang vagy hasonló, pályáznék rá. Köszi Smile

Neked annál spécibb jár Wink


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - mazi - 2018-05-24

Sziasztok!

Fordítói rangot szeretnék igényelni. Köszi!


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - Anubys - 2018-06-07

10 év kihagyás után az eredeti gárda tagja még kunyerálhat rangot?   Smile
(Csak, hogy ne hagyják figyelmen kívül a lefoglalt feliratomat)


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - Mor Tuadh - 2018-06-08

(2018-06-07, 22:00:26)Anubys Írta: 10 év kihagyás után az eredeti gárda tagja még kunyerálhat rangot?   Smile
(Csak, hogy ne hagyják figyelmen kívül a lefoglalt feliratomat)

@Anubys persze, beállítottam, üdv újra köztünk. Smile

/Természetesen enélkül sem hagynánk figyelmen kívül, mint ahogy senkiét sem. Smile/


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - aljona - 2018-07-11

Szervusztok!
Kérem szépen vissza régi rangomat!
Korábbi felhasználónevemen (hida) 6 filmet, aljona-ként pedig 17 filmet (többnyire fordítás, de lektorálás is) jegyeztem eddig.
Köszönöm!


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - Szepy - 2018-09-25

Sziasztok!
Bocsi, jobb később, mint soha. Big Grin Én is kérnék egy fordítói rangot.

Előre is köszi!


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - SidCarter - 2018-09-29

Sziasztok,

Én is szeretném visszakérni a fordítói státuszomat.

Köszönettel: SidCarter


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - Cain - 2018-11-09

Üdv!

Szeretném visszakapni a fordítói rangomat. Köszi! Smile


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - norfren - 2019-03-09

Én is jó régen fordítok már (Norf), hol nagyobb, hol kisebb intenzítással, szeretném visszakapni a státuszt.


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - LFL_93 - 2021-01-09

Lehet ilyet még igényelni? Smile


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - J1GG4 - 2021-01-09

(2021-01-09, 17:51:08)LFL_93 Írta: Lehet ilyet még igényelni? Smile

Adtam. Smile


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - l.a.c.y. - 2021-04-17

Sziasztok!
Ahogy nézem, 14 éve küldözgetek már be feliratokat, volt benne időzítés, szinkronpötyögés, meg pár fordítás is.
Járhat ezért esetleg egy fordítói cimke, vagy csak két puszi Dr. Martenstől? Big Grin


RE: Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek - Mor Tuadh - 2021-04-17

(2021-04-17, 20:38:14)l.a.c.y. Írta: Sziasztok!
Ahogy nézem, 14 éve küldözgetek már be feliratokat, volt benne időzítés, szinkronpötyögés, meg pár fordítás is.
Járhat ezért esetleg egy fordítói cimke, vagy csak két puszi Dr. Martenstől? Big Grin

Beállítottam.