Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma
Mikor lesz kész a felirat? - Nyomtatható verzió

+- Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma (https://forum.feliratok.eu)
+-- Fórum: Nyilvános fórumok (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Fórum: Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Téma: Mikor lesz kész a felirat? (/showthread.php?tid=32)



RE: Mikor lesz kész a felirat? - eszticsillag - 2018-08-06

(2018-08-06, 17:31:44)redtommy Írta: SZIASZTOK 

ÉRDEKLÖDNÉK, HOGY VALAKI TUDJA-E, HOGY A LACASA DE PAPEL-HEZ MIKOR LESZ FELIRAT A TÖBBI RÉSZHEZ?
MERT CSAK AZ ELSÖ ÉVAD 8. RÉSZÉIG TALÁLTAM MEG, GONDOLOM NEM ÉN VAGYOK AZ EGYETLEN AKI HIÁNYOLJA.
NAGYON KÖSZÖNÖM ELÖRE IS A VÁLASZT BÁRKINEK AKI TUD ERRÖL VALAMIT.

ÜDV TOMMY

Caps Lock használata nélkül is értjük és látjuk a kérdésedet.  Smile Ha az oldalon beírod a keresőbe a sorozat címét, az utolsó magyar feliratnál nagybetűkkel ki van írva, hogy fordítót keres. Majd akkor lesz értelemszerűen felirat, ha valaki elvállalja.


RE: Mikor lesz kész a felirat? - redtommy - 2018-08-06

(2018-08-06, 17:50:30)eszticsillag Írta:
(2018-08-06, 17:31:44)redtommy Írta: SZIASZTOK 

ÉRDEKLÖDNÉK, HOGY VALAKI TUDJA-E, HOGY A LACASA DE PAPEL-HEZ MIKOR LESZ FELIRAT A TÖBBI RÉSZHEZ?
MERT CSAK AZ ELSÖ ÉVAD 8. RÉSZÉIG TALÁLTAM MEG, GONDOLOM NEM ÉN VAGYOK AZ EGYETLEN AKI HIÁNYOLJA.
NAGYON KÖSZÖNÖM ELÖRE IS A VÁLASZT BÁRKINEK AKI TUD ERRÖL VALAMIT.

ÜDV TOMMY

Caps Lock használata nélkül is értjük és látjuk a kérdésedet.  Smile Ha az oldalon beírod a keresőbe a sorozat címét, az utolsó magyar feliratnál nagybetűkkel ki van írva, hogy fordítót keres. Majd akkor lesz értelemszerűen felirat, ha valaki elvállalja.
Köszönöm a kioktató szavakat, értek a szóból Smile 
Akkor várok türelmesen és köszönöm a válaszod.


RE: Mikor lesz kész a felirat? - beforesunset - 2018-08-07

Hello,

Sharp Objects-felirat lesz ma?

Előre is köszi!


RE: Mikor lesz kész a felirat? - Susanne60 - 2018-08-10

Érdeklődöm, hogy mikorra várható a The Level című hatrészes sorozat befejező részének fordítása? anneshirley83 a fordító. Köszönöm.


RE: Mikor lesz kész a felirat? - ERPY - 2018-08-11

Érdeklődnék, hogy a Marvels Cloak and Dagger évadzáró része mikorra várható?


RE: Mikor lesz kész a felirat? - rifi71 - 2018-08-13

(2018-07-16, 23:49:54)Mr. Jalapeno Írta: Mély tisztelettel, illetve az eddigi fordításokat hálásan köszönve kérdezném @anneshirley83-tól és @rifi71-től, hogy mikorra várható a The Level évadzáró epizódjának fordítása? 
Mindennemű információt előre is nagyon szépen köszönök!

Szia!

Először is elnézést kérek (ritkán vagyok a fórumon), de bármennyire is igyekszünk, össze kell egyeztetni az óráinkat és jelen esetben ez picit elhúzódott (a nyers fordítás kész volt, csak még finomítani kellett). Viszont most már fent van a záróepizód felirata is. Köszi a türelmet!

üdv: rifi71


RE: Sorozatfordítást kérek - Kitti1014 - 2018-08-17

Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy a New Girl 7. évad 5-6-7-8 részeihez valamikor várható-e felirat? KösziSmile


RE: Mikor lesz kész a felirat? - obk - 2018-08-19

Kedves @quinnell, érdeklődöm az Anne sorozat 2. évadának fordításáról.

Az oldalon csak a 2x01 van fent, várhatjuk-e és mikor a folytatást?

Üdv.


RE: Mikor lesz kész a felirat? - bence1237 - 2018-08-19

@L4Lipi @anneshirley83

A McMafia-ról lehet tudni valamit? 2 hónapja nem érkezett hozzá újabb felirat, sajnos.


RE: Mikor lesz kész a felirat? - real87 - 2018-08-20

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy a creeper 2012 filmhez lesz magyar felirat?
Előre is nagyon köszönöm!


RE: Mikor lesz kész a felirat? - obk - 2018-08-21

Kedves @Angel, érdeklődöm, hogy az Elementary 6. évadának fordítása fog folytatódni ?
Köszönöm a választ előre is.


RE: Mikor lesz kész a felirat? - Riki0113 - 2018-08-24

Kedves @gricsi80! A Hidden c. sorozatnak csak az utolsó részhez hiányzik a felirat! Ha időd engedi, légyszíves szorítsd már be valamikor!!!!!!!!
Köszönöm az eddigi fordításokat! Üdv.


RE: Mikor lesz kész a felirat? - gricsi - 2018-08-24

(2018-08-24, 12:00:43)Riki0113 Írta: Kedves @gricsi80! A Hidden c. sorozatnak csak az utolsó részhez hiányzik a felirat! Ha időd engedi, légyszíves szorítsd már be valamikor!!!!!!!!
Köszönöm az eddigi fordításokat! Üdv.

Kedves @Riki0113! Mint látható az eddigiek gyakoriságán, kb. hetente jöttek a feliratok, most sem lesz ez másként Smile
Ma reggel küldtem át @Mr. Bishop® -nak, így őt ismerve hétvégén már megnézhet a záró rész!

Szívesen neked is és mindenkinek, aki megnézte!


RE: Mikor lesz kész a felirat? - nkevin - 2018-08-26

A Summer of 84 cimu filmhez keszul mar felirat? Ha igen mikor lesz kesz??


RE: Mikor lesz kész a felirat? - Ghost25 - 2018-08-26

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a Flash feliratai mikorra várhatóak @vbalazs91 ?
Köszönöm az eddigi fordításokat!


RE: Mikor lesz kész a felirat? - vbalazs91 - 2018-08-26

(2018-08-26, 12:49:36)Ghost25 Írta: Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a Flash feliratai mikorra várhatóak @vbalazs91 ?
Köszönöm az eddigi fordításokat!

A kövi. mindenképp jön a napokban.


RE: Mikor lesz kész a felirat? - George Bailey - 2018-08-29

@oldfan   Úrtól érdeklődnék tengermély tisztelettel a The Battle of Okinava felirat állapotáról. ¯\_(ツ)_/¯


RE: Mikor lesz kész a felirat? - Arum - 2018-08-30

Kedves Fordítók, az alábbi sorozatok további feliratairól szeretnék érdeklődni:

@FeanorB, The  Durrells
@kkata, A Very English Scandal utolsó, 3-ik része

Köszönöm.


RE: Mikor lesz kész a felirat? - csicseri - 2018-09-01

Kedves Fordítók!

Sajnos nem tudom, ki tudna segíteni ezért is írok ide. Nagyon szeretném kérni a sorozat fordítóját VandaTheVampire-t , aki szerintem fantasztikusan jól fordította le az eddigi részeket, ha ideje engedi nagy örömet szerezne ha lefordítaná a Endeavour 5 évadának utolsó 2 részét.
Előre is hálás köszönet, ha esetleg valaki  más fordítaná le Neki is hatalmas  köszönet részemről! Köszönöm szépen előre is!


RE: Mikor lesz kész a felirat? - eszticsillag - 2018-09-01

(2018-09-01, 14:38:27)csicseri Írta: Kedves Fordítók!

Sajnos nem tudom, ki tudna segíteni ezért is írok ide. Nagyon szeretném kérni a sorozat fordítóját VandaTheVampire-t , aki szerintem fantasztikusan jól fordította le az eddigi részeket, ha ideje engedi nagy örömet szerezne ha  lefordítaná a Endeavour 5 évadának utolsó 2 részét.
Előre is hálás köszönet, ha esetleg valaki  más fordítaná le Neki is hatalmas  köszönet részemről! Köszönöm szépen előre is!

Egy hónapja rákérdeztem nála, számíthatunk-e további feliratokra (mivel más is érdeklődött), akkor ezt a választ kaptam:

"Igen, tudom, hogy sokan várják, mindenképpen be fogom fejezni, de eddig a 3. évad szinkronján dolgoztam, ezért kicsit megcsúsztak a dolgok Smile
Szóval, nincs elfelejtve, a következő hetekben szeretném befejezni, annál is inkább, mert jövőre jön az újabb évad.
Köszi a többiek eddigi türelmét is, és hamarosan érkezik a maradék két rész."