Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma
Mikor lesz kész a felirat? - Nyomtatható verzió

+- Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma (https://forum.feliratok.eu)
+-- Fórum: Nyilvános fórumok (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Fórum: Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Téma: Mikor lesz kész a felirat? (/showthread.php?tid=32)



RE: Mikor lesz kész a felirat? - csabaas - 2019-09-22

Üdv mindenkinek!
A Skam háza táján látható vmi remény a változásra?
Köszönöm !!


RE: Mikor lesz kész a felirat? - Herold - 2019-09-22

A Line of Duty 5. évad fordítása ugye nem maradt abba, pokolfajzat?   Huh


RE: Mikor lesz kész a felirat? - Man-Erg - 2019-09-23

(2019-09-22, 22:07:31)Herold Írta: A Line of Duty 5. évad fordítása ugye nem maradt abba, pokolfajzat?   Huh

Nagyon-nagyon várom már én is. Tudom, hogy jelezte a fordító még tavasszal, hogy csak lassan tudna haladni, és átadná másnak. De mivel nem jelentkezett senki, ezért megcsinálta az első 2 részt, amiért hatalmas köszönet (ahogyan az eddigi munkáiért is!). Olyan jó lenne, ha meglenne még ez a maradék 4 rész...

Nem szeretnék okoskodni, de nem tudna valaki besegíteni? Valahol hihetetlen, hogy jónéhány sorozatot többen is fordítanak/fordítanának, ez a mestermű meg a végére ennyire gazda nélkül marad.

Köszönöm/köszönjük (tudom, hogy sokan várják rajtam kívül is)!


RE: Mikor lesz kész a felirat? - Maci Laci - 2019-09-23

(2019-09-22, 09:59:54)Lackow Írta: És a Harltos-al mi a helyzet? Az is az ő neve alatt fut elvileg, de se híre se hamva a fordításnak.

Epic Drama: 10.09 Kurtizánok kora (Harlots) 3. évad

Lehet begépelni a szinkront és lesz belőle felirat.
 
[Kép: koala-wink.gif]


RE: Mikor lesz kész a felirat? - Angier - 2019-09-23

Sziasztok! Poldark utolsó 3 részéhez mikor lesz kész a felirat?


RE: Mikor lesz kész a felirat? - eszticsillag - 2019-09-23

(2019-09-23, 13:52:11)Angier Írta: Sziasztok! Poldark utolsó 3 részéhez mikor lesz kész a felirat?

Ennyi információval tudunk szolgálni.


RE: Mikor lesz kész a felirat? - Evelyn - 2019-09-23

(2019-09-23, 14:45:26)eszticsillag Írta:
(2019-09-23, 13:52:11)Angier Írta: Sziasztok! Poldark utolsó 3 részéhez mikor lesz kész a felirat?

Ennyi információval tudunk szolgálni.

Szia!

Én ugrottam be kisöreg helyett az utolsó 3 részre, a 6. rész kész, anneshirley átnézésére vár, az utolsó kettőt felesben fordítjuk, de sajnos én sem érem el, így türelmet kérek, lesz felirat előbb-utóbb.


RE: Mikor lesz kész a felirat? - narbony78 - 2019-09-29

(2019-09-17, 18:50:51)Jacinta58 Írta: philkessel-től kérdezném, hogy a MADAM SECRETARY  05.13. részétől  már  nem fordítja a sorozatot?
sajnálnám, de akkor kérnék  mást,hogy  vállalja  el  :Smile előre i sköszönöm  Smile
Már két hete írták, hogy készen van a következő! Két hónapja nem készült egy sem... Lassan meg itt a következő és egyben utolsó évad! Itt meg még 8 részhez nem készült felirat! Pedig szívesen megnézném a végkifejletet! Még nem olyan erős az angolom, hogy felirat nélkül nézzem, de, ha minden kötél szakad... Philkesseléknek respect az eddigiekért, de, ha nem megy a fordítás, akkor dobják be másnak, hátha megcsinálná helyettük! Köszi


RE: Sorozatfordítás bejelentése - ricoo - 2019-09-29

Sziasztok!
Érdeklődnék hogy a Doktor Murphy-t fordítja valaki jelenleg?Néztem tdani93 és zire twitter oldalát is,de semmi infót nem találtam róla hogy fordítanák.
Előre is köszi!



RE: Mikor lesz kész a felirat? - Necross - 2019-09-29

Helló!
@matruska tól kérdezném, hogy a Van Helsing folytatására lehet-e számítani?
Köszi!


RE: Mikor lesz kész a felirat? - pinty - 2019-09-29

(2019-09-29, 08:44:52)narbony78 Írta:
(2019-09-17, 18:50:51)Jacinta58 Írta: philkessel-től kérdezném, hogy a MADAM SECRETARY  05.13. részétől  már  nem fordítja a sorozatot?
sajnálnám, de akkor kérnék  mást,hogy  vállalja  el  :Smile előre i sköszönöm  Smile
Már két hete írták, hogy készen van a következő! Két hónapja nem készült egy sem... Lassan meg itt a következő és egyben utolsó évad! Itt meg még 8 részhez nem készült felirat! Pedig szívesen megnézném a végkifejletet! Még nem olyan erős az angolom, hogy felirat nélkül nézzem, de, ha minden kötél szakad... Philkesseléknek respect az eddigiekért, de, ha nem megy a fordítás, akkor dobják be másnak, hátha megcsinálná helyettük! Köszi

Nem véletlenül nincs hozzá előzés Exclamation

Mivel nehéz a nyelvezete, nem nagyon kapkodnak érte. Te nyugodtan lobbizhatsz, hogy adják le a fordítók, csak magaddal meg a többi nézővel tolsz ki, akkor fog csak igazán szakadni a kötél. Én egy rész feliratát fordítottam, de elég is volt, még ha fizetnének érte, akkor sem vállalnám. El is gondolkodtam, hogy lehet ezt évekig bírni munka, magánélet mellett. Egyáltalán nem csodálkozom rajta, hogy elmaradásban vannak a részekkel. Próbálj meg egy részt ilyen minőségben lefordítani, és akkor megértenéd, miről is írok itt ebben a posztban.

Kedves feliratra várók, nagyon nem értem ezeket a reszpekt, de adjátok le hsz-eket. Így nem lesznek fordítók, akik nem magukon, hanem az angolul nem tudó embereken segítenek, ezt akarjátok? Költői kérdés volt. Jópáran már visszavonultak, nem lepődnék meg, ha többen is követnék a példájukat. És a hiba nem biztos, hogy bennük van, ugyebár...

Üdv, pinty


RE: Sorozatfordítás bejelentése - eszticsillag - 2019-09-29

(2019-09-29, 11:29:19)ricoo Írta: Sziasztok!
Érdeklődnék hogy a Doktor Murphy-t fordítja valaki jelenleg?Néztem tdani93 és zire twitter oldalát is,de semmi infót nem találtam róla hogy fordítanák.
Előre is köszi!

Áprilisban tdani93 még azt írta, hogy a következő évadot is fordítják. Nem adták le a sorozatot, szóval mi automatikusan úgy vesszük, hogy viszik tovább. De lehet, @Zire-t, az átnézőjüket kellene megkérdezni, hátha többet tud. Smile


RE: Sorozatfordítás bejelentése - ricoo - 2019-09-29

(2019-09-29, 14:51:15)eszticsillag Írta:
(2019-09-29, 11:29:19)ricoo Írta: Sziasztok!
Érdeklődnék hogy a Doktor Murphy-t fordítja valaki jelenleg?Néztem tdani93 és zire twitter oldalát is,de semmi infót nem találtam róla hogy fordítanák.
Előre is köszi!

Áprilisban tdani93 még azt írta, hogy a következő évadot is fordítják. Nem adták le a sorozatot, szóval mi automatikusan úgy vesszük, hogy viszik tovább. De lehet, @Zire-t, az átnézőjüket kellene megkérdezni, hátha többet tud. Smile

Köszi a választ.Amúgy igen,én is arra gondoltam hogy biztos viszik tovább,csak valamit írhatnának azért Smile Na majd lehet akkor megkérdezem Zire-t.


RE: Mikor lesz kész a felirat? - matruska - 2019-09-29

(2019-09-29, 12:14:38)Necross Írta: Helló!
@matruska tól kérdezném, hogy a Van Helsing folytatására lehet-e számítani?
Köszi!

Helló!
Igen, jövő héttől érkeznek a magyar feliratok.


RE: Mikor lesz kész a felirat? - Necross - 2019-09-29

(2019-09-29, 17:13:07)matruska Írta:
(2019-09-29, 12:14:38)Necross Írta: Helló!
@matruska tól kérdezném, hogy a Van Helsing folytatására lehet-e számítani?
Köszi!

Helló!
Igen, jövő héttől érkeznek a magyar feliratok.



Ez remek, előre is köszi! Smile


RE: Mikor lesz kész a felirat? - ildikó.máténé-szőr - 2019-09-30

Sziasztok!
Az iZombi sorozat utolsó 3 részét kérlek fordítsátok le (S05E11-12-13). Ezzel vége is a sorozatnak. Köszönöm


RE: Mikor lesz kész a felirat? - nylacika - 2019-09-30

ildikó.máténé-szőrhttps://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fcassonesub%2Fposts%2F2738848366133933&width=500" width="500" height="525" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"


RE: Mikor lesz kész a felirat? - kferika - 2019-10-03

Sziasztok! Szertném megkérdezni matruska-Evelyn fordítóktól, hogy a Heartland fordítását folytatják-e az új évaddal? Előre is köszi a választ!


RE: Mikor lesz kész a felirat? - Dolphine - 2019-10-03

Sziasztok! 

A Twilight Zone maradék 3 részét lefordítja valaki?
Nagyon jó lenne, így teljessé válna a sorozat.  Rolleyes


RE: Mikor lesz kész a felirat? - kata111 - 2019-10-03

(2019-10-03, 06:14:32)kferika Írta: Sziasztok! Szertném megkérdezni matruska-Evelyn fordítóktól, hogy a Heartland fordítását folytatják-e az új évaddal? Előre is köszi a választ!

igen. forditjak tovabb.