Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma
Mikor lesz kész a felirat? - Nyomtatható verzió

+- Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma (https://forum.feliratok.eu)
+-- Fórum: Nyilvános fórumok (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Fórum: Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Téma: Mikor lesz kész a felirat? (/showthread.php?tid=32)



RE: Superman and Lois - J1GG4 - 2023-06-25

(2023-06-25, 11:48:06)Denisa Írta: Tisztelettel érdeklődnék, hogy mi újság a Superman and Lois 3 évadjának felirataival?

Július 11-én jön HBO Maxra az új évad, akkor bizonyára lesz felirat is.


RE: Mikor lesz kész a felirat? - kvcsjdt - 2023-07-15

Sziasztok!

A Grantchester fordításával kapcsolatban szeretnék érdeklődni, Milandra még fordítja a sorozatot? Utoljára tavaly novemberben fordította a 6. évadot, a 7. évad is fordításra vár, ill. a 8. évadot most adták le,ha jól tudom. Várható még a sorozat fordítása?
Köszi a választ előre is.


RE: Mikor lesz kész a felirat? - kferika - 2023-07-18

Helló! Nem találtam rá jobb helyet így itt szeretném megkérdetni Alice -től, hogy a hamarosan induló When calls the heart 10. évadának a fordítását fogja-e folytatni? Hálás köszönet a válaszért!


RE: Mikor lesz kész a felirat? - saspafrany - 2023-07-19

(2023-07-15, 09:17:21)kvcsjdt Írta: Sziasztok!

A Grantchester fordításával kapcsolatban szeretnék érdeklődni, Milandra még fordítja a sorozatot? Utoljára tavaly novemberben fordította a 6. évadot, a 7. évad is fordításra vár, ill. a 8. évadot most adták le,ha jól tudom. Várható még a sorozat fordítása?
Köszi a választ előre is.

Ez engem is érdekelne...


RE: Mikor lesz kész a felirat? - Milandra - 2023-07-19

(2023-07-15, 09:17:21)kvcsjdt Írta: Sziasztok!

A Grantchester fordításával kapcsolatban szeretnék érdeklődni, Milandra még fordítja a sorozatot? Utoljára tavaly novemberben fordította a 6. évadot, a 7. évad is fordításra vár, ill. a 8. évadot most adták le,ha jól tudom. Várható még a sorozat fordítása?
Köszi a választ előre is.

Szia!

Igen, folytatni fogom a sorozat fordítását. Már elkezdtem a 7. évad első részének fordítását, csak még nem volt időm befejezni, de igyekszem minél hamarabb elkészülni vele.

Köszi a türelmet!

Üdv,
Milandra


RE: Mikor lesz kész a felirat? - saspafrany - 2023-07-19

(2023-07-19, 20:37:30)Milandra Írta:
(2023-07-15, 09:17:21)kvcsjdt Írta: Sziasztok!

A Grantchester fordításával kapcsolatban szeretnék érdeklődni, Milandra még fordítja a sorozatot? Utoljára tavaly novemberben fordította a 6. évadot, a 7. évad is fordításra vár, ill. a 8. évadot most adták le,ha jól tudom. Várható még a sorozat fordítása?
Köszi a választ előre is.

Szia!

Igen, folytatni fogom a sorozat fordítását. Már elkezdtem a 7. évad első részének fordítását, csak még nem volt időm befejezni, de igyekszem minél hamarabb elkészülni vele.

Köszi a türelmet!

Üdv,
Milandra

Köszönjük! Heart


RE: Mikor lesz kész a felirat? - yaksi - 2023-08-22

Érdeklődnék, hogy a Nancy Drew c. sorozat további fordítása várható?


RE: Mikor lesz kész a felirat? - Penell - 2023-11-04

Sziasztok! Érdeklődnék hogy mikorra várható a Feláldozh4tók Magyar fordítása?


RE: Mikor lesz kész a felirat? - kata111 - 2023-11-04

(2023-07-19, 20:37:30)Milandra Írta:
(2023-07-15, 09:17:21)kvcsjdt Írta: Sziasztok!

A Grantchester fordításával kapcsolatban szeretnék érdeklődni, Milandra még fordítja a sorozatot? Utoljára tavaly novemberben fordította a 6. évadot, a 7. évad is fordításra vár, ill. a 8. évadot most adták le,ha jól tudom. Várható még a sorozat fordítása?
Köszi a választ előre is.

Szia!

Igen, folytatni fogom a sorozat fordítását. Már elkezdtem a 7. évad első részének fordítását, csak még nem volt időm befejezni, de igyekszem minél hamarabb elkészülni vele.

Köszi a türelmet!

Üdv,
Milandra
Kedves Milandra,

varhato a forditas a kozeljovoben?

koszi elore is!


RE: Mikor lesz kész a felirat? - Maminti - 2023-11-04

Sziasztok!
KataBlankától érdeklődnék, hogy fordítja-e a Rita c. dán sorozat további évadjait!
Előre is nagyon köszönöm!


RE: Mikor lesz kész a felirat? - Cicelle - 2023-12-12

kedves Evelyn/Galahad,

érdeklődni szeretnék, lesz-e még a "maradék (speciális részek) Morse-oknak fordításuk, és ha igen, ahogy remélem, mikorra várható, lesz-e még az idén belőlük?


köszönöm, 
C


RE: Mikor lesz kész a felirat? - SASboy - 2023-12-14

sziasztok,

Érdeklődni szeretnék, hogy várható-e a Vigil 2. évadának fordt'sa @Zire illetve a Time 2. évadának @StokiSub ?

köszönöm!


RE: Mikor lesz kész a felirat? - Zire - 2023-12-14

(2023-12-14, 17:45:16)SASboy Írta: sziasztok,

Érdeklődni szeretnék, hogy várható-e a Vigil 2. évadának fordt'sa @Zire illetve a Time 2. évadának @StokiSub ?

köszönöm!

Vigil 2. évadának várható a fordítása kb. heti 1 résszel.


RE: Mikor lesz kész a felirat? - kpbendi - 2023-12-27

Sziasztok!

Fargo S05E05-E06-E07 fordításai mikorra várhatóak?

Köszönöm


RE: Mikor lesz kész a felirat? - Maminti - 2024-01-24

Zire - CsiGabiGa párostól érdeklődöm, hogy a Beyond Paradise Christmas Special fordítása várható-e?


Valamint, KataBlanka írta: 
"Közös segítséggel, és pozitív hozzáállással sem találtunk magyar feliratot az Ivalo (Arctic Circle) finn sorozathoz, viszont Zire áldását adta, hogy átnézi... amint ráér, és amit ezúton is köszönök!"

Szeretném kérdezni, hogy folyamatban van-e?

Válaszotokat előre is nagyon köszönöm!


RE: Mikor lesz kész a felirat? - remi - 2024-01-24

(2024-01-24, 12:56:38)Maminti Írta: Zire - CsiGabiGa párostól érdeklődöm, hogy a Beyond Paradise Christmas Special fordítása várható-e?


Valamint, KataBlanka írta: 
"Közös segítséggel, és pozitív hozzáállással sem találtunk magyar feliratot az Ivalo (Arctic Circle) finn sorozathoz, viszont Zire áldását adta, hogy átnézi... amint ráér, és amit ezúton is köszönök!"

Szeretném kérdezni, hogy folyamatban van-e?

Válaszotokat előre is nagyon köszönöm!

Azt ketten is elkezdték fordítani, de a másik fordító 2 rész elkészítése után leállt vele amikor észrevette, hogy KataBlanka be van írva fordítónak.
Csak nehogy 2 szék közt asztal alá legyen.

Az 1.évadhoz az NC-n fellelhető "JOCIKA" (asszem német nyelvű) feltöltéshez van csomagolva magyar felirat de az valami gépi szennynek tűnik.


RE: Mikor lesz kész a felirat? - szurilo - 2024-02-02

(2021-09-21, 15:36:58)ugk Írta: Sziasztok,
az American Crime Story - 3 évad fordításáról érdeklődnék, várható hozzá felirat?
Azt látom, hogy újoncfoglalás (Krieger), de ettől többet nem sikerült kiderítenem...

Mivel a második évadban is szerepe volt, remélem készülnek további sub-ok is

Nem sürgetek senkit, csak kiváncsi vagyok, Köszönöm

De jó lenne ha valaki lefordítaná. Én minden évben megnézem, hogy nem-e hozta már meg a jézuska Smile


RE: Mikor lesz kész a felirat? - Cicelle - 2024-02-04

kedves Evelyn/Galahad,

érdeklődni szeretnék, lesz-e még a "maradék" (speciális részek) Morse-oknak fordításuk, és ha igen, ahogy remélem, mikorra várhatók?
(Esetleg érdekelne, hol, mely letöltő oldalakon találhatóak a hozzájuk passzoló részek.)


köszönöm, 
C


RE: Mikor lesz kész a felirat? - remi - 2024-02-08

(2024-02-04, 12:53:09)Cicelle Írta: kedves Evelyn/Galahad,

érdeklődni szeretnék, lesz-e még a "maradék" (speciális részek) Morse-oknak fordításuk, és ha igen, ahogy remélem, mikorra várhatók?
(Esetleg érdekelne, hol, mely letöltő oldalakon találhatóak a hozzájuk passzoló részek.)


köszönöm, 
C

Elvileg a MeGusta linkek, amikhez a felirat készült máig is harcolnak magneten:
https://btdig.com/search?order=2&q=morse+megusta+s08
Ha mégse, szóljál, be tudok állni seedbe asszem.
Ha jól emlékszem a 8X03-tól már 16:9-ben elérhetőek.


RE: Mikor lesz kész a felirat? - SASboy - 2024-02-13

Kedves @Zire !

Érdeklődnék, hogy mikor várható a Vigil következő részének a fordítása? (Óriási köszönet az eddigi részekért).