Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma
Az új fórum működése - Mit hogyan kell csinálni? - Nyomtatható verzió

+- Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma (https://forum.feliratok.eu)
+-- Fórum: Nyilvános fórumok (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Fórum: Archivált topikok (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Téma: Az új fórum működése - Mit hogyan kell csinálni? (/showthread.php?tid=33)

Oldalak: 1 2


Az új fórum működése - Mit hogyan kell csinálni? - Menzer - 2018-01-03

Technikai segítséggel kapcsolatos topikot nem találtam, ezért itt kérdezek. Hol lehet a fórumon beállítani, hogy a legfrissebb hozzászólás legyen felül és időrendben visszafelé jelenjenek meg a hozzászólások?


RE: Chat topik - Mor Tuadh - 2018-01-03

(2018-01-03, 17:38:09)Menzer Írta: Technikai segítséggel kapcsolatos topikot nem találtam, ezért itt kérdezek. Hol lehet a fórumon beállítani, hogy a legfrissebb hozzászólás legyen felül és időrendben visszafelé jelenjenek meg a hozzászólások?

Egyelőre sajnos sehol, dolgozunk rajta, hogy ilyen funkció is legyen majd.


Az új fórum működése - Mit hogyan kell csinálni? - Mor Tuadh - 2018-01-03

Itt lehet kérdezni bármit az új fórum működésével, beállításokkal kapcsolatosan.


RE: Az új fórum működése - Mit hogyan kell csinálni? - soni - 2018-01-03

Hello

A weboldalon frissíteni kellene a Feliratbeküldés linkjét, mert nincs ilyen fórum topic. Shy


RE: Az új fórum működése - Mit hogyan kell csinálni? - Mor Tuadh - 2018-01-03

Az avatarok külső linkelését letiltottam, mert szétesett tőle a fórum. Pár embernek így újra be kell majd állítania magának avatart, de csak feltölteni lehet most már, linkelni nem. Elnézést a kellemetlenségekért.


RE: Az új fórum működése - Mit hogyan kell csinálni? - Agi83 - 2018-01-04

(2018-01-03, 17:38:09)Menzer Írta: Technikai segítséggel kapcsolatos topikot nem találtam, ezért itt kérdezek. Hol lehet a fórumon beállítani, hogy a legfrissebb hozzászólás legyen felül és időrendben visszafelé jelenjenek meg a hozzászólások?

Igen, a régi módszer sokkal kényelmesebb volt.


RE: Az új fórum működése - Mit hogyan kell csinálni? - Mor Tuadh - 2018-01-06

Megtaláltam, hol kell átállítani a hozzászólások megjelenítését.

https://forum.feliratok.eu/usercp.php?action=options

"Hozzászólások megjelenítése klasszikus módban."

Ha ez be van pipálva, akkor a felhasználói adatok a hozzászólás mellett lesznek. Ha nincs bepipálva, akkor fölötte.

Sajnos hiába állítom át az alapértelmezettet, nem írja felül a ti beállításaitokat, így mindenki magának tudja beállítani.


RE: Az új fórum működése - Mit hogyan kell csinálni? - mata - 2018-01-06

(2018-01-06, 01:53:32)Mor Tuadh Írta: Megtaláltam, hol kell átállítani a hozzászólások megjelenítését.

https://forum.feliratok.eu/usercp.php?action=options

"Hozzászólások megjelenítése klasszikus módban."

Ha ez be van pipálva, akkor a felhasználói adatok a hozzászólás mellett lesznek. Ha nincs bepipálva, akkor fölötte.

Sajnos hiába állítom át az alapértelmezettet, nem írja felül a ti beállításaitokat, így mindenki magának tudja beállítani.

Ez eddig is megvolt. Big Grin
Aszittem már hirtelen, hogy azt sikerült megcsinálni, hogy a legújabb HSZ kerüljön legfelülre. Tongue


RE: Az új fórum működése - Mit hogyan kell csinálni? - Mor Tuadh - 2018-01-06

(2018-01-06, 01:59:10)mata Írta:
(2018-01-06, 01:53:32)Mor Tuadh Írta: Megtaláltam, hol kell átállítani a hozzászólások megjelenítését.

https://forum.feliratok.eu/usercp.php?action=options

"Hozzászólások megjelenítése klasszikus módban."

Ha ez be van pipálva, akkor a felhasználói adatok a hozzászólás mellett lesznek. Ha nincs bepipálva, akkor fölötte.
Sajnos hiába állítom át az alapértelmezettet, nem írja felül a ti beállításaitokat, így mindenki magának tudja beállítani.

Ez eddig is megvolt. Big Grin
Aszittem már hirtelen, hogy azt sikerült megcsinálni, hogy a legújabb HSZ kerüljön legfelülre. Tongue

Bocs, félreérthetően fogalmaztam tényleg.

Arra nincs beállítási opció, nekünk magunknak kell megcsinálni, egy mindenható kódmester már dolgozik rajta, amiért megfelelő mennyiségű Jagermeister lesz az ellentételezése... Smile


RE: Az új fórum működése - Mit hogyan kell csinálni? - mata - 2018-01-06

(2018-01-06, 02:02:33)Mor Tuadh Írta:
(2018-01-06, 01:59:10)mata Írta:
(2018-01-06, 01:53:32)Mor Tuadh Írta: Megtaláltam, hol kell átállítani a hozzászólások megjelenítését.

https://forum.feliratok.eu/usercp.php?action=options

"Hozzászólások megjelenítése klasszikus módban."

Ha ez be van pipálva, akkor a felhasználói adatok a hozzászólás mellett lesznek. Ha nincs bepipálva, akkor fölötte.
Sajnos hiába állítom át az alapértelmezettet, nem írja felül a ti beállításaitokat, így mindenki magának tudja beállítani.

Ez eddig is megvolt. Big Grin
Aszittem már hirtelen, hogy azt sikerült megcsinálni, hogy a legújabb HSZ kerüljön legfelülre. Tongue

Bocs, félreérthetően fogalmaztam tényleg.

Arra nincs beállítási opció, nekünk magunknak kell megcsinálni, egy mindenható kódmester már dolgozik rajta, amiért megfelelő mennyiségű Jagermeister lesz az ellentételezése... Smile

Vajon ki lehet az a kódmester? Rolleyes
És ha már ott jár, egy-két régi emojit is implantálhatna, mert ez így eddig olyan kevéskének és gyér felhozatalnak tűnik.  Tongue


RE: Az új fórum működése - Mit hogyan kell csinálni? - Szandii - 2018-01-06

(2018-01-06, 01:53:32)Mor Tuadh Írta: Megtaláltam, hol kell átállítani a hozzászólások megjelenítését.

https://forum.feliratok.eu/usercp.php?action=options

"Hozzászólások megjelenítése klasszikus módban."

Ha ez be van pipálva, akkor a felhasználói adatok a hozzászólás mellett lesznek. Ha nincs bepipálva, akkor fölötte.

Sajnos hiába állítom át az alapértelmezettet, nem írja felül a ti beállításaitokat, így mindenki magának tudja beállítani.

Ú, én ezt eddig nem is láttam, sokkal jobb így, mint ahogy alapból van.


RE: Technikai problémák - George Bailey - 2018-01-06

Ide írom, mert valahová írnom kell...

Az a szív nem lehetne piros?


RE: Technikai problémák - Mor Tuadh - 2018-01-06

(2018-01-06, 14:36:39)George Bailey Írta: Ide írom, mert valahová írnom kell...

Az a szív nem lehetne piros?

Erre gondolsz?

Heart


RE: Az új fórum működése - Mit hogyan kell csinálni? - George Bailey - 2018-01-06

Uhum Big Grin


RE: Az új fórum működése - Mit hogyan kell csinálni? - Mor Tuadh - 2018-01-06

(2018-01-06, 14:41:28)George Bailey Írta: Uhum Big Grin

Le lehet cserélni, persze, majd ránézek.


RE: Az új fórum működése - Mit hogyan kell csinálni? - mata - 2018-01-06

Akkor most ez az átmeneti az ötletelős topik? Mert ha igen, akkor idevésném, hogy ha betagelnek, nem kapok róla semmiféle értesítőt. Beállításoknál sem találtam erre vonatkozót. A régi fórum dobott róla egy mélt, az szerintem tök hasznos lenne, mert így ebben a formában nem sok értelme van akkor, habár jól néz ki legalább. Big Grin


RE: Az új fórum működése - Mit hogyan kell csinálni? - Mor Tuadh - 2018-01-06

(2018-01-06, 21:21:47)mata Írta: Akkor most ez az átmeneti az ötletelős topik? Mert ha igen, akkor idevésném, hogy ha betagelnek, nem kapok róla semmiféle értesítőt. Beállításoknál sem találtam erre vonatkozót. A régi fórum dobott róla egy mélt, az szerintem tök hasznos lenne, mert így ebben a formában nem sok értelme van akkor, habár jól néz ki legalább. Big Grin

Igen, ez a topik pont erről szól. A mention mailmentességéről tudok, tervben van ez is.


RE: Az új fórum működése - Mit hogyan kell csinálni? - Szandii - 2018-01-16

Másnak is csinál olyat a fórum, hogy ha már egyszer megnézte az új hozzászólásokat, akkor gyakran továbbra is jelzi sötét körrel, mintha még mindig lenne olvasatlan hozzászólás valamelyik topicban?


RE: Az új fórum működése - Mit hogyan kell csinálni? - mata - 2018-01-16

(2018-01-16, 20:06:29)Szandii Írta: Másnak is csinál olyat a fórum, hogy ha már egyszer megnézte az új hozzászólásokat, akkor gyakran továbbra is jelzi sötét körrel, mintha még mindig lenne olvasatlan hozzászólás valamelyik topicban?

Szerintem mindenkinek. Többszöri frissítés oldja meg, izé, tünteti el a sötét körös jelzést.


RE: Az új fórum működése - Mit hogyan kell csinálni? - Szandii - 2018-01-16

(2018-01-16, 20:07:26)mata Írta:
(2018-01-16, 20:06:29)Szandii Írta: Másnak is csinál olyat a fórum, hogy ha már egyszer megnézte az új hozzászólásokat, akkor gyakran továbbra is jelzi sötét körrel, mintha még mindig lenne olvasatlan hozzászólás valamelyik topicban?

Szerintem mindenkinek. Többszöri frissítés oldja meg, izé, tünteti el a sötét körös jelzést.

Oké, legalább tudom, hogy nem vagyok ezzel egyedül. Mondjuk azt nem tudom, hogy lehet-e tenni valamit ellene.