Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma
Sorozatfordítás bejelentése - Nyomtatható verzió

+- Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma (https://forum.feliratok.eu)
+-- Fórum: Nyilvános fórumok (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Fórum: Bejelentések (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Téma: Sorozatfordítás bejelentése (/showthread.php?tid=7)

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Pilot - 2021-09-30

Időközben kiderült számomra, hogy megjelent a Fernando című sorozat második évada is.
Ezért természetesen, ahogy időm engedi, ehhez is készítem a feliratokat. Smile


RE: Sorozatfordítás bejelentése - KataBlanka - 2021-10-04

Sziasztok!

Úgy néz ki, egy nagyon kedves ismerősömet, barátomat, sikerül bevonnom a fordítói körbe.

Még annyira az elején van, hogy rengeteg sok mindenre kell megtanítsam, de nagyon nagy a lelkesedése és meggyőződésem, hogy közösségünk hasznos tagjává válna.

Kezdetnek, a fordításra általa választott sorozat: Men in Kilts: A Roadtrip with Sam and Graham

Keresünk valakit, aki lenne oly szíves átnézni és kijavítani a fordítás helyességét.
Az összes többire vállalom, hogy megtanítom, lektorálom, és csak azt a fordítást küldjük el az itt jelentkezőnek, ami szerintünk tökéletes.

Előre is köszönjük, ha valaki elvállalná.


P.S. Írtam egy üzenetet FeanorB-nek, aki a sorozat első három részét már lefordította, de sajnos nem tudom őt elérni.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - elsys - 2021-10-09

Egyelőre nincs hír subripről (de javítsatok ki, ha tévedek), úgyhogy foglalnám a One Of Us Is Lyingot. Kb. két hét múlva hozom az első részt, ha befejeztem az In the Darkot.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Cain - 2021-10-12

Fear the Walking Deadhez csinálok majd szinkronpötyögést.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - KorpSub - 2021-10-13

Elkezdem a Partisan c. svéd sorozatot.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - yoki - 2021-10-13

(2021-09-15, 14:14:06)Mor Tuadh Írta: @David33 sajnos nem tudja vinni a What If fordítását, a sorozat átvehető, ha van jelentkező


Sziasztok!

Új vagyok, régebben játékok fordításában segédkeztem.
What If... fordítását folytatom, ha jól látom még senki nem viszi.

Szép napot!


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Mor Tuadh - 2021-10-13

(2021-10-13, 13:47:13)yoki Írta:
(2021-09-15, 14:14:06)Mor Tuadh Írta: @David33 sajnos nem tudja vinni a What If fordítását, a sorozat átvehető, ha van jelentkező


Sziasztok!

Új vagyok, régebben játékok fordításában segédkeztem.
What If... fordítását folytatom, ha jól látom még senki nem viszi.

Szép napot!

Írtam privátban, belenézek majd, csak még nem tudom, mikor jutok el odáig.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - marcoverde - 2021-10-14

Kedves mindenki!

Őszinte sajnálatunkra a Dopesick c. sorozatot időhiány miatt mégsem tudjuk vállalni @Firestarter -rel.

Köszönjük a megértést.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - LiarHope - 2021-10-15

Station 19 fordítását kezdem a 4.évadtól, előtte van szinkron, de azt is megcsinálom később.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Zire - 2021-10-26

Sziasztok!

@falatka2003-mal időhiány miatt leadjuk a The Good Doctor fordítását.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - mónika.török - 2021-10-27

(2021-10-26, 20:49:47)Zire Írta: Sziasztok!

@falatka2003-mal időhiány miatt leadjuk a The Good Doctor fordítását.

Sziasztok!

Szeretném átvenni a sorozatot.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Amico79 - 2021-10-28

Sziasztok!

Nosztalgiából nekiálltam az új CSI:Vegasnak Smile Heart 
Mivel annyi időm sincs meghalni, mint Bondnak, és a nyelvezetbe is vissza kell rázódnom, így nagyon-nagyon lassú a tempó, de csinálgatom, ahogy tudom...


RE: Sorozatfordítás bejelentése - anneshirley83 - 2021-11-07

Sziasztok!

Engedélyt kaptam a készítőjétől a Leonardo (2021) már máshol létező feliratainak kipofozására, úgyhogy szép lassan nekiállok, és majd ide is beküldöm, ha lehet.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Alice - 2021-11-21

Sziasztok!

A Hallmarkos When Hope Calls-nak pár év szünet után lesz egy 2. évada, ami egy karácsonyi duplarésszel indul 12.18-án (2x00)
Mivel ez az állandó sorozatom - kissé gyengusz, de szerethető- spinoffja, szívesen felkarolom,
ettől csak az tántoríthat el, ha ezt is villámgyorsan leadják hivatalosan szinkronnal, mint az 1. évadot, amivel emiatt nem foglalkoztam.

üdv, A.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Mor Tuadh - 2021-11-22

Sajnos úgy néz ki, hogy a holnapután, 24-én érkező Hawkeye fordítását mégsem tudjuk csinálni.

Az oldalon fordítói ranggal rendelkezők számára szabadon vihető, újoncok átnézését viszont nem tudjuk vállalni.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - AuroraBorealis - 2021-12-06

Hallo!

Most jött csak szembe velem, hogy január végén folytatódik a Der Pass c. osztrák-német sorozat.
Egyelőre szeretném befoglalni a 2. évad fordítását is. :-)

Üdv,
AB


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Milandra - 2021-12-08

Sziasztok!

Szeretném elvállalni az Endeavour 8. évadjának fordítását.
Az átnézőm Matyika29 lesz.

Üdv,
Milandra


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Pilot - 2021-12-09

Sziasztok!

A Chicago Fire szünetében elkezdtem fordítani a The Sex Lives of College Girls első részét.
Mivel még nem lett rá jelentkező, ezért vállalnám a sorozat fordítását.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Pilot - 2022-01-20

Sziasztok!

Úgy látom, még nem jelentkezett senki, ezért fordítanám a Február 2-án érkező Pam & Tommy sorozatot.
Ugye Hulu még nincs nálunk és nem lesz azonnal magyar felirat?


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Mor Tuadh - 2022-01-20

(2022-01-20, 17:30:14)Pilot Írta: Sziasztok!

Úgy látom, még nem jelentkezett senki, ezért fordítanám a Február 2-án érkező Pam & Tommy sorozatot.
Ugye Hulu még nincs nálunk és nem lesz azonnal magyar felirat?

Nem, ezekre majd a Disney+-on lesz esély, de egyelőre nincs konkrét időpont bejelentve, tippre tavasz/nyár. És persze akkor sem tudni, mennyi hulus cucc lesz rajta.