Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma
Sorozatfordítás bejelentése - Nyomtatható verzió

+- Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma (https://forum.feliratok.eu)
+-- Fórum: Nyilvános fórumok (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Fórum: Bejelentések (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Téma: Sorozatfordítás bejelentése (/showthread.php?tid=7)

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Sorozatfordítás bejelentése - J1GG4 - 2022-11-20

(2022-11-20, 19:32:44)l.a.c.y. Írta: Sziasztok!
Megtetszett a Tulsa king sorozat (Stallone a király!), úgyhogy, bár eddig csak egy rakás dokut, meg pár mozifilmet fordítottam, bevállalnám az első sorozatom. Hat rész még belefér... Az első rész lassan már kész is.

Update: Közben szóltak, hogy nem hat rész, hanem tíz, meg hogy februárban jön streamre, így már határeset, mégsem foglalnám be.

Pont tegnap keresett hozzá fordítótársat @gricsi: https://forum.feliratok.eu/showthread.php?tid=26&pid=26225#pid26225
Ha gondoljátok, beszéljétek meg. Smile


RE: Sorozatfordítás bejelentése - laci - 2022-11-20

(2022-11-20, 19:32:44)l.a.c.y. Írta: Sziasztok!
Megtetszett a Tulsa king sorozat (Stallone a király!), úgyhogy, bár eddig csak egy rakás dokut, meg pár mozifilmet fordítottam, bevállalnám az első sorozatom. Hat rész még belefér... Az első rész lassan már kész is.

Update: Közben szóltak, hogy nem hat rész, hanem tíz, meg hogy februárban jön streamre, így már határeset, mégsem foglalnám be.

Február még messze van, és az a "hivatalos" is gyakran hagy némi kívánni valót maga után.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - l.a.c.y. - 2022-11-21

(2022-11-20, 22:03:58)laci Írta:
(2022-11-20, 19:32:44)l.a.c.y. Írta: Sziasztok!
Megtetszett a Tulsa king sorozat (Stallone a király!), úgyhogy, bár eddig csak egy rakás dokut, meg pár mozifilmet fordítottam, bevállalnám az első sorozatom. Hat rész még belefér... Az első rész lassan már kész is.

Update: Közben szóltak, hogy nem hat rész, hanem tíz, meg hogy februárban jön streamre, így már határeset, mégsem foglalnám be.

Február még messze van, és az a "hivatalos" is gyakran hagy némi kívánni valót maga után.

Gricsi sajna rámírt, hogy tárgytalan, viszont én közben elkészültem az első résszel és elkapott a gépszíj... úgyhogy ezt az évadot most már csak azért is lenyomom, tíz rész ide vagy oda. A másfél órás, ezerötszáz telibe duplasoros dokumentumfilmek után felüdülés, komolyan... Big Grin


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Cill - 2022-12-10

Sziasztok,

elkezdtem a The Confessions of Frannie Langton (2022) minisorozatot, kérlek, írjatok be hozzá. (Adatbázisban már benne van, státuszt nem látok hozzá, de van egy olyan érzésem, hogy szabad préda Smile )

Köszönöm!
Cill


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Pilot - 2022-12-29

Szabad perceimben elkezdtem fordítani a Children Ruin Everything című sorozatot.
Nem biztos, hogy mindig egyformán lesz rá időm, de igyekszem behozni a már kiadott részeket.
Kérlek írjatok be hozzá. Hamarosan jelentkezem a részekkel.

Pilot


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Zire - 2022-12-31

Lefordítom a Detectorists idei karácsonyi specialjét.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Pilot - 2023-01-09

Sziasztok!

Úgy látom, még nem jelentkezett rá senki.
Ha nincs még túl korán hozzá, akkor szeretném elvállalni a Rabbit Hole című sorozat fordítását.
Pontos kezdési dátumot még nem látok sehol, talán az első negyedév vége felé jöhet.
Persze, ha nem lesz egyszerre magyar premier is.

Köszi.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Pilot - 2023-01-10

Sziasztok!

Szeretném elvállalni az Alert: Missing Persons Unit című FOX sorozat fordítását, ha még nem vállalta senki.

Pilot


RE: Sorozatfordítás bejelentése - KataBlanka - 2023-02-07

Sziasztok!

Tekintettel a folyamatosan megjelenő Mayor of Kingstown subrip-eknek, sajnálattal ugyan, de leadom a sorozatot Sad
Külön köszönet jár Zire-nek értékes és segítőkész közreműködésének.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Cill - 2023-03-04

Sziasztok,

írjatok be, kérlek, a Bad Behaviour (2023) c. sorozathoz. Úgy látom, még nem csaptak le rá.

Köszönöm!
Cill


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Armandai - 2023-03-06

Loudermilk S01E01 beküldve, jó szórakozást hozzá.  Big Grin Big Grin

Jön majd a többi rész is, de konkrét időt nem tudok jelenleg ígérni, szóval ha valaki már tűkön ül, írjon rám egy e-mailt és az biztosan ösztönözni fog a gyorsabb fordításban. Big Grin Big Grin


RE: Sorozatfordítás bejelentése - uraharashop.ranma - 2023-03-21

Aquarion 4. évad bejelentve! Természetesen fordítanám, ahogy az előző 3 évadot és Mozikat is megcsináltam már.

https://www.crunchyroll.com/anime-news/2023/03/20/genesis-of-aquarion-myth-of-emotions-tv-anime-announced


RE: Sorozatfordítás bejelentése - uraharashop.ranma - 2023-03-23

Tsubasa Kapitány (2018) Reboot sorozat folytatása bejelentve! (Captain Tsubasa - 'Junior Youth Arc.) Természetesen ezt is vinném, ahogy az első évadot is megcsináltam! A sorozat egyébként októberben érkezik.

https://www.animenewsnetwork.com/news/2023-03-22/2018-2019-captain-tsubasa-anime-gets-2nd-season-junior-youth-arc-in-october/.196283?fbclid=IwAR0nW88Lh5Y0MQUy33RCERchYD0u4I8bd2GCWUmkNT0ZMUQysdDhOetnnVo


RE: Sorozatfordítás bejelentése - DennyKeh - 2023-04-01

Sziasztok!

Most, hogy kifutott a Wolf Pack, így szeretném elkezdeni majd fordítani a School Spirits című sorozatot. Smile


RE: Sorozatfordítás bejelentése - ac3 - 2023-04-27

(2023-04-01, 11:54:16)DennyKeh Írta: Sziasztok!

Most, hogy kifutott a Wolf Pack, így szeretném elkezdeni majd fordítani a School Spirits című sorozatot. Smile

Mondjuk ha ennyire ráérsz a This is Ust is befejezhetnénk, de igazad van, minek is, hagyjuk a faszba Smile)


RE: Sorozatfordítás bejelentése - elsys - 2023-06-06

Sziasztok!

Folyatom az In the Darkot, 4x01 kint a főoldalon.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - J1GG4 - 2023-06-15

Mivel senki sem állt neki, és SubRip sincs jelenleg láthatáron, ezért eszticsillaggal lefordítjuk a The Walking Dead: Dead Cityt.
Mindössze hat rész, rohamtempót ne várjatok, de azért igyekszünk.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - KataBlanka - 2023-06-21

Mert sehol sem találtunk magyar feliratot a Rita (2012) c. sorozathoz, nekiláttam lefordítani, Zire vállalta a lektorálást.
Kérlek szépen írjatok be a sorozathoz.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - KataBlanka - 2023-06-21

(2023-06-21, 14:35:23)KataBlanka Írta: Mert sehol sem találtunk magyar feliratot a Rita (2012) c. sorozathoz, nekiláttam lefordítani, Zire vállalta a lektorálást.
Kérlek szépen írjatok be a sorozathoz.

Köszönjük!


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Zire - 2023-07-11

CsiGabiGa elvállalja a Beyond Paradise fordítását, én pedig az átnézést.