Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma
Sorozatfordítás bejelentése - Nyomtatható verzió

+- Super Subtitles Fórum - A feliratok.eu hivatalos fóruma (https://forum.feliratok.eu)
+-- Fórum: Nyilvános fórumok (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Fórum: Bejelentések (https://forum.feliratok.eu/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Téma: Sorozatfordítás bejelentése (/showthread.php?tid=7)

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Kristóf - 2018-08-27

sziasztok.  
Amennyiben lehetséges az idei évben is folytatnám a tavaly az ötödik évad második felével átvett House of Cards (Kártyavár) fordítását az utolsó nyolc rész vonatkozásában.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - kcsilla - 2018-08-27

Sziasztok. Amenyiben még nem vállalta el senki a Queen of the South 3. évad fordítását én szívesen megpróbálkoznék a magyar felirattal.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - vbalazs91 - 2018-08-31

A The Flash 4. évadából még 3 rész lemaradásunk van, ezeket természetesen lefordítjuk (terveim szerint 2 héten belül), de már most szeretném jelezni - ha esetleg valamely fordítót érdekelné -, hogy a következő évadot már nem fogjuk vinni, vagyis az 5. évadtól fordítót keres a sorozat.

Ha valamelyik fordító elvállalja, kérem, írjon rám, mivel vezettünk egy dokumentumot a sorozatban lefordított kifejezésekről, amiknek biztosan hasznát venné.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Maci Laci - 2018-09-01

Beküldtem az Anne with an E 2. évad első hat részét, de számomra ennyi a sorozat és a fordítása is.
Innentől semmi köze nincs Montgomery örökségéhez. Sajnos. Sad

Ha valaki folytatná, itt vannak a részek címei kikeresve George Eliot Middlemarchának magyar fordításából:
Show ContentSpoiler:



RE: Sorozatfordítás bejelentése - Devilsystem - 2018-09-03

Ha még nem kezdett bele senki, akkor én elvállalom a Paradise PD-t, az első epizód már kész is Smile


RE: Sorozatfordítás bejelentése - FatterJocco - 2018-09-03

Látom, hogy sokan kérték, én meg pont most végeztem a Condorral, így elkezdem fordítani a Mayans MC-t. Annyi türelmet kérek, hogy legalább a második rész is hadd jöjjön ki és akkor majd egyben fogom feltenni az első két részt.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - DennyKeh - 2018-09-07

Young & Hungry 5x11 beküldve.
Jó Szórakozást hozzá!

Ugyanitt:
Mesmessel vinnénk a vasárnap startoló You sorozatot, így viszont a Million Little Thingsről lemondunk.
Szabadon foglalható, viszont ha nem talál fordítót, akkor miután kifut a You, esélyes hogy fordítanánk, de a kettő nem megy egyszerre.

Köszönöm.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - J1GG4 - 2018-09-07

(2018-09-07, 20:40:49)DennyKeh Írta: Young & Hungry 5x11 beküldve.
Jó Szórakozást hozzá!

Ugyanitt:
Mesmessel vinnénk a vasárnap startoló You sorozatot, így viszont a Million Little Thingsről lemondunk.
Szabadon foglalható, viszont ha nem talál fordítót, akkor miután kifut a You, esélyes hogy fordítanánk, de a kettő nem megy egyszerre.

Köszönöm.

Beírtalak titeket.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - ac3 - 2018-09-08

Hali!

Szívesen vinném a Million Little Things fordítását, ha még azóta nem csapott le rá senki.

Köszi!


RE: Sorozatfordítás bejelentése - mendi - 2018-09-08

Sziasztok!

Bár ezen oldalon még újoncnak számítok, mivel csak most regisztráltam, úgy döntöttem, hogy nekiveselkedek a "Dietland" című remekműnek.  Big Grin 
Időmnek megfelelően, igyekszem hozni a részeket!
Az esetleges türelmet előre is köszönöm!


RE: Sorozatfordítás bejelentése - murcee - 2018-09-12

Sziasztok!

Sajnos ősszel az FBI fordítása nem fog beleférni, úgyhogy leadnám a sorozatot.
A visszatérő sorozataim feliratai természetesen érkeznek majd.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Alias - 2018-09-13

Sziasztok!

Kiszállok a Walking Dead fordításából, Cassone egyedül viszi tovább a sorozatot.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - GodBadka - 2018-09-15

Sziasztok!
Ha lesz hozzá normális felirat, akkor elkezdem a The Dragon Prince című sorozat fordítását.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - eszticsillag - 2018-09-17

Mostantól a sorozatok fordításának állapotáról (beleértve azt is, hogy beküldtétek/elkészült) az újonnan létrehozott Helyzetjelentések topicban jelentsetek, hogy ebbe a témába tényleg csak azok a hozzászólások kerüljenek, amik a foglalások és leadások miatt íródnak, mert így sajnos elvész a lényeg. [Kép: smile.png] Köszönjük!


RE: Sorozatfordítás bejelentése - ndk - 2018-09-17

Sziasztok!

Elkezdtem fordítani a Squidbillies 1. évadát, gyors tempót nem ígérhetek, de megpróbálom az 1. és a 2. évadot is lefordítani.

ndk


RE: Sorozatfordítás bejelentése - DennyKeh - 2018-09-17

Úgy alakult, hogy subsbird nem tud jelen lenni a This Is Us 3. évadjánál, így helyette csatlakozik ac3 az évadhoz.


RE: Filmfordítás bejelentése - euphroszine - 2018-09-20

Sziasztok!
Újoncként elkezdeném az Ozark fordítását a 2. évadtól.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - Riximus - 2018-09-20

Előfoglalnám a jövőre érkező Good Omens (Elveszett próféciák) című sorozatot.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - DennyKeh - 2018-09-20

Helló!

A Hulu berendelte a Veronica Mars folytatását, így szeretném lefoglalni.
Konkrét dátum még nincs kitűzve, valószínűleg 2019-2020.


RE: Sorozatfordítás bejelentése - mrgreen - 2018-09-20

Sziasztok!

Ha még nem csapott le rá senki, akkor vinném az American Vandal második évadát.

mrgreen