|
Keresési eredmények
|
| Hozzászólások |
Szerző |
Fórum |
Hozzászólások |
Megtekintések |
Beküldve
[növekvő]
|
| |
|
Téma: Filmidőzítést kérek
Üzenet: RE: Filmidőzítést kérek
|
brown Írta: (2026-06-10, 13:51:42)
--
Sziasztok!
A holttesteden át (Over Your Dead Body 2026) című filmhez szeretnék kérni időzítést a YIFY 720p WEBRIP release-hez.
Előre is köszönöm!
--
Bekü... |
|
Ralome |
Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás
|
115 |
281 122 |
2026-06-11, 08:30:41 |
| |
|
Téma: Adminok figyelmébe
Üzenet: RE: Adminok figyelmébe
| Marty Supreme
Marty Supreme (2025) (WEBRip.720p-[YTS.BZ], AMZN.WEB-DL.720p-BYNDR, WEBRip.1080p-[YTS.BZ], WEB.1080p-ETHEL, AMZN.WEB-DL.1080p-BYNDR, AMZN.WEB-DL.2160p-BYNDR, iT.WEB-DL.2160p-BYNDR)
P... |
|
Ralome |
Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás
|
901 |
1 469 869 |
2026-03-21, 09:14:47 |
| |
|
Téma: Filmidőzítést kérek
Üzenet: RE: Filmidőzítést kérek
|
ugk Írta: (2026-03-20, 20:43:57)
--
Hello,
ehhez szeretnék egy kis pontosítást:
Marty.Supreme.2025.1080p.Blu-ray.Remux.AVC.TrueHD.Atmos.7.1-CiNEPHiLES---> Marty.Supreme.2025.1080p.10bit.BluRay.... |
|
Ralome |
Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás
|
115 |
281 122 |
2026-03-21, 09:13:30 |
| |
|
Téma: Filmidőzítést kérek
Üzenet: RE: Filmidőzítést kérek
|
ugk Írta: (2026-03-17, 17:36:33)
--
Hello,
ehhez szeretnék egy kis pontosítást:
Nuremberg.2025.1080p.BluRay.REMUX.AVC.DTS-HD.MA.5.1-HYPERA---> Nuremberg.2025.1080p.10bit.BluRay.6CH.x265.HEVC-PS... |
|
Ralome |
Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás
|
115 |
281 122 |
2026-03-18, 10:13:50 |
| |
|
Téma: Fordítási kérdések
Üzenet: RE: Fordítási kérdések
|
laci Írta: (2026-03-18, 00:56:52)
--
Sziasztok!
Hogyan jártok el, ha a Brother / Sister emlegetésekor nem derül ki (a továbbiakban sem) hogy melyik a fiatalabb / idősebb?
Úgy látom, magyar fordításo... |
|
Ralome |
Segítség fordítóknak
|
802 |
1 343 509 |
2026-03-18, 09:28:30 |
| |
|
Téma: Filmidőzítést kérek
Üzenet: RE: Filmidőzítést kérek
|
ugk Írta: (2026-03-13, 15:45:55)
--
Hello,
ehhez szeretnék egy kis pontosítást:
Hamnet.2025.Hybrid.2160p.UHD.Blu-ray.Remux.DV.HDR10P.HEVC.TrueHD.Atmos.7.1-CiNEPHiLES ---> Hamnet.2025.2160p.HDR1... |
|
Ralome |
Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás
|
115 |
281 122 |
2026-03-14, 10:03:23 |
| |
|
Téma: Filmidőzítést kérek
Üzenet: RE: Filmidőzítést kérek
|
zotovics Írta: (2026-02-15, 16:56:21)
--
zotovics Írta: (2024-10-16, 16:28:26)
--
Sziasztok.
Az Anatomy Of A Murder c. 1959-ben megjelent filmhez szeretnék egy időzítést kérni. Nekem Anatomy.Of.... |
|
Ralome |
Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás
|
115 |
281 122 |
2026-02-19, 10:04:49 |
| |
|
Téma: Honnan tudom letölteni a filmet, sorozatot?
Üzenet: RE: Honnan tudom letölteni a filmet, sorozatot?
|
remi Írta: (2026-02-13, 14:16:27)
--
Ezt keresném, a komplett évadot persze:
Release: Frieden.S01E01.GERMAN.720p.WEB.H264-RWP
illetve nyomokban fellehető még több verzió is, pl. torrentleechen
F... |
|
Ralome |
Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás
|
1 286 |
1 587 024 |
2026-02-14, 10:04:42 |
| |
|
Téma: Letöltőhelyek listája
Üzenet: RE: Letöltőhelyek listája
| https://forum.ddlvalley.me/ (https://forum.ddlvalley.me/) - mindenes (film, TV, software, zene, ebook), directlinkes. |
|
Ralome |
Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás
|
49 |
148 669 |
2026-01-23, 09:51:17 |
| |
|
Téma: Letöltőhelyek listája
Üzenet: RE: Letöltőhelyek listája
| Amíg a hdencode.org (remélhetőleg) fel nem éled, addig http://ddlbase.com (http://ddlbase.com) Itt vannak 1fichieren hostolt linkek is, ami azért jobb a maga 1 MB/sec-es sebességével, mint a (free) Ra... |
|
Ralome |
Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás
|
49 |
148 669 |
2026-01-19, 23:23:07 |
| |
|
Téma: Technikai problémák
Üzenet: RE: Technikai problémák
| Időközben megjavult, megy simán is :-) |
|
Ralome |
Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás
|
413 |
465 082 |
2026-01-06, 20:44:14 |
| |
|
Téma: Filmidőzítést kérek
Üzenet: RE: Filmidőzítést kérek
|
ugk Írta: (2026-01-03, 12:52:26)
--
Hello,
ezekhez kérnék pici igazítást:
Black.Phone.2.2025.1080p.10bit.WEBRip.6CH.x265.HEVC-PSA
Black.Phone.2.2025.1080p.10bit.BluRay.8CH.x265.HEVC-PSA
T... |
|
Ralome |
Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás
|
115 |
281 122 |
2026-01-04, 11:08:33 |
| |
|
Téma: Technikai problémák
Üzenet: RE: Technikai problémák
|
remi Írta: (2025-12-27, 10:47:45)
--
A btdigg-ről tud valaki valamit, mi van vele?
A főoldal müxik, de ha be is írok valamit a keresőbe akkor ennyi a válasz:
"Error establishing a database connecti... |
|
Ralome |
Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás
|
413 |
465 082 |
2025-12-29, 18:04:14 |
| |
|
Téma: Chat topik
Üzenet: RE: Chat topik
|
Falconer Írta: (2025-12-21, 11:19:08)
--
Sziasztok!
HEVC-formátumú MKV-t hogyan tudok konvertálni? A FoneLab progit próbálgatom, de az csigalassú. Van valakinek ötlete?
Előre is köszi!
--
Én ... |
|
Ralome |
Csevegés mindenféléről
|
772 |
901 325 |
2025-12-22, 09:29:42 |
| |
|
Téma: Honnan tudom letölteni a filmet, sorozatot?
Üzenet: RE: Honnan tudom letölteni a filmet, sorozatot?
| update: közben jött valaki az egyik magnetre, úgyhogy megvan :-)
----
Sziasztok,
ez elérhető valahol?
Hanging.Gardens.2022.1080p.WEB-DL.AAC2.0.H.264-ZTR
Előre is köszi! |
|
Ralome |
Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás
|
1 286 |
1 587 024 |
2025-10-17, 13:35:37 |
| |
|
Téma: Honnan tudom letölteni a filmet, sorozatot?
Üzenet: RE: Honnan tudom letölteni a filmet, sorozatot?
|
remi Írta: (2025-09-12, 09:12:07)
--
Lehet, hogy ISP-függő? Én a telekomnál vagyok...
--
Innen nézve lehet, mert itt Digivel simán megy a .to, a .ru, a .cc és a Laci által említett új .in domain al... |
|
Ralome |
Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás
|
1 286 |
1 587 024 |
2025-09-13, 08:42:40 |
| |
|
Téma: Honnan tudom letölteni a filmet, sorozatot?
Üzenet: RE: Honnan tudom letölteni a filmet, sorozatot?
|
remi Írta: (2025-09-11, 23:50:51)
--
Tudtok arról valamit, hogy rlsbb-nél mi történik?
Jó, oda van írva, hogy "jogi probléma" meg "bíróság" meg ilyenek, de ettől függetlenül cacheből kihalászott ol... |
|
Ralome |
Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás
|
1 286 |
1 587 024 |
2025-09-12, 08:59:05 |
| |
|
Téma: Honnan tudom letölteni a filmet, sorozatot?
Üzenet: RE: Honnan tudom letölteni a filmet, sorozatot?
|
remi Írta: (2025-09-08, 19:58:29)
--
Ehhez:
Dünentod Ein Nordsee Krimi S01
tud valaki esetleg német hangsávost?
Jelentek most meg szinkronnal az első évad részei, de német hangsávval sehol sincs.... |
|
Ralome |
Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás
|
1 286 |
1 587 024 |
2025-09-09, 08:57:20 |
| |
|
Téma: Honnan tudom letölteni a filmet, sorozatot?
Üzenet: RE: Honnan tudom letölteni a filmet, sorozatot?
| https://i.ibb.co/Dgg1kcX7/btdig.jpg
btdig.com és a türelemjáték című kép :D |
|
Ralome |
Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás
|
1 286 |
1 587 024 |
2025-09-07, 16:55:15 |
| |
|
Téma: Filmidőzítést kérek
Üzenet: RE: Filmidőzítést kérek
|
McDoug6lak Írta: (2025-08-22, 15:18:24)
--
Üdv topiklakók!
Az F1 film feliratát egy jótétlélek önkéntes, nem időzítené be a yify verzióhoz?
Momentán úgy jártam, hogy nincs 10 giga szabad helyem a... |
|
Ralome |
Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás
|
115 |
281 122 |
2025-08-23, 09:13:56 |
| |
|
Téma: Magyar SubRipet kérek
Üzenet: RE: Magyar SubRipet kérek
|
Pirate Írta: (2025-08-09, 17:07:17)
--
Üdvözletem Hölgyek/Urak!
Afelől érdeklődnék, hogy van-e valamiféle magyar nyelvű subrip a Das Boot (2018) (https://feliratok.eu/index.php?sid=5180) sorozat 3... |
|
Ralome |
Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás
|
977 |
1 159 305 |
2025-08-10, 08:41:14 |
| |
|
Téma: Filmidőzítést kérek
Üzenet: RE: Filmidőzítést kérek
|
Apu Írta: (2025-08-03, 14:15:29)
--
Sziasztok, és köszönöm az eddigi sok jó feliratot Nektek! Szeretnék kérni a Small things like these című filmhez egy magyar feliratot ehhez a verzióhoz:
rep-small... |
|
Ralome |
Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás
|
115 |
281 122 |
2025-08-04, 08:51:31 |
| |
|
Téma: Filmidőzítést kérek
Üzenet: RE: Filmidőzítést kérek (Incendies 2010 2160p UHD ...
|
Hysterycs Írta: (2025-07-21, 19:18:25)
--
Sziasztok,
Ha van rá lehetőség, valaki be tudná időzíteni az odalon található magyar feliratot (Incendies (2010) (720p-7SinS, 1080p-7SinS, 1080p-Tigole) e... |
|
Ralome |
Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás
|
115 |
281 122 |
2025-07-22, 09:53:43 |
| |
|
Téma: Filmidőzítést kérek
Üzenet: RE: Filmidőzítést kérek
|
happy2025 Írta: (2025-07-20, 21:00:38)
--
Sziasztok!
A Mentsétek meg a zöld bolygót! című filmhez szeretnék időzítést kérni.
Ehhez a verzióhoz:
Save The Green Planet (2003) [1080p] [BluRay] [YTS.M... |
|
Ralome |
Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás
|
115 |
281 122 |
2025-07-21, 09:13:48 |
| |
|
Téma: Filmidőzítést kérek
Üzenet: RE: Filmidőzítést kérek
|
Borzas111 Írta: (2025-06-26, 10:56:34)
--
Hali. A Gernika film kiegészítő feliratát lehetne a mostani verzióhoz igazítani?
Előre is köszönöm.
https://feliratok.eu/?search=Gernika&soriSorszam=&nyelv=&... |
|
Ralome |
Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás
|
115 |
281 122 |
2025-06-27, 09:05:32 |
| |
|
Téma: Honnan tudom letölteni a filmet, sorozatot?
Üzenet: RE: Honnan tudom letölteni a filmet, sorozatot?
|
Mor Tuadh Írta: (2025-05-31, 17:00:46)
--
Mor Tuadh Írta: (2025-05-31, 13:26:40)
--
Ralome Írta: (2025-05-30, 08:54:21)
--
Sziasztok,
Ez fellelhető valahol? Negahban-e.Shab.2022.1080p.WEB-DL.AAC... |
|
Ralome |
Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás
|
1 286 |
1 587 024 |
2025-05-31, 19:50:13 |
| |
|
Téma: Honnan tudom letölteni a filmet, sorozatot?
Üzenet: RE: Honnan tudom letölteni a filmet, sorozatot?
|
remi Írta: (2025-05-31, 11:11:36)
--
Ez aligha lesz egy könnyű szülés, ezzel a XXXX-e illetve "shab" szavak átirataival találkoztam már, iráni zenekar nevében illetve számcímekben, szal valszín fársz... |
|
Ralome |
Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás
|
1 286 |
1 587 024 |
2025-05-31, 14:57:29 |
| |
|
Téma: Honnan tudom letölteni a filmet, sorozatot?
Üzenet: RE: Honnan tudom letölteni a filmet, sorozatot?
| Sziasztok,
Ez fellelhető valahol? Negahban-e.Shab.2022.1080p.WEB-DL.AAC2.0-WLF (IMDb (https://www.imdb.com/title/tt18228180/))
Előre is köszi! |
|
Ralome |
Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás
|
1 286 |
1 587 024 |
2025-05-30, 08:54:21 |
| |
|
Téma: Sorozatidőzítést kérek
Üzenet: RE: Sorozatidőzítést kérek
|
zotovics Írta: (2025-05-18, 16:27:49)
--
Sziasztok.
Az ER (Vészhelyzet) 15. évadhoz szeretnék egy 23,976 fps-es, a neten megtalálható AMZN WEB-DL és/vagy WEB-DL TJHD pakkokhoz passzoló időzítéseke... |
|
Ralome |
Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás
|
909 |
1 296 279 |
2025-05-19, 09:01:25 |
| |
|
Téma: Honnan tudom letölteni a filmet, sorozatot?
Üzenet: RE: Honnan tudom letölteni a filmet, sorozatot?
|
remi Írta: (2025-05-12, 10:54:05)
--
A ma kirakott Styx S01 felirat mihez jó?
https://feliratok.eu/index.php?sid=12407
Van tucatszán rudub meg égetett spanyol, na ezek felejtősek.
Aztán van egy "rg... |
|
Ralome |
Kérések, kérdések, köszönetnyilvánítás
|
1 286 |
1 587 024 |
2025-05-13, 09:47:40 |