This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Helyzetjelentések
Csak én írok ide?   Smile

A WCTH 9x05 nyersfordítása kész, a 9x06 lassan a felénél, a jövő hét 1. felében szeretnék szállítani.
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
Válaszol
(2022-05-11, 12:15:19)Alice Írta: Csak én írok ide?   Smile

A WCTH 9x05 nyersfordítása kész, a 9x06 lassan a felénél, a jövő hét 1. felében szeretnék szállítani.

Az imént beküldtem a When Calls the Heart 9/ 5-6. részt, a következő kettőbe belekezdek holnaptájt.
Jó szórakozást! Cool
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
Válaszol
Hogy ne csak Alice írjon ide. Smile

Ahogy jeleztem, folytatom a Partisan fordítását, azonban munkaügyek miatt a második évad igen döcögősen fog indulni. A héten még biztos, hogy nem készülök el az első résszel. Bízom benne, hogy jövő héttől fel tudom venni a fonalat, aztán igyekszem tisztességes tempót diktálni. Köszönöm a megértést és türelmet!
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli KorpSub hozzászólását:
  • Alice, l.a.c.y.
Válaszol
Hejhó!
A When Calls the Heart/Ha szólít a szív családi sorozat 9x07 nyersfordítása kész, 9x08 épp, hogy elkezdve (az éjjel formáztam rövidebbre az angolt), várható szállítás hó végén.
A részidőm most nyáron kicsit romlott, rengeteg a meló és a küldetés manapság. Kitartás! üdv, Alice
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
Válaszol
Sziasztok!

Az utóbbi egy hónapban eléggé elmaradtam a Grantchester fordításával. A 6x04 rész fordítása kb. 50%-ban kész van, azonban az utóbbi hetekben a határidős munkáim miatt nem tudtam időt szakítani a folytatására, de remélhetőleg a héten letudok mindent, és folytatom a 6. évad fordítását.

Milandra
Válaszol
(2022-06-15, 10:01:48)Alice Írta: Hejhó!
A When Calls the Heart/Ha szólít a szív családi sorozat 9x07 nyersfordítása kész, 9x08 épp, hogy elkezdve (az éjjel formáztam rövidebbre az angolt), várható szállítás hó végén.
A részidőm most nyáron kicsit romlott, rengeteg a meló és a küldetés manapság. Kitartás! üdv, Alice

Beküldtem a 9x07-8. rész fordítását, jó szórakozást! Smile
Holnap nekiesek a 9-10. résznek.
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
Válaszol
Helló!
A When Calls the Heart 9x09 és 10. részek nyersfordításával és nyesegetésével, tömörítésével végre kész vagyok, a videókkal való összenézés és véglegesítés van hátra.
Jövő hét 1. felében tudom hozni, mert végre nyaralni megyek 1 kicsit, addig is kitartás!

update: beküldve 08.17-én, az utolsó két rész következik. Jó szórakozást!
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
Válaszol
Annyira jó, hogy megint én tolongok itten,
de jelentem, hogy a When Calls the Heart 9. évad utolsó két részét jövő hét elején szeretném szállítani, kb. 09. 27. keddig. Kivéve, ha előbb sikerül.
A kedves nézők tartsanak még ki egy egy kicsit!

UPDATE: 09.26. este beküldve. JÓ SZÓRAKOZÁST! Megint voltak nagyon jó jelenetek.
10. évad berendelve már egy ideje, 2023-ban érkezik!
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
Válaszol
The Capture s02e02 feliratát beküldtem.
"Az a te bajod,hogy sokat voltál vidéken és nem fejlődött ki az agyad!"
Válaszol
Sziasztok!

Animal Kingdom s06e13 évad- és sorozatzáró epizód felirata beküldve.

Búcsú a fegyverektől, köszönöm az egész évados figyelmet. Smile

mrgreen
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli mrgreen hozzászólását:
  • mata
Válaszol
Sziasztok!

The Equalizer 1x01 nyers kész. Formázás, átfogalmazás után érkezik a napokban.

UPDATE: 2022.10.19. Felirat beküldve.
Válaszol
Elkészült a The Capture S02E06, befejező rész felirata.
"Az a te bajod,hogy sokat voltál vidéken és nem fejlődött ki az agyad!"
Válaszol
Elkészült a Tulsa King 9. rész felirata és... vége az évadnak.
Mi van?
Eredetileg tíz részről volt szó, nem? Az IMDB-n még tegnap is annyinak írták, ma már onnan is eltűnt a tizedik.
Fura.
Tud erről valaki valamit?
Na mindegy, a sorozat jó volt, én pedig köszönöm a sok köszönömöt!  Big Grin
Válaszol
Megjelent a Teen Wolf: The Movie című film, így @J1GG4  kollégával hozzáfogtunk a fordításához. Ahogy időnk engedi, csináljuk, és érkezik majd hozzá a felirat. Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli eszticsillag hozzászólását:
  • Mor Tuadh
Válaszol
Loudermilk S01E02 beküldve. Jó szórakozást hozzá!  Big Grin Big Grin
Válaszol
Loudermilk S01E03 beküldve. Jó szórakozást!  Big Grin
Válaszol
Loudermilk S01E04 beküldve. Jó szórakozást!  Big Grin Big Grin
Válaszol
Loudermilk S02E02 beküldve. Jó szórakozást hozzá!
Válaszol
A Különleges Ügyosztály (Law & Order: SVU) S24E21 részét sajnos csak 3-4 nap késéssel tudom szállítani.

MIGRADOR
Válaszol
Loudermilk teljesen elkészült, tényleg csak ajánlani tudom mindenkinek, mert üdítő kis sorozat a maga humorával és elvont karaktereivel. Ha csak feleannyira jól szórakoztok majd rajta, mint én a fordítás közben, már megérte.  Big Grin
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Armandai hozzászólását:
  • gricsi, l.a.c.y.
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 5 Vendég