This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Chat topik
#1
Smile 
Itt lehet mindenféléről csevegni.
Válaszol
#2
Big Grin 
Na megint regelni kellett ! Nem haltam bele !
Nem mondjátok, hogy egy csomóan megnéztétek a chat topicot, vagyis  a semmit és nem írtatok be semmit !
Olyanok vagytok.....
Ja és mindenkinek Boldogabb Új Évet !
Válaszol
#3
Üdv újra itt...mondjuk a felhasználói fiókokat igazán átemelhettétek volna a régi fórumból. Smile
Válaszol
#4
(2018-01-04, 00:03:07)Lantee Írta: Üdv újra itt...mondjuk a felhasználói fiókokat igazán átemelhettétek volna a régi fórumból. Smile

Ha meglennének, akkor a komplett fórumtartalmat átemeltük volna egy új motorba. Nem poénból kukáztunk mindent... Sad
Válaszol
#5
Hát ez még elég katyvasz..de majd kialakul..
csak ügyesen skacok, de azért nem ez a végleges ugye?
Válaszol
#6
(2018-01-04, 01:30:14)akos95 Írta: Fogalmam sincs, hogy jó helyre írok-e, de egy próbát megér. Szóval egy kis segítséget szeretnék kérni. A The End of the F***ing World c. sorozatot keresném. Láttam, hogy itt az oldalon már készült hozzá felirat, viszont magát a sorozatot az Ncore-n nem találom. Most lehet én vagyok a béna és valamit elszúrtam, de aki tudja, hogy ott fent van az lenne olyan kedves és valahogy eljutatná hozzám, hogyan is tudnám letölteni? Illetve, ha valahol máshol találnám meg akkor azt az információt is szívesen fogadom. Előre is köszönöm a segítséget.
Írd be úgy, hogy fucking. A pirate bayen megtalálod.
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#7
Sziasztok. Örülök, hogy újra visszatért a fórum, bár még kicsit szokatlan a szemnek, illetve a fórumtémák is ugye egy nagy katyvaszban vannak, de idővel ez úgy is megoldódik. Smile

Boldog(abb) új évet mindenkinek! Smile
Válaszol
#8
(2018-01-04, 11:11:06)PotterPrime Írta: Sziasztok. Örülök, hogy újra visszatért a fórum, bár még kicsit szokatlan a szemnek, illetve a fórumtémák is ugye egy nagy katyvaszban vannak, de idővel ez úgy is megoldódik. Smile

Boldog(abb) új évet mindenkinek! Smile

Ha megcsináltunk minden topikot és már jó sok lesz, tervezek tematizálni rajta, csak gondoltam indulónak jobb, ha minden egy helyen van.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • Agi83, PotterPrime
Válaszol
#9
Gondolom, idővel lesz (vagy már most is van, csak én nem látom?), de nekem a spoiler gomb hiányzik a legjobban.

Anélkül végem van. Sad(
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#10
(2018-01-04, 13:51:32)George Bailey Írta: Gondolom, idővel lesz (vagy már most is van, csak én nem látom?), de nekem a spoiler gomb hiányzik a legjobban.

Anélkül végem van. Sad(

Gyors válaszban semmilyen gomb nincs, új válaszban van. Egyébként a spoiler BBCode-ja itt is használható ettől függetlenül.
Válaszol
#11
Alakul ez mint púpos gyerek a prés alatt !
Ha így haladunk, akkor még jó is lehet ! Idea
Válaszol
#12
(2018-01-04, 18:27:05)hockeyapu Írta: Alakul ez mint púpos gyerek a prés alatt !
Ha így haladunk, akkor még jó is lehet ! Idea

Tisztában vagyok fele, hogy félkészen indítottuk el a fórumot, de egy hét leállás után nem akartam még 3-4-5 napig megfosztani titeket az önkifejezés lehetőségétől, amíg mi mindent kitalálunk és beállítgatunk. Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • bubu001
Válaszol
#13
ÍÍÍÍgen, az önkifejezés ! 
Nekem idén már sikerült egy helyről kizáratnom magamat, és először szólaltam meg öt év óta ! Hajrá !
De ígérem itt viselkedni fogok, legalábbis megpróbálom ! Angel
Válaszol
#14
Üdv mindenkinek! Mördó, a figyelmeztetési rangomat szeretném beállíttatni itt is, ha lehet. Talán 85% volt. De beállíthatsz 95-öt is, ha gondolod! Wink
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Reggie hozzászólását:
  • George Bailey, Mor Tuadh
Válaszol
#15
Idézet:Figyelmeztetési szint: 0%
Na pont ezt akartam Én is reklamálni, hogy egy 0 vagyok, valamit alakítanom kéne ! Cool
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli hockeyapu hozzászólását:
  • Mor Tuadh
Válaszol
#16
Photo 
[Kép: 26195833_1049997378473440_30996898610619...e=5AFE4164]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli George Bailey hozzászólását:
  • Agi83
Válaszol
#17
(2018-01-06, 16:19:44)George Bailey Írta: [Kép: 26195833_1049997378473440_30996898610619...e=5AFE4164]

15, ez nagyon bonyolult volt. #ohwait Big Grin
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • Agi83
Válaszol
#18
(2018-01-06, 16:58:02)J1GG4 Írta:
(2018-01-06, 16:19:44)George Bailey Írta: [Kép: 26195833_1049997378473440_30996898610619...e=5AFE4164]

15, ez nagyon bonyolult volt. #ohwait Big Grin
Annyira bonyolult volt, hogy jó lesz az 70-nek is. Tongue 


Show ContentSpoiler:
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






Válaszol
#19
Idézet:Annyira bonyolult volt, hogy jó lesz az 70-nek is. Tongue

Az utolsó sorban csak egy dugó van, nem kettő, tehát egy a szorzó, és én úgy tudom, a szorzás mindig elsőbbséget élvez, ha van zárójel, ha nincs.

Matekból érettségiztem majd 5 éve, valami csak megmaradt: http://sosexcel.com/exceltippek/mi-a-muv...hasznalni/

Idézet:Ha mondjuk a 2 x 10 zárójelben lenne, akkor 100 lenne a végeredmény...

Ez hogy az istenbe' jött ki? xD
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • Agi83, Szandii
Válaszol
#20
(2018-01-06, 17:31:43)J1GG4 Írta:
Idézet:Annyira bonyolult volt, hogy jó lesz az 70-nek is. Tongue

Az utolsó sorban csak egy dugó van, nem kettő, tehát egy a szorzó, és én úgy tudom, a szorzás mindig elsőbbséget élvez, ha van zárójel, ha nincs.

Matekból érettségiztem majd 5 éve, valami csak megmaradt: http://sosexcel.com/exceltippek/mi-a-muv...hasznalni/

Idézet:Ha mondjuk a 2 x 10 zárójelben lenne, akkor 100 lenne a végeredmény...

Ez hogy az istenbe' jött ki? xD

@"J1GG4"-nak van igaza, az 15 lesz. Mindegy, hogy van-e zárójel vagy nincs.
Fordítások: -
Szünetelő: Doom Patrol, Titans, DC's Legends of Tomorrow
Előfoglalás: -
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Szandii hozzászólását:
  • Agi83, J1GG4
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég