This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Adminok figyelmébe
Ide jöhet minden, amit az adminoknak jelezni akartok, de nincs rá külön topik: egy feltöltött felirat más riphez is passzol, nekünk szánt hibajelzések, stb...
(2019-05-28, 07:27:06)dika Írta: Sziasztok,

Fájlnév: Good.Girls.S02.E03.web.h264-memento.srt
Feltöltő: anneshirley83 - Lucille

Letöltésnél a következő szöveg van az .srt fileban:

Felirat nem talalhato! Vedd fel a kapcsolatot az adminokkal! (http://feliratok.info)

Köszi

Köszi, hogy szóltál! Cseréltem a feliratot.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli eszticsillag hozzászólását:
  • dika
Válaszol
Üdv!
A Damien angol évadpakkban az 1x01-hez AFG, FUM, stb. verziókhoz a felirat hunsub, nem angol.
Válaszol
(2019-06-05, 23:47:04)Kasey Írta: Üdv!
A Damien angol évadpakkban az 1x01-hez AFG, FUM, stb. verziókhoz a felirat hunsub, nem angol.

Kösz a jelzést, cserélve.
Válaszol
Üdv!

A Good Girls - 2x10 felirat nem passzol a WEB.1080p-AMCON release-hez.
Valaki ránéz majd ha ideje engedi? Smile


"Aki a jóga segítségével lemondott a cselekvésről, kételyét tudással metszette szét, s önmaga ura, azt nem béklyózzák többé tettei."



Válaszol
Hello,
ha már a Good.Girls.S02 a téma:

a 2. évad első három részének felirata passzol a Good.Girls.S02.720p.AMZN.WEBRip.DDP5.1.x264-NTb-hez is, szeretném ha többi részhez készülne NTb időzítés

köszönöm
Válaszol
Sziasztok!
Csak szeretném jelezni - remélem a megfelelő topikban - , hogy a that 70s show S05 magyar feliratánál jelezve van, hogy a YELLOWBIRD rilízhez is megfelelőek, de sajnos ahhoz egyáltalán nem passzolnak Sad
Szerintem a 6,7 és 8-as szezonokkal is a ez a helyzet
Válaszol
(2019-06-18, 18:56:08)breezer Írta: Sziasztok!
Csak szeretném jelezni - remélem a megfelelő topikban - , hogy a that 70s show S05 magyar feliratánál jelezve van, hogy a YELLOWBIRD rilízhez is megfelelőek, de sajnos ahhoz egyáltalán nem passzolnak Sad
Szerintem a 6,7 és 8-as szezonokkal is a ez a helyzet

Helló! Az első öt évad passzol?
Válaszol
(2019-06-18, 18:56:08)breezer Írta: Sziasztok!
Csak szeretném jelezni - remélem a megfelelő topikban - , hogy a that 70s show S05 magyar feliratánál jelezve van, hogy a YELLOWBIRD rilízhez is megfelelőek, de sajnos ahhoz egyáltalán nem passzolnak Sad
Szerintem a 6,7 és 8-as szezonokkal is a ez a helyzet

Az első 4 az nekem teljesen jó volt, az 5-iktől kezdve nem passzolt.
Válaszol
(2019-06-19, 18:06:28)breezer Írta:
(2019-06-18, 18:56:08)breezer Írta: Sziasztok!
Csak szeretném jelezni - remélem a megfelelő topikban - , hogy a that 70s show S05 magyar feliratánál jelezve van, hogy a YELLOWBIRD rilízhez is megfelelőek, de sajnos ahhoz egyáltalán nem passzolnak Sad
Szerintem a 6,7 és 8-as szezonokkal is a ez a helyzet

Az első 4 az nekem teljesen jó volt, az 5-iktől kezdve nem passzolt.

Leszedtem nagy nehezen az 5x01-et, és tényleg nem passzol a YELLOWBIRD relanzához, viszont a BDRIP-FGT-hez igen, szóval ajánlom, azt szedd le helyette.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli mata hozzászólását:
  • breezer
Válaszol
Sziasztok!
A kijelölt túlélő (3. évad) (SubRip)-et nem lehet kicsomagolni, azt írja ki, hogy hibás a csomagolt fájl.
Tudnátok javítani?
Előre is köszönöm!
Válaszol
(2019-07-02, 23:37:22)Aeryn Írta: Sziasztok!
A kijelölt túlélő (3. évad) (SubRip)-et nem lehet kicsomagolni, azt írja ki, hogy hibás a csomagolt fájl.
Tudnátok javítani?
Előre is köszönöm!

Hali, most próbáld!
Válaszol
(2019-06-19, 18:06:28)breezer Írta:
(2019-06-18, 18:56:08)breezer Írta: Sziasztok!
Csak szeretném jelezni - remélem a megfelelő topikban - , hogy a that 70s show S05 magyar feliratánál jelezve van, hogy a YELLOWBIRD rilízhez is megfelelőek, de sajnos ahhoz egyáltalán nem passzolnak Sad
Szerintem a 6,7 és 8-as szezonokkal is a ez a helyzet

Az első 4 az nekem teljesen jó volt, az 5-iktől kezdve nem passzolt.

Igen, én is erre jutottam, csak azt azóta se tudtam letölteni se külföldi se honi oldalról, mert egészegyszerűen nem seedelik... esetleg privátba tudnál tippet küldeni? Azóta már megnéztem az 5-iket végig DVDrip verzióban, de a 6 évad még az 5-höz képest is gyalázatosabb minőség, mintha kevésébé is kötne így le Big Grin
Válaszol
(2019-07-04, 18:10:52)breezer Írta:
(2019-06-19, 18:06:28)breezer Írta:
(2019-06-18, 18:56:08)breezer Írta: Sziasztok!
Csak szeretném jelezni - remélem a megfelelő topikban - , hogy a that 70s show S05 magyar feliratánál jelezve van, hogy a YELLOWBIRD rilízhez is megfelelőek, de sajnos ahhoz egyáltalán nem passzolnak Sad
Szerintem a 6,7 és 8-as szezonokkal is a ez a helyzet

Az első 4 az nekem teljesen jó volt, az 5-iktől kezdve nem passzolt.

Igen, én is erre jutottam, csak azt azóta se tudtam letölteni se külföldi se honi oldalról, mert egészegyszerűen nem seedelik... esetleg privátba tudnál tippet küldeni? Azóta már megnéztem az 5-iket végig DVDrip verzióban, de a 6 évad még az 5-höz képest is gyalázatosabb minőség, mintha kevésébé is kötne így le Big Grin

Itt van: https://rarbg.to/torrents.php?search=70s+show+fgt

Seed is van alattuk.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli mata hozzászólását:
  • breezer
Válaszol
(2019-07-04, 18:24:41)mata Írta:
(2019-07-04, 18:10:52)breezer Írta:
(2019-06-19, 18:06:28)breezer Írta:
(2019-06-18, 18:56:08)breezer Írta: Sziasztok!
Csak szeretném jelezni - remélem a megfelelő topikban - , hogy a that 70s show S05 magyar feliratánál jelezve van, hogy a YELLOWBIRD rilízhez is megfelelőek, de sajnos ahhoz egyáltalán nem passzolnak Sad
Szerintem a 6,7 és 8-as szezonokkal is a ez a helyzet

Az első 4 az nekem teljesen jó volt, az 5-iktől kezdve nem passzolt.

Igen, én is erre jutottam, csak azt azóta se tudtam letölteni se külföldi se honi oldalról, mert egészegyszerűen nem seedelik... esetleg privátba tudnál tippet küldeni? Azóta már megnéztem az 5-iket végig DVDrip verzióban, de a 6 évad még az 5-höz képest is gyalázatosabb minőség, mintha kevésébé is kötne így le Big Grin

Itt van: https://rarbg.to/torrents.php?search=70s+show+fgt

Seed is van alattuk.

Köszi szépen! Nagyon  hülye vagyok ez SD én meg a csak HD-t pipáltam ki.. Smile

Amúgy amin meglepődtem és nem is akarom elhiini, hogy az 1080p YELLOWBIRD-höz létezik, hogy nem létezik angol felirat sem? Én azzal megnézném - egy szitkommal elboldogulok - de csak portugált találtam hozzá.

Mármint léteznek angol nyelvterületen leadott anyagok amikhez nem létezik eng sub? Gondolok itt főleg sorozatokra, esetleg filmekre, egy reality meg vetélkedő és társai nyilván érthető.
Válaszol
(2019-07-04, 19:10:22)breezer Írta:
(2019-07-04, 18:24:41)mata Írta:
(2019-07-04, 18:10:52)breezer Írta:
(2019-06-19, 18:06:28)breezer Írta:
(2019-06-18, 18:56:08)breezer Írta: Sziasztok!
Csak szeretném jelezni - remélem a megfelelő topikban - , hogy a that 70s show S05 magyar feliratánál jelezve van, hogy a YELLOWBIRD rilízhez is megfelelőek, de sajnos ahhoz egyáltalán nem passzolnak Sad
Szerintem a 6,7 és 8-as szezonokkal is a ez a helyzet

Az első 4 az nekem teljesen jó volt, az 5-iktől kezdve nem passzolt.

Igen, én is erre jutottam, csak azt azóta se tudtam letölteni se külföldi se honi oldalról, mert egészegyszerűen nem seedelik... esetleg privátba tudnál tippet küldeni? Azóta már megnéztem az 5-iket végig DVDrip verzióban, de a 6 évad még az 5-höz képest is gyalázatosabb minőség, mintha kevésébé is kötne így le Big Grin

Itt van: https://rarbg.to/torrents.php?search=70s+show+fgt

Seed is van alattuk.

Köszi szépen! Nagyon  hülye vagyok ez SD én meg a csak HD-t pipáltam ki.. Smile

Amúgy amin meglepődtem és nem is akarom elhiini, hogy az 1080p YELLOWBIRD-höz létezik, hogy nem létezik angol felirat sem? Én azzal megnézném - egy szitkommal elboldogulok - de csak portugált találtam hozzá.

Mármint léteznek angol nyelvterületen leadott anyagok amikhez nem létezik eng sub? Gondolok itt főleg sorozatokra, esetleg filmekre, egy reality meg vetélkedő és társai nyilván érthető.

Vagy megtanulsz gyorsan feliratot átidőzíteni. Nem egy nagy tudomány.
Egy ilyen 20 perces részben max két reklámszünetnél lévő vágásnál kell csak eltolni a táblákat, és ennyi. (Egy résszel megvagy 2-3 perc alatt)
Még jó is tennél a közösségnek, ha utána beküldenéd őket.
Válaszol
Sziasztok!

Nem igazán passzol ebbe a topikba, de ahogy néztem, igazából egyik létezőbe se, viszont valahol szerettem volna jelezni, hogy olyan, mintha a The Umbrella Academy sorozatnál a SubRipes csomag hibásan lenne feltöltve.
https://www.feliratok.info/index.php?sid=5537
eszticsillag megjegyzése 2019-07-08, 11:16:27:
Áthelyezve a megfelelő témába. Átmeneti hibáról lehetett szó, most már jó a letöltés. Smile
Válaszol
Sziasztok!

Menzer amit ma feltöltőt a Grand Hotel az hibásan van kiirva nem a 3.rész hanem a 4.

Üdv
mata megjegyzése 2019-07-11, 17:30:02:
Javítva, köszi!
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
Sziasztok! 

KODI-val nézzük a Chicago Fire/MED/PD hármast. Ma jött elő a hiba, hogy a harmadik évadhoz nem tudja letölteni a feliratot. Megpróbáltam gépen is, a zip lejön (kb 130kb), de nem tudja megnyitni se a Winzip, se a Winrar, mindkettő szerint hibás a zip file. Winrar a 22 fileból kb 6-ot tud megjeleníteni.
Mindkét tömörítő a legfrissebb!

A KODI alatt ubuntu fut, az "asztali gép" win10. 

Utána tudtok nézni, mi lehet a hiba?
Köszönettel!
Buddhha
Válaszol
(2019-07-13, 20:49:55)Buddhha Írta: Sziasztok! 

KODI-val nézzük a Chicago Fire/MED/PD hármast. Ma jött elő a hiba, hogy a harmadik évadhoz nem tudja letölteni a feliratot. Megpróbáltam gépen is, a zip lejön (kb 130kb), de nem tudja megnyitni se a Winzip, se a Winrar, mindkettő szerint hibás a zip file. Winrar a 22 fileból kb 6-ot tud megjeleníteni.
Mindkét tömörítő a legfrissebb!

A KODI alatt ubuntu fut, az "asztali gép" win10. 

Utána tudtok nézni, mi lehet a hiba?
Köszönettel!
Buddhha

Helló!

Melyik sorozat 3. évad pakkja nem jó?
Letöltöttem a Fire-t és a PD-t is, nálam mindkettő teljesen okés, a Medhez pedig egy rész kivételével nincsenek magyar felirataink.
Válaszol
(2019-07-13, 22:45:28)J1GG4 Írta:
(2019-07-13, 20:49:55)Buddhha Írta: Sziasztok! 

KODI-val nézzük a Chicago Fire/MED/PD hármast. Ma jött elő a hiba, hogy a harmadik évadhoz nem tudja letölteni a feliratot. Megpróbáltam gépen is, a zip lejön (kb 130kb), de nem tudja megnyitni se a Winzip, se a Winrar, mindkettő szerint hibás a zip file. Winrar a 22 fileból kb 6-ot tud megjeleníteni.
Mindkét tömörítő a legfrissebb!

A KODI alatt ubuntu fut, az "asztali gép" win10. 

Utána tudtok nézni, mi lehet a hiba?
Köszönettel!
Buddhha

Helló!

Melyik sorozat 3. évad pakkja nem jó?
Letöltöttem a Fire-t és a PD-t is, nálam mindkettő teljesen okés, a Medhez pedig egy rész kivételével nincsenek magyar felirataink.

Bocsánat, nem fogalmaztam pontosan. A PD harmadik évadával volt probléma! (illetve a negyedik és ötödikkel szintén, csak töredéket töltött le)
Ha neked rendben, akkor nézek egy jó router restartot is! A Telekomtól minden kitelik!
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég