This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Adminok figyelmébe
Ide jöhet minden, amit az adminoknak jelezni akartok, de nincs rá külön topik: egy feltöltött felirat más riphez is passzol, nekünk szánt hibajelzések, stb...
(2020-04-24, 21:50:25)kevin21 Írta: Sziasztok, nem jártam erre jó ideje, és régóta most töltöttem le először évad-feliratot, az NCIS-t és a Chicago Med-et. Ugyanaz a jelenség van, mint régen: nem jön le helyesen, de most két fájl keletkezik, az egyik egy zip fájl,  0 bájtos, a másik egy zip.part fájl, az NCIS-nél 16065 bájtos, a Med-nél 81584 bájtos. Nem tudom, hogy tudtok-e róla, esetleg folyamatban is van a javítás, ha igen, nyugodtan töröljétek a bejegyzést. Köszi.

Tavaly nyár óta te vagy az első, aki ismét ilyet hibát jelez.

Bárki más tapasztalta? Aki igen, az szóljon!
Válaszol
(2020-04-24, 22:13:38)Mor Tuadh Írta:
(2020-04-24, 21:50:25)kevin21 Írta: Sziasztok, nem jártam erre jó ideje, és régóta most töltöttem le először évad-feliratot, az NCIS-t és a Chicago Med-et. Ugyanaz a jelenség van, mint régen: nem jön le helyesen, de most két fájl keletkezik, az egyik egy zip fájl,  0 bájtos, a másik egy zip.part fájl, az NCIS-nél 16065 bájtos, a Med-nél 81584 bájtos. Nem tudom, hogy tudtok-e róla, esetleg folyamatban is van a javítás, ha igen, nyugodtan töröljétek a bejegyzést. Köszi.

Tavaly nyár óta te vagy az első, aki ismét ilyet hibát jelez.

Bárki más tapasztalta? Aki igen, az szóljon!

... és a rossz hír hozóját általában lelövik.... De emlékeim szerint nem ugyanaz, mert mintha akkor _egy_ darab töredékes fájl töltődött volna le, zip (vagy rar?) kiterjesztéssel.
Válaszol
(2020-04-24, 22:20:23)kevin21 Írta:
(2020-04-24, 22:13:38)Mor Tuadh Írta:
(2020-04-24, 21:50:25)kevin21 Írta: Sziasztok, nem jártam erre jó ideje, és régóta most töltöttem le először évad-feliratot, az NCIS-t és a Chicago Med-et. Ugyanaz a jelenség van, mint régen: nem jön le helyesen, de most két fájl keletkezik, az egyik egy zip fájl,  0 bájtos, a másik egy zip.part fájl, az NCIS-nél 16065 bájtos, a Med-nél 81584 bájtos. Nem tudom, hogy tudtok-e róla, esetleg folyamatban is van a javítás, ha igen, nyugodtan töröljétek a bejegyzést. Köszi.

Tavaly nyár óta te vagy az első, aki ismét ilyet hibát jelez.

Bárki más tapasztalta? Aki igen, az szóljon!

... és a rossz hír hozóját általában lelövik.... De emlékeim szerint nem ugyanaz, mert mintha akkor _egy_ darab töredékes fájl töltődött volna le, zip (vagy rar?) kiterjesztéssel.

Igen, akkor megszakadtak a letöltések valamiért néha. Ez most másnak hangzik.

Ettől függetlenül érdekelne, hogy más is tapasztalja-e, mert mindig fennáll a lehetőség, hogy nem nálunk van a hiba, ezt ki kellene zárni, mielőtt elkezdem kongatni a vészharangot. Smile
Válaszol
Sziasztok!

Ramen Shop (Ramen Teh) (2018) (BRRip.1080p-HORiZON-ArtSubs) (Dátum: 2020-04-26 13:30:14) 
felirat magyarnak van jelölve, de angol nyelvű!

Üdv : tibbb
Válaszol
(2020-04-26, 18:14:47)tibbb Írta: Sziasztok!

Ramen Shop (Ramen Teh) (2018) (BRRip.1080p-HORiZON-ArtSubs) (Dátum: 2020-04-26 13:30:14) 
felirat magyarnak van jelölve, de angol nyelvű!

Üdv : tibbb

Javítottuk, kösz a jelzést.
Válaszol
(2020-04-24, 22:48:40)Mor Tuadh Írta:
(2020-04-24, 22:20:23)kevin21 Írta:
(2020-04-24, 22:13:38)Mor Tuadh Írta:
(2020-04-24, 21:50:25)kevin21 Írta: Sziasztok, nem jártam erre jó ideje, és régóta most töltöttem le először évad-feliratot, az NCIS-t és a Chicago Med-et. Ugyanaz a jelenség van, mint régen: nem jön le helyesen, de most két fájl keletkezik, az egyik egy zip fájl,  0 bájtos, a másik egy zip.part fájl, az NCIS-nél 16065 bájtos, a Med-nél 81584 bájtos. Nem tudom, hogy tudtok-e róla, esetleg folyamatban is van a javítás, ha igen, nyugodtan töröljétek a bejegyzést. Köszi.

Tavaly nyár óta te vagy az első, aki ismét ilyet hibát jelez.

Bárki más tapasztalta? Aki igen, az szóljon!

... és a rossz hír hozóját általában lelövik.... De emlékeim szerint nem ugyanaz, mert mintha akkor _egy_ darab töredékes fájl töltődött volna le, zip (vagy rar?) kiterjesztéssel.

Igen, akkor megszakadtak a letöltések valamiért néha. Ez most másnak hangzik.

Ettől függetlenül érdekelne, hogy más is tapasztalja-e, mert mindig fennáll a lehetőség, hogy nem nálunk van a hiba, ezt ki kellene zárni, mielőtt elkezdem kongatni a vészharangot. Smile

Én most próbáltam meg többször is letölteni a Lucifer 4. évad pakkot, és a Chrome mindig azt írta ki, a letöltés meghiúsult - a fájl hiányos.
Válaszol
(2020-04-30, 00:01:58)Cain Írta:
(2020-04-24, 22:48:40)Mor Tuadh Írta:
(2020-04-24, 22:20:23)kevin21 Írta:
(2020-04-24, 22:13:38)Mor Tuadh Írta:
(2020-04-24, 21:50:25)kevin21 Írta: Sziasztok, nem jártam erre jó ideje, és régóta most töltöttem le először évad-feliratot, az NCIS-t és a Chicago Med-et. Ugyanaz a jelenség van, mint régen: nem jön le helyesen, de most két fájl keletkezik, az egyik egy zip fájl,  0 bájtos, a másik egy zip.part fájl, az NCIS-nél 16065 bájtos, a Med-nél 81584 bájtos. Nem tudom, hogy tudtok-e róla, esetleg folyamatban is van a javítás, ha igen, nyugodtan töröljétek a bejegyzést. Köszi.

Tavaly nyár óta te vagy az első, aki ismét ilyet hibát jelez.

Bárki más tapasztalta? Aki igen, az szóljon!

... és a rossz hír hozóját általában lelövik.... De emlékeim szerint nem ugyanaz, mert mintha akkor _egy_ darab töredékes fájl töltődött volna le, zip (vagy rar?) kiterjesztéssel.

Igen, akkor megszakadtak a letöltések valamiért néha. Ez most másnak hangzik.

Ettől függetlenül érdekelne, hogy más is tapasztalja-e, mert mindig fennáll a lehetőség, hogy nem nálunk van a hiba, ezt ki kellene zárni, mielőtt elkezdem kongatni a vészharangot. Smile

Én most próbáltam meg többször is letölteni a Lucifer 4. évad pakkot, és a Chrome mindig azt írta ki, a letöltés meghiúsult - a fájl hiányos.

Pár napja nálam is megjelent a hiba így éjfél körül szintén, viszont akkor nemcsak a mi oldalunkról nem tudtam tölteni, hanem torrentfájlok sem jöttek le torrentoldalakról, csak iszonyat nehezen, így akkor arra jutottam, hogy nem nálunk lehet a gond. De azért próbálunk utánanézni.
Válaszol
Hali!

A Ray Donovan 7. évad angol-, magyar felirat csomag rosszul van felrakva.

Üdv.,
LEON
Válaszol
(2020-04-30, 08:37:03)LEON Írta: Hali!

A Ray Donovan 7. évad angol-, magyar felirat csomag rosszul van felrakva.

Üdv.,
LEON

Javítottam, kösz a jelzést!
Válaszol
Szia Mor Tuadh,

jelezni szeretnék, hogy a csillagkapu (1994) 720p-ESiR magyar felirat, amit zero g töltött fel még 2007 -ben, az teljesen jó a EXTENDED.1080p.BluRay.H264.AAC-RARBG -hez is!  Cool
[Kép: XbpNJu.jpg]
EVERYTHING THAT HAS A BEGINNING, HAS AN ENDING.
Válaszol
helló!

egy olyan hibába futottam bele, hogy az alábbi 2 felirat pakknál a letöltési linkre kattintva a Marvels.Cloak.and.Dagger.S02 zipjei jönnek lefelé.

Mike Judge bemutatja: A turnébusz (2. évad) (SubRip)
Mike Judge Presents: Tales from the Tour Bus (Season 2) (WEBRip-ION10, AMZN.WEBRip.720p-NTb, AMZN.WEB-DL.720p-NTb, WEBRip.720p-RMTeam, WEB-DL.720p-RMTeam, AMZN.WEBRip.1080p-NTb, AMZN.WEB-DL.1080p-NTb, WEBRip.1080p-RMTeam, WEB-DL.1080p-RMTeam)

Mike Judge bemutatja: A turnébusz (2. évad) (SubRip)
Mike Judge Presents: Tales from the Tour Bus (Season 2) (HDTV, WEBRip, 720p, WEBRip.720p)

üdv és köszi!
Válaszol
(2020-05-13, 10:27:57)márton.bencsik Írta: helló!

egy olyan hibába futottam bele, hogy az alábbi 2 felirat pakknál a letöltési linkre kattintva a Marvels.Cloak.and.Dagger.S02 zipjei jönnek lefelé.

Mike Judge bemutatja: A turnébusz (2. évad) (SubRip)
Mike Judge Presents: Tales from the Tour Bus (Season 2) (WEBRip-ION10, AMZN.WEBRip.720p-NTb, AMZN.WEB-DL.720p-NTb, WEBRip.720p-RMTeam, WEB-DL.720p-RMTeam, AMZN.WEBRip.1080p-NTb, AMZN.WEB-DL.1080p-NTb, WEBRip.1080p-RMTeam, WEB-DL.1080p-RMTeam)

Mike Judge bemutatja: A turnébusz (2. évad) (SubRip)
Mike Judge Presents: Tales from the Tour Bus (Season 2) (HDTV, WEBRip, 720p, WEBRip.720p)

üdv és köszi!

Kösz a jelzést! Javítva.
Válaszol
Sziasztok, kívácsacsiságból megpróbáltam az imént letölteni a Chicago évad-feliratokat, mind a hatot.. A Firefox ugyanazt az eredményt adta, mint a múltkor (0 hosszú zip fájlok és 10...30 kB hosszú zip.part fájlok (amelyekbe F3-mal belenézve láthatóan jól kezdődnek)), a Chrome (egy másik gépen, független internet-kapcsolattal) ugyanazt adta, amit a múltkor Cain-nak (a letöltés meghiúsult - a fájl hiányos, nem töltött le semmit), az ősi Operával (az első gépen) hat zip fájlt töltött le, de mind 65199 ...65203 méretű volt, megnyitni természetesen nem lehetett (hibás a csomagolt fájl).
Válaszol
(2020-05-17, 20:22:34)kevin21 Írta: Sziasztok, kívácsacsiságból megpróbáltam az imént letölteni a Chicago évad-feliratokat, mind a hatot.. A Firefox ugyanazt az eredményt adta, mint a múltkor (0 hosszú zip fájlok és 10...30 kB hosszú zip.part fájlok (amelyekbe F3-mal belenézve láthatóan jól kezdődnek)), a Chrome (egy másik gépen, független internet-kapcsolattal) ugyanazt adta, amit a múltkor Cain-nak (a letöltés meghiúsult - a fájl hiányos, nem töltött le semmit), az ősi Operával (az első gépen) hat zip fájlt töltött le, de mind 65199 ...65203 méretű volt, megnyitni természetesen nem lehetett (hibás a csomagolt fájl).

Köszi, most nálam is előjött. Hátha most sikerült elcsípniük a srácoknak a hiba okát.
Válaszol
Sziasztok,

jelezném, hogy vannak gondok a Fringe évad pakk letöltéssel, az összes első évadot nem tudja letölteni, mert azt irja hogy fálj hiányos. Gyanítom hogy a többi évadpakk is elszállt.

Szerk: Látom, korábban is jeleztek már... Smile na mindegy.
[Kép: XbpNJu.jpg]
EVERYTHING THAT HAS A BEGINNING, HAS AN ENDING.
Válaszol
@Matrix @kevin21

A srácok találtak valami hibát, amit javítottak is, remélem, ez megoldja majd a letöltési problémát.

Szóljatok, kérlek, ha megint előjönne.

Köszönjük!
Válaszol
(2020-05-18, 12:00:36)Mor Tuadh Írta: @Matrix @kevin21

A srácok találtak valami hibát, amit javítottak is, remélem, ez megoldja majd a letöltési problémát.

Szóljatok, kérlek, ha megint előjönne.

Köszönjük!

Most jó!
Smile
Válaszol
Sziasztok!

Valami kalamajka lett a FBI körül MsPetra feltoltotte a s02e18 rész fordítást és utána a FBI most Wanted 9 rész fordítását (amit murcee fordít) és valójában a FBI s02e18 fordítás van alatta.
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2020-05-20, 08:03:55)Romeoo Írta: Sziasztok!

Valami kalamajka lett a FBI körül MsPetra feltoltotte a s02e18 rész fordítást és utána a FBI most Wanted 9 rész fordítását (amit murcee fordít) és valójában a FBI s02e18 fordítás van alatta.

Crossover volt, a HDTV release tartalmazza mindkettőt, ezért mindkét sorihoz ki lett téve.
A WEB-DL szét van bontva, azt murcee megcsinálta. Amúgy pedig a megjegyzésbe is bele van írva.
Válaszol
(2020-05-20, 09:19:31)J1GG4 Írta:
(2020-05-20, 08:03:55)Romeoo Írta: Sziasztok!

Valami kalamajka lett a FBI körül MsPetra feltoltotte a s02e18 rész fordítást és utána a FBI most Wanted 9 rész fordítását (amit murcee fordít) és valójában a FBI s02e18 fordítás van alatta.

Crossover volt, a HDTV release tartalmazza mindkettőt, ezért mindkét sorihoz ki lett téve.
A WEB-DL szét van bontva, azt murcee megcsinálta. Amúgy pedig a megjegyzésbe is bele van írva.

Pont ezzel van a problémám a megjegyzéssel.Értem hogy crossover de...

[Kép: bf23bc25f6b665058052c0e8e58f6248.jpg]
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 6 Vendég