This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Adminok figyelmébe
Ide jöhet minden, amit az adminoknak jelezni akartok, de nincs rá külön topik: egy feltöltött felirat más riphez is passzol, nekünk szánt hibajelzések, stb...
Ilyen "figyelmeztetést" kapok a fórum címénél:


Idézet:[color=var(--heading-color)]Your connection is not private[/color]

Attackers might be trying to steal your information from forum.feliratok.eu (for example, passwords, messages, or credit cards). Learn more

----------------------------------------------------------------------------------

This server could not prove that it is forum.feliratok.eu; its security certificate expired in the last day. This may be caused by a misconfiguration or an attacker intercepting your connection. Your computer's clock is currently set to 2020. május 20., szerda. Does that look right? If not, you should correct your system's clock and then refresh this page.
Válaszol
Blackpanther Írta:Ilyen "figyelmeztetést" kapok a fórum címénél:


Idézet:[color=var(--heading-color)]Your connection is not private[/color]

Attackers might be trying to steal your information from forum.feliratok.eu (for example, passwords, messages, or credit cards). Learn more

----------------------------------------------------------------------------------

This server could not prove that it is forum.feliratok.eu; its security certificate expired in the last day. This may be caused by a misconfiguration or an attacker intercepting your connection. Your computer's clock is currently set to 2020. május 20., szerda. Does that look right? If not, you should correct your system's clock and then refresh this page.

Én is, lejárt a tanúsítvány.
Válaszol
(2020-05-20, 11:13:33)Romeoo Írta:
(2020-05-20, 09:19:31)J1GG4 Írta:
(2020-05-20, 08:03:55)Romeoo Írta: Sziasztok!

Valami kalamajka lett a FBI körül MsPetra feltoltotte a s02e18 rész fordítást és utána a FBI most Wanted 9 rész fordítását (amit murcee fordít) és valójában a FBI s02e18 fordítás van alatta.

Crossover volt, a HDTV release tartalmazza mindkettőt, ezért mindkét sorihoz ki lett téve.
A WEB-DL szét van bontva, azt murcee megcsinálta. Amúgy pedig a megjegyzésbe is bele van írva.

Pont ezzel van a problémám a megjegyzéssel.Értem hogy crossover de...

[Kép: bf23bc25f6b665058052c0e8e58f6248.jpg]

Nem tudom, mi nem érthető ezen. Kétrészes crossover: FBI 2x18, majd azt követte rögtön a Most Wanted 1x09.
Na most, nem készült két külön HDTV release, hanem a KILLERS egy fájlban release-elte a két részt: FBI.S02E18_FBI.Most.Wanted.S01E09.HDTV.x264-KILLERS
A felirat ehhez készült, hozzánk kétszer került ki ugyanaz a felirat az FBI és a FBI: Most Wanted sorozat alá is, mert mindkettőt tartalmazza - 84 perces a fájl.
A WEB-DL-ek pedig szokás szerint már két külön fájlban érkeztek, ott 40-40 percesek a részek, de tökugyanaz, csak külön vannak vágva. Remélem, így már világos.
Válaszol
(2020-05-20, 14:22:14)bubu001 Írta:
Blackpanther Írta:Ilyen "figyelmeztetést" kapok a fórum címénél:


Idézet:[color=var(--heading-color)]Your connection is not private[/color]

Attackers might be trying to steal your information from forum.feliratok.eu (for example, passwords, messages, or credit cards). Learn more

----------------------------------------------------------------------------------

This server could not prove that it is forum.feliratok.eu; its security certificate expired in the last day. This may be caused by a misconfiguration or an attacker intercepting your connection. Your computer's clock is currently set to 2020. május 20., szerda. Does that look right? If not, you should correct your system's clock and then refresh this page.

Én is, lejárt a tanúsítvány.

Elvileg már jó.
Válaszol
(2020-05-20, 14:52:07)J1GG4 Írta:
(2020-05-20, 11:13:33)Romeoo Írta:
(2020-05-20, 09:19:31)J1GG4 Írta:
(2020-05-20, 08:03:55)Romeoo Írta: Sziasztok!

Valami kalamajka lett a FBI körül MsPetra feltoltotte a s02e18 rész fordítást és utána a FBI most Wanted 9 rész fordítását (amit murcee fordít) és valójában a FBI s02e18 fordítás van alatta.

Crossover volt, a HDTV release tartalmazza mindkettőt, ezért mindkét sorihoz ki lett téve.
A WEB-DL szét van bontva, azt murcee megcsinálta. Amúgy pedig a megjegyzésbe is bele van írva.

Pont ezzel van a problémám a megjegyzéssel.Értem hogy crossover de...

[Kép: bf23bc25f6b665058052c0e8e58f6248.jpg]

Nem tudom, mi nem érthető ezen. Kétrészes crossover: FBI 2x18, majd azt követte rögtön a Most Wanted 1x09.
Na most, nem készült két külön HDTV release, hanem a KILLERS egy fájlban release-elte a két részt: FBI.S02E18_FBI.Most.Wanted.S01E09.HDTV.x264-KILLERS
A felirat ehhez készült, hozzánk kétszer került ki ugyanaz a felirat az FBI és a FBI: Most Wanted sorozat alá is, mert mindkettőt tartalmazza - 84 perces a fájl.
A WEB-DL-ek pedig szokás szerint már két külön fájlban érkeztek, ott 40-40 percesek a részek, de tökugyanaz, csak külön vannak vágva. Remélem, így már világos.
Komolyan, nézd meg a piros bekeretezett részt!!!!!!!!
Igy érthető!????????
El van írva erre próbáltam ravilagitani.
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2020-05-20, 15:00:35)Romeoo Írta:
(2020-05-20, 14:52:07)J1GG4 Írta:
(2020-05-20, 11:13:33)Romeoo Írta:
(2020-05-20, 09:19:31)J1GG4 Írta:
(2020-05-20, 08:03:55)Romeoo Írta: Sziasztok!

Valami kalamajka lett a FBI körül MsPetra feltoltotte a s02e18 rész fordítást és utána a FBI most Wanted 9 rész fordítását (amit murcee fordít) és valójában a FBI s02e18 fordítás van alatta.

Crossover volt, a HDTV release tartalmazza mindkettőt, ezért mindkét sorihoz ki lett téve.
A WEB-DL szét van bontva, azt murcee megcsinálta. Amúgy pedig a megjegyzésbe is bele van írva.

Pont ezzel van a problémám a megjegyzéssel.Értem hogy crossover de...

[Kép: bf23bc25f6b665058052c0e8e58f6248.jpg]

Nem tudom, mi nem érthető ezen. Kétrészes crossover: FBI 2x18, majd azt követte rögtön a Most Wanted 1x09.
Na most, nem készült két külön HDTV release, hanem a KILLERS egy fájlban release-elte a két részt: FBI.S02E18_FBI.Most.Wanted.S01E09.HDTV.x264-KILLERS
A felirat ehhez készült, hozzánk kétszer került ki ugyanaz a felirat az FBI és a FBI: Most Wanted sorozat alá is, mert mindkettőt tartalmazza - 84 perces a fájl.
A WEB-DL-ek pedig szokás szerint már két külön fájlban érkeztek, ott 40-40 percesek a részek, de tökugyanaz, csak külön vannak vágva. Remélem, így már világos.
Komolyan, nézd meg a piros bekeretezett részt!!!!!!!!
Igy érthető!????????
El van írva erre próbáltam ravilagitani.

Azt épp nem néztem, mert nem írtad, hogy az epizódszámmal van baj, csak annyit, hogy "Ez mi ??"
Futottunk pár felesleges kört. Kösz, javítottam.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
Sziasztok!

jelezni szeretnék, hogy a Fringe Season 01  720p.BluRay.x264-SiNNERS feliratpakk passzol a S01.BDRip.x264-FGT -hez is! Smile
[Kép: XbpNJu.jpg]
EVERYTHING THAT HAS A BEGINNING, HAS AN ENDING.
Válaszol
(2020-05-21, 21:53:17)Matrix Írta: Sziasztok!

jelezni szeretnék, hogy a Fringe Season 01  720p.BluRay.x264-SiNNERS feliratpakk passzol a S01.BDRip.x264-FGT -hez is! Smile

Beírtam, kösz!
Válaszol
a City of Men (2007) felirat "anoxmois" időzítése ehhez is tökéletesen passzol: City.Of.Men.2007.PROPER.720p.BluRay.x264-CiNEFiLE
Válaszol
(2020-05-28, 15:54:40)Stone Írta: a City of Men (2007) felirat "anoxmois" időzítése ehhez is tökéletesen passzol: City.Of.Men.2007.PROPER.720p.BluRay.x264-CiNEFiLE

Kösz a jelzést, beírtam.
Válaszol
Hello!

Nem biztos, hogy jó topicban kopogtatok, de a Jacob védelmében magyar feliratának időzítése (a második résztől) nem jó az ATVP.WEB-DL.720p-CasStudio release-hez.

Köszi, ha javítjátok!
 
Válaszol
(2020-06-01, 17:24:14)beforesunset Írta: Hello!

Nem biztos, hogy jó topicban kopogtatok, de a Jacob védelmében magyar feliratának időzítése (a második résztől) nem jó az ATVP.WEB-DL.720p-CasStudio release-hez.

Köszi, ha javítjátok!
 

@beforesunset

Köszi a jelzést, javítjuk majd.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • beforesunset
Válaszol
Pedro Laid to Rest 2 magyar felirata pontosan illik ehhez a verzióhoz is:
Chromeskull.Laid.to.Rest.2.2011.BDRip.XviD-aAF
Válaszol
Helló,

nem tudom, hová kell írni, de valami gáz van ezekkel a feliratokkal:
13 Reasons Why: Beyond the Reasons - 3x01 - Beyond the Reasons Season 3 (NF.WEBRip)
13 Reasons Why (Season 4) (NF.WEBRip)
Csak az első negyed óra van benne.

Köszi,
sadamn
Válaszol
(2020-06-09, 11:40:06)sadamn Írta: Helló,

nem tudom, hová kell írni, de valami gáz van ezekkel a feliratokkal:
13 Reasons Why: Beyond the Reasons - 3x01 - Beyond the Reasons Season 3 (NF.WEBRip)
13 Reasons Why (Season 4) (NF.WEBRip)
Csak az első negyed óra van benne.

Köszi,
sadamn


Hali, mire gondolsz? A Beyond the Reasons special epizód, 17 perces, ha jól látom,
a sorozat 4. évadához pedig az (NF.WEBRip) megjelölésű feliratpakk szinkronoshoz való, a rendes feliratokat eggyel alatta találod.
Válaszol
(2020-06-09, 17:02:17)J1GG4 Írta: Hali, mire gondolsz? A Beyond the Reasons special epizód, 17 perces, ha jól látom,
a sorozat 4. évadához pedig az (NF.WEBRip) megjelölésű feliratpakk szinkronoshoz való, a rendes feliratokat eggyel alatta találod.

A szinkronos oké, azt benéztem, de a special is hasonlóan olyanhoz lehet, mert bruttó 28 perces.
Válaszol
(2020-06-09, 17:08:43)sadamn Írta:
(2020-06-09, 17:02:17)J1GG4 Írta: Hali, mire gondolsz? A Beyond the Reasons special epizód, 17 perces, ha jól látom,
a sorozat 4. évadához pedig az (NF.WEBRip) megjelölésű feliratpakk szinkronoshoz való, a rendes feliratokat eggyel alatta találod.

A szinkronos oké, azt benéztem, de a special is hasonlóan olyanhoz lehet, mert bruttó 28 perces.

3. évad, 1. részként van kint Netflixen, a hossza pedig 17 perc, 40 másodperc. Te hol látod a 28 percet?
Válaszol
(2020-06-09, 18:32:29)J1GG4 Írta:
(2020-06-09, 17:08:43)sadamn Írta:
(2020-06-09, 17:02:17)J1GG4 Írta: Hali, mire gondolsz? A Beyond the Reasons special epizód, 17 perces, ha jól látom,
a sorozat 4. évadához pedig az (NF.WEBRip) megjelölésű feliratpakk szinkronoshoz való, a rendes feliratokat eggyel alatta találod.

A szinkronos oké, azt benéztem, de a special is hasonlóan olyanhoz lehet, mert bruttó 28 perces.

3. évad, 1. részként van kint Netflixen, a hossza pedig 17 perc, 40 másodperc. Te hol látod a 28 percet?

Köszi
eszticsillag megjegyzése 2020-06-10, 13:53:36:
Javítottam az idézést.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli sadamn hozzászólását:
  • J1GG4
Válaszol
Üdv!

Valaki ránéz a Penny Dreadful: City of Angels 1x07 SubRipre? Nem passzol a WEB.1080p-BTX release-hez.
A többihez lehet igen, de én pont azt a verziót töltöttem le. Big Grin Big Grin


"Aki a jóga segítségével lemondott a cselekvésről, kételyét tudással metszette szét, s önmaga ura, azt nem béklyózzák többé tettei."



Válaszol
Sziasztok!

Köszi a Jacob védelmében feliratokat!

A Defending.Jacob.S01.WEB.720p.1080p.2160p.HUN pakkból a 4. részé az IONhoz nem jó. Teljesen más időzítés.

Most néztem, vioszont a Defending.Jacob.S01.720p.ATVP.WEB-DL.DDP5.1.H.264-CasStudio.HUN pakkból a 4, rész felirata passzol az IONhoz.
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 4 Vendég