This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Adminok figyelmébe
Ide jöhet minden, amit az adminoknak jelezni akartok, de nincs rá külön topik: egy feltöltött felirat más riphez is passzol, nekünk szánt hibajelzések, stb...
(2022-02-03, 15:07:31)remi Írta:
(2022-02-03, 10:50:33)Mor Tuadh Írta: Kipróbáltam, nálam is oké minden, szóval valami egyedi probléma lehetett. Remélem, azóta már helyrejött.

FF restart után helyrejött.
Viszont adblocekeres Vivaldiban meg másképp néz ki....
Fura.

[Kép: felirat04.png]

[Kép: felirat05-jpg.png]

Úgy látom, az csak a reklámot tünteti el, a panelt, ahol egyébként lenne, nem.
Válaszol
(2022-02-03, 16:13:03)Mor Tuadh Írta: Úgy látom, az csak a reklámot tünteti el, a panelt, ahol egyébként lenne, nem.

Igen, de én főleg azt nem értem miért jóval keskenyebb az oldal a Vivaldiban.
Válaszol
(2021-06-21, 20:46:56)Mor Tuadh Írta:
(2021-06-21, 20:38:55)convar Írta: Sziasztok! Jó lenne egy olyan fejlesztés hogy a keresőbe itt is (itt is=mármint úgy értem persze hogy a feliratok.info-n) lehessen imdb azonosító alapján is keresni. Tehát mint pl. ennél azzal hogy tt0085106:
https://www.imdb.com/title/tt0085106/

Mert ha esetleg ennek van is feltöltött felirata, a címe alapján, vagyis egy nagy V betű alapján ti mégis hogy találnátok meg az oldalon? Meg hát ezen ill. ilyeneken kívül is, tehát amikor nagyon rövid a cím is nyilván még egy csomó esetben jól jönne, mint pl. még azonos vagy nagyon hasonló címek esetén is, hogy ne dobjon ki a kereső ilyenkor annyi, részben nyilván full fals találatot (miközben ugye, mindezzel szemben egy imdb azonosító az biztos hogy csak egy adott műhöz tartozhat).

Köszöntem a figyelmet, és remélem hasznos újításnak találjátok majd ti is Smile

Üdv, convar

Ez teljesen jogos kérés. Felírom a többi közé, de hogy mikor valósul meg, azt passzolom.

Nem bántásból, szóval tényleg no offense, de akkor tényleg lesz is még belőle valami valamikor? Blush Huh
Válaszol
(2022-02-18, 14:53:12)convar Írta:
(2021-06-21, 20:46:56)Mor Tuadh Írta:
(2021-06-21, 20:38:55)convar Írta: Sziasztok! Jó lenne egy olyan fejlesztés hogy a keresőbe itt is (itt is=mármint úgy értem persze hogy a feliratok.info-n) lehessen imdb azonosító alapján is keresni. Tehát mint pl. ennél azzal hogy tt0085106:
https://www.imdb.com/title/tt0085106/

Mert ha esetleg ennek van is feltöltött felirata, a címe alapján, vagyis egy nagy V betű alapján ti mégis hogy találnátok meg az oldalon? Meg hát ezen ill. ilyeneken kívül is, tehát amikor nagyon rövid a cím is nyilván még egy csomó esetben jól jönne, mint pl. még azonos vagy nagyon hasonló címek esetén is, hogy ne dobjon ki a kereső ilyenkor annyi, részben nyilván full fals találatot (miközben ugye, mindezzel szemben egy imdb azonosító az biztos hogy csak egy adott műhöz tartozhat).

Köszöntem a figyelmet, és remélem hasznos újításnak találjátok majd ti is Smile

Üdv, convar

Ez teljesen jogos kérés. Felírom a többi közé, de hogy mikor valósul meg, azt passzolom.

Nem bántásból, szóval tényleg no offense, de akkor tényleg lesz is még belőle valami valamikor? Blush Huh

Fogalmam sincs, iszonyat ritkán tudunk fejleszteni az oldalon. Inkább ne számíts rá, aztán majd egyszer talán meglepetés lesz.
Válaszol
sziasztok,

ha minden igaz, ehhez: Suspicion.2022.S01E04.1080p.WEB.H264-PECULATE
nem jó az oldalon lévő subrip
Válaszol
(2022-02-19, 18:51:24)ugk Írta: sziasztok,

ha minden igaz, ehhez: Suspicion.2022.S01E04.1080p.WEB.H264-PECULATE
nem jó az oldalon lévő subrip

Helló! De jó, csak elfelejtettem az elejéről törölni az előzményeket, amik a release-ből hiányoznak. Cseréltem, kösz a jelzést!
Válaszol
Sziasztok! Smile 

Úgy látom, a Dear... 2. évad magyar feliratához véletlenül az angol lett feltöltve, legalábbis az első 2 epizódé tuti az Wink
Válaszol
(2022-03-06, 03:32:37)Lilith Írta: Sziasztok! Smile 

Úgy látom, a Dear... 2. évad magyar feliratához véletlenül az angol lett feltöltve, legalábbis az első 2 epizódé tuti az Wink

Valóban, kösz a jelzést! Javítva.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • Lilith
Válaszol
Reggelente fél hat magasságában mielőtt elmegyek otthonról meg szoktam nézni az időjárást meg hogy milyen feliratokat tettetek ki este/éjszaka. Ez utóbbi napok óta nem megy "504 gateway timeout" miatt, valamivel később már általában jó. Csak olyankor már nem vagyok otthon.
Nem nagy ügy, csak mivel rendszeresnek tűnik gondoltam szólok.
Válaszol
Sziasztok! Smile 

A The Walking Dead 11x15 nemrég kitett felirata kicsit csúszik WEBRip-ION10-en, bár úgy néztem, hogy azt állandó módon teszi, végig picit hamarabb jelennek meg a sorok. Wink
Válaszol
(2022-03-30, 21:35:39)Lilith Írta: Sziasztok! Smile 

A The Walking Dead 11x15 nemrég kitett felirata kicsit csúszik WEBRip-ION10-en, bár úgy néztem, hogy azt állandó módon teszi, végig picit hamarabb jelennek meg a sorok. Wink

Release-lista javítva, beidőzítve, kösz a jelzést!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • Lilith
Válaszol
(2022-03-30, 22:42:35)J1GG4 Írta:
(2022-03-30, 21:35:39)Lilith Írta: Sziasztok! Smile 

A The Walking Dead 11x15 nemrég kitett felirata kicsit csúszik WEBRip-ION10-en, bár úgy néztem, hogy azt állandó módon teszi, végig picit hamarabb jelennek meg a sorok. Wink

Release-lista javítva, beidőzítve, kösz a jelzést!

Köszike, ez villámgyors volt! Big Grin
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Lilith hozzászólását:
  • J1GG4
Válaszol
"Olvasatlan hozzászólásokra" kattintva ez a hibajelzés jön:

[Kép: Olvasatlan-hozz-sz-l-sok.png]
Válaszol
(2022-04-25, 15:52:16)Blackpanther Írta: "Olvasatlan hozzászólásokra" kattintva ez a hibajelzés jön:

[Kép: Olvasatlan-hozz-sz-l-sok.png]

@Blackpanther

fennáll még nálad a probléma?
itt nálam minden oké most
Válaszol
(2022-04-25, 21:13:44)Mor Tuadh Írta:
(2022-04-25, 15:52:16)Blackpanther Írta: "Olvasatlan hozzászólásokra" kattintva ez a hibajelzés jön:

[Kép: Olvasatlan-hozz-sz-l-sok.png]

@Blackpanther

fennáll még nálad a probléma?
itt nálam minden oké most

Hello Mor!

Nálam még mindig fenáll ugyan ez a probléma.
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2022-04-25, 21:57:21)Romeoo Írta: Hello Mor!

Nálam még mindig fenáll ugyan ez a probléma.

Inkább örülnöd kéne, hogy még áll valami a te korodban. Big Grin
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
(2022-04-25, 21:57:21)Romeoo Írta:
(2022-04-25, 21:13:44)Mor Tuadh Írta:
(2022-04-25, 15:52:16)Blackpanther Írta: "Olvasatlan hozzászólásokra" kattintva ez a hibajelzés jön:

[Kép: Olvasatlan-hozz-sz-l-sok.png]

@Blackpanther

fennáll még nálad a probléma?
itt nálam minden oké most

Hello Mor!

Nálam még mindig fenáll ugyan ez a probléma.

Megpróbálja valamelyikőtök most? Állítottam logolásan, mert se sima userrel, se admin userrel nem sikerült reprodukálnom.
//== moly.hu ==/ Sün-fanatikus szoftverfejlesztő /== twitter ==//
Válaszol
(2022-04-26, 09:37:33)Godem Írta:
(2022-04-25, 21:57:21)Romeoo Írta:
(2022-04-25, 21:13:44)Mor Tuadh Írta:
(2022-04-25, 15:52:16)Blackpanther Írta: "Olvasatlan hozzászólásokra" kattintva ez a hibajelzés jön:

[Kép: Olvasatlan-hozz-sz-l-sok.png]

@Blackpanther

fennáll még nálad a probléma?
itt nálam minden oké most

Hello Mor!

Nálam még mindig fenáll ugyan ez a probléma.

Megpróbálja valamelyikőtök most? Állítottam logolásan, mert se sima userrel, se admin userrel nem sikerült reprodukálnom.
Szia! Még mindig ugyan az van
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2022-04-26, 12:15:10)Romeoo Írta:
(2022-04-26, 09:37:33)Godem Írta:
(2022-04-25, 21:57:21)Romeoo Írta:
(2022-04-25, 21:13:44)Mor Tuadh Írta:
(2022-04-25, 15:52:16)Blackpanther Írta: "Olvasatlan hozzászólásokra" kattintva ez a hibajelzés jön:

[Kép: Olvasatlan-hozz-sz-l-sok.png]

@Blackpanther

fennáll még nálad a probléma?
itt nálam minden oké most

Hello Mor!

Nálam még mindig fenáll ugyan ez a probléma.

Megpróbálja valamelyikőtök most? Állítottam logolásan, mert se sima userrel, se admin userrel nem sikerült reprodukálnom.
Szia! Még mindig ugyan az van

Nem lehet, hogy a cookie miatt van? Próbáltad törölni az oldal cookie-jait?
Válaszol
Belépett az oldal is az EU-ba, vagy hogy lett a ból eu? Angel
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég