This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatfordítást kérek
Sziasztok!

Ehhez az ősrégi sorozathoz szeretnék magyar feliratot - The Wanderer (1994) - csak angolt találtam amit szívesen elküldök ha valaki érez késztetést a fordítására.
Nagyon rég keresem már de sehol semmi.

Előre is köszönöm! Smile
Válaszol
(2019-11-06, 23:21:02)Nyikra Írta: Sziasztok!

Ehhez az ősrégi sorozathoz szeretnék magyar feliratot - The Wanderer (1994) - csak angolt találtam amit szívesen elküldök ha valaki érez késztetést a fordítására.
Nagyon rég keresem már de sehol semmi.

Előre is köszönöm! Smile

Hát ehhez vajmi kevés esély van, hogy fordítót találjon, ettől függetlenül az angol feliratot mindenképp küldd be nekünk.
Válaszol
(2019-11-06, 23:22:53)mata Írta:
(2019-11-06, 23:21:02)Nyikra Írta: Sziasztok!

Ehhez az ősrégi sorozathoz szeretnék magyar feliratot - The Wanderer (1994) - csak angolt találtam amit szívesen elküldök ha valaki érez késztetést a fordítására.
Nagyon rég keresem már de sehol semmi.

Előre is köszönöm! Smile

Hát ehhez vajmi kevés esély van, hogy fordítót találjon, ettől függetlenül az angol feliratot mindenképp küldd be nekünk.

Érdekes egy angol felirat lesz az...

http://www.sub-talk.net/topic/6161-the-w...tv-series/
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






Válaszol
(2019-11-05, 11:09:32)elsys Írta:
(2019-11-05, 01:40:11)balukapitany5 Írta: Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy Dana vállalná-e
az Agatha Raisin 3. évadának feliratozását?

Szia!

Igen, viszi tovább a sorozatot Vikussal együtt, de mi egyelőre se videót, se angol feliratot nem találtunk az új évadhoz, úgyhogy még nem tudtak nekiállni.

Köszönöm!

(2019-11-05, 14:26:29)elsys Írta:
(2019-11-05, 14:07:24)zotovics Írta:
(2019-11-05, 11:09:32)elsys Írta:
(2019-11-05, 01:40:11)balukapitany5 Írta: Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy Dana vállalná-e
az Agatha Raisin 3. évadának feliratozását?

Szia!

Igen, viszi tovább a sorozatot Vikussal együtt, de mi egyelőre se videót, se angol feliratot nem találtunk az új évadhoz, úgyhogy még nem tudtak nekiállni.

http://rlsbb.ru/agatha-raisin-s03e01-the...x264-jive/

A clicknupload linkről elég gyorsan le is szokott jönni. Viszont adblockert ÉS popup blockert érdemes használni magán a főoldalon.  Smile

Köszi, időközben ugyanezt a linket Mortól is megkaptuk  Big Grin

Köszönöm!
Válaszol
A Black Lightningot miért nem fordítja senki?  Sad
Válaszol
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a Seal Team sorozat 3. évadát nem fordítja-e valaki?
Válaszol
(2019-11-12, 22:50:14)Fricy78 Írta: Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a Seal Team sorozat 3. évadát nem fordítja-e valaki?

Ha rákeresel a sorozatra, láthatod a feliratok alatt az állapotát. A "fordítót keres" azt jelenti, hogy nem fordítja senki.
Válaszol
(2019-09-12, 15:19:18)Gwolf Írta: Sziasztok!

Szeretnék kérni feliratot a Legion - Légió sorozat 3.-ik évad maradék részeire! 5 rész összesen Smile

Előre is nagyon köszi!

Gwolf

Sziasztok!

Én is csatlakoznék a kéréshez, de ha lehetséges, akkor a 3. évad mindegyik részéhez kérném a feliratot Smile
Köszönöm!

Üdv,
Beni
Válaszol
Heeóó! Netflixes Rotten címü doku soroztahoz ha valaki készitene feliratot azért hálás lennék! pár szó a sorozatról Köszi!!
https://444.hu/2018/05/02/fel-sem-fogod-...usorozatot
Válaszol
Sziasztok!

A High School Musical: The Musical The Series című új Disney+ sorozathoz szeretnék magyar feliratot kérni.

Előre is köszönöm!
Válaszol
Üdv. Tudja valaki , hogy az alábbi megszakadt fordítású sorozatoknak lesz fordítója aki tovább viszi? 
NCIS Tengerészeti helyszínelők, Reef Break , Seal Team , Swat .
Tengerészeti Helyszínelők
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli sajti1 hozzászólását:
  • Ebugatta, Oci
Válaszol
Sziasztok!

Először mint mindig megköszönöm a fordítóknak a munkáját, de lenne egy kérdésem.
Valaki felfogja karolni majd a Vikings 6.evadjat(2 hét múlva kezdődik)?
Nagyon Nagyon sajnálom, hogy Szaki leadta, de első a család.
Remélem nem hagyjátok parlagon.

Előre is köszönöm
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Romeoo hozzászólását:
  • bubu001, Draugr
Válaszol
Sziasztok!

Jókat olvastam a "német Híd"-ról, a 2018-as Der Pass-ról (angolul Pagan Peak címmel fut), szeretnék kérni hozzá feliratfordítást.

Előre is köszönöm!

https://www.imdb.com/title/tt6905756/?ref_=ttls_li_tt
Válaszol
Nagyon szépen kérem, hogy valaki tegye fel The Marvelous Mrs. Maisel 3. évadàt, és ha nincs meg a forditàs akkor akàr angol felirattal is.  Elore is koszonom!
Válaszol
(2019-11-21, 16:12:21)churi Írta: Nagyon szépen kérem, hogy valaki tegye fel The Marvelous Mrs. Maisel 3. évadàt, és ha nincs meg a forditàs akkor akàr angol felirattal is.  Elore is koszonom!

Tudsz róla, hogy ez nem a Sorozatbarát és egyéb online filmes oldalak fóruma?
Válaszol
(2019-11-21, 16:19:04)Mor Tuadh Írta:
(2019-11-21, 16:12:21)churi Írta: Nagyon szépen kérem, hogy valaki tegye fel The Marvelous Mrs. Maisel 3. évadàt, és ha nincs meg a forditàs akkor akàr angol felirattal is.  Elore is koszonom!

Tudsz róla, hogy ez nem a Sorozatbarát és egyéb online filmes oldalak fóruma?

Igen, bocsànat ha rossz helyre irtam.  Csak gyakran ha a Sorozatbaràton kérek valamit, azt mondjàk hogy forduljak ide.
Válaszol
(2019-11-21, 16:22:44)churi Írta:
(2019-11-21, 16:19:04)Mor Tuadh Írta:
(2019-11-21, 16:12:21)churi Írta: Nagyon szépen kérem, hogy valaki tegye fel The Marvelous Mrs. Maisel 3. évadàt, és ha nincs meg a forditàs akkor akàr angol felirattal is.  Elore is koszonom!

Tudsz róla, hogy ez nem a Sorozatbarát és egyéb online filmes oldalak fóruma?

Igen, bocsànat ha rossz helyre irtam.  Csak gyakran ha a Sorozatbaràton kérek valamit, azt mondjàk hogy forduljak ide.

Általánosan jelezném továbbá, hogy a 3. évad majd csak decemberben érkezik az amazonra. Annál korábban felirat sem tud készülni, és a sorozatbarátra sem tud az évad felkerülni.
Aktuális fordítás: -
Új évadra vár: Why Women Kill | Veronica Mars
Facebook | Twitter
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Lex hozzászólását:
  • gricsi
Válaszol
(2019-11-21, 16:22:44)churi Írta:
(2019-11-21, 16:19:04)Mor Tuadh Írta:
(2019-11-21, 16:12:21)churi Írta: Nagyon szépen kérem, hogy valaki tegye fel The Marvelous Mrs. Maisel 3. évadàt, és ha nincs meg a forditàs akkor akàr angol felirattal is.  Elore is koszonom!

Tudsz róla, hogy ez nem a Sorozatbarát és egyéb online filmes oldalak fóruma?

Igen, bocsànat ha rossz helyre irtam.  Csak gyakran ha a Sorozatbaràton kérek valamit, azt mondjàk hogy forduljak ide.

Itt fordítást tudsz kérni hozzá, mi nem töltögetünk fel sehova semmit, csak a feliratot az oldalunkra.

Viszont olyan sorozatnál, ahol nálunk a korábbi részekhez sincs magyar felirat, mert a mi fordítóink nem vitték, elég kevés esély van arra, hogy hirtelen elkezdi csinálni valaki a 3. évadtól.

A Maiselt nálunk most kezdte el egy fordító nemrég az elejétől, remélhetőleg végigviszi és egyszer majd eljut idáig is. Smile
Válaszol
(2019-11-21, 16:44:22)Lex Írta:
(2019-11-21, 16:22:44)churi Írta:
(2019-11-21, 16:19:04)Mor Tuadh Írta:
(2019-11-21, 16:12:21)churi Írta: Nagyon szépen kérem, hogy valaki tegye fel The Marvelous Mrs. Maisel 3. évadàt, és ha nincs meg a forditàs akkor akàr angol felirattal is.  Elore is koszonom!

Tudsz róla, hogy ez nem a Sorozatbarát és egyéb online filmes oldalak fóruma?

Igen, bocsànat ha rossz helyre irtam.  Csak gyakran ha a Sorozatbaràton kérek valamit, azt mondjàk hogy forduljak ide.

Általánosan jelezném továbbá, hogy a 3. évad majd csak decemberben érkezik az amazonra. Annál korábban felirat sem tud készülni, és a sorozatbarátra sem tud az évad felkerülni.
Koszonom a vàlaszt, ezt nem tudtam, csak làttam az IMDb-n hogy be van jelezve a 3. évad, és feltételeztem hogy màr megjelent a kozonségnek.  Akkor vàrok turelmesen tovàbb.  Smile
Válaszol
(2019-11-21, 17:23:13)Mor Tuadh Írta:
(2019-11-21, 16:22:44)churi Írta:
(2019-11-21, 16:19:04)Mor Tuadh Írta:
(2019-11-21, 16:12:21)churi Írta: Nagyon szépen kérem, hogy valaki tegye fel The Marvelous Mrs. Maisel 3. évadàt, és ha nincs meg a forditàs akkor akàr angol felirattal is.  Elore is koszonom!

Tudsz róla, hogy ez nem a Sorozatbarát és egyéb online filmes oldalak fóruma?

Igen, bocsànat ha rossz helyre irtam.  Csak gyakran ha a Sorozatbaràton kérek valamit, azt mondjàk hogy forduljak ide.

Itt fordítást tudsz kérni hozzá, mi nem töltögetünk fel sehova semmit, csak a feliratot az oldalunkra.

Viszont olyan sorozatnál, ahol nálunk a korábbi részekhez sincs magyar felirat, mert a mi fordítóink nem vitték, elég kevés esély van arra, hogy hirtelen elkezdi csinálni valaki a 3. évadtól.

A Maiselt nálunk most kezdte el egy fordító nemrég az elejétől, remélhetőleg végigviszi és egyszer majd eljut idáig is. Smile
Nagyon hàlàsak vagyunk a forditok nehéz munkàjàért.  Én elég uj vagyok itt, ugyhogy nem vagyok nagyon jàrtas és nem tudtam hogy a Mrs. Maisel-t nem a ti forditoitok egyike készitette.  De azért ha màr valaki leforditotta, akkor is ha nem a tiétek, akkor minek most megint elkésziteni ugyanazt, mikor àllandoan azt hallom, hogy milyen kevés a fordito és milyen rengeteg a forditora vérakozo sorozat/film.  Nem lenne jobb egy olyanhoz kezdeni amely még soha nem volt leforditva?  Ezt nem azért mondom hogy akàrkit is kritizàljak, az àll tolem legtàvolabb, csak ez tunik logikusnak.
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 424 1 248 993 4 órával ezelőtt
Legutóbbi hozzászólás: GarYts
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 48 153 088 tegnap, 13:06:35
Legutóbbi hozzászólás: ugk
Thumbs Up Magyar SubRipet kérek Mor Tuadh 792 501 176 tegnap, 07:31:09
Legutóbbi hozzászólás: J1GG4
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 833 663 597 2024-04-03, 20:05:16
Legutóbbi hozzászólás: Tarzaan
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 159 148 165 2024-03-23, 18:48:42
Legutóbbi hozzászólás: marina2419

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég