This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Mikor lesz kész a felirat?
(2019-12-01, 20:00:19)Optimista Írta: Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy a Hidden 2. évadának a feliratára lehet  
majd számítani? 
Köszönöm szépen.

Erre a sorozatra gondolsz? Mert ha igen, ez már véget ért.
Válaszol
(2019-12-01, 20:00:19)Optimista Írta: Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy a Hidden 2. évadának a feliratára lehet  
majd számítani? 
Köszönöm szépen.

Szia!

Amennyiben erre gondolsz (https://www.feliratok.info/index.php?sid=5318), akkor a válaszom: igen. Szerintem még csak a walesi premier volt meg, ezek után angol szinkronnal fogják majd leadni egy későbbi időpontban, ahhoz készül majd felirat terveim szerint.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli gricsi hozzászólását:
  • Optimista
Válaszol
(2019-12-01, 20:10:45)eszticsillag Írta:
(2019-12-01, 20:00:19)Optimista Írta: Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy a Hidden 2. évadának a feliratára lehet  
majd számítani? 
Köszönöm szépen.

Erre a sorozatra gondolsz? Mert ha igen, ez már véget ért.

Szerintem erre gondolt:
https://thetvdb.com/series/hiddencraith
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • enci600, Optimista
Válaszol
(2019-12-01, 20:21:31)Mor Tuadh Írta:
(2019-12-01, 20:10:45)eszticsillag Írta:
(2019-12-01, 20:00:19)Optimista Írta: Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy a Hidden 2. évadának a feliratára lehet  
majd számítani? 
Köszönöm szépen.

Erre a sorozatra gondolsz? Mert ha igen, ez már véget ért.

Szerintem erre gondolt:
https://thetvdb.com/series/hiddencraith

Ja... a TVMaze linkje rossz helyre mutat. Big Grin (Kiszedtem, és javítottam.)
Válaszol
(2019-12-01, 20:20:49)gricsi Írta:
(2019-12-01, 20:00:19)Optimista Írta: Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy a Hidden 2. évadának a feliratára lehet  
majd számítani? 
Köszönöm szépen.

Szia!

Amennyiben erre gondolsz (https://www.feliratok.info/index.php?sid=5318), akkor a válaszom: igen. Szerintem még csak a walesi premier volt meg, ezek után angol szinkronnal fogják majd leadni egy későbbi időpontban, ahhoz készül majd felirat terveim szerint.

Nagyon szépem köszönöm a választ. Igen erre a sorozatra gondoltam.
Válaszol
Smile 
(2019-11-28, 18:27:21)Falconer Írta: Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy lesz-e folytatása az Undone fordításának marcoverde által, ugyanis 11.11-e óta áll a dolog, egyelőre csak az első rész készült el.

Előre is köszönöm a választ (és természetesen a munkátokat)!

Üdv!
Falconer

Szia! 

Holnap estére lesz meg a 2. rész, de most már pörgősebben tolom ezzel a tudattal, hogy valaki tényleg nézi  Big Grin
Kösz a türelmet!
Aktuális fordítás: -

Twitter | Facebook
Válaszol
Sziasztok!

Ismételten egy kérdés, ezúttal Cain felé:

A Prodigal son című sori fordításának folytatása kábé mikorra várható?

Eddigi munkáidat megköszönve üdv,
Magenta
Válaszol
(2019-12-02, 10:47:42)Magenta99 Írta: Sziasztok!

Ismételten egy kérdés, ezúttal Cain felé:

A Prodigal son című sori fordításának folytatása kábé mikorra várható?

Eddigi munkáidat megköszönve üdv,
Magenta

A héten végre lesz időm erre is, úgyhogy hamarosan érkeznek.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Cain hozzászólását:
  • bubu001, Magenta99
Válaszol
(2019-12-02, 11:32:13)Cain Írta:
(2019-12-02, 10:47:42)Magenta99 Írta: Sziasztok!

Ismételten egy kérdés, ezúttal Cain felé:

A Prodigal son című sori fordításának folytatása kábé mikorra várható?

Eddigi munkáidat megköszönve üdv,
Magenta

A héten végre lesz időm erre is, úgyhogy hamarosan érkeznek.

Nagyon köszönöm. Smile Smile Smile
Válaszol
(2019-12-01, 16:58:43)Falconer Írta:
(2019-11-29, 12:17:20)elsys Írta:
(2019-11-28, 18:27:21)Falconer Írta: Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy lesz-e folytatása az Undone fordításának marcoverde által, ugyanis 11.11-e óta áll a dolog, egyelőre csak az első rész készült el.

Előre is köszönöm a választ (és természetesen a munkátokat)!

Üdv!
Falconer

Szia!

Beszéltem vele, a napokban elkészül a következő résszel, utána még egy gyors átnézés a részemről, és megy is ki a felirat.

Szia!

Köszönöm, de azért azt jó volna tudni, milyen tempóban dolgozik vele, mert 3 hete ment ki az első rész, ha ezt tartja, kb. tavaszra végez vele.
Még kicsit szokni kellett a formázást, formátumot, programokat, stb, de már kezdek belerázódni Smile  A másodikat elküldtem, fordítom a harmadikat. Most átnézés alatt van a második Elsys-nél, ha lesz ideje megnézni, szerintem hamarosan felkerül. 
Az oldalnak van egy szabályzata, hogy mennyi időt ad újoncoknak a felirat elkészítésére, de ha megígéred, hogy adsz majd visszajelzést a végén, hogy hogy tetszett, akkor igyekszem hetente elkészülni az aktuális résszel  Big Grin
Aktuális fordítás: -

Twitter | Facebook
Válaszol
Kedves LunaSol! 
Köszönöm szépen eddigi fordításaidat. Szeretnék érdeklődni a " New Amsterdam"-t fordítod még? Köszönöm szépen Smile
Válaszol
(2019-12-06, 18:26:20)nagymaki Írta: Kedves LunaSol! 
Köszönöm szépen eddigi fordításaidat. Szeretnék érdeklődni a " New Amsterdam"-t fordítod még? Köszönöm szépen Smile

Amint láthatod a linken, LunaSoltól három feliratunk van:
https://www.feliratok.info/index.php?search=lunasol&soriSorszam=&nyelv=&sorozatnev=&sid=&complexsearch=true&knyelv=0&evad=&epizod1=&cimke=0&minoseg=0&rlsr=0&tab=all

és egyik sem a New Amsterdamhoz, úgyhogy alighanem vagy máshova fordította az eddig részeket is, vagy valakivel összekevered őt.
Válaszol
(2019-12-04, 09:39:59)marcoverde Írta:
(2019-12-01, 16:58:43)Falconer Írta:
(2019-11-29, 12:17:20)elsys Írta:
(2019-11-28, 18:27:21)Falconer Írta: Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy lesz-e folytatása az Undone fordításának marcoverde által, ugyanis 11.11-e óta áll a dolog, egyelőre csak az első rész készült el.

Előre is köszönöm a választ (és természetesen a munkátokat)!

Üdv!
Falconer

Szia!

Beszéltem vele, a napokban elkészül a következő résszel, utána még egy gyors átnézés a részemről, és megy is ki a felirat.

Szia!

Köszönöm, de azért azt jó volna tudni, milyen tempóban dolgozik vele, mert 3 hete ment ki az első rész, ha ezt tartja, kb. tavaszra végez vele.
Még kicsit szokni kellett a formázást, formátumot, programokat, stb, de már kezdek belerázódni Smile  A másodikat elküldtem, fordítom a harmadikat. Most átnézés alatt van a második Elsys-nél, ha lesz ideje megnézni, szerintem hamarosan felkerül. 
Az oldalnak van egy szabályzata, hogy mennyi időt ad újoncoknak a felirat elkészítésére, de ha megígéred, hogy adsz majd visszajelzést a végén, hogy hogy tetszett, akkor igyekszem hetente elkészülni az aktuális résszel  Big Grin

Köszönöm a visszajelzést és a munkádat is! Egy komplett sorozatot általában egyben (max. pár nap alatt) szeretek megnézni, ezért még várok vele, míg elkészül az összes részhez, utána szívesen véleményezem a munkádat. Mondjuk - ha már "szakmázunk" - nekem a helyesírás, az elgépelések és a magyartalan forma az, amelyek igencsak zavarnak, és sajnos sok ilyenbe belefut az ember - "nem-e", "egyeNlőre", "new yorki" és társai.  Tongue Szóval hajrá, sok sikert hozzá!
Válaszol
Sziasztok!

Mikorra várható felirat az eddigi Star Trek: Short Treks epizódokhoz?

@SergAdama @Bender
Válaszol
Kedves greka és Ági!

Megköszönve az eddigieket, érdeklődöm, hogy folytatjátok-e a Four Weddings and a Funeralt?
Válaszol
Szeretném kérdezni, hogy mikorra várható az 1x05 és az újabb részek feliratai a The Morning Show-hoz?
Válaszol
(2019-12-10, 12:47:52)1000tomy Írta: Szeretném kérdezni, hogy mikorra várható az 1x05 és az újabb részek feliratai a The Morning Show-hoz?

A héten intézzük.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • 1000tomy
Válaszol
Sziasztok,

Szeretnem megkerdezni. Hogy a The Blacklist 7/09 es 7/10 felirat mikorra varhato?

Koszonom
Válaszol
(2019-12-16, 15:35:10)miciur Írta: Sziasztok,

Szeretnem megkerdezni. Hogy a The Blacklist 7/09 es 7/10 felirat mikorra varhato?

Koszonom

A 9-eshez nagyon rossz, gépi fordításos felirat került ki Netflixre, úgyhogy amíg nem javítják, addig nem kerül ki hozzánk sem, a 10-es pedig nemsokára érkezik, azzal nincs probléma.
Válaszol
Srácok, a The Blacklist 7x09 magyar feliratával mi történt? Most jött ki a 10-es, de a 9-es sehol nincs.
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 9 Vendég