This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatfordítás bejelentése
Itt lehet bejelenteni, ha elvállalnád egy sorozat fordítását, vagy leadnád egy korábbi vállalásodat. A filmeknek van külön topik.
#81
Famous in Love 1x01-hez küldtem be feliratot. Egyelőre még nem folytatom a fordítást, több dologtól függ, hogy fogom-e. De jó szórakozást a pilothoz! Smile
Aktuális: -
Előfoglalt: A Teacher
Szünetelő: Nancy Drew; Love, Victor
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Menzer hozzászólását:
  • Adamzget2
Válaszol
#82
Helló!

Láttam, a The Durrells 3. évada fordítót keres, így mivel eléggé megkedveltem, gondoltam, nekiállok a 3. évadnak. Már ha aktuális még.

(Korábban a Boston Legalt fordítottam ~2 évadon keresztül, meg előtte supRipeket, időzítéseket csinálgattam, Boss néven kerültek fel ezek, azóta éltem pár évet Londonban, meglátjuk, gyorsulok-e... Smile)

Üdv,
Boss
Riximus megjegyzése 2018-05-03, 12:39:27:
Beírtalak hozzá.
Válaszol
#83
SEAL Teamhez érkeznek majd subripek.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • gricsi, HomeX
Válaszol
#84
Imposters 2. évadát is fordítom, az első rész legkésőbb vasárnap jön.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Riximus hozzászólását:
  • drpalcsi
Válaszol
#85
A Humans május 17-én induló 3. évadát Riximussal ketten fordítjuk majd.
[-] Az alábbi 6 felhasználó kedveli vbalazs91 hozzászólását:
  • 1000tomy, Adamzget2, HomeX, JBen, Mr. Bishop®, zotovics
Válaszol
#86
Sziasztok! Elkezdem a The Rain s01e01 fordítását. Update: 2018.05.07. Kész van, beküldve.
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli FatterJocco hozzászólását:
  • Adamzget2, JBen, Reeka
Válaszol
#87
Sziasztok!

A Gyspy c. sorozatot foglalnám, 3 rész már kész hozzá, ezt rögtön beküldöm.
https://www.imdb.com/title/tt5503718/

Cill
Válaszol
#88
(2018-05-08, 19:58:41)Cill Írta: Sziasztok!

A Gyspy c. sorozatot foglalnám, 3 rész már kész hozzá, ezt rögtön beküldöm.
https://www.imdb.com/title/tt5503718/

Cill

Üdv itt is!
Cillnek már ígértem, hogy 1-2 subját átnézem, úgyhogy hamarosan jelentkezünk a fejleményekkel.
Válaszol
#89
Viszem tovább a The OA fordítását, a következő hetekben érkeznek a feliratok.
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli Alias hozzászólását:
  • jutka123, Mor Tuadh, Mr. Bishop®
Válaszol
#90
Sziasztok! Visszatérnék egy sorozat erejéig, az ősszel induló You-t vinnénk @DennyKeh -vel, ha még szabad. Nem találtam a listában, így remélem, foglalható. Smile

edit, csak most láttam a másik topikot a szabályokkal az új sorozatokra, úgyhogy majd figyelem és ott írok. (elkavartam a korábbi loginom, azért regisztráltam újra Big Grin)
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mesmes hozzászólását:
  • Kai_Subs
Válaszol
#91
Sziasztok!
Ha mást nem szeretné, akkor elkezdeném a Sweetbitter első részét fordítani. A zimuzu.tv oldalon nem találtam feliratot, ezért ha valaki tud jobbat, mint az oldalra kirakott, akkor legyen szíves és küldje el.
Csihu
Válaszol
#92
anneshirley83 és jómagam szeretnénk foglalni az NBC-re valamikor 2019-ben érkező The Gilded Age című sorozatot.
Futó sorozatok: most épp semmi | Volt, de kiesett: Grace and Frankie (projekt), Better Call Saul | Lezárult: Brooklyn Nine-Nine, Life in Pieces, Gilmore Girls (projekt), Downton Abbey, The Slap, The Newsroom










[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Marco hozzászólását:
  • George Bailey
Válaszol
#93
Hali!

Szeretném foglalni a most berendelt, jövőre induló PLL: The Perfectionists c. sorozatot. Köszi!

Menzer
Aktuális: -
Előfoglalt: A Teacher
Szünetelő: Nancy Drew; Love, Victor
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Menzer hozzászólását:
  • Adamzget2, NathalieKelleyHungary
Válaszol
#94
Hunsubbyme beszáll mellém a Catch-22-ba. Smile
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli vbalazs91 hozzászólását:
  • nylacika, Reeka, soni
Válaszol
#95
Sziasztok! A The Rain első évad fordítása befejeződött. Hat rész már fent van. Az utolsó kettő is folyamatban, hamarosan - átnézés után - felkerül. 
De nem szívesen maradnék munka nélkül, látom, hogy a Deep State fordítót keres. Akkor én azt most bevállalnám, remélem, hamarosan neki is tudok állni.
[-] Az alábbi 5 felhasználó kedveli FatterJocco hozzászólását:
  • JBen, Mr. Bishop®, nylacika, press68, Romeoo
Válaszol
#96
(2018-05-20, 15:43:25)FatterJocco Írta: Sziasztok! A The Rain első évad fordítása befejeződött. Hat rész már fent van. Az utolsó kettő is folyamatban, hamarosan - átnézés után - felkerül. 
De nem szívesen maradnék munka nélkül, látom, hogy a Deep State fordítót keres. Akkor én azt most bevállalnám, remélem, hamarosan neki is tudok állni.

Beírtalak hozzá. Vannak hozzá jó időzítésű, YYeTses feliratok is, elküldöm neked őket mindjárt, légyszi, majd azokba dolgozz. Smile
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • FatterJocco, nylacika
Válaszol
#97
Sziasztok!

Szeretném bejelenteni, hogy leadom a 13 Reasons Why c. sorozatot.
Sajnos egyáltalán nem azt hozza, amit várok tőle, sőt, a sok túlmagyarázás miatt még az első évadot is "tönkreteszi" számomra... Nemhogy fordítani, de tulajdonképpen nézni sincs kedvem, így viszont a sorozat látná kárát, ha nálam maradna, mert biztos, hogy nem tudnék vele a tőlem szokott módon haladni, de még jóval lassabban sem. Mivel rengeteg a dolgom így is, a kevés szabadidőmet olyan sorozatokra áldoznám, amiket szívesen csinálok. Ilyen a Shadowhunters, a most futó 3% és a júniusban érkező Poldark.

@Alias -nak sem nyerte el a tetszését, így egyedül ő sem vállalja be, @Szandii pedig szintén nem ér rá, így a sorozat fordító nélkül marad, szabad préda.

Sajnálom, hogy ezt így közlöm, általában nem szoktam ilyet csinálni, de mivel pénteken jött ki a sorozat, így még bőven van ideje valakinek felkarolni.
Tudom, hogy most nagyon sok embernek csalódást okozok, de higgyétek el, nekem sem volt könnyű döntés Sad
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli kissoreg hozzászólását:
  • George Bailey, nylacika
Válaszol
#98
Hosszas gondolkozás után úgy döntöttem (nem kis részben hála a két részre bontott évadnak), hogy az Arrested Development kedvéért újra felveszem a fordítói kesztyűt. Wink
Félig visszavonult fordítóveterán.

https://twitter.com/szigony_
[-] Az alábbi 5 felhasználó kedveli Szigony hozzászólását:
  • mata, meme, press68, Romeoo, teddypicker
Válaszol
#99
Video 
Úgy látom, a Reverie még nincs listában, szóval az első részt, egyelőre szigorúan csak az elsőt, ami május 30-án lesz, megcsinálom.
A többit kilencet, ami majd csak július 3-tól érkezik, az első résztől teszem függővé. Ha valaki vinné az egészet egyben, szóljon, csak egy szavába kerül. Smile Vagy akkor is, ha csak a maradék kilencet.
http://www.sorozatjunkie.hu/?s=reverie&s...on=keresek

Trailer magyar felirattal Wink
Az NBC-s engedte hozzáadni...

https://www.youtube.com/watch?v=4EEyzUyQjvE

Bocs, de a videó beillesztése gombbal nálam csak előnézetben működik a lejátszás, a posztot elmentve nem...
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli Maci Laci hozzászólását:
  • JBen, nylacika, press68
Válaszol
Sziasztok!


Mivel az aki fordította a 13 reasons why-t, leadta, ezért mi belekezdünk a sorozat magyar feliratába.
Ez az első fordításunk, szóval ha lesz benne pár hiba azt sajnáljuk.


üdv: A Fel1r4t0k n3kt3k csapata. Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Fel1r4t0k n3kt3k hozzászólását:
  • George Bailey
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Star Filmfordítás bejelentése Mor Tuadh 301 437 955 2024-03-19, 11:44:06
Legutóbbi hozzászólás: Pilot
Star Szinkronpötyögés bejelentése Mor Tuadh 42 79 416 2023-11-05, 15:13:33
Legutóbbi hozzászólás: Morgan

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 5 Vendég