This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Filmfordítás bejelentése
Itt lehet bejelenteni, ha elvállalnád egy film fordítását, vagy leadnád egy korábbi vállalásodat. A sorozatoknak van külön topik.
I'm back! Smile

Elkezdtem a Sound of Metal című film fordítását, igyekszem, ahogy tudok. Smile

Update: 2021. 01. 05. - 50%
J1GG4 megjegyzése 2021-01-09, 11:32:56:
Beírtalak hozzá.
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli LFL_93 hozzászólását:
  • mata, Mor Tuadh, n4nom4n
Válaszol
Lefordítanám a Nomadland című filmet Frances McDormanddel. Kb 1-2 hét múlva tudom kezdeni, de lesz rá időm, úgyh január végéig sztem befejezem.
J1GG4 megjegyzése 2021-01-09, 11:32:48:
Beírtalak hozzá.
Aktuális fordítás: -

Twitter | Facebook
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli marcoverde hozzászólását:
  • Ascilto, kata111, n4nom4n, sznorbi
Válaszol
Sziasztok,

Bepötyögném a következő film magyar feliratát, ha nincs lefoglalva:

https://www.imdb.com/title/tt9207700/?ref_=nv_sr_srsg_0

Köszi előre is!

Opromo
eszticsillag megjegyzése 2021-01-10, 11:54:20:
Beírtalak hozzá.
Válaszol
Lefoglalnám a Promising Young Woman című film fordítását, elvileg jövő pénteken lesz normális release plusz remélhetőleg normális felirat hozzá.

Addig pedig elkezdem a She Dies Tomorrow című filmet fordítani, hogy ne unatkozzak Smile
eszticsillag megjegyzése 2021-01-10, 15:42:06:
Beírtam.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli LFL_93 hozzászólását:
  • Ascilto, mata
Válaszol
(2021-01-09, 03:01:44)marcoverde Írta: Lefordítanám a Nomadland című filmet Frances McDormanddel. Kb 1-2 hét múlva tudom kezdeni, de lesz rá időm, úgyh január végéig sztem befejezem.

Ez nagyon jó hír, köszönjük szépen Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli sznorbi hozzászólását:
  • n4nom4n
Válaszol
Lefordítom a Synchronic (2019) c. filmet:

https://www.imdb.com/title/tt9016974/
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Hegeman hozzászólását:
  • n4nom4n, Romeoo
Válaszol
na látom kijött idő előtt a Promising Young Woman, fordítás elkezdve. nem a legjobb a felirat, ráadásul jó sokat szövegelnek benne, igyekszem minél gyorsabban haladni Smile addig a She Dies Tomorrow parkolópályán, kb 20%-ig jutottam, bár az úgyse nagyon érdekel senkit Smile
J1GG4 megjegyzése 2021-01-15, 01:06:53:
Beírtalak hozzá.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli LFL_93 hozzászólását:
  • sznorbi
Válaszol
Lefordítom a Horizon Line (2020) című filmet. Nem sok a szöveg, pár nap és végzek.

https://www.imdb.com/title/tt5498354/
Válaszol
Sziasztok!

Végre találtam egy letölthető verziót a motorsport.tv-n leadott Manish Pandey: Heroes című filmjéről.
Portugál feliratot találtam hozzá. Az időzítés nagyjából jó, a magyar szöveget angolra fordítás után, illetve hallás alapján készítem.
Hamarosan jelentkezem az elkészült felirattal.

Leírás:
A filmet Manish Pandey írta és rendezte, aki a több díjat is elnyerő Senna-film írója is volt. A film 111 perc játékidejű, és szerepel benne a kétszeres F1-es világbajnok Mika Häkkinen, a korábbi Ferrari-versenyző Felipe Massa, a kilencszeres Le Mans-győztes Tom Kristensen, és Michele Mouton, aki máig az egyetlen nő, aki nyerni tudott a WRC-ben. Mindannyian meghitt történeteket mesélnek a hétszeres F1-es világbajnok Michael Schumacher elleni versenyzésről, akinek a történetét szintén elmeséli a film.

Íme egy feliratos Előzetes hozzá.
J1GG4 megjegyzése 2021-02-01, 14:41:33:
Beírtalak hozzá.
"Clear Eyes, Full Hearts, Can't Lose!"

Jelenlegi sorozataim: Chicago Fire, LA Brea, Children Ruin Everything
Szünetelő sorozataim: Special Ops: Lioness, Alert: Missing Persons Unit
Válaszol
Lefordítom a The Little Things / Ördög a részletekben (2021) című filmet,

https://www.imdb.com/title/tt10016180/
J1GG4 megjegyzése 2021-02-01, 14:41:44:
Beírtalak hozzá.
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli Verdike hozzászólását:
  • máté.kiss, Peter80, Romeoo, SASboy
Válaszol
@LFL_93-mal lefordítjuk a Little Fish (2020) c. filmet.

https://www.imdb.com/title/tt9735470/
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli Hegeman hozzászólását:
  • mata, Romeoo, SASboy, traktor123
Válaszol
Sziasztok.

Belekezdtem a PG Psycho Goremanba. 36%nál járok.
Első fordításom, így vegyétek.

Kb 1 hét múlva tudok letisztázott verziót küldeni.

Béke,
dzs
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli dzsimbo hozzászólását:
  • riley19, soadroli, traktor123
Válaszol
Most jött ki normális verziója a Nomadlandnek, úgyhogy sztem nagyon nem tettem keresztbe senkinek, aki fordította volna. Leadom, vihető
Aktuális fordítás: -

Twitter | Facebook
Válaszol
Elkezdem a Minari (2020) c. film fordítását.

https://www.imdb.com/title/tt10633456/
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Hegeman hozzászólását:
  • George Bailey, SASboy
Válaszol
A Rayához jött felirat újonc fordítótól, átnézésre vár. Csak jelzem, hogy addig, amíg nem néztük meg, ne álljon neki senki, nehogy feleslegesen dolgozzon.
Válaszol
(2021-03-08, 01:35:05)Mor Tuadh Írta: A Rayához jött felirat újonc fordítótól, átnézésre vár. Csak jelzem, hogy addig, amíg nem néztük meg, ne álljon neki senki, nehogy feleslegesen dolgozzon.

Újra foglalható a film.
Válaszol
(2021-03-08, 15:56:52)Mor Tuadh Írta:
(2021-03-08, 01:35:05)Mor Tuadh Írta: A Rayához jött felirat újonc fordítótól, átnézésre vár. Csak jelzem, hogy addig, amíg nem néztük meg, ne álljon neki senki, nehogy feleslegesen dolgozzon.

Újra foglalható a film.

Nekem írta david33, h csinálja. Akkor mégsem?
Aktuális fordítás: -

Twitter | Facebook
Válaszol
(2021-03-08, 16:20:43)marcoverde Írta:
(2021-03-08, 15:56:52)Mor Tuadh Írta:
(2021-03-08, 01:35:05)Mor Tuadh Írta: A Rayához jött felirat újonc fordítótól, átnézésre vár. Csak jelzem, hogy addig, amíg nem néztük meg, ne álljon neki senki, nehogy feleslegesen dolgozzon.

Újra foglalható a film.

Nekem írta david33, h csinálja. Akkor mégsem?

Nem jelentette be, így nem volt foglalva neki. Közben bejött egy felirat mástól. Belenézegettem, sokat kellene rajta javítani, szóval újra szabad. Jelentse be, és az övé! Smile
Válaszol
(2021-03-08, 16:24:50)Mor Tuadh Írta:
(2021-03-08, 16:20:43)marcoverde Írta:
(2021-03-08, 15:56:52)Mor Tuadh Írta:
(2021-03-08, 01:35:05)Mor Tuadh Írta: A Rayához jött felirat újonc fordítótól, átnézésre vár. Csak jelzem, hogy addig, amíg nem néztük meg, ne álljon neki senki, nehogy feleslegesen dolgozzon.

Újra foglalható a film.

Nekem írta david33, h csinálja. Akkor mégsem?

Nem jelentette be, így nem volt foglalva neki. Közben bejött egy felirat mástól. Belenézegettem, sokat kellene rajta javítani, szóval újra szabad. Jelentse be, és az övé! Smile

No, akkor hivatalosan is szeretném foglalni a filmet. Marco azt mondta át is nézi majd nekem. Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli David33 hozzászólását:
  • marcoverde
Válaszol
David33-mal egyeztetve a Rayából végül Wicktor89 időközben elkészült felirata került ki az oldalra.
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Star Sorozatfordítás bejelentése Mor Tuadh 723 974 988 2024-03-03, 16:11:43
Legutóbbi hozzászólás: FatterJocco
Star Szinkronpötyögés bejelentése Mor Tuadh 42 79 501 2023-11-05, 15:13:33
Legutóbbi hozzászólás: Morgan

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég