This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Filmfordítás bejelentése
Itt lehet bejelenteni, ha elvállalnád egy film fordítását, vagy leadnád egy korábbi vállalásodat. A sorozatoknak van külön topik.
(2023-01-12, 19:26:18)sobodom Írta: Szervusztok! 
Jó ideje nem jelentkeztem. 
Láttam egy nagyon jó dokumentum filmet a Sparks együttes munkásságáról, a The Sparks Brothers címmel.
Érdeklődnék, hogy fordítja-e valaki. 
Ha nem, lehet hogy bevállalnám.
Üdv a csapatnak
sobodom

Helló! Nem fordítja senki, szabad préda. Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • sobodom
Válaszol
(2023-01-13, 17:51:27)gricsi Írta: Lefordítom a Sick (https://feliratok.eu/index.php?fid=594096) című betegnek tűnő horrorfilmet.

Kirakva, jó szórakozást!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli gricsi hozzászólását:
  • l.a.c.y.
Válaszol
Már januárban jeleztem, hogy ha nem jön ki hozzá subrip (esetleg szinkron), idővel nekiállok a Devotion c. filmnek. Mivel egyik sem lett, el is kezdtem. Legalább kikupálom magam repülős szakkifejezésekből Big Grin

Update: el is készült, jó szórakozást!
Válaszol
Nekiállok a Past Lives (Előző életek) című 2023-as film fordításának.

https://www.imdb.com/title/tt13238346/
Válaszol
(2023-08-23, 15:50:30)Hegeman Írta: Nekiállok a Past Lives (Előző életek) című 2023-as film fordításának.

https://www.imdb.com/title/tt13238346/

A fordítás elkészült, megtalálható a főoldalon. Jó szórakozást a filmhez!
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli Hegeman hozzászólását:
  • gricsi, l.a.c.y., pinty
Válaszol
Bevállalom a The Last Voyage of the Demeter c. horrort. Csípem a klasszikus vámpírsztorikat, ráadásul ez a film a durvább oldaláról közelít a témához...
Válaszol
Úgy látom, még senki nem jelentkezett, úgyhogy elvállalnám a The Caine Mutiny Court-Martial (Zendülés a Caine hadihajón) című film fordítását. Október 6-án jelenik meg a skyshowtime-on, gondolom egyből nem lesz még szinkronnal.
J1GG4 megjegyzése 2023-09-29, 13:00:42:
Beírtalak hozzá.
"Clear Eyes, Full Hearts, Can't Lose!"

Jelenlegi sorozataim: Chicago Fire, LA Brea, Children Ruin Everything
Szünetelő sorozataim: Special Ops: Lioness, Alert: Missing Persons Unit
Válaszol
(2023-09-28, 19:33:41)Pilot Írta: Úgy látom, még senki nem jelentkezett, úgyhogy elvállalnám a The Caine Mutiny Court-Martial (Zendülés a Caine hadihajón) című film fordítását. Október 6-án jelenik meg a skyshowtime-on, gondolom egyből nem lesz még szinkronnal.

A mai nap elkezdtem a fordítást, de az első 100 sor alapján ennek - nagyon apró eltéréssel de megegyezik a szövege az 1988-as változattal.
Szóval szinte végig szinkronpötyögtem, hogy ne legyen elvi eltérés benne. Így nem ad túl nagy élvezetet a fordítása. Ha lesz plusz időm, és nem készíti el addig senki, akkor befejezem.

Viszont közben érkezett hozzám egy kérés a Sound of Freedom című filmre. Azt szívesen vállalnám, ha még nincs rá jelentkező.

Köszönöm és bocs még egyszer.
"Clear Eyes, Full Hearts, Can't Lose!"

Jelenlegi sorozataim: Chicago Fire, LA Brea, Children Ruin Everything
Szünetelő sorozataim: Special Ops: Lioness, Alert: Missing Persons Unit
Válaszol
Wink 
Sziasztok!

Hosszú idő után visszatérek. (Igen, jelentkeztem már így ezelőtt is, ám nem volt tartós, de most aztán tényleg.) Angel

A január 1-jei David Attenborough dokumentumfilmet (Attenborough and the Giant Sea Monster) szeretném lefordítani: https://www.bbc.com/mediacentre/proginfo...ea-monster

Videoklip: Attenborough and the Giant Sea Monster
Cooper19 - A brit minisorozatok és a szép, érdekes, ám alig valakit érdeklő dokumentumfilmek fordítója.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Cooper19 hozzászólását:
  • gricsi, l.a.c.y.
Válaszol
Elkezdtem fordítani a How to have sex című 2023-as filmet.
https://www.imdb.com/title/tt22890246/
Hamarosan jelentkezem vele.
Feliratos előzetes: https://www.youtube.com/watch?v=ZqHNENiX0zM
"Clear Eyes, Full Hearts, Can't Lose!"

Jelenlegi sorozataim: Chicago Fire, LA Brea, Children Ruin Everything
Szünetelő sorozataim: Special Ops: Lioness, Alert: Missing Persons Unit
Válaszol
Elkezdtem fordítani a Cat Person című 2023-as filmet.
https://www.imdb.com/title/tt14647404/
Hamarosan jelentkezem vele.
Előzetes: https://www.youtube.com/watch?v=lOcUUIvh1Kc
J1GG4 megjegyzése 2024-01-08, 01:23:42:
Beírtalak.
"Clear Eyes, Full Hearts, Can't Lose!"

Jelenlegi sorozataim: Chicago Fire, LA Brea, Children Ruin Everything
Szünetelő sorozataim: Special Ops: Lioness, Alert: Missing Persons Unit
Válaszol
Sziasztok, nekikezdtem a The Alpinist (2021) c. dokumentumfilm fordításának. Marc-André Leclerc szabad mászó életéről szól; remek és izgalmas film, megérdemel egy fordítást.
J1GG4 megjegyzése 2024-01-08, 01:22:30:
Beírtalak.
Válaszol
A Falcon Lake magyar felirata majdnem kész, az utolsó simításokat végzem rajta, holnapra várható.
Válaszol
The Alpinist nyersfordítása kész. 
Még gatyába rázom, javítok, tördelek, időzítek, és közben meló is van, úgyhogy előreláthatólag csütörtökön küldöm be.
Válaszol
Alapvetően elvagyok a Godzillás filmekkel, úgyhogy eléggé el nem ítélhető módon megnéztem az új Japán verziót, a Godzilla Minus One-t, úgymond "megjelenés előtt", kamerás verzióban. És baromi jó lett! Ez egy igazi nagybetűs Film, nem csak egy kaijus popcornmozi! Úgyhogy nem bírtam megállni,  lendületből le is fordítottam. Viszont egy ócska mozis riphez nem töltenék fel feliratot, amint kijön az első minőségi webrip, vagy BDRip, hozzáigazítom és már küldöm is be.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli l.a.c.y. hozzászólását:
  • Gameface, pinty
Válaszol
Miután végeztem a The Alpinist fordításával, megnéztem, milyen hegymászós doksikhoz nincs még felirat. 

Ha jól látom, a The Dawn Wall (2018) még nincs magyarítva, úgyhogy elkezdem. 

De ha benéztem, és mégis lenne hozzá hunsub, akkor szóljatok nyugodtan.
J1GG4 megjegyzése 2024-01-30, 19:21:03:
Beírtalak hozzá.
Válaszol
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van igény a Ferrari film lefordítására, vagy lehet tudni, hogy hamarosan jön a szinkron?
Nem ugranék bele, ha nemsokára jön a szinkron. De amúgy szívesen.

Pilot
"Clear Eyes, Full Hearts, Can't Lose!"

Jelenlegi sorozataim: Chicago Fire, LA Brea, Children Ruin Everything
Szünetelő sorozataim: Special Ops: Lioness, Alert: Missing Persons Unit
Válaszol
(2024-02-06, 10:21:17)Pilot Írta: Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van igény a Ferrari film lefordítására, vagy lehet tudni, hogy hamarosan jön a szinkron?
Nem ugranék bele, ha nemsokára jön a szinkron. De amúgy szívesen.

Pilot

Hali! Rákérdeztem az nCore releaser Pingnél (PTHD), azt írta, nem valószínű, hogy lesz hozzá magyar szinkron vagy akár felirat.
Forgalmazó: STXfilms. Ezek hozták a Fortune-hadműveletet is, ahhoz sem jött semmi.
Jelezd, ha ennek fényében vinnéd, és beírom a nevedre! Smile
Válaszol
(2024-02-06, 17:15:13)J1GG4 Írta:
(2024-02-06, 10:21:17)Pilot Írta: Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van igény a Ferrari film lefordítására, vagy lehet tudni, hogy hamarosan jön a szinkron?
Nem ugranék bele, ha nemsokára jön a szinkron. De amúgy szívesen.

Pilot

Hali! Rákérdeztem az nCore releaser Pingnél (PTHD), azt írta, nem valószínű, hogy lesz hozzá magyar szinkron vagy akár felirat.
Forgalmazó: STXfilms. Ezek hozták a Fortune-hadműveletet is, ahhoz sem jött semmi.
Jelezd, ha ennek fényében vinnéd, és beírom a nevedre! Smile
Rendben. Akkor igen, vállalom.
Köszi.
J1GG4 megjegyzése 2024-02-07, 17:24:54:
Beírtalak hozzá.
"Clear Eyes, Full Hearts, Can't Lose!"

Jelenlegi sorozataim: Chicago Fire, LA Brea, Children Ruin Everything
Szünetelő sorozataim: Special Ops: Lioness, Alert: Missing Persons Unit
Válaszol
A Ferrarihoz szinkron és felirat is készült. Hogy hova és mikor kerül fel, arról viszont nincs infóm.
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Star Sorozatfordítás bejelentése Mor Tuadh 725 987 276 2024-04-17, 11:49:19
Legutóbbi hozzászólás: FatterJocco
Star Szinkronpötyögés bejelentése Mor Tuadh 42 80 304 2023-11-05, 15:13:33
Legutóbbi hozzászólás: Morgan

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 4 Vendég