This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Helyzetjelentések
Sziasztok!

A When Calls the Heart 10x01 részét ma kezdem fordítani, köszönöm, hogy az angolt -ismét- feltettétek Smile  
A javítást nem számolva közel 1 éve nem feliratoztam, már nagyon hiányzik. (a premier febr. helyett most július vége volt).
Egyelőre a továbbiakban is maradok annál a megoldásnál, hogy 2 részt szállítok egyszerre, majd nézem a részidőt, hogy a legjobb.
A nyári időszak miatt ki fog esni egy csomó olyan idő, amikor nem leszek gépközelben, de igyekszem.

üdv, Alice

UPDATE 09.08.: az 1-2. részeket hó közepéig hozom, a nyersfordítással teljesen végigértem, már tömörítek.
UPDATE 09.13. Beküldve két rész Big Grin Jó szórakozást! Folyt.köv a többivel.
Folyamatban: WCTH 11x01 + 10. évadpakk
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Alice hozzászólását:
  • l.a.c.y.
Válaszol
A When Calls the Heart 10. évad 3-4. részeinek fordítását beküldtem,
jó szórakozást! Big Grin
Az évad 12 részes, bőven van még mit fordítanom, igyekszem!
üdv, Alice
Folyamatban: WCTH 11x01 + 10. évadpakk
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
Válaszol
Jól elbeszélgetek itt magamban Smile
A When Calls the Heart következő adagját szeretném a hétvégén hozni, de félek, inkább a jövő hét közepe lesz belőle. Nagyon pedálozok, csak kevés az idő Angel

UPDATE 11.25.: Beküldve az 5-6.! Jön az évad 2. fele.
UPDATE 11.26.: Elkezdve a 7.
Folyamatban: WCTH 11x01 + 10. évadpakk
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Alice hozzászólását:
  • l.a.c.y.
Válaszol
A When Calls the Heart 10x7-8 részek fordítását ma beküldöm,
húzós heteken vagyon túl, de most már az utolsó szakaszban járok, nézem a videóhoz a szöveget Cool

Update délután: beküldtem, mindenkinek jó szórakozást!
Januárban hozom a köv. adagot. Boldog új évet!
Folyamatban: WCTH 11x01 + 10. évadpakk
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
Válaszol
A Brideshead Revisited következő részére várók népes táborának... üzenem:

Némi takonykór váratlan közbejötte miatt a következő rész előreláthatóan két hetet csúszni fog, túlélitek.
Megpróbáltam összeizzadni, de nem megy, idegen vizeken, alig ismert eszközön/eszközökkel sokszoros
erőfeszítések árán is reménytelen.

De valamikor minden náthának vége.

Boldog új évet mindenkinek!
Válaszol
Attenborough and the Giant Sea Monster (2024)


2024.01.09, 23:07
100/1003
   10%


2024.01.10, 22:30
153/986
   16%
Cooper19 - A brit minisorozatok és a szép, érdekes, ám alig valakit érdeklő dokumentumfilmek fordítója.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Cooper19 hozzászólását:
  • gricsi
Válaszol
Különleges Ügyosztály S25E01 beküldve. Exclamation
Válaszol
The Alpinist 100%, beküldve

Csak ajánlani tudom, nagyszerű film, a Free Solo testvérfilmje.


[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli Gameface hozzászólását:
  • gricsi, l.a.c.y., mata
Válaszol
Különleges ügyosztály S25E02 már beküldve.  Exclamation

Migrador
Válaszol
(2024-01-10, 00:07:11)Cooper19 Írta: Attenborough and the Giant Sea Monster (2024)


2024.01.09, 23:07
100/1003
   10%


2024.01.10, 22:30
153/986
   16%

2024.01.31, 23:15
326/936
   35%

A haladás hiányának oka előbb egy ételmérgezés, majd egy felső-alsó légúti fertőzés volt. Confused
Cooper19 - A brit minisorozatok és a szép, érdekes, ám alig valakit érdeklő dokumentumfilmek fordítója.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Cooper19 hozzászólását:
  • gricsi
Válaszol
A When Calls the Heart 10x09-10 részeket beküldtem az imént, jó szórakozást! 
Naivan azt hittem, előbb megleszek vele. Valami őrület, mi van manapság, de persze rajta leszek az évad utolsó két részén is Smile
Folyamatban: WCTH 11x01 + 10. évadpakk
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
Válaszol
The Dawn Wall - A Hajnalfal (2017) elkészült, 100%, beküldve. 

Válaszol
A When Calls the Heart 10. évad két utolsó részét szeretném befejezni a húsvéti szünetben, +- pár nap.
A 11. évadot is viszem természetesen, ami 04.07-én premierel. Jesszus, már a 11.! üdv, Alice

update 04.01 éjjel: beküldve, mindenkinek jó szórakozást! Szvsz az utóbbi évek legfordulatosabb része van ebben a csomagban, amit ritkán lehet erről a sztoriról elmondani, úgyhogy érdemes kitartani!
Folyamatban: WCTH 11x01 + 10. évadpakk
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 8 Vendég