This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Helyzetjelentések
Charmed (2018) - 1x15 - Switches & Stones (HDTV-SVA, HDTV-AFG, HDTV-RMX, 720p-SVA, 720p-PSA, 720p-RMTeam) magyar felirat beküldve.


Jó szórakozást! Igyekszem tartani a heti 1x részt, ameddig nem találok magam mellé társfordítót!

Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
Válaszol
Young & Hungry 5x17 - "Young & Motorcycle" beküldve.
Jó Szórakozást hozzá! Big Grin
Fordítás alatt| - Nancy Drew S2
Új évadra vár| - Wolf Pack S01
Válaszol
Riverdale 3x21 beküldve. Jó szórakozást! Smile
Aktuális: -
Előfoglalt: A Teacher
Szünetelő: Nancy Drew; Love, Victor
Válaszol
Felébredt a tetszhalálból a Wayne sorozat fordítása: elkészült a 7. rész. Jelenlegi állapot: átnézés alatt, szóval hamarosan érkezik.

Köszönöm a türelmet, rajtam csúszott meg a dolog. Egyúttal ünnepélyesen be is jelentem, hatalmas lendülettel elkezdem a 8. részt.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli teddypicker hozzászólását:
  • nylacika, sznorbi
Válaszol
Charmed (2018) - 1x16 - Memento Mori (HDTV-SVA, HDTV-AFG, HDTV-RMX, 720p-SVA, 720p-PSA, 720p-RMTeam) magyar felirat beküldve.


Jó szórakozást! Smile

Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
Válaszol
Happy! S02E07 beküldve. Bocs a késésért Wink
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli Armandai hozzászólását:
  • 1000tomy, bubu001, sznorbi, teddypicker
Válaszol
Riverdale 3x22 ÉVADZÁRÓ felirata beküldve. Jó szórakozást, és köszönöm az egész évados figyelmet! Smile
Aktuális: -
Előfoglalt: A Teacher
Szünetelő: Nancy Drew; Love, Victor
Válaszol
Happy! S02E08 beküldve...have fun Wink
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Armandai hozzászólását:
  • 1000tomy, bubu001
Válaszol
Sziasztok!

The Highwaymen c. film magyar felirata megtalálható a főoldalon.
Jó szórakozást kívánunk hozzá @Mr. Bishop® kollégával!  Cool

Üdv, pinty
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli pinty hozzászólását:
  • Hanzeed, Romeoo
Válaszol
Sziasztok!

Greta c. film magyar felirata megtalálható a főoldalon.
Jó szórakozást hozzá @elsys kolléganővel!  Cool

Üdv, pinty
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli pinty hozzászólását:
  • Adamzget2, Mr. Bishop®, Reeka
Válaszol
Happy! S02E09 beküldve. Have fun Wink
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Armandai hozzászólását:
  • bubu001, sznorbi
Válaszol
Többen is érdeklődtetek a napokban, úgyhogy helyzetjelentés: A Cloak & Dagger projekt kicsit megcsúszott, de a héten felkerül a 3. és a 4. rész felirata is. A 3. valószínűleg holnap, a 4. pedig hétvége fele.

Wayne évadzáró felirata meg kiküldve átnézésre.
Aktuális fordítás: In the Dark (s04), She Would Never Know (s01)

Facebook
Válaszol
Tabula Rasa évadzáró beküldve,
carramba008-cal köszönjük a kitartó figyelmet.

Akinek netán kétségei támadtak a Tabula Rasával kapcsolatban,
jelzem, hogy ez az évadzáró valami fenomenális volt, nagyon helyre tette a dolgokat, nagy gratuláció a belgáknak,
zseniálisan kibogozták a szálakat!
eszticsillag megjegyzése 2019-05-29, 13:30:05:
Áthelyezve a megfelelő témába.
[-] Az alábbi 5 felhasználó kedveli Mr. Bishop® hozzászólását:
  • George Bailey, goodm, Maminti, mata, Reeka
Válaszol
Charmed (2018) - 1x17 - Surrender (WEB-TBS, INTERNAL.WEB-AFG, WEB-AFG, INTERNAL.WEB.720p-BAMBOOZLE, WEB.720p-METCON, INTERNAL.WEB.720p-RMTeam, WEB.720p-RMTeam, INTERNAL.WEB.1080p-AMRAP, INTERNAL.WEB.1080p-BAMBOOZLE, INTERNAL.WEB.1080p-RMTeam) magyar felirat beküldve.


Jó szórakozást hozzá! Smile

Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
Válaszol
The Oath 1x01 magyar felirat beküldve. Hogy mennyire fogom ezt továbbtolni fókusszal, az azon múlik, hogy mikor lesz EN-ES-FR felirat a Bajo Sospechához illetve milyen visszajelzések jönnek az első részhez.

Üdv
Válaszol
Sziasztok!

Az Us c. horrorfilm megtalálható a főoldalon. 
Jó szórakozást kívánunk hozzá @elsys kolleginával!  Big Grin

Üdv, pinty
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli pinty hozzászólását:
  • Hanzeed, Mr. Bishop®
Válaszol
Happy! S02E10 beküldve. Köszi az egész évados figyelmet és elnézést az esetleges hibákért és késésekért.  Wink Smile
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli Armandai hozzászólását:
  • bubu001, mata, sznorbi
Válaszol
Charmed (2018) - 1x18 - The Replacement (HDTV-LucidTV, HDTV-AFG, HDTV-RMX, 720p-LucidTV, 720p-PSA, 720p-RMTeam) magyar felirat beküldve.


Jó szórakozást hozzá! Smile

Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
Válaszol
When Calls the Heart 6x00 véglegesítés nagyon jól áll, szombat tájban szeretném hozni. A rajongók tartsanak ki!
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Alice hozzászólását:
  • kata111
Válaszol
(2019-06-13, 22:16:45)Alice Írta: When Calls the Heart 6x00 véglegesítés nagyon jól áll, szombat tájban szeretném hozni. A rajongók tartsanak ki!

Szia!

Örülök, hogy elkészülsz a fordítással kiváncsi leszek rá, mert én is lefordítottam ezt a részt, de nekem túl nehéz volt főleg a verses részletek, nem is akarom feltenni sehova. Majd összehasonlítom az enyémmel legalább tudok tanulni belőle. Még a sorozatbaráton lefordítottam az 1. részt fel is raktam már vagy 200-an megnézték, tudom, hogy nem tökéletes sőt valószínüleg elég kezdetleges. Írták is, hogy van benne egy két magyartalanság. Onnan elég aljas módon rúgtak ki, de ez nálluk általános. Szeretném ha átnéznéd és ha látsz benne valamennyi lehetőséget esetleg javítanád és akkor talán együtt beküldhetnénk az oldalra. Légyszíves jelezd azt is, ha esetleg nem tudsz, vagy nem akarsz foglalkozni vele, azt is megértem. Ha érdekel akkor írd meg, hogy hogy jutassam el hozzád a fordítást. Huh
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég