This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Helyzetjelentések
(2019-09-25, 15:41:11)Szaki Írta: Kicsit visszaolvasva úgy látom, hogy ez most ilyen időszak.

Tudom, hogy holnap jön ki a Chicago Fire új része, de az a helyzet, hogy jön a második kisbabánk és már nagyon a finisben vagyunk. Valszeg a jövő héten jön, de már az utolsó hetekben bármi lehet, ezért úgy néz ki, hogy az első jó néhány részt Pilot nélkülem fogja fordítani. Ő most Rómában van, majd hétvége felé tud neki kezdeni a résznek.
Szeretek fordítani, és ha időm engedi szívesen is teszem, nem szeretném abbahagyni, de egyelőre nem tudok semmi biztosat mondani.
Nem tudom előre megmondani, hogy két gyerek mellett mennyi időm lesz fordítani, vagy lesz-e egyáltalán, majd idővel kiderül.
Vikingsel kapcsolatban még nem tudom, mi lesz. Nem tudom, mikor kezdik, azt se, hogy mennyi időm lesz rá. Majd a második baba után jobban fogom látni a dolgokat.

Köszönöm mindenkinek, akik a felirataimmal nézték a sorikat, filmeket, különösen azoknak, akik meg is köszönték.

Üdv,
Szaki

ui: A Vikings Björn Sagájához megvan a felirat, már csak az időzítése van hátra.
Gratulálok a másodikhoz!!! Egészséget és sikert a babához! Köszönöm az eddigieket, úgyis beszállsz, ha időd engedi! Big Grin
Üdv: Lacika  Blush
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli nylacika hozzászólását:
  • gricsi, mata, Szaki
Válaszol
A Préda (Crawl) (2019) c. film fordítása elkészült, kitéve. Jó szórakozást hozzá!

https://www.imdb.com/title/tt8364368/?re...f_=nv_sr_1
Válaszol
(2019-09-25, 18:39:54)nylacika Írta:
(2019-09-25, 15:41:11)Szaki Írta: Kicsit visszaolvasva úgy látom, hogy ez most ilyen időszak.

Tudom, hogy holnap jön ki a Chicago Fire új része, de az a helyzet, hogy jön a második kisbabánk és már nagyon a finisben vagyunk. Valszeg a jövő héten jön, de már az utolsó hetekben bármi lehet, ezért úgy néz ki, hogy az első jó néhány részt Pilot nélkülem fogja fordítani. Ő most Rómában van, majd hétvége felé tud neki kezdeni a résznek.
Szeretek fordítani, és ha időm engedi szívesen is teszem, nem szeretném abbahagyni, de egyelőre nem tudok semmi biztosat mondani.
Nem tudom előre megmondani, hogy két gyerek mellett mennyi időm lesz fordítani, vagy lesz-e egyáltalán, majd idővel kiderül.
Vikingsel kapcsolatban még nem tudom, mi lesz. Nem tudom, mikor kezdik, azt se, hogy mennyi időm lesz rá. Majd a második baba után jobban fogom látni a dolgokat.

Köszönöm mindenkinek, akik a felirataimmal nézték a sorikat, filmeket, különösen azoknak, akik meg is köszönték.

Üdv,
Szaki

ui: A Vikings Björn Sagájához megvan a felirat, már csak az időzítése van hátra.
Gratulálok a másodikhoz!!! Egészséget és sikert a babához! Köszönöm az eddigieket, úgyis beszállsz, ha időd engedi! Big Grin

Köszi szépen!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Szaki hozzászólását:
  • nylacika
Válaszol
(2019-09-26, 13:14:29)Szaki Írta:
(2019-09-25, 18:39:54)nylacika Írta:
(2019-09-25, 15:41:11)Szaki Írta: Kicsit visszaolvasva úgy látom, hogy ez most ilyen időszak.

Tudom, hogy holnap jön ki a Chicago Fire új része, de az a helyzet, hogy jön a második kisbabánk és már nagyon a finisben vagyunk. Valszeg a jövő héten jön, de már az utolsó hetekben bármi lehet, ezért úgy néz ki, hogy az első jó néhány részt Pilot nélkülem fogja fordítani. Ő most Rómában van, majd hétvége felé tud neki kezdeni a résznek.
Szeretek fordítani, és ha időm engedi szívesen is teszem, nem szeretném abbahagyni, de egyelőre nem tudok semmi biztosat mondani.
Nem tudom előre megmondani, hogy két gyerek mellett mennyi időm lesz fordítani, vagy lesz-e egyáltalán, majd idővel kiderül.
Vikingsel kapcsolatban még nem tudom, mi lesz. Nem tudom, mikor kezdik, azt se, hogy mennyi időm lesz rá. Majd a második baba után jobban fogom látni a dolgokat.

Köszönöm mindenkinek, akik a felirataimmal nézték a sorikat, filmeket, különösen azoknak, akik meg is köszönték.

Üdv,
Szaki

ui: A Vikings Björn Sagájához megvan a felirat, már csak az időzítése van hátra.
Gratulálok a másodikhoz!!! Egészséget és sikert a babához! Köszönöm az eddigieket, úgyis beszállsz, ha időd engedi! Big Grin

Köszi szépen!

én is nagyon szépen köszönöm az eddigi munkádat és sok boldogságot kívánok a családodnak és persze neked!
eszticsillag megjegyzése 2019-09-27, 09:06:49:
Légy szíves, legközelebb ne az idézetbe írj!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli sandrativadar hozzászólását:
  • nylacika
Válaszol
American Horror Story (aka. American Horror Story: 1984) - 9x02 - Mr. Jingles (HDTV-SVA, HDTV-AFG, HDTV-RMX, 720p-AVS, 720p-PSA, 720p-RMTeam) magyar felirat beküldve.

Jó szórakozást hozzá @oszi nevében is!

Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Kai_Subs hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
Fogom fordítani a Goliath 3. évadját, de egyelőre nem tudom pontosan megmondani, hogy milyen ütemben, mert egyetem van, továbbá egy hete valami nagy katasztrófa történhetett errefele a UPC-nél, mert alig működik azóta az internet, szóval azt se tudom mikor tudok rendesen hozzákezdeni. Majd kiírom ide hogy haladok.
Fordítás alatt: -
Eddigi munkáim: Hand of God S02, Goliath S01-S02-S03, Lucky(2017), A Prayer Before Dawn(2017), Black '47(2018), The Ballad of Buster Scruggs(2018), Roma(2018), The Sisters Brothers(2018), At Eternity's Gate(2018), The Lighthouse(2019)

[-] Az alábbi 5 felhasználó kedveli Hanzeed hozzászólását:
  • goodm, kata111, nylacika, press68, sandrativadar
Válaszol
American Horror Story (aka. American Horror Story: 1984) - 9x03 - Slashdance (WEB-iNSiDiOUS, WEBRip-ION10, WEB-AFG, WEB.720p-METCON, WEB.720p-RMTeam, WEB.1080p-METCON, WEB.1080p-RMTeam) magyar felirat beküldve.


Jó szórakozást @Oszi nevében is! Smile

Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
Válaszol
(2019-10-04, 08:55:07)Hanzeed Írta: Fogom fordítani a Goliath 3. évadját, de egyelőre nem tudom pontosan megmondani, hogy milyen ütemben, mert egyetem van, továbbá egy hete valami nagy katasztrófa történhetett errefele a UPC-nél, mert alig működik azóta az internet, szóval azt se tudom mikor tudok rendesen hozzákezdeni. Majd kiírom ide hogy haladok.

Nagyon, de nagyon köszönöm! Mindegy mikor lesz kész, lényeg, hogy csinálod, amiért rettentően hálás vagyok!
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli sandrativadar hozzászólását:
  • Hanzeed, nylacika
Válaszol
This Is Us 4x02 - "The Pool: Part Two" beküldve.
Jó Szórakozást hozzá ac3 nevében is! Big Grin
Fordítás alatt| - Nancy Drew S2
Új évadra vár| - Wolf Pack S01
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli DennyKeh hozzászólását:
  • gricsi, kata111, sznorbi
Válaszol
Conviction 1x10 - "Not Okay" szinkronpötyögés beküldve.
Jó Szórakozást hozzá! Big Grin
Fordítás alatt| - Nancy Drew S2
Új évadra vár| - Wolf Pack S01
Válaszol
Symptoms (1974) beküldve :-)
Válaszol
Goliath 3.évad

Az első rész felénél járok, viszont most több ZH-ra való készülés miatt jövő hét csütörtökig nem tudok vele sokat foglalkozni, ezért az első rész előreláthatólag jövő hét vége/azutáni hét elejére várható, ezután heti egy részes tempóval szeretnék vele haladni.
Fordítás alatt: -
Eddigi munkáim: Hand of God S02, Goliath S01-S02-S03, Lucky(2017), A Prayer Before Dawn(2017), Black '47(2018), The Ballad of Buster Scruggs(2018), Roma(2018), The Sisters Brothers(2018), At Eternity's Gate(2018), The Lighthouse(2019)

[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli Hanzeed hozzászólását:
  • kata111, nylacika, press68
Válaszol
American Horror Story (aka. American Horror Story: 1984) - 9x04 - True Killers (WEBRip-ION10, WEB-AFG, WEB.720p-METCON, WEB.720p-RMTeam, WEBRip.720p-PSA, WEB.1080p-METCON, WEB.1080p-RMTeam, WEBRip.1080p-PSA) magyar felirat beküldve.

Jó szórakozást hozzá @Oszi nevében is! Smile

Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Kai_Subs hozzászólását:
  • Menzer
Válaszol
Riverdale - A tavalyi előző úgy döntött, mégis folytatja idén is a sorozat fordítását, már el is készítette az új részt. Netflixen is várható előbb-utóbb hivatalos magyar felirat a 3-4. évadhoz. Ezért úgy döntöttem, leadom a sorozat fordítását. Köszönöm az eddigi figyelmeteket!

Menzer
Aktuális: -
Előfoglalt: A Teacher
Szünetelő: Nancy Drew; Love, Victor
Válaszol
Nancy Drew 1x01 beküldve. Jó szórakozást! Smile
Aktuális: -
Előfoglalt: A Teacher
Szünetelő: Nancy Drew; Love, Victor
Válaszol
Elkészült a viking.s05e00.the.saga.of.bjorn. felirata, beküldve.
Jó szórakozást hozzá!
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli Szaki hozzászólását:
  • bubu001, Romeoo, sznorbi
Válaszol
This Is Us 4x03 - "Unhinged" beküldve.
Jó Szórakozást hozzá ac3 nevében is! Big Grin
Fordítás alatt| - Nancy Drew S2
Új évadra vár| - Wolf Pack S01
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli DennyKeh hozzászólását:
  • gricsi
Válaszol
Impulse s02e01 - Mind on Fire beküldve.




More to come...
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Maci Laci hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
Nancy Drew 1x02 beküldve. Jó szórakozást! Smile
Aktuális: -
Előfoglalt: A Teacher
Szünetelő: Nancy Drew; Love, Victor
Válaszol
American Horror Story (aka. American Horror Story: 1984) - 9x05 - Red Dawn (WEBRip-ION10, WEB-AFG, WEB.720p-METCON, WEB.720p-RMTeam, WEBRip.720p-PSA, WEB.1080p-METCON, WEB.1080p-RMTeam, WEBRip.1080p-PSA) magyar felirat beküldve.


Jó szórakozást @Oszi nevében is! Smile

Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Kai_Subs hozzászólását:
  • Menzer
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég