This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Helyzetjelentések
Az Undone 4. részét elküldtem, átnézés után felkerül. Jó mulatást annak, aki követi, és kellemes ünnepeket mindenkinek!
Aktuális fordítás: -

Twitter | Facebook
Válaszol
Shameless (US) - 10x05 és 10x06 magyar feliratok beküldve.

Jó szórakozást hozzájuk @Oszi nevében is! Smile

Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
Válaszol
Küldtem egy Luz-feliratot :-)
Válaszol
Shameless (US) - 10x07 - Citizen Carl (WEB-TBS, WEBRip-ION10, WEB-AFG, WEB.720p-TBS, AMZN.WEBRip.720p-NTb, AMZN.WEB-DL.720p-NTb, WEB.720p-RMTeam, WEBRip.720p-PSA, WEBRip.720p-RMTeam, WEB-DL.720p-RMTeam, WEB.1080p-TBS, AMZN.WEBRip.1080p-NTb, AMZN.WEB-DL.1080p-NTb, WEB.1080p-RMTeam, WEBRip.1080p-PSA, WEBRip.1080p-RMTeam, WEB-DL.1080p-RMTeam) magyar felirat beküldve.


Jó szórakozást hozzá @Oszi nevében, én csak átnéztem. Smile

Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
Válaszol
Young & Hungry 5x19 - "Young & Magic" beküldve.
Jó Szórakozást hozzá! Big Grin
Fordítás alatt| - Nancy Drew S2
Új évadra vár| - Wolf Pack S01
Válaszol
(2019-12-22, 12:20:08)Alice Írta: A When Calls the Heart aktuális két részét reményeim szerint jövő héten szeretném hozni, ha végre jönnek a mszüneti napok Smile
Már elkezdtem a véglegesítést, és közben előkészültem a 6x06-7 részekre is. Mindenkinek kitartást az év végi káoszhoz!

Köszönjük a helyzetjelentést! Már nagyon várjuk!
Válaszol
When Calls the Heart / Ha szólít a szív 6x04 és 6x05 részek beküldve, jó szórakozást!  Smile
Szvsz feldobták a sorozatot az új szereplők, vannak jó kis részek az évadban.
6x06-7 nyersfordítás folyamatban.

Természetesen viszem a 7. évadot is, épp néhány napja premierelt a 7x00 karácsonyi duplarész. Addig pedig jön 4 db epizód az S6-ból. A szószátyárabb hozzászólásokat lásd a FB-on.
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Alice hozzászólását:
  • kata111, kferika
Válaszol
Elkészültek a Mr. Robot sorozatzáró epizódjai, ami egyben számomra egy búcsút is jelent, ugyanis a jövőben több időt szeretnék szentelni a családomnak és a karrierépítés rögös útján is megpróbálok végre elindulni így 35 évesen.

Köszönöm mindenkinek, rengeteget adott az oldal, eszméletlen hálás vagyok, hogy részese lehettem.
Ezentúl observer módban fogok tevékenykedni, de továbbra is nyugodtan lehet keresni, szívesen válaszolok bármilyen kérdésre.

Legyetek jók, hajrá finfó!
[-] Az alábbi 20 felhasználó kedveli mata hozzászólását:
  • ahab, DennyKeh, eszticsillag, gricsi, J1GG4, K00gL04f, Lex, Lilith, marcoverde, Mor Tuadh, Mr. Bishop®, Ralome, Reeka, Riximus, Romeoo, Szaki, Szandii, Szigony, sznorbi, teddypicker
Válaszol
Shameless (US) - 10x08 - Debbie Might Be a Prostitute magyar felirat beküldve.


Jó szórakozást hozzá @Oszi nevében, én csak csekkoltam! Smile

Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
Válaszol
Az Undone 6. részt elküldtem átnézésre, ha minden jól megy, hamarosan letölthető. 
Már fordítom a 7. részt, ha minden jól megy szűk két héten belül kész az egész évad, ha valakit csak ez tartana vissza, hogy nekiálljon Tongue
Aktuális fordítás: -

Twitter | Facebook
Válaszol
Mivel jövő hét pénteken vizsgázok így a Goliath maradék részeivel addig nem lesz időm foglalkozni, de utána azon leszek, hogy még a félévem kezdete előtt(február második hete) a végére érjek az évadnak.
Fordítás alatt: -
Eddigi munkáim: Hand of God S02, Goliath S01-S02-S03, Lucky(2017), A Prayer Before Dawn(2017), Black '47(2018), The Ballad of Buster Scruggs(2018), Roma(2018), The Sisters Brothers(2018), At Eternity's Gate(2018), The Lighthouse(2019)

[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Hanzeed hozzászólását:
  • kata111
Válaszol
(2020-01-07, 12:46:14)marcoverde Írta: Az Undone 6. részt elküldtem átnézésre, ha minden jól megy, hamarosan letölthető. 
Már fordítom a 7. részt, ha minden jól megy szűk két héten belül kész az egész évad, ha valakit csak ez tartana vissza, hogy nekiálljon Tongue

Jók ezek a roppant szellemes humorbonbonok, de azért azt te sem gondolod komolyan, hogy hűdefasza dolog majd' 3 hónapig csücsülni egy sorozaton?! Remélem, ennyi idő alatt nyelvtanilag és mindenhogyan tökéletesen precízre suvickoltad a fordítást.
Válaszol
(2020-01-08, 22:44:17)Falconer Írta:
(2020-01-07, 12:46:14)marcoverde Írta: Az Undone 6. részt elküldtem átnézésre, ha minden jól megy, hamarosan letölthető. 
Már fordítom a 7. részt, ha minden jól megy szűk két héten belül kész az egész évad, ha valakit csak ez tartana vissza, hogy nekiálljon Tongue

Jók ezek a roppant szellemes humorbonbonok, de azért azt te sem gondolod komolyan, hogy hűdefasza dolog majd' 3 hónapig csücsülni egy sorozaton?! Remélem, ennyi idő alatt nyelvtanilag és mindenhogyan tökéletesen precízre suvickoltad a fordítást.

Ugye ezt a kommentet te sem gondoltad komolyan?
Válaszol
(2020-01-08, 23:29:32)mata Írta:
(2020-01-08, 22:44:17)Falconer Írta:
(2020-01-07, 12:46:14)marcoverde Írta: Az Undone 6. részt elküldtem átnézésre, ha minden jól megy, hamarosan letölthető. 
Már fordítom a 7. részt, ha minden jól megy szűk két héten belül kész az egész évad, ha valakit csak ez tartana vissza, hogy nekiálljon Tongue

Jók ezek a roppant szellemes humorbonbonok, de azért azt te sem gondolod komolyan, hogy hűdefasza dolog majd' 3 hónapig csücsülni egy sorozaton?! Remélem, ennyi idő alatt nyelvtanilag és mindenhogyan tökéletesen precízre suvickoltad a fordítást.

Ugye ezt a kommentet te sem gondoltad komolyan?

Erős a gyanúm, hogy ez valami szándékos szopatás, és boldog vagy, ha sikerül egy jót flémelned, de utoljára, a kedvedért: Smile

Ezt a hozzászólást olvasd el még 1x plz! https://forum.feliratok.eu/showthread.ph...6#pid14756 A válaszod alapján úgy tűnt, megértetted. Most látszik, hogy: mégsem / régebben megvolt, de elfelejtetted / be vagy baszva / kibaszottul unatkozol.  Ha az első két pont igaz rád,  pontokba szedtem a tartalmát, hogy könnyebben átmenjen az infó / gyorsan fel tudd eleveníteni / belemenjek a játékodba, és elbasszak 15 percet az életemből, ahelyett, hogy a sorozattal haladnék.

1. Újonc vagyok - ebből következik, hogy nem jönnek olyan gyorsan a feliratok, mintha már rutinos lennék.
Miért is?
1.a - ez az első feliratozós fordításom, tehát a feliratozó, időzítő program használatát, formai követelményeket, stb. is most tanultam meg -> kezdeti lassúság veszélye (de amúgy nem is értem rá annyira)
1.b - Egy admin nézi át az újoncok feliratait, ők is több sorit is fordítanak + e mellett alaposan átnézik több újonc feliratát formailag + tartalmilag  - > ez is több nap csúszás  lehet részenként. 

2. Nem időmilliomos egyetemista vagyok, (de ha az lennék, a vizsgaidőszak miatt amúgy sem érnék rá mostanában): család, gyerek, meló, faszom -> ez nekem egy hobbi, ennyi időm van rá. 
3: Nem is vagyok lassú: Az első két részt leszámítva heti egy részt lefordítok, ezt már neked is jeleztem, tartom is, pedig volt egy karácsonyi szünet is közben, ami nálam azt jelenti, hogy annál is kevesebb időm van, mint rendesen.
4: Mint írtam, engem nem érdekel, ha sértegetnek, mert nem tudod elvenni a kedvem, de biztos van olyan újonc, akinek még új, hogy 0 köszönetet kap, cserébe savazzák, hogy ohne humorkodás, pofa be, haladjon már az ingyenmelóval, úgyhogy már csak ezért is járhatóbb útnak tűnik mellőzni az ilyen kommenteket.  
Puszillak, és öröm neked fordítani! Heart Heart Heart
Aktuális fordítás: -

Twitter | Facebook
[-] Az alábbi 11 felhasználó kedveli marcoverde hozzászólását:
  • Bryant56, bubu001, Denisa, eszticsillag, Hanzeed, kata111, Maci Laci, Maminti, mata, sznorbi, teddypicker
Válaszol
Shameless (US) - 10x09 - O Captain, My Captain (WEB-TBS, WEBRip-ION10, INTERNAL.WEB-AFG, WEB-AFG, INTERNAL.WEB.720p-GHOSTS, WEB.720p-TBS, AMZN.WEBRip.720p-NTb, AMZN.WEB-DL.720p-NTb, INTERNAL.WEB.720p-RMTeam, WEB.720p-RMTeam, WEBRip.720p-PSA, WEBRip.720p-RMTeam, WEB-DL.720p-RMTeam, INTERNAL.WEB.1080p-GHOSTS, WEB.1080p-TBS, AMZN.WEBRip.1080p-NTb, AMZN.WEB-DL.1080p-NTb, INTERNAL.WEB.1080p-RMTeam, WEB.1080p-RMTeam, WEBRip.1080p-PSA, WEBRip.1080p-RMTeam, WEB-DL.1080p-RMTeam) magyar felirat beküldve.


Jó szórakozást hozzá @Oszi nevében is! Smile

Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
Válaszol
Üdv mindenkinek!

Gyakorlatilag készen vagyok az Hernán sorozat első évadával. (Ugyanis lesz második.) Viszont még nem történt meg az újoncoknál szokásos ellenőrzés, így nem tudom, mi ilyen esetben a teendő. 

El Zuglano
Válaszol
Shameless (US) - 10x10 - Now Leaving Illinois (WEB-TBS, WEBRip-ION10, INTERNAL.WEB-AFG, WEB-AFG, INTERNAL.WEB.720p-GHOSTS, WEB.720p-XLF, AMZN.WEBRip.720p-NTb, AMZN.WEB-DL.720p-NTb, INTERNAL.WEB.720p-RMTeam, WEB.720p-RMTeam, WEBRip.720p-PSA, WEBRip.720p-RMTeam, WEB-DL.720p-RMTeam, INTERNAL.WEB.1080p-GHOSTS, WEB.1080p-XLF, AMZN.WEBRip.1080p-NTb, AMZN.WEB-DL.1080p-NTb, INTERNAL.WEB.1080p-RMTeam, WEB.1080p-RMTeam, WEBRip.1080p-PSA, WEBRip.1080p-RMTeam, WEB-DL.1080p-RMTeam) magyar felirat beküldve.


Jó szórakozást hozzá @Oszi nevében is! Smile

Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
Válaszol
Party of Five 1x01 - "Pilot" beküldve.
Jó Szórakozást hozzá mesmes nevében is! Big Grin
Fordítás alatt| - Nancy Drew S2
Új évadra vár| - Wolf Pack S01
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli DennyKeh hozzászólását:
  • kata111
Válaszol
Sziasztok!

A Don't Hang Up c. film magyar felirata elérhető az oldalon.
Jó szórakozást kívánunk hozzá @elsys kolleginával!

Üdv, pinty
Válaszol
Ha valaki még nem látta ezt a sorozatot: 
Felkerült az Undone teljes első évada, egy fantasztikusan egyedi hangulatú, sírva nevetős mentális/transzcendentális utazás Rosa Salazar és Bob Odenkirk főszereplésével, mindenkinek melegen ajánlomSmile Egy este alatt ledarálható.
Aktuális fordítás: -

Twitter | Facebook
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli marcoverde hozzászólását:
  • Adamzget2, Hanzeed, mata, Mor Tuadh
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég