This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Helyzetjelentések
Palm Springs c. film magyar felirata elérhető az oldalon.

Jó szórakozást kívánok a filmhez mindenkinek!
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Hegeman hozzászólását:
  • Krumpli, Romeoo
Válaszol
Felkerült az oldalra a Hidden (aka. Craith) 2. évadjának utolsó felirata is, brutál jó évad volt, aki szereti a műfajt, mindenképp ajánlom!
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli gricsi hozzászólását:
  • bubu001, goodm, kata111, Krumpli
Válaszol
Agatha Raisin 3×04-05 státusz: 4. rész átnézve, 5. rész pedig elküldve elsysnek átnézésre Smile
Válaszol
Agatha Raisin 3×06-07 (utolsó két rész az évadban) státusz: 6. rész időzítés javítva, fordítás 30%-a kész.
Válaszol
Üdvözlök mindenkit! Beküldtem a Hiúz a vadászösvényen c. szovjet természetfilm magyar feliratát. Készült 1983-ban. A Koma kalandjai folytatása.
eszticsillag megjegyzése 2020-07-19, 19:35:46:
Az ilyen jellegű helyzetjelentéseket ebbe a témába írd legközelebb! A Filmfordítás bejelentésébe az elvállalt/elkezdett filmek fordításáról várjuk a bejelentéseket.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli aljona hozzászólását:
  • Maci Laci
Válaszol
A When Calls the Heart 7x04-05 részeket már véglegesítem, jövő hét közepéig szeretném beküldeni.
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
Válaszol
(2020-07-19, 16:52:15)Dana Írta: Agatha Raisin 3×06-07 (utolsó két rész az évadban) státusz: 6. rész időzítés javítva, fordítás 30%-a kész.

6. rész fordítás: 60%-on
Válaszol
When Calls the Heart/Ha szólít a szív 7x04 és 7x05 részek felirata beküldve, jó szórakozást!

Felkészül a következő kettő. A nyáron lesz némi szgépmentes nyaralás, de azért szabadidő is. üdv, Alice
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Alice hozzászólását:
  • kata111, kferika
Válaszol
Castlevania.S02.BDRip.x264-MAYHEM 

Az oldalon elérhető SubRip felhasználásával készült időzített felirat beküldve.

Jó szórakozást! 

Twisty
Válaszol
Elkészültem az A Good Woman Is Hard to Find (2019) c. film fordításával.
Nézzétek, mert jó Smile
Aktuális fordítás: -

Twitter | Facebook
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli marcoverde hozzászólását:
  • gricsi
Válaszol
(2020-07-24, 23:30:49)Dana Írta:
(2020-07-19, 16:52:15)Dana Írta: Agatha Raisin 3×06-07 (utolsó két rész az évadban) státusz: 6. rész időzítés javítva, fordítás 30%-a kész.

6. rész fordítás: 60%-on

Mindkét rész elküldve elsysnek átnézésre
Válaszol
A When Calls the Heart 7x06 és 7x07 részei magyarítva beküldve, jó szórakozást! Smile

Következik a következő!
3 rész van az évadból. A szállítást a történet folyása alapján osztom be, de emlékeim szerint a 7x08-9 egybe fogásával jobban járunk.
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Alice hozzászólását:
  • kata111, kferika
Válaszol
A When Calls the Heart 7x08-09 részei készülnek, már a 9. rész nyersfordítását kezdtem nemrég, mondjuk 10 %-on.

A jövő hét végén hozom mindkettőt, de legeslegkésőbb hó végén.
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Alice hozzászólását:
  • Agi83, kata111
Válaszol
(2020-09-14, 23:54:54)Alice Írta: A When Calls the Heart 7x08-09 részei készülnek, már a 9. rész nyersfordítását kezdtem nemrég, mondjuk 10 %-on.

A jövő hét végén hozom mindkettőt, de legeslegkésőbb hó végén.

És hó vége van, a 7x08 és 09 részeket beküldtem az imént!  Jó szórakozást! Big Grin
A 7x10 évadzáró rész következik október közepe tájban. üdv, Alice
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Alice hozzászólását:
  • kata111, kferika
Válaszol
When Calls the Heart 7x10 évadzáró rész felirata beküldve! Jó szórakozást mindenkinek! Smile


Évadpakk folyamatban, pár dolgot javítani kell majd benne.

Kivételesen nem forgatnak decemberi duplarészt, így legközelebb a 8. évad részeire kell ráugrani 2021 február tájban, ha minden igaz.
Természetesen továbbra is nagyon szívesen fordítom.
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli Alice hozzászólását:
  • kata111, kferika, Mor Tuadh
Válaszol
Helló mindenki!

Csak a biztonság kedvéért jelzem, hogy tegnap felkerült a Love and Monsters (2020) felirata  Shy

Mindenkinek nagyon jó szórakozást hozzá!

Üdv:
kabuki
eszticsillag megjegyzése 2020-10-30, 16:57:25:
Áthelyezve a megfelelő témába.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli kabuki hozzászólását:
  • mata
Válaszol
Kedves Mindenki!

Egy másik topikban már érdeklődtek róla, úgyhogy ide is kiírom:

az általam fordított Grantchester 5x05 részének fordítása átnézésre vár, az 5x06 fordítása folyamatban van.

Üdv,
Milandra
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli Milandra hozzászólását:
  • Denisa, kata111, Susanne60
Válaszol
Elkészültem az Another Round (Még egy kört mindenkinek) (2020) c. film fordításával.

Jó szórakozást hozzá!
[-] Az alábbi 7 felhasználó kedveli Hegeman hozzászólását:
  • Draugr, George Bailey, gricsi, Krumpli, marcoverde, mata, Romeoo
Válaszol
(2020-12-17, 16:02:50)szuladam Írta: Jelzem itt is akkor, hogy elkezdtem  Systemsprenger c. német film fordítását.

Régen feliratoztam már és ez lesz az első német fordításom (leginkább a nyelv tanulás miatt csinálom) szóval a várható elkészülés megtippelhetetlen . Big Grin De jelenleg 30%-on.

A felirat elkészült, jó szórakozást!
Aktív fordítások : Charité S01
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli szuladam hozzászólását:
  • marcoverde, Romeoo
Válaszol
Sound of Metal (2020) elkészült, átküldtem Hegemannak átnézésre Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli LFL_93 hozzászólását:
  • mata
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég