This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Helyzetjelentések
#81
Hamarosan indul a BBC-n a Shetland 4. évada 6 epizóddal. A korábbiakhoz hasonlóan fordítani fogom - Norf
[-] Az alábbi 5 felhasználó kedveli norfren hozzászólását:
  • balnalovas, beforesunset, HomeX, kata111, mata
Válaszol
#82
Na csak kinyögtem magamból: El Chapo 2x12 a helyén, így a sorozat 2. évadát kivégeztem. Have fun!
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli vyland hozzászólását:
  • HomeX, Mr. Bishop®, nylacika, Romeoo
Válaszol
#83
Életjel:
A When Calls The Heart 4x07 nyersfordításával ma elkészülök, jövő héten szeretném hozni a véglegesítettet.

A lebetegedés és a folyományai miatt sajna gyakorlatilag 3 hét kiesett, minden utolérési ütemtervem pedig szét Angry ,
de most már visszatérek az élők világába!

Az 5. évad ma (02.18) indul, amit természetesen viszek, amint elkészültem a 4. évaddal, és a 5x00 ünnepi duplarésszel. 
A rajongónak kitartás!  Smile
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Alice hozzászólását:
  • kata111, Morag
Válaszol
#84
Endeavour 5x01 - 71%
Endeavour is my life.
[-] Az alábbi 5 felhasználó kedveli vandathevampire hozzászólását:
  • bubu001, George Bailey, HomeX, kata111, Krumpli
Válaszol
#85
The Good Place 2x09 - "Best Self" beküldve.
Jó Szórakozást hozzá anneshirley83 nevében is!  Big Grin
Fordítás alatt| - Nancy Drew S2
Új évadra vár| - Wolf Pack S01
Válaszol
#86
Sziasztok!

Rég adtam hírt magamról, de ennek oka volt. Az történt ugyanis, hogy még Decemberben volt egy súlyosabb bringabalesetem. Jó pár bordám bánta a dolgot és a jobb térdemet is csúnyán beütöttem. Egyszóval fájt mindenem. Az alvással is gondjaim voltak, nemhogy monitor előtt ücsörögni órákat. Mentség nem mentség, ez van... Mostanra jöttem rendbe teljesen, és a napokban már elő is vettem a Freakisht és belekezdtem a soron következő részbe. Igyekszem mihamarabb befejezni. A továbbiakkal meg majd haladgatok, te közben kis továbbképzésen kell részt vennem, ami májusi vizsgával zárul. Utána bele tudok kapcsolni. Addig meg, ahogy sikerül.

W
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli wWolfff hozzászólását:
  • anneshirley83, HUNgaryBLU, Merlin1225, Romeoo
Válaszol
#87
(2018-01-25, 20:46:12)JollyR Írta: Elvállalom a What happened to Monday (Seven sisters) fordítását.
Nem ígérek villám tempót, de igyekszem majd.

Jelenleg kb. 66%-on, tehát a 2/3-a kész van.
Fordítás alatt:    The Boys

Egyszer majd csak átnézem:  Lore 5.rész
                           
Twitter
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli JollyR hozzászólását:
  • Blackpanther
Válaszol
#88
American Crime Story (aka. American Crime Story: The Assassination of Gianni Versace) - 2x03 - A Random Killing (HDTV-BATV, HDTV-AFG, HDTV-RMX, 720p-BATV, 720p-PSA, 720p-RMTeam) magyar felirat beküldve.

Jó szórakozást DennyKeh nevében is! Igyekszünk a maradék 2 résszel is, ahogy időnk engedi.

Jó szórakozást! Smile

Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Kai_Subs hozzászólását:
  • JBen, nylacika
Válaszol
#89
Waco 1x04 magyar postázva.
Aki eddig is megköszönte, annak nagyon szívesen és jó szórakozást hozzá. Smile
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






[-] Az alábbi 6 felhasználó kedveli Maci Laci hozzászólását:
  • HomeX, HUNgaryBLU, nylacika, press68, Propolisz, Riki0113
Válaszol
#90
Ahoj mindenki. Átküldtem ellenőrzésre Szandiinak az End of the F***ing World c. sori hatodik részét, és már fordítom is a hetediket.
Fordított sorik/filmek/etc: End of the F***ing World S01, Constantine: City of Demons // Twitter
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mougrimm hozzászólását:
  • HUNgaryBLU
Válaszol
#91
(2018-02-20, 10:25:08)Mougrimm Írta: Ahoj mindenki. Átküldtem ellenőrzésre Szandiinak az End of the F***ing World c. sori hatodik részét, és már fordítom is a hetediket.

Szia! Még ne kezdj neki légyszi, várd meg, míg belenézünk a hatosba! Ezekhez amúgy sincs jó időzítésű felirat, így ha a fordítás után időzítjük be, akkor a formai dolgokban tuti lesz hiba.
Fordítások: -
Szünetelő: Doom Patrol, Titans, DC's Legends of Tomorrow
Előfoglalás: -
Válaszol
#92
Alias Grace

Kikávi-t bedarálta az érettségire való felkészülés. Úgyhogy egy jó ideig nem fordít. 

Viszont átküldte nekem, amit az 5-ösből megcsinált, és én majd befejezem. Jövő hétvégére tudom biztosan ígérni, mert most nekem is határidős munkám van. A 6-ost is megcsinálom majd. Ha abba van kedve valakinek besegíteni, keressen meg!
Aktuális sorozatok: Dark Heart, Dancing on The Edge, Peaky Blinders
Mentor: 
Háttérben: 
Új évadra vár: Taboo, Victoria
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli anneshirley83 hozzászólását:
  • Arum, Mia1982, Reeka
Válaszol
#93
Endeavour 501 - 100% Beküldve! Enjoy Wink
Hamarosan jön a többi.
Endeavour is my life.
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli vandathevampire hozzászólását:
  • bubu001, George Bailey, HomeX, kata111
Válaszol
#94
Waco 1x05 elkezdve.

TBS.1080p release erősen hibás, ne szedje le senki:

"Freeze frame at beginning inside 1 minute and also it was repeated."
"This torrent should be deleted. Audio glitches throughout the episode."

Ezért a 720p.bamboozle (ami amúgy ugyanaz a verzió, mint a TBS) és az ION10/AMZN release-khez készül a felirat.

Update: a 720p.bamboozle szintén hibás, mint a tbs, csak ott nem az elejétől, hanem kb a 6. perctől vannak benne erős hibák (hang és kép is), megy a kukába... Sad
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli Maci Laci hozzászólását:
  • bubu001, Hanzeed, HomeX, nylacika
Válaszol
#95
This Is Us 2x15 - "The Car" beküldve.
Jó Szórakozást hozzá subsbird & falakta2003 nevében is! Big Grin
Fordítás alatt| - Nancy Drew S2
Új évadra vár| - Wolf Pack S01
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli DennyKeh hozzászólását:
  • gricsi, kata111, Lavi, nylacika
Válaszol
#96
Waco 1x05 magyar, postázva.

A tegnap már jelzett ION10 és társai release-hez, az hibátlan.

P.S.:
Mára csak elkészült repack a tbs release-ből, ha leér ahhoz is készítek időzítést és küldöm.

Update: kész, beküldve...
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli Maci Laci hozzászólását:
  • bubu001, HomeX, nylacika
Válaszol
#97
American Crime Story (aka. American Crime Story: The Assassination of Gianni Versace) - 2x04 - House by the Lake (HDTV-SVA, HDTV-AFG, HDTV-RMX, 720p-AVS, 720p-PSA, 720p-RMTeam) magyar felirat beküldve.

Jó szórakozást DennyKeh nevében is! Smile

Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Kai_Subs hozzászólását:
  • JBen
Válaszol
#98
When Calls The Heart 4x07 beküldve, jó szórakozást!  Cool
4x08-ot holnap kezdem, a haladás a túlórahegyek hullámzásának függvénye, ehh.
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
Válaszol
#99
Same Kind of Different as me 2017 c. fim felirata: elvileg kész, átnézés alatt.
Válaszol
Helyzetjelentések + infók:

Altered Carbon: a tervek szerint ma éjjel kapom meg a kész feliratot, utána munkától/túlórától függőn 1-2 napon belül átnézem, a 7. rész is jön legkésőbb jövő hétvégén, úgy tervezem

Runaways: a befejező rész tervek szerint valamikor jövő héten jön majd

Jessica Jones: mindjárt kezd a 2. évad, megcsináljuk projektben, de ez is kényelmesebb tempójú projekt lesz, szóval türelem

The Expanse: 3. évad jön április 11-én, visszük tovább

Premierdátumra vár: 12 Monkeys s4 és Man in the High Castle s3

Szabadidőre vár: Con Man s2
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • Reeka, Riki0113, Romeoo
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég