This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Helyzetjelentések
(2021-03-09, 13:42:51)Alice Írta:
(2021-02-27, 23:13:25)Alice Írta: When Calls the Heart 8x01 fordítás elkezdve!
Végre vannak hozzá videófájlok. A részeket kettesével küldeném továbbra is. Idővel jobban állok, mint tavaly Big Grin
Az évadot 12 részesnek harangozták be.

update: 8x01 nagyon nyersen kész, belekezdtem a 8x02-be is, az mondjuk 2%-on.
Az 1-höz lehetetlenség az addic7ed felirathoz való mozgóképet találni, de majd átidőzítem egy gyakorihoz...

720p webrip KOMPOST van rarbg-n, ahhoz van megusta-kompost verzió addic7ed-en...

http://rarbg.to/torrent/z2q6v5g


Rapidgatoron meg web.h264.RBB, tessék, 30-40 perc alatt lejön böngészőből, csak 325 Mb...

https://rapidgator.net/file/ac998056fc60...8.mp4.html

@Alice
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Maci Laci hozzászólását:
  • Alice
Válaszol
(2021-03-09, 13:59:58)Maci Laci Írta:
(2021-03-09, 13:42:51)Alice Írta:
(2021-02-27, 23:13:25)Alice Írta: When Calls the Heart 8x01 fordítás elkezdve!
Végre vannak hozzá videófájlok. A részeket kettesével küldeném továbbra is. Idővel jobban állok, mint tavaly Big Grin
Az évadot 12 részesnek harangozták be.

update: 8x01 nagyon nyersen kész, belekezdtem a 8x02-be is, az mondjuk 2%-on.
Az 1-höz lehetetlenség az addic7ed felirathoz való mozgóképet találni, de majd átidőzítem egy gyakorihoz...

720p webrip KOMPOST van rarbg-n, ahhoz van megusta-kompost verzió addic7ed-en...

http://rarbg.to/torrent/z2q6v5g


Rapidgatoron meg web.h264.RBB, tessék, 30-40 perc alatt lejön böngészőből, csak 325 Mb...

https://rapidgator.net/file/ac998056fc60...8.mp4.html

@Alice

Köszönöm szépen! Hú, nagyon örülök Smile A 2. angol felirat kerülte el a figyelmemet teljesen, az rbb vonulat nekem új, lecsekkolom majd, jó, h nem kell feladni.  üdv, A
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Alice hozzászólását:
  • Maci Laci
Válaszol
Photo 
Debris 1x02 magyar...

[Kép: mailbox1.jpg]
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli Maci Laci hozzászólását:
  • bubu001, gricsi, Peter80
Válaszol
A When Calls the Heart 8x01-2-t várhatóan 03.23-én kedden este hozom.

UPDATE: beküldve! Lehet, h egy percet csúsztam Wink Jó szórakozást mindenkinek a vadiúj évadhoz!
Holnap (azaz ma 03.24-én) kezdem gyúrni a 8x03-at.
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Alice hozzászólását:
  • kata111, kferika
Válaszol
A The Father feliratát beküldtem.
"Az a te bajod,hogy sokat voltál vidéken és nem fejlődött ki az agyad!"
[-] Az alábbi 6 felhasználó kedveli Segédmunkás hozzászólását:
  • Ascilto, dzsimbo, George Bailey, gricsi, Hanzeed, Romeoo
Válaszol
A When Calls the Heart 8x03 és 04 részeket a héten hozom, remélhetőleg péntek magasságában.
Nyersfordítás 100 %-100%-on, ma kezdem a végleges véglegesítést. Jól jött ez a sok munkaszünet Smile üdv, Alice
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Alice hozzászólását:
  • kata111, kferika
Válaszol
(2021-04-05, 11:35:00)Alice Írta: A When Calls the Heart 8x03 és 04 részeket a héten hozom, remélhetőleg péntek magasságában.
Nyersfordítás 100 %-100%-on, ma kezdem a végleges véglegesítést. Jól jött ez a sok munkaszünet Smile üdv, Alice

Beküldve az imént a kettős csomag! Jó szórakozást a maroknyi rajongónak! Jó lesz ez az évad Smile
8x05 pedig elkezdve még ma.
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Alice hozzászólását:
  • kata111
Válaszol
Sziasztok,

A The Mauritanian elkészült,de elcsesztem a toldalékolást, úgyhogy kell még 1-2 nap, míg be tudom küldeni.

Üdv
Válaszol
Sziasztok!

Azoknak, akik esetleg várják: Falling 50% 
Úgy tervezem, hogy jövő hét végére elkészülök vele.
Eddigi munkák: O Ornitólogo
Aktuális fordítás: Falling

Twitter
Válaszol
A When Calls the Heart 8x05 és 6.  fordításokat a héten küldöm, remélem, szombat tájban.
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Alice hozzászólását:
  • kata111
Válaszol
Debris 1x08.

Have fun.
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli Maci Laci hozzászólását:
  • bubu001, Lilith, marcoverde
Válaszol
Sziasztok,

A The Mauritanian c. film elkészült, beküldve.

Üdv,
dzs
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli dzsimbo hozzászólását:
  • bubu001
Válaszol
(2021-04-21, 19:45:56)Alice Írta: A When Calls the Heart 8x05 és 6.  fordításokat a héten küldöm, remélem, szombat tájban.
Beküldve! Jó szórakozást minden kedves nézőnek! Smile  Most vagyunk az évad felénél!
Meglepetés: angolban nem voltak feliratozva a betekintések a következő részbe, de én azért alkottam azoknak is sorokat meg fordítást.

+ 8x07 elkezdve a mai napon.
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Alice hozzászólását:
  • kata111
Válaszol
Sziasztok!

Elkészültem a For Life S01E09 feliratával, ha esetleg valakit érdekel rajtam kívül!? Wink Neki is állok a 10.-nek gyorsan.
Válaszol
Sziasztok!

Ez a nap is eljött. Leadom az összes sorit, ami bármilyen formában kapcsolódik hozzám.
Hivatalos útra tereltem a fordítói pályafutásom, ami munkahely mellett annyi fordítani valót ad, hogy nagy kihívás időt találni az itteni sorozatokra.
Felbehagyni nem akarom egyik sorozatot sem, mert rengeteget kaptam az oldaltól, ezért ahogy időm engedi, folytatom őket, hacsak idő közben más nem kap kedvet hozzájuk.
A szóban forgó sorik:
Mom, Parányi varázslat, Jóapátok, Flash.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli timrob hozzászólását:
  • bubu001, George Bailey
Válaszol
A When Calls the Heart 8x07-8 fordítását várhatóan 14-én pénteken hozom - kitartás. üdv,A.
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Alice hozzászólását:
  • kata111, kferika
Válaszol
Sziasztok!

Tovább folytatom az Inside No. 9-t, a tempó továbbra sem lesz túl erős, kb. 2 hetente lehet számolni a feliratokkal.
Innen is köszönöm állandó átnézőmnek, mentoromnak @anneshirley83 -nek!
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli gricsi hozzászólását:
  • Maminti, TomVajner
Válaszol
(2021-05-12, 10:25:44)Alice Írta: A When Calls the Heart 8x07-8 fordítását várhatóan 14-én pénteken hozom - kitartás. üdv,A.

Beküldve a 7-8. rész, jó szórakozást mindenkinek az újabb csavarokhoz! Cool
A tengerentúlon a 8. évad most zárult le, igyekszem mielőbb hozni a többit is, hogy kerek legyen.

A 8x09 részt elkezdem a hétvégén.
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Alice hozzászólását:
  • kata111
Válaszol
Gépcsere miatt a Különleges Ügyosztály 22/13. részének fordítása sajnos több napos késést fog szenvedni,
Megértéseteket köszönöm.

Migrador
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Migrador hozzászólását:
  • Cole, kata111
Válaszol
When Calls the Heart 8x09-10 tervezett szállítás 06.06 este-tájban, addig is kitartás.
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Alice hozzászólását:
  • kata111, kferika
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég