This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Helyzetjelentések
(2021-06-05, 20:21:02)Alice Írta: When Calls the Heart 8x09-10 tervezett szállítás 06.06 este-tájban, addig is kitartás.

És... beküldtem! Jó szórakozást a kosztümös rajongóknak! Volt pár remek jelenet és pár meglepetés is e két darabban Cool
Az évadból már csak 2 rész van hátra, lehet izgulni a végkifejleteken.

8x11 pofozgatás elkezdve.
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Alice hozzászólását:
  • kata111
Válaszol
Elkészült a Caveat c. film fordítása.

Jó szórakozást!
Válaszol
Murder in the Front Row fordítás bizonytalan időre elnapolva. Sajnos a haverom, akinek az angol subripet átadtam, nem ér rá, és mivel tényleg oszlopos haverom már vagy 30 éve, emiatt biztos nem fogok vele összeveszni...
Válaszol
Sziasztok!

Eléggé eltűntem mostanában, de folytatom továbbra is az
Are You Afraid of the Dark? s02
és
Creepshow s02
feliratozását.

Júli közepén elvileg indul az American Horror Stories, amit előfoglaltam, megpróbálok addig minél több lemaradást behozni és viszem az AHS-t. 

De ha valakinek addig is van kedve a Creepshowba vagy az Are You Afraid...-be besegíteni, ne fogja vissza magát. Big Grin  Angel
Válaszol
A When Calls the Heart 8. évad két záró részét 07.04. vasárnapig szeretném hozni, már véglegesítem. Csak párat kell aludni addig! Smile üdv, Alice
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Alice hozzászólását:
  • kata111, kferika
Válaszol
(2021-06-30, 19:44:56)Alice Írta: A When Calls the Heart 8. évad két záró részét 07.04. vasárnapig szeretném hozni, már véglegesítem. Csak párat kell aludni addig! Smile üdv, Alice

Sikerült a vártnál előbb elkészülnöm, beküldtem a két részt, jó szórakozást mindenkinek! Találkozunk a következő évadban.
A történések kivesézéséhez még visszatérnék, mert lehet róla írni hideget-meleget. Jó nyaralást! Cool
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Alice hozzászólását:
  • kata111, kferika
Válaszol
Sziasztok!

Természetesen a War of the Worlds (https://www.feliratok.info/index.php?sid=6211) 2. évadjának felirataira is lehet tőlem számítani.
Illetve 5 nap múlva (végre) visszatér a (nálunk forgatott) Baptiste (https://www.feliratok.info/index.php?sid=5623), ami a The Missing spin-offjának 2. évada.
Ezt, amennyiben nem jelentkezik mellém fordítótárs, szintén egyedül viszem, mert @Mr. Bishop® ezt most nem vállalja.
Az Inside No. 9 5. része @anneshirley83 -nél van átnézésen, nyilván ahogy lesz energiája és ideje, átnézi. A 6. rész fordítása kész, ezt még szintén szeretném, ha átnézné.

Két hét múlva szabadságra megyek és Olimpia is lesz, így nem tudom, hogy mi fér bele addig és mi nem, minden érdeklődőtől türelmet és megértést kérnék, de mint eddig is, amit bevállaltam, az előbb-utóbb elérhető lesz.
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli gricsi hozzászólását:
  • jackiemo, Maminti, Romeoo, TomVajner
Válaszol
Sziasztok!

Animal Kingdom s05e01 beküldve.

Jó szórakozást hozzá!
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli mrgreen hozzászólását:
  • jackiemo, kata111, nylacika, riley19
Válaszol
Sziasztok!

Animal Kingdom s05e02 beküldve.

Jó szórakozást hozzá!
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli mrgreen hozzászólását:
  • kata111, riley19
Válaszol
Hogy itt is legyen nyoma...

A tegnapi nap során már írtam a Facebookomra egy posztot a Supergirl fordításával kapcsolatban. Úgy néz ki, hogy egyelőre a nevemen tartanám a sorozatot, de feliratra nem érdemes heti szinten számítani, apránként, lassan tudom majd csinálni, ha az időm engedi. (Most a Legends of Tomorrow-é az elsőbbség.) Köszönöm a megértést!
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli eszticsillag hozzászólását:
  • Lilith, mónika.török
Válaszol
Beszereztem a filmeket az Inside Metal sorozat első négy részéhez (Pioneers of L.A. Hard Rock and Metal 1-2 és The L.A. Metal Scene Explodes 1-2), ezekhez van angol felirat is, úgyhogy nekiestem. Szerintem csak azután rakom fel, ha minddel végeztem, darabonként legalább három hét, úgyhogy munka indul, felszívódok pár hónapra...
Válaszol
Sziasztok!

Kissé megcsúsztam az Animal Kingdom s05e07-tel. Holnapra várható a felirat, hacsak az élet nem szól (megint) közbe.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli mrgreen hozzászólását:
  • riley19
Válaszol
Sziasztok!

Látom, nemsokára érkezik a Creepshow s03, viszem majd továbbra is. Smile

Az Are You Afraid of the Dark is nálam van már régóta, vergődök vele, de csinálgatom. Viszont ha valakinek van kedve besegíteni/átvenni akkor nyugodtan szóljon.
Válaszol
Üdv!

Külföldre költözés, új munkavállalás és tanulás/vizsgák miatt nem jutott időm a Charitét befejezni. Semmi szabadidőm nincs.
Ha rendeződnek a dolgok és lesz újra időm fordítani, természetesen az első lesz ezt befejezni. De előreláthatólag nem tudok határidőt mondani.
Addig is ha bárkinek van hozzá kedve egy kb 20%-os nyers fordítást át tudok küldeni.

szuladam
Aktív fordítások : Charité S01
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli szuladam hozzászólását:
  • kata111, saspafrany
Válaszol
Elkészült és beküldtem a Különleges Ügyosztály 23/1. részét.
Nekilátok a 23/2. fordításának.
Jó szórakozást!

Migrador
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Migrador hozzászólását:
  • Cole, kata111
Válaszol
Ide is beírom, Firestarter és jómagam időhiány miatt nem fogjuk tudni csinálni a Dopesicket.

Elnézést kérünk mindenkitől, aki számított rá.
Aktuális fordítás: -

Twitter | Facebook
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli marcoverde hozzászólását:
  • George Bailey, laci
Válaszol
Üdvözletem!

Beküldtem a Cimarron c. amerikai film (1931) magyar fordítását. Jó szórakozást!
Válaszol
Akik esetleg a Hidden/Craith magyar feliratára várnak, azoknak jelezném, hogy viszem a 3. évadot, de az előző évadokkal megegyezően majd csak az angol verziót tervezem fordítani (pár hónap múlva jön az eddigiek alapján).
Válaszol
Sziasztok!

Az Animal Kingdom s05e13 felirata holnapra várható.
Bocs, hogy pont az évadzáróval molyolok ennyit, de rettenetesen el voltam havazva az elmúlt két hétben.

mrgreen
[-] Az alábbi 6 felhasználó kedveli mrgreen hozzászólását:
  • csb, jackiemo, kata111, nylacika, riley19, zkovax
Válaszol
Sziasztok!

Animal Kingdom s05e13 beküldve. Cool

Jó szórakozást hozzá!

mrgreen
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli mrgreen hozzászólását:
  • kata111, riley19
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 6 Vendég