This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Helyzetjelentések
The Originals - 5x06 - What, Will, I, Have, Left (HDTV-KILLERS, HDTV-AFG, HDTV-RMX, 720p-KILLERS, 720p-PSA, 720p-RMTeam) magyar felirat beküldve.

Jó szórakozást! Smile

Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
Válaszol
(2018-06-03, 14:00:04)Ralome Írta: The Cured folyamatban. Szépen lassan  Smile

Na beküldtem :-)
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Ralome hozzászólását:
  • press68
Válaszol
The Originals - 5x07 - God's Gonna Trouble the Water (HDTV-KILLERS, HDTV-AFG, HDTV-RMX, 720p-KILLERS, 720p-PSA, 720p-RMTeam) magyar felirat beküldve.


Jó szórakozást! Smile
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
Válaszol
Cloak & Dagger 1x02 beküldve!

Jó szórakozást hozzá mindenkinek!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Bender hozzászólását:
  • Adamzget2
Válaszol
The Bold Type - 2x01 - Feminist Army (WEB-TBS, WEB-AFG, WEB.720p-TBS, WEB.720p-RMTeam) kitéve!

Jó szórakozást! Smile
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli BK88subs hozzászólását:
  • JBen, Riki0113
Válaszol
Én fogom fordítani a Goliathot továbbra is. Smile
Fordítás alatt: -
Eddigi munkáim: Hand of God S02, Goliath S01-S02-S03, Lucky(2017), A Prayer Before Dawn(2017), Black '47(2018), The Ballad of Buster Scruggs(2018), Roma(2018), The Sisters Brothers(2018), At Eternity's Gate(2018), The Lighthouse(2019)

[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli Hanzeed hozzászólását:
  • goodm, kata111, nylacika, press68
Válaszol
Snatch és Falling Water hírek:

Ígéretemhez híven a Snatch 1x01-4 átnézése/befejezése elkészült. Mindenkinek köszönöm, aki velem tartott, és tart!

Annyi változás van, hogy én most csak ezen a sorin pörgök. Plusz @Chriskov kolléga melója még inkább besűrűsödött. Konkrétan semmi ideje. Abban maradtuk, hogy végigviszem a Snatcht, és utána FW-zünk. Remélem addigra jobb lesz neki munkafronton.
Nálam sem rózsás. Kevesen vagyunk, így sokat kell melózni. Most konkrétan három hobbim van: munka, alvás, Snatch. De igyekszem Smile

Valami olyat olvastam, hogy szeptembertől kezdődik a Snatch második évadja. Úgyhogy ez éven nyaralni nem megyek Big Grin

Elnézést az FW feliratra váróktól!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli egypuputeve hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
The Originals - 5x08 - The Kindness of Strangers (HDTV-SVA, HDTV-AFG, HDTV-RMX, 720p-AVS, 720p-PSA, 720p-RMTeam) magyar felirat beküldve.


Jó szórakozást! Smile
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
Válaszol
The Bold Type - 2x02 - Rose Colored Glasses (WEB-TBS, WEBRip-ION10, WEB-AFG, WEB.720p-TBS, AMZN.WEBRip.720p-NTb, AMZN.WEB-DL.720p-NTb, WEB.720p-RMTeam, WEBRip.720p-RMTeam, WEB-DL.720p-RMTeam, WEB.1080p-TBS, AMZN.WEBRip.1080p-NTb, AMZN.WEB-DL.1080p-NTb, WEB.1080p-RMTeam, WEBRip.1080p-RMTeam, WEB-DL.1080p-RMTeam)  kitéve.

Jó szórakozást!
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli BK88subs hozzászólását:
  • JBen, Riki0113
Válaszol
Cloak & Dagger 1x03magyar felirat beküldve!

Jó szórakozást hozzá mindenkinek Wink
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Bender hozzászólását:
  • Adamzget2, bubu001
Válaszol
The Originals - 5x09 - We Have Not Long to Love (HDTV-KILLERS, HDTV-AFG, HDTV-RMX, 720p-KILLERS, 720p-PSA, 720p-RMTeam) magyar felirat beküldve.

Most 2 hét szünet lesz Amerikában, új rész július 11-én lesz.

Jó szórakozást! Smile
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Kai_Subs hozzászólását:
  • Agi83
Válaszol
(2018-06-27, 11:55:33)Hegeman Írta: Halihó!

Megcsinálom az A Quiet Place (2018) fordítását. Szerintem holnapra kész is lesz.


https://www.imdb.com/title/tt6644200/?ref_=nv_sr_1

A vártnál hamarabb elkészültem vele, ki is tettem.
Jó borzongást! Mindennemű visszajelzést szívesen fogadok.
[-] Az alábbi 6 felhasználó kedveli Hegeman hozzászólását:
  • Adamzget2, George Bailey, Krumpli, Mr. Bishop®, press68, skan
Válaszol
Cloak & Dagger 1x05 beküldve!

Jó szórakozást hozzá mindenkinek!
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Bender hozzászólását:
  • Adamzget2, bubu001
Válaszol
A When Calls the Heart 5x00 számú, rétestészta hosszúságú duplarészét már véglegesítem, hétfő tájban szeretném hozni.
Aztán végre jöhet a többi. Sajnos, mint látszik, időm nem lett több, de igyekszem.
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli Alice hozzászólását:
  • George Bailey, kata111, kferika, Romeoo
Válaszol
Sziasztok!

Columbus (2017)
   100%

Landolt @cateye postaládájában.

Üdv, pinty
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli pinty hozzászólását:
  • bubu001
Válaszol
(2018-07-06, 13:47:59)Alice Írta: A When Calls the Heart 5x00 számú, rétestészta hosszúságú duplarészét már véglegesítem, hétfő tájban szeretném hozni.
Aztán végre jöhet a többi. Sajnos, mint látszik, időm nem lett több, de igyekszem.

Ha szólít a szív 5x00 beküldve, jó szórakozást! Smile

Közben jelezném, hogy a sorozatot nagy meglepetésre júniustól hétköznapi adagolásban műsorra tűzte egy magyar tévéadó (TV4),
ilyen ütemben max 2,5 hónapig tart ki ott a sorozat, bár gyanús, hogy nem vettek meg minden évadot. Semmi nyoma.
Mindenesetre talán egy picit csak ismertebb lesz. A szinkronról nem tudok nyilatkozni, de úgysem fogom kibírni, egyszer lecsekkolom valahogy.

Én mindenesetre a -(z) egyébként nagy felháborodást keltő- 5. évadot szeretném továbbvinni, aztán meglátjuk.
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Alice hozzászólását:
  • kata111, kferika
Válaszol
Szervusztok!
Beküldtem a Szürke fény c. dán film (1946) magyar feliratát. Szép napot mindenkinek!
Válaszol
The Originals - 5x10 - There in the Disappearing Light (HDTV-SVA, HDTV-AFG, HDTV-RMX, 720p-AVS, 720p-PSA, 720p-RMTeam) magyar felirat beküldve.


Jó szórakozást! Smile

Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
Válaszol
Szervusztok!
Beküldtem az 1955-ben készült Arisztokraták c. film feliratát. Rendező: Denis de la Patelliere.
Válaszol
(2018-03-31, 23:51:25)JollyR Írta:
(2018-03-14, 11:43:58)JollyR Írta: Elkezdem a Regression (2015) fordítását.

50%-on áll.

Beküldtem. Jó szórakozást hozzá!
Fordítás alatt:    The Boys

Egyszer majd csak átnézem:  Lore 5.rész
                           
Twitter
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli JollyR hozzászólását:
  • Ralome
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 5 Vendég