This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Helyzetjelentések
American Vandal 2x01 beküldve.

Lehetőleg ne kajálás közben nézzétek. Big Grin
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli mrgreen hozzászólását:
  • Pirate, Romeoo
Válaszol
A Fear the Walking Dead eheti részének felirata kicsit késni fog, csütörtök-péntek magasságában várható csak.
Pár rész kivételével az összes részt pötyögnöm kellett, mivel a drágalátos AMC kifelejti az adás alól a magyar feliratot, hiába jeleztem nekik - ezért is tart tovább.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • press68
Válaszol
Shameless (US) - 9x03 - You Haven't Done This Before Have You? (WEB-CONVOY, WEBRip-ION10, WEB-AFG, WEB.720p-CONVOY, WEB.720p-RMTeam, WEB.1080p-CONVOY, WEB.1080p-RMTeam, WEBRip.1080p-PSA) magyar felirat beküldve.


Jó szórakozást @Oszi nevében, én most csak átnéztem a feliratot, a fordítás az ő érdeme! Smile

Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Kai_Subs hozzászólását:
  • goodm
Válaszol
Az utóbbi pár hétben nagyon felpörögtek a magánéleti események, ezért semmi időm nem volt foglalkozni az Instinc fordításával.

A 6. részt elkezdtem, hétvége felé várható.

Ezt követően szabadidő függvényében 1-2 hetente várható a következő rész.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli timrob hozzászólását:
  • nylacika
Válaszol
El Chapo 3x12 magyar felirat beküldve.

Már csak egy epizód és itt a végső finálé! Ami tudjuk, hogy mi lesz, de jó lesz látni  Big Grin
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli vyland hozzászólását:
  • nylacika, Romeoo
Válaszol
Information 
Na eddig elég sok dolgom volt. Viszont a mai nappal a The Young Karl Marx (2017) 40%-nál jár.
Válaszol
American Horror Story (aka. American Horror Story: Apocalypse) - 8x03 - Forbidden Fruit (WEBRip-TBS, WEBRip-AFG, WEBRip.720p-TBS) magyar felirat beküldve.


Jó szórakozást @galina nevében is! Smile

Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
Válaszol
El Chapo 3x13 magyar felirat beküldve. Ezzel kivégezve a sorozat 3. évada is. Jó mulatást, remélem jól éreztétek magatokat! Big Grin
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli vyland hozzászólását:
  • George Bailey, nylacika
Válaszol
(2018-09-27, 19:57:43)vitruvian Írta: Hozzáfogok a Skyscraperhez:
https://www.imdb.com/title/tt5758778/?ref_=nv_sr_1

El is készült, beküldve.
vbalazs91 megjegyzése 2018-10-02, 00:22:54:
Áthelyezve a megfelelő topikba.
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli vitruvian hozzászólását:
  • Adamzget2, Conwy, skan
Válaszol
American Vandal 2x02 beküldve.


Újabb adagok találják el a ventilátort.   Wink
Válaszol
YOU 1x03 - "Maybe" beküldve.
Jó Szórakozást hozzá mesmes nevében is! Big Grin
Fordítás alatt| - Nancy Drew S2
Új évadra vár| - Wolf Pack S01
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli DennyKeh hozzászólását:
  • blackcanary, goodm
Válaszol
Young & Hungry 5x12 - "Young & Third Wheel" beküldve.
Jó Szórakozást hozzá! Big Grin
Fordítás alatt| - Nancy Drew S2
Új évadra vár| - Wolf Pack S01
Válaszol
Shameless (US) - 9x04 - Do Right, Vote White! (AMZN.WEBRip.720p-NTb, AMZN.WEB-DL.720p-NTb, WEBRip.720p-PSA, WEBRip.720p-RMTeam, WEB-DL.720p-RMTeam, AMZN.WEBRip.1080p-NTb, AMZN.WEB-DL.1080p-NTb, WEBRip.1080p-RMTeam, WEB-DL.1080p-RMTeam) magyar felirat beküldve.

Jó szórakozást @Oszi nevében, én csak átnéztem. Smile

Üdv,
Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Kai_Subs hozzászólását:
  • Ashy, goodm
Válaszol
This Is Us 3x02 - "A Philadelphia Story" beküldve.
Jó Szórakozást hozzá ac3 nevében is! Big Grin
Fordítás alatt| - Nancy Drew S2
Új évadra vár| - Wolf Pack S01
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli DennyKeh hozzászólását:
  • blackcanary, George Bailey, gricsi
Válaszol
American Horror Story (aka. American Horror Story: Apocalypse) - 8x04 - Could It Be... Satan? (WEBRip-TBS, WEBRip-AFG, WEBRip.720p-TBS) magyar felirat beküldve.


Jó szórakozást @galina nevében is! Smile

Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
Válaszol
Mayans MC s01e06 fordítását megkezdtem. Jelen pillanatban 25%-on vagyok vele. Ha minden a terveim szerint alakul, akkor talán holnap este kész. 


https://twitter.com/JoccoFatter/status/1...8115793922
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli FatterJocco hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
Shameless (US) - 9x05 - Black Haired Milk-Toast Ginger (AMZN.WEBRip.720p-NTb, AMZN.WEB-DL.720p-NTb, WEBRip.720p-PSA, WEBRip.720p-RMTeam, WEB-DL.720p-RMTeam, AMZN.WEBRip.1080p-NTb, AMZN.WEB-DL.1080p-NTb, WEBRip.1080p-RMTeam, WEB-DL.1080p-RMTeam) magyar felirat beküldve.

Jó szórakozást! Én csak átnéztem, a fordítás @Oszi érdeme! Smile

Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
Válaszol
Beküldtem a Flash feliratát. Mivel magyarul tök új nekem a DC univerzum szereplői gárdája, hadilábon állok a nevekkel. Éppen ezért szívesen fogadok minden jellegű visszajelzést, különösen a sorozatra jellemző kifejezések terén.

Előre is köszönöm mindenkinek, aki észrevételeivel segíti a fejlődésemet!
Válaszol
Mayans MC s01e06 nyersfordítás kész van, átnézem és beküldöm.

https://twitter.com/JoccoFatter/status/1...0276323328
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli FatterJocco hozzászólását:
  • goodm, Romeoo
Válaszol
This Is Us 3x03 - "Katie Girls" beküldve.
Jó Szórakozást hozzá ac3 nevében is! Big Grin
Fordítás alatt| - Nancy Drew S2
Új évadra vár| - Wolf Pack S01
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli DennyKeh hozzászólását:
  • blackcanary, gricsi
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég