This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Helyzetjelentések
CAOS 1x07 kb. 30%-on, hétfő-keddig szeretném befejezni.

God Friended Me 1x08 nyers kész, holnap véglegesítem.
Aktuális fordítás: In the Dark (s04), She Would Never Know (s01)

Facebook
Válaszol
Bajo Sospecha 2x04 magyar felirat beküldve. Jó szórakozást! Wink
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli vyland hozzászólását:
  • kata111
Válaszol
Wink 
Elkészült a Vikings 5x15. Beküldve.
Jó szórakozást hozzá!
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli Szaki hozzászólását:
  • Draugr, goodm, Romeoo, sznorbi
Válaszol
Tidelands első évad első négy részének fordítását elküldtem emailben.  Majd ha ráértek, lessetek rá.
Válaszol
Der Hauptmann elkészült, beküldve.

A felirat a der.hauptmann.2017.720p.web-dl.x265.ger.nogrp verzióhoz van időzítve.


Imdb link a filmhez
mov ah,4ch
int 21h
end
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli panzermeyer hozzászólását:
  • janattila, sznorbi
Válaszol
When Calls the Heart 5x06 és 07 részek beküldve. Mindenkinek jó szórakozást! Smile
+ jó pihenést és boldog új évet!

Januárban szállítom a folytatást, az adagolást még meglátom, mivel van cliffhanger is. 5x08 elkezdve!
A karácsonyi duplarész (6x00) egyébként nagyon jól sikerült, kellemesen csalódtam és végigvigyorogtam. Cool
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli Alice hozzászólását:
  • kata111, kferika, Morag
Válaszol
The Land (2016) fordítása már folyamatban. 44%.
Válaszol
Sziasztok!

Beküldve: The Bureau, 4. évad, 4. rész.

Üdv, b.
-----------------------------------------------------------
Aktuális fordítások:
- nincs

Fordításra váró sorozat:
- Visszadva minden sorozat, befejeztem a fordítást!
-----------------------------------------------------------

Oi, referee, are you blind?
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli balibacsika hozzászólását:
  • George Bailey, kata111, nylacika
Válaszol
CAOS 1x07 nyersfordítás kész, holnap megy átnézésre/egységesítésre.

God Friended Me 1x09 elkezdve, ez most gyorsan megy, péntek estig megleszek vele. Hétvégén 1x10, jövőhéten pedig kezdem a Nightflyerst.
Aktuális fordítás: In the Dark (s04), She Would Never Know (s01)

Facebook
Válaszol
Brick 
Green Book felirat kész! Családdal megtekintettem (nekik csináltam főleg) és nagyon príma lett skacok.
Holnap egy tünetesebb átnézésen, helyesírás-ellenőrzésen fog még átesni, és küldöm is befelé.
Véleményem szerint az idei legjobb film eddig, bár a Vice és a The Favourite még kimaradt nálam.
Az biztos, hogy Viggo Mortensen kap egy legjobb főszereplő jelölést, de a legjobb filmet is valószínűnek tartom jelen állás szerint.

Kis türelem, 1-2 napon belül a nagyközönség elé kerül a felirat. Nagy munka van benne, 1150+ tábla kedves hölgyek és urak. Heart Cool Heart


Edit: Addig tessék letölteni: Green.Book.2018.DVDScr.Xvid.AC3.HQ.Hive-CM8
[-] Az alábbi 6 felhasználó kedveli makolabarius hozzászólását:
  • Arum, George Bailey, gricsi, kata111, Romeoo, sznorbi
Válaszol
The Land halad, 75%
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Gameface hozzászólását:
  • sznorbi
Válaszol
(2019-01-03, 00:09:56)makolabarius Írta: Green Book felirat kész! Családdal megtekintettem (nekik csináltam főleg) és nagyon príma lett skacok.
Holnap egy tünetesebb átnézésen, helyesírás-ellenőrzésen fog még átesni, és küldöm is befelé.
Véleményem szerint az idei legjobb film eddig, bár a Vice és a The Favourite még kimaradt nálam.
Az biztos, hogy Viggo Mortensen kap egy legjobb főszereplő jelölést, de a legjobb filmet is valószínűnek tartom jelen állás szerint.

Kis türelem, 1-2 napon belül a nagyközönség elé kerül a felirat. Nagy munka van benne, 1150+ tábla kedves hölgyek és urak. Heart Cool Heart


Edit: Addig tessék letölteni: Green.Book.2018.DVDScr.Xvid.AC3.HQ.Hive-CM8

Sziasztok, a fenti felhasználómat töröltem, csináltam egy "feliratosabb" nevet magamnak. Mostantól így lehet majd nyomon követni.
Elkészült a Green Book maximálisan, és elkezdem feltöltögetni. Remélem, ide is hamar kikerül, addig pedig arról a bizonyos nyitottfeliratos oldalról elérhető.

Remélem, hogy legalább annyira fogjátok élvezni a filmet, mint amennyire megérdemli. Próbáltam maximális élményt biztosítani a feliratommal. Heart Heart Heart Cool

   
Idea És Oscart Viggonak! Idea
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli azombinyúl hozzászólását:
  • George Bailey, goodm
Válaszol
Midnight, Texas - 2x06 - No More Mr. Nice Kai (AMZN.WEBRip.720p-BLOQ, AMZN.WEB-DL.720p-BLOQ, WEBRip.720p-PSA, WEBRip.720p-RMTeam, WEB-DL.720p-RMTeam, AMZN.WEBRip.1080p-BLOQ, AMZN.WEB-DL.1080p-BLOQ, WEBRip.1080p-RMTeam, WEB-DL.1080p-RMTeam) magyar felirat beküldve.


Jó szórakozást @elsys nevében is! Smile

Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Kai_Subs hozzászólását:
  • bubu001
Válaszol
Wink 
Elkészült a Vikings 5x16 felirata. Beküldve.
Jó szórakozást hozzá!
[-] Az alábbi 7 felhasználó kedveli Szaki hozzászólását:
  • bubu001, Draugr, goodm, gricsi, press68, Romeoo, sznorbi
Válaszol
Csodálatos hírem van, befejeztem az Endeavour 5x06-ot, ééés be is küldtem Smile
Mindenkinek nagyon köszönöm a türelmét.  Heart  A következő évaddal igyekszem nem megcsúszni ennyire (az csak 4 részes lesz).
Boldog új évet!
Endeavour is my life.
[-] Az alábbi 6 felhasználó kedveli vandathevampire hozzászólását:
  • George Bailey, kata111, Krumpli, Marco, Pirate, Susanne60
Válaszol
God Friended Me 1x08, 1x09 és 1x10 átnézés alatt, lassan beküldjük őket.

A Nightflyers 1x01 fordítását holnap kezdem, vszeg a héten meg is leszünk vele.
Aktuális fordítás: In the Dark (s04), She Would Never Know (s01)

Facebook
Válaszol
Chilling Adventures of Sabrina - 1x07 - Chapter Seven: Feast of Feasts (NF.WEBRip-NTG, WEBRip-STRiFE, WEBRip-AFG, PROPER.WEBRip.720p-SKGTV, WEBRip.720p-STRiFE, NF.WEB-DL.720p-NTG, WEBRip.720p-PSA, WEBRip.720p-RMTeam, PROPER.WEBRip.720p-RMTeam, INTERNAL.WEB.1080p-STRiFE, NF.WEB-DL.1080p-NTG, INTERNAL.WEB.1080p-RMTeam, WEBRip.1080p-PSA, WEBRip.1080p-RMTeam)

ÉS

Chilling Adventures of Sabrina - 1x08 - Chapter Eight: The Burial (NF.WEBRip-NTG, WEBRip-STRiFE, WEBRip-AFG, PROPER.WEBRip.720p-SKGTV, WEBRip.720p-STRiFE, NF.WEB-DL.720p-NTG, WEBRip.720p-PSA, WEBRip.720p-RMTeam, PROPER.WEBRip.720p-RMTeam, INTERNAL.WEB.1080p-STRiFE, NF.WEB-DL.1080p-NTG, INTERNAL.WEB.1080p-RMTeam, WEBRip.1080p-PSA, WEBRip.1080p-RMTeam) magyar feliratok beküldve!

Jó szórakozást hozzájuk @elsys és @JollyR nevében! Én csak egységesítettem! Smile

Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Kai_Subs hozzászólását:
  • Adamzget2
Válaszol
Midnight, Texas - 2x07 - Resting Witch Face (AMZN.WEBRip.720p-BLOQ, AMZN.WEB-DL.720p-BLOQ, WEBRip.720p-PSA, WEBRip.720p-RMTeam, WEB-DL.720p-RMTeam, AMZN.WEBRip.1080p-BLOQ, AMZN.WEB-DL.1080p-BLOQ, WEBRip.1080p-RMTeam, WEB-DL.1080p-RMTeam) magyar felirat beküldve.


Jó szórakozást hozzá @elsys nevében is! Smile

Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Kai_Subs hozzászólását:
  • Conwy
Válaszol
The Land célegyenesben, fordítás 100%

Átellenőrzöm, átidőzítem, ahol kell. Hétvégére meglesz.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Gameface hozzászólását:
  • Conwy, sznorbi
Válaszol
Midnight, Texas - 2x08 - Patience Is a Virtue (AMZN.WEBRip.720p-BLOQ, AMZN.WEB-DL.720p-BLOQ, WEBRip.720p-PSA, WEBRip.720p-RMTeam, WEB-DL.720p-RMTeam, AMZN.WEBRip.1080p-BLOQ, AMZN.WEB-DL.1080p-BLOQ, WEBRip.1080p-RMTeam, WEB-DL.1080p-RMTeam) magyar felirat beküldve.


Jó szórakozást hozzá @elsys nevében is! Smile

Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég