This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Helyzetjelentések
Elkészült a Vikings 5x17 felirata. Beküldve.
Jó szórakozást hozzá!
[-] Az alábbi 5 felhasználó kedveli Szaki hozzászólását:
  • bubu001, Draugr, goodm, Romeoo, sznorbi
Válaszol
Tiedelands utsó négy rész az első évadból elküldve. Smile
Válaszol
Dog Days: 50%
Válaszol
Már több mint egy hónapja elkészültem a 68 Kill film fordításával amit be is küldtem. Sajnos azóta sem került ki ide a fordításom. Kérdezném, hogy volt-e valami gond vele, esetleg elkallódot vagy más probléma történt ami miatt nem került ki? Mindenben állok rendelkezésetekre, csak jelezzétek ha valami baj van.
Válaszol
Midnight, Texas - 2x09 -  Yasss, Queen (AMZN.WEBRip.720p-BLOQ, AMZN.WEB-DL.720p-BLOQ, WEBRip.720p-PSA, WEBRip.720p-RMTeam, WEB-DL.720p-RMTeam, AMZN.WEBRip.1080p-BLOQ, AMZN.WEB-DL.1080p-BLOQ, WEBRip.1080p-RMTeam, WEB-DL.1080p-RMTeam) magyar felirat beküldve.

Jó szórakozást hozzá @elsys nevében is! Smile

Köszönjük az egész évados figyelmet! Sajnos a sorozat kaszát kapott, így ez a rész a sorozatzáró epizód. Sad

Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Kai_Subs hozzászólását:
  • bubu001, Conwy
Válaszol
Az ABC-gyilkosságok (Agatha Christie Poirot feldolgozás, John Malkovichcsal) első része elérhető az oldalon! Jó szórakozást kívánunk hozzá @anneshirley83 -vel!
[-] Az alábbi 5 felhasználó kedveli gricsi hozzászólását:
  • goodm, nylacika, Optimista, Romeoo, Susanne60
Válaszol
Vikings 5x18 elkezdve.
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli Szaki hozzászólását:
  • bubu001, Draugr, Romeoo, sznorbi
Válaszol
Riverdale 3x09 beküldve. Jó szórakozást! Smile
Aktuális: -
Előfoglalt: A Teacher
Szünetelő: Nancy Drew; Love, Victor
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Menzer hozzászólását:
  • Adamzget2
Válaszol
Bajo Sospecha 2x05 a helyén!!! Jó mulatást!
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli vyland hozzászólását:
  • kata111, Susanne60
Válaszol
Elkészült a Vikings 5x18 felirata.
Beküldve.
Jó szórakozást hozzá! Wink
[-] Az alábbi 5 felhasználó kedveli Szaki hozzászólását:
  • bubu001, goodm, gricsi, Romeoo, sznorbi
Válaszol
Young & Hungry 5x13 - "Young & Communication" beküldve.
Jó Szórakozást hozzá! Big Grin
Fordítás alatt| - Nancy Drew S2
Új évadra vár| - Wolf Pack S01
Válaszol
This Is Us 3x10 - "The Last Seven Weeks" beküldve.
Jó Szórakozást hozzá ac3 nevében is! Big Grin
Fordítás alatt| - Nancy Drew S2
Új évadra vár| - Wolf Pack S01
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli DennyKeh hozzászólását:
  • Arum, gricsi, kata111, sznorbi
Válaszol
Project Blue Book 3. részt beküldtem.
"Az a te bajod,hogy sokat voltál vidéken és nem fejlődött ki az agyad!"
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Segédmunkás hozzászólását:
  • George Bailey
Válaszol
Vikings 5x19 elkezdve.
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli Szaki hozzászólását:
  • bubu001, Izsi555, Romeoo, sznorbi
Válaszol
Riverdale 3x10 beküldve. Jó szórakozást! Smile
Aktuális: -
Előfoglalt: A Teacher
Szünetelő: Nancy Drew; Love, Victor
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Menzer hozzászólását:
  • Adamzget2
Válaszol
Elkészült a Vikings 5x19 felirata. Beküldve.
Jó szórakozást hozzá!
[-] Az alábbi 5 felhasználó kedveli Szaki hozzászólását:
  • bubu001, Draugr, goodm, Romeoo, sznorbi
Válaszol
Trapped 2x1 beküldve.

Az angol szöveget hallás alapján fordítottam, a lényeg hiteles, ha majd lesz AMZN rip vagy blu-ray verzió, akkor esetleg pontosítva lesz,
de sztem nem szükséges.
vbalazs91 megjegyzése 2019-01-27, 01:08:23:
Áthelyezve a megfelelő topikba.
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli Mr. Bishop® hozzászólását:
  • George Bailey, goodm, kukac7, nylacika
Válaszol
Chilling Adventures of Sabrina - 1x09 - Chapter Nine: The Returned Man (NF.WEBRip-NTG, WEBRip-STRiFE, WEBRip-AFG, PROPER.WEBRip.720p-SKGTV, WEBRip.720p-STRiFE, NF.WEB-DL.720p-NTG, WEBRip.720p-PSA, WEBRip.720p-RMTeam, PROPER.WEBRip.720p-RMTeam, INTERNAL.WEB.1080p-STRiFE, NF.WEB-DL.1080p-NTG, INTERNAL.WEB.1080p-RMTeam, WEBRip.1080p-PSA, WEBRip.1080p-RMTeam)

ÉS

Chilling Adventures of Sabrina - 1x10 - Chapter Ten: The Witching Hour (NF.WEBRip-NTG, WEBRip-STRiFE, WEBRip-AFG, PROPER.WEBRip.720p-SKGTV, WEBRip.720p-STRiFE, NF.WEB-DL.720p-NTG, WEBRip.720p-PSA, WEBRip.720p-RMTeam, PROPER.WEBRip.720p-RMTeam, INTERNAL.WEB.1080p-STRiFE, NF.WEB-DL.1080p-NTG, INTERNAL.WEB.1080p-RMTeam, WEBRip.1080p-PSA, WEBRip.1080p-RMTeam) magyar feliratok beküldve.

Jó szórakozást hozzájuk @JollyR és a magam nevében is! Smile

Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Kai_Subs hozzászólását:
  • Adamzget2
Válaszol
Sziasztok! A Skam magyar fordításáról ejtenék néhány szót. Az elmúlt másfél hónapban picit mások voltak a prioritások, ezért nem igazán foglalkoztam vele, és sajnos azt kell mondanom, a jövőben szintén várhatóak (előre nem tervezett) kihagyások, mert a saját, kényelmes tempómban szeretem ezt csinálni, meg ahogy az időm engedi. Ettől függetlenül aggodalomra abszolút nincs semmi ok, mert egyelőre nem tervezem végleg abbahagyni, tehát a célom, hogy a teljes sorozat magyar feliratát elkészítsem. Mind a négy évadét. Hogy ezt milyen sebességgel tudom majd végrehajtani, azt sajnos nem látom előre. Amit most tudok, hogy a 2x09 felirata már tölthető az oldalról, és a 2x10 is 60%-on áll. Szóval kitartást, szerintem megéri várni, főleg egy ilyen nagyszerű sorozatra. Smile
Válaszol
Shameless (US) - 9x08 - The Apple Doesn't Fall Far from the Alibi (AMZN.WEBRip.720p-NTb, AMZN.WEB-DL.720p-NTb, WEBRip.720p-RMTeam, WEB-DL.720p-RMTeam, AMZN.WEBRip.1080p-NTb, AMZN.WEB-DL.1080p-NTb, WEBRip.1080p-RMTeam, WEB-DL.1080p-RMTeam) magyar felirat beküldve.

Jó szórakozást hozzá @Oszi nevében is! Smile

Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Kai_Subs hozzászólását:
  • sznorbi
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 5 Vendég