This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Helyzetjelentések
When Calls The Heart 5x08 a hétvégére elkészül, reményeim szerint szombatra.
Véglegesítés/átnézés most 22%-on.
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Alice hozzászólását:
  • kata111
Válaszol
Vikings 5x20 elkezdve.
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli Szaki hozzászólását:
  • Izsi555, Lilith, Romeoo, sznorbi
Válaszol
Shameless (US) - 9x09 - Boooooooooooone! (AMZN.WEBRip.720p-NTb, AMZN.WEB-DL.720p-NTb, WEBRip.720p-PSA, WEBRip.720p-RMTeam, WEB-DL.720p-RMTeam, AMZN.WEBRip.1080p-NTb, AMZN.WEB-DL.1080p-NTb, WEBRip.1080p-RMTeam, WEB-DL.1080p-RMTeam) magyar felirat beküldve.

Jó szórakozást hozzá @Oszi nevében, én most csak átnéztem a részt! Smile

Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Kai_Subs hozzászólását:
  • sznorbi
Válaszol
At Eternity's Gate: 50%
Fordítás alatt: -
Eddigi munkáim: Hand of God S02, Goliath S01-S02-S03, Lucky(2017), A Prayer Before Dawn(2017), Black '47(2018), The Ballad of Buster Scruggs(2018), Roma(2018), The Sisters Brothers(2018), At Eternity's Gate(2018), The Lighthouse(2019)

Válaszol
This Is Us 3x11 - "Songbird Road - Part 1" beküldve.
Jó Szórakozást hozzá ac3 nevében is! Big Grin
Fordítás alatt| - Nancy Drew S2
Új évadra vár| - Wolf Pack S01
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli DennyKeh hozzászólását:
  • gricsi, kata111, sznorbi
Válaszol
Nightflyers 1x04 kb. 60%-on, a beküldés lehet, hogy jövőhétre csúszik, próbálok haladni vele, de épp betegségből lábadozom.

A szemfülesek észrevehették, hogy jön a Netflixre hivatalos magyar felirat (én nem voltam az, köszi az infót, @Pirate!), erről korábban is volt szó, de időpont akkor még nem volt hozzá, így elkezdtem a fordítást. Lényeg a lényeg, nem hagyom félbe a sorozatot, függetlenül attól, hogy esetleg hamarabb utólér a subrip, mint én magamat, jön a heti egy rész tőlem Cool

szerk.: 

Változott a helyzet, meggyőztek, hogy felesleges subrip mellett folytatni a fordítást, még ha nem is szeretek ilyesmit félbehagyni, pláne, hogy a fordítót ismerve minden bizonnyal jó minőségű a munka, így még a 4. részt befejezem/zük, utána pedig a subrip időzítését fogom már csak megcsinálni ugyanazokhoz a release-ekhez, mint eddig.
Aktuális fordítás: In the Dark (s04), She Would Never Know (s01)

Facebook
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli elsys hozzászólását:
  • gricsi, Pirate
Válaszol
Egyeztettem Kazimirral, folytatja a Charmed fordítását, hamarosan érkeznek a feliratok.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Riximus hozzászólását:
  • Lilith
Válaszol
Sziasztok!

A The Bureau, 4. évad, 7. része beküldve.

Hülye franciák, oroszok, arabok de megszívattatok  Angry

Üdv, b.
-----------------------------------------------------------
Aktuális fordítások:
- nincs

Fordításra váró sorozat:
- Visszadva minden sorozat, befejeztem a fordítást!
-----------------------------------------------------------

Oi, referee, are you blind?
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli balibacsika hozzászólását:
  • George Bailey, kata111, nylacika, Optimista
Válaszol
At Eternity's Gate beküldve. Jó szórakozást! Smile
Fordítás alatt: -
Eddigi munkáim: Hand of God S02, Goliath S01-S02-S03, Lucky(2017), A Prayer Before Dawn(2017), Black '47(2018), The Ballad of Buster Scruggs(2018), Roma(2018), The Sisters Brothers(2018), At Eternity's Gate(2018), The Lighthouse(2019)

Válaszol
The Hate U Give kb. 65%-on, terv szerint jövőhét közepéig meglesz a nyers, aztán már csak át kell nézni/egységesíteni. @Menzer
Aktuális fordítás: In the Dark (s04), She Would Never Know (s01)

Facebook
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli elsys hozzászólását:
  • sznorbi
Válaszol
Young and Hungry 5x14 - "Young and Handsy" beküldve.
Jó Szórakozást hozzá! Big Grin
Fordítás alatt| - Nancy Drew S2
Új évadra vár| - Wolf Pack S01
Válaszol
Elkészült a Vikings 5x20 felirata. Beküldve.

Jó szórakozást hozzá!
Köszönöm az egész évados figyelmet!
[-] Az alábbi 6 felhasználó kedveli Szaki hozzászólását:
  • ac3, bubu001, Draugr, goodm, Romeoo, sznorbi
Válaszol
When Calls the Heart 5x08 beküldve, jó szórakozást! Smile
A két évadzáró rész (9-10) egyben érkezik, egyrészt praktikus okokból, másrészt a sztori szempontjából is jobb lesz így.

5x09 egyébként formázva, elkezdve. üdv, A.
készül: WCTH 10x11-12
Referenciák: When Calls The Heart S1-9, When Hope Calls karácsony, Titanic:Blood and Steel, Emma-2009, Cranford, Lost in Austen, My So-Called Life stb. FILM pl.: PP+Zombies, Belle, Miss Austen regrets + Saphirblau, Rubinrot
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Alice hozzászólását:
  • kata111, kferika
Válaszol
Star Trek: Discovery 2x03 beküldve, jó szórakozást hozzá @SergAdama nevében is! [Kép: smile.png]
Válaszol
Sziasztok!

Már most szeretnék szólni, hogy a vasárnap induló Endeavour 6. évadát előre láthatólag 3 hetes csúszással tudnám elkezdeni fordítani. Update-eket a twitterre posztolok majd.
Endeavour is my life.
[-] Az alábbi 6 felhasználó kedveli vandathevampire hozzászólását:
  • balukapitany5, bubu001, George Bailey, Optimista, Propolisz, Susanne60
Válaszol
Riverdale update: sajnos nem haladtam úgy a fordítással, ahogy gondoltam, így csúszás várható. Nem mondok most már időpontot, hogy mikor leszek kész vele, mert nem tudom. Jelezni fogom, ha elkészültem és beküldtem. Bocs mindenkitől és köszönöm a megértést!
Aktuális: -
Előfoglalt: A Teacher
Szünetelő: Nancy Drew; Love, Victor
Válaszol
The Hate U Give magyar felirata beküldve, igaz a subrip már hamarabb kikerült hozzá. Ha valaki mégsem azt választaná, annak jó szórakozást hozzá @elsys nevében is (a felirat nagy része az ő érdeme)! Smile
Aktuális: -
Előfoglalt: A Teacher
Szünetelő: Nancy Drew; Love, Victor
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Menzer hozzászólását:
  • gricsi, sznorbi
Válaszol
Riverdale 3x11 és 3x12 beküldve. Új rész 3 hét múlva. Jó szórakozást hozzá! Smile
Aktuális: -
Előfoglalt: A Teacher
Szünetelő: Nancy Drew; Love, Victor
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Menzer hozzászólását:
  • Adamzget2
Válaszol
Agatha Raisin 2×01: 15%
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Dana hozzászólását:
  • balukapitany5
Válaszol
Young & Hungry 5x15 - "Young & Mexico - Part I." beküldve.
Jó Szórakozást hozzá! Big Grin
Fordítás alatt| - Nancy Drew S2
Új évadra vár| - Wolf Pack S01
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 9 Vendég