This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Chat topik
9 éves és idén diplomázik villamosmérnökként...
Válaszol
"Google Trends..."
Válaszol
Sziasztok. Lenne egy kérdésem.Keresek egy filmhez feliratot,de sajnos sehol se találok,hátha itt tud valaki valamit.
Dead Again in tombstone(2017)
A pokoli egyezség folytatása és sehol sehol se találok hozzá feliratot.Egy van de az is google fordítóval lett készítve,szóval kilőve.
Valaki esetleg tud valamit ez ügyen?
Esetleg valami oldal ahol lehetne keresgélni?
Válaszol
Válaszol
https://index.hu/kultur/cinematrix/2019/...ar_filmet/

December 20. és január 5. között 66 magyar filmet lehet megnézni a Filmarchívum oldalán.  A listán játék- és dokumentumfilmek, rövidfilmek és animációk egyaránt szerepelnek, és az alkotások egy része angol felirattal és akadálymentesítve is megtekinthető.
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Maci Laci hozzászólását:
  • Agi83, Romeoo
Válaszol
Kellemes Ünnepeket mindenkinek ! Heart
Ne zabáljátok teljesen halálra magatokat, max félig ! Big Grin
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli hockeyapu hozzászólását:
  • GodBadka
Válaszol
[Kép: piros.jpg]

Boldog, békés karácsonyt minden modinak, adminnak, fordítónak, szinkpötyizőnek, felirat beküldőnek. Smile
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli Maci Laci hozzászólását:
  • GodBadka, mata, oldfan, Romeoo
Válaszol
Még élek, még nem ettem eleget ! Big Grin
Kaptam egy szép igazi (bár a birkát nem láttam) gyapjú pulóvert ! Heart
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli hockeyapu hozzászólását:
  • GodBadka
Válaszol
Heart 
Sziasztok!
Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek ! 

Bohóc
" Hé,Te Bohóc ! Miért viselsz álarcot ?
  Álarcot mindenki visel, csak az enyém látható"  
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli bohoc962 hozzászólását:
  • GodBadka, mata
Válaszol
Kellemes Új Évet mindenkinek !
Vizet ma ne nagyon igyatok, mert megrozsdásodik a vas szervezetetek és rozsdás szervezettel nekimenni az újévnek.... Big Grin (idézet édesapámtól, isten nyugosztalja! Heart )
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli hockeyapu hozzászólását:
  • bohoc962, GodBadka, Mor Tuadh
Válaszol
Boldog új évet kívánok mindenkinek!
There are many things in life that will catch your eyes but only a few that will catch your heart. Pursue those...
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli oldfan hozzászólását:
  • bohoc962, GodBadka
Válaszol
Photo 
Válaszol

Válaszol
Sziasztok!

A ncore azt írja, hogy: Mivel legalább 8 hete nem jártál az oldalon és/vagy túllépted a maximálisan megengedhető hit'n'runolható hónapok számát, ezért fiókodat felfüggesztettük. Amennyiben szeretnéd újraaktiválni azt, kérjük válassz az alábbi lehetséges opciók közül egyet. Az aktiválás mellé az általad választott prémium csomag előnyeit is élvezheted. Megértésed köszönjük!

És egy ismerősömnek ugyanezt írja, így nem vagyok meggyőződve, hogy ez valós. Más is tapasztalt ilyet? Köszi

Tárgytalan, mert 10 percre rá visszajött. Smile 
Válaszol
https://index.hu/sport/kosarlabda/2020/0...r-baleset/
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Sad 
https://mandiner.hu/cikk/20200206_kihunyt_egy_allocs

Legfelejthetetlenebb filmje (számomra) ez marad: https://www.imdb.com/title/tt0050825/

[Kép: maxresdefault.jpg]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Oscar tippek:

Legjobb film: Parasite (ilyen sikertől még idén újraegyesülne Korea  Big Grin ).
Legjobb férfi főszereplő: Joaquin Phoenix - Joker (hogy érdemel az mindenképp Oscart vagy sem...nem tudom).
Legjobb női főszereplő: Renée Zellweger - Judy
Legjobb női mellékszereplő: Scarlett Johansson - Jojo Rabbit

Legjobb férfi mellékszereplő: háát... ha minden igaz, Brad Pitt lesz, de akkor hiszem, ha látom.
Legjobb rendező: Sam Mendes 1917

Más kategória nem érdekel (igaz, nagyon egyik sem. Egyiktől sem dobtam hátast. A Judyt nem is láttam).
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Sziasztok!

Mivel itt aztán megfordul pár fordító, ezért meg szeretném kérdezni, hogy ebben tudna-e valaki nekem segíteni?
https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-e...-reszletet

Vagy jobb lenne ha inkább a Sorozatfordítást kérek topikba tenném be? Csak hát oda azért nem gondoltam, mert nekem ugye össz-vissz egyetlen epizód, sőt annak is csak egy kb.  másfél perces részlétének fordítása kellene.

Előre is köszi!!!
Válaszol
(2020-02-11, 14:01:27)convar Írta: Sziasztok!

Mivel itt aztán megfordul pár fordító, ezért meg szeretném kérdezni, hogy ebben tudna-e valaki nekem segíteni?
https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-e...-reszletet

Vagy jobb lenne ha inkább a Sorozatfordítást kérek topikba tenném be? Csak hát oda azért nem gondoltam, mert nekem ugye össz-vissz egyetlen epizód, sőt annak is csak egy kb.  másfél perces részlétének fordítása kellene.

Előre is köszi!!!

Van ilyen topik, hogy "segítség fordítóknak" Smile

- " Are we on a boat?" - gondolom, mivel be van nyomva, némileg hullámzik a talaj
- " That's plenty" - kb  "na ennyi elég is volt"

Még egy tűnt fel: I can see it inside your mouth helyett I can see inside your mouth, többi első hallásra sztem rendben van.
Aktuális fordítás: -

Twitter | Facebook
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli marcoverde hozzászólását:
  • convar
Válaszol
Nem csak kutyásoknak... Már nézhető magyar szinkronnal az Ebgondolat (The Art of Racing in the Rain, 2019) című mozi,
egy gyönyörű goldival a főszerepben. Ha tetszett a Marley és én, ezt se hagyjátok ki!

[Kép: p16391044-v-v8-ab.jpg]
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 6 Vendég