This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Chat topik
Photo 
Hétvégén lecskkolom a filmet, nagyon kíváncsi vagyok rá, film noire nyomozós krimiként emlegetik, ami, több mint ígéretes számomra...

[Kép: 275075126-7017908021613069-5127892454854562619-n.jpg]
Válaszol
Tóta W.: Köpött a maci...
Válaszol
Thumbs Down 
Lesz itt évtizedeken át tartó "én csak parancsot teljesítettem"-féle mentegetőzés.





És íme a 21. század Sophie Schollja, akinek, miután a terror véget ér, valószínűleg szobrot emelnek (amire majd ráfirkantják, hogy "soha többé").

Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Elég szomorú híreket hallani Bruce Willis-ről. Mostanság illik gyűlölni őt, a méltán katasztrófális filmjeiről, de az a hír járja, hogy durva demenciában szenved. Ezt a komoly ellenségeimnek sem kívánom - már ha lennének -, betegápoló szerzetesként sok hasonló emberrel van/volt kapcsolatom, nem tudok semmi okosat mondani...
Válaszol
21:09-től...  [Kép: no-one-under-eighteen.png]


Válaszol
Válaszol
Várom a Steven Seagalét is. Angel




[Kép: thumb_show.php?i=zsehtya8w&view]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli George Bailey hozzászólását:
  • l.a.c.y., Mor Tuadh
Válaszol
"Nostradamus..."

Full-fledged war with Russia will begin in a couple of years -Alexey Arestovich, Mar 18, 2019, Subs


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Minden nappal erősebbek leszünk. Alekszej Arestovich - a háború kimeneteléről...


Idézet:Az orosz hadsereg veszít offenzív potenciáljából, erőforrásai még 2-3 hétig elegendőek lesznek az ukrajnai aktív ellenségeskedéshez. Már nem fenyeget Kijev elfoglalása, áprilisban valószínűleg visszatérhetnek otthonaikba a kijeviek. Ilyen jóslatokat fogalmazott meg Oroszország Ukrajna elleni nagyszabású háborújával kapcsolatban Alekszej Arestovics, az Ukrán Elnöki Hivatal vezetőjének tanácsadója. A Szabadság Rádió ukrán szolgálatának adott interjújában az orosz hadsereg veszteségeiről is beszélt, és kifejtette, milyen feltételek mellett érhet véget a háború.
Válaszol
Amelka w schronie zaśpiewała "Mam tę moc", teraz wykonała hymn Ukrainy. UWAGA - WZRUSZA DO ŁEZ!
Válaszol
Ahhoz képest, hogy egy hónappal ezelőtt azt mondtam, hogy mostanra Ukrajna meg fog szűnni létezni a régi formájában, nem megy olyan gördülékenyen ez az invázió.



Show Contentspoiler:


Az egyetlen dolog, amitől félnünk kell, az maga a félelem.  Franklin Delano Roosevelt
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Show ContentKomment...:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Válaszol
https://www.szeretlekmagyarorszag.hu/hir...car-galan/

Szerintem egy képernyőn való megjelenés is megtenné.
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Hatalmas gratula Sipos Zsuzsannának, aki Patrice Vermette-l együtt elnyerte a legjobb látványtervezés Oscar díját a Dűne moziért.

Az év legjobb filmje a CODA, hatalmas szíve van a mozinak, de nekem még mindig a francia eredeti az igazi, szerintem az egy lehelettel jobb lett. Mindkét mozi kiváló, de az amerikai rimék szinte képről-képre lemásolta a francia eredetit... A különbség annyi, hogy a rimékben angolul beszélnek... Nem kötözködöm, mindkét film kiváló, nézzétek.

[Kép: 225.jpg]
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Don Camillo hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
Fogalmam sincs, hogy ez valós volt-e vagy sem, de ha igen, ez emlékezetes fog maradni.

Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
(2022-03-28, 10:47:36)George Bailey Írta: Fogalmam sincs, hogy ez valós volt-e vagy sem, de ha igen, ez emlékezetes fog maradni.

Ez nekem sem tiszta, hogy megrendezett vagy spontán volt. A pofon mesterkéltnek tűnik, de utána, a "ne merd a szádra venni a feleségem nevét" ölég meggyőző volt...
Válaszol
Kedvenc orosz zenei oldalam volt. Nem akarok hazudni, de szerintem 30 éve tuti a tagja voltam...

"At this point we've ceased operations. FunkySouls
From Russia with Love"
Válaszol
https://www.imdb.com/name/nm1476808/?ref_=nm_mv_close
Válaszol
Thumbs Up 
1972.03.24

[Kép: thumb_show.php?i=8njnqj7hu&view]

Találkozunk a 75-en. Big Grin
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
(2022-03-28, 16:06:13)Don Camillo Írta:
(2022-03-28, 10:47:36)George Bailey Írta: Fogalmam sincs, hogy ez valós volt-e vagy sem, de ha igen, ez emlékezetes fog maradni.

Ez nekem sem tiszta, hogy megrendezett vagy spontán volt. A pofon mesterkéltnek tűnik, de utána, a "ne merd a szádra venni a feleségem nevét" ölég meggyőző volt...

Vajon mi lett volna, ha valamelyikük fehér? Angel
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Star 
Sült galambra váróknak és mindenért másokat hibáztatóknak dedikálom.


[Kép: thumb_show.php?i=tts73ubbp&view]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli George Bailey hozzászólását:
  • Don Camillo
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 6 Vendég