This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Filmkritikák
Semmi vélemény a Tárról? Dodgy 

Ha nincs benne vérontás, zombik, már kutyát sem érdekel?  Huh

Na, majd írok én hamarosan. Lefogadom (látatlanban egyelőre), hogy Cate Blanchett az Oscarig meg sem áll.

Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol

Pocahontas és családja visszatér. Smile Mit lehet erről írni? Látvány hihetetlenül kápráztató, az újabb Navi banda a Vizesek, elképesztően jól vannak kitalálva, persze mesei szinten, de a film ettől még jó. Ezredest is visszahozták, és féltem milyen hülyeséggel, de nagyon hitelesen, mi több logikusan magyarázták meg.
Szokásos "bosszút állok akkor is ha belehalok" film, és nem csak ezért hasonlít rendesen az 1. részre. Erre moziban érdemes rámenni mert a látvány sok mindenért kárpótol, persze eposzi csaták, és komoly veszteségek is vannak benne. Szépen megoldották a vizi világot, nekem külön bejött a Vizi Nagyfőnök, van stílusa.
Egyszó mint száz, a filmet érdemes megnézni, de már azért nem okoz akkora ledöbbenést mint anno az első rész. Ja..és több mint 3 óra, rá kell készülni.

8/10
Válaszol
The Noel Diary 2022
Hallmarkos film utánzat persze kissé magasabb költségvetésből a Netflixtől. Nem fogom pontozni. Hallmark és Lifetime karácsonyi filmek, valakinek bejön, valakik messziről kerülik. Nem az a must see karácsonyi film.

Fallout - Utóhatás (2022)
A főszereplő középiskolás lány iskolájában lövöldözés történt. A film a tragikus esemény feldolgozását próbálja bemutatni a főszereplőn keresztül. Komoly témáról van szó benne, de nem hardcore drámára kell gondolni, szerintem csak a felszín kapargatja egy - sajnos - létező amerikai jelenségről, bár pár erőteljesebb jelenet volt benne (pld.a lövöldözéses - csak a hangokat hallja az ember vagy a második terápiás beszélgetés)
Erős 6/10

Ha tudnád - The Half of It (2020)
Bájos kis modern Cyrano sztori, bár az eredeti sztori számomra csak felszínesen volt ismerős.
7/10
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég