This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Filmkritikák
#41
(2018-04-11, 23:24:19)George Bailey Írta: Tölthető a Viszkis az nCore-ról, testvéreim! Cool Shy


A mocskok letörölték? Angry
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#42
(2018-04-14, 12:58:46)George Bailey Írta:
(2018-04-11, 23:24:19)George Bailey Írta: Tölthető a Viszkis az nCore-ról, testvéreim! Cool Shy


A mocskok letörölték? Angry

Van másik oldal is ahol fent van,de ha kell feltöltöm valahova DVDRipbe leszedtem.
Ha kellene valakinek.
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
#43
(2018-04-14, 13:13:27)Romeoo Írta:
(2018-04-14, 12:58:46)George Bailey Írta:
(2018-04-11, 23:24:19)George Bailey Írta: Tölthető a Viszkis az nCore-ról, testvéreim! Cool Shy


A mocskok letörölték? Angry

Van másik oldal is ahol fent van,de ha kell feltöltöm valahova DVDRipbe leszedtem.
Ha kellene valakinek.

Közben megkaptam én is itt: https://idope.se/torrent/a%20viszkis/cad...46624c6e3/

Full HD-ben nincs meg valakinek? Big Grin
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#44
(2018-04-14, 13:38:09)George Bailey Írta:
(2018-04-14, 13:13:27)Romeoo Írta:
(2018-04-14, 12:58:46)George Bailey Írta:
(2018-04-11, 23:24:19)George Bailey Írta: Tölthető a Viszkis az nCore-ról, testvéreim! Cool Shy


A mocskok letörölték? Angry

Van másik oldal is ahol fent van,de ha kell feltöltöm valahova DVDRipbe leszedtem.
Ha kellene valakinek.

Közben megkaptam én is itt: https://idope.se/torrent/a%20viszkis/cad...46624c6e3/

Full HD-ben nincs meg valakinek? Big Grin

HA KELL tudok  este küldeni pm-be  linket .
HD(6,14 GB) illetve FULL HD (15,44GB) linket.
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Romeoo hozzászólását:
  • George Bailey
Válaszol
#45
BitHUmen-en fent van, ha kell szívesen küldök meghívót. 
Írj privátban ha érdekel. Smile



Közben megkaptam én is itt: https://idope.se/torrent/a%20viszkis/cad...46624c6e3/

Full HD-ben nincs meg valakinek? Big Grin


"Aki a jóga segítségével lemondott a cselekvésről, kételyét tudással metszette szét, s önmaga ura, azt nem béklyózzák többé tettei."



Válaszol
#46
Valerian and the City of a Thousand Planets (2017) - 7.5/10

Látvány: 9/10
Történet: 6/10
Válaszol
#47
Bosszúállók: Végtelen háború (Avengers: Infinity War) - SPOILERMENTES

[Kép: bosszuallok-vegtelen-haboru_prev.jpg]

Igen, a Bosszúállók: Végtelen háború értékelésem valóban NEM TARTALMAZ filmélményt rontó tényezőket, ezáltal nem is szándékozok róla hosszú oldalakon keresztül írni. Először is hű meg ha, mit ne mondjak, rendesen leizzadtam a végére, amikor is csupán egyetlen kérdés fogalmazódott meg bennem a körülöttem ülő 350 emberrel ellentétben: ti tényleg mindent elhisztek, amit láttok?! Másodjára pedig Anthony Russo és Joe Russo rendezők megint annyira összerakták ezt a filmet, hogy nehéz belekötni. Nem kevés szereplőt kell egyszerre, vagy legalábbis tovább...
Válaszol
#48
Bosszúállók: Végtelen háború     Avengers: Infinity War


Hát nem tudom, a kivitelezés remek, a poénok ütősek, harcok fenomenálisak, a film jó..
és mégis, van bennem valami hiányérzet..valahogy nekem nem állt össze az egészben néhány igen fontos dolog.

hát majd jövőre

7/10
Válaszol
#49
Bosszúállók: Végtelen háború    

Nálam: 9/10
Válaszol
#50
Bosszúállók: Végtelen háború (2018)

[Kép: 25s03mh.jpg]

Sajnálom, hogy sem a Star Wars filmeknél, sem a DC-nél nincs egy olyan fazon, mint Kevin Feige. Ha jól tévedek, ő az a fazon, aki kitalálta ezt az
egész univerzum építést, és hosszú évekre előre - most olvasom, hogy már 2025-ös filmek is rajta vannak a futószalagon - kitalálta, hogy milyen irányba
is fognak menni az egyes filmek. Azzal együtt, hogy sok Marvel film számomra egyszer nézős, amolyan filmes meki sajtburger, azért időről-időre elpottyantanak
egy-egy nagymama ebédje kaliberű filmet is. Nekem ez is az volt, lesz egy másodszori megnézés is, mert nagyon tömény volt elsőre. Tényleg érdekel, hogy
innen hogy állnak fel a hősök, innen szép nyerni...

9/10
Válaszol
#51
Taxi 5

[Kép: taxi-5_prev.jpg]

Atyavilág… Az első két rész tizenéves korom alapköveinek számított, hiszen már akkor is bírtam az autókat, és a franciák akkoriban még érezték, hogy hol a jó ízlés határa. A harmadik-negyedik részre természetesen ez a vonal már kissé elkopott, jöttek a túlon túli túlzások, a Taxi 5 pedig konkrétan önmaga paródiájává vált. A rendező kiléte lényegtelen, úgysem ismerjük, viszont az meglepett, hogy Luc Besson nevét adta a forgatókönyvhöz. Helyenként annyira fájdalmasan tovább...
Válaszol
#52
Hang nélkül

Na megint egy túlhypolt nulla..pedig talán az ötlet elment volna..de komolyan.. szuperhiper hallású idegenek, de az emberi szívverést nem hallják? légzés hangját??
A föld rezgéseit se ahogy lépkednek?? a ruha súrlódását?? nevetséges..és sebezhetetlenek ja..és a végén a kiscsaj meg..ehh...de ciki a vége, te jó ég..
ez egy nagy nulla

1/10  jóindulattal


Bright

Ez viszont meglepően jó film, fenntartásaim voltak, de nagyon kellemesen csalódtam...ritka az ilyen film manapság.
Történet mintha a Gyűrűk ura folytatódott volna, és ma egy olyan világban élnénk, ahol tündék, orkok, és emberek élnek együtt a mai modern világban....mágia meg varázslat, rosszak és jók..ahogy kell. A történet egész jó, poénok remekek, kivitelezéssel se volt gond. Látványos  és érdekes a világ amiben élnek.
Soha rosszabb filmet

8/10
Válaszol
#53
Dear Zachary - A Letter to a Son About His Father 2008 - 8/10


Show ContentSpoiler:
Válaszol
#54
The Foreigner


Ez egy remek film Jackie-től...van története, hiteles, kemény...ez igen. öreg korára színész lett.
Ez nagyon bejött

9/10
Válaszol
#55
Deadpool 2

[Kép: deadpool-2_prev.jpg]

Gyedpul 2! És tudják! Tudják tovább fokozni a kedélyeket és feljebb spannolni a nép ingerküszöbét. A kérdés már csak az, hogy hol a határ? Hol a megálló? Azt hiszem, a Deadpool 2 tökéletes példája annak, hogy hiába cserélték le az első rész rendezőjét, az élet nélküle is zajlik tovább! Viszont nagyon nem elég egy jó rendező, hiszen David Leitch-től láttunk már jót is, rosszat is. A sikert leginkább Rhett Reese-Paul Wernick írópáros számlájára írhatjuk fel, akik ismét behúzták azt a bizonyos strigulát és tovább...
Válaszol
#56
Deadpool 2


Hát nekem nem igazán jött be, az első zsenialitásától messze van..saját maga paródiájává silányult, túl sok a ripacskodás, túl nyálas..
Látványos, vannak poénok, de messze van az első résztől...
kár érte..

5/10


Hot Fuzz  2007

Hát ez teljesen beteg agymenés, aki brutál baromarc angol filmet akar..nézze

8/10
Válaszol
#57
Bright: @Szaszika leírt róla minden kézzelfoghatót, nekem mégis csak 6-7 között mozog, közelebb a heteshez. Egyszer nézhető.
Válaszol
#58
Wink 
@függő koma, tűkön ülve várjuk a Solo: A Star Wars story kritikádat.  Cool Big Grin
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#59
Solo: Egy Star Wars-történet (Solo: A Star Wars Story)

[Kép: solo-egy-star-wars-toertenet_prev.jpg]

Kifejezetten ugyan nem vártam, hogy láthassam a Solo: Egy Star Wars-történetet, mégis ott ültem szerda este a premier előtti vetítésen. Alapvetően majdnem tetszett, amit kihoztak belőle, csak épp a tűz hiányzik belőle, ami egy kicsit meghajtja azt a bizonyos ördögszekeret. Még jó, hogy a szereplőválogatás helyén van - mindegy melyik karaktert veszem alapul. Ezen felül amiatt is bíztam kicsit a filmben, hogy Ron Howard rendezte. Nagy rajongója vagyok a fickónak, ám az a véleményem, hogy az igaz történetek megfilmesítése jobban megy neki, mert tovább...
Válaszol
#60
Den of Thieves      Gengszterzsaruk

Hát nem jött be, túl sok macsó marhaság van benne, értelmetlen történés, túllihegett tesztoszteron izzadás az egész film
tartalma története nem sok

3/10
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 4 Vendég