This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Filmkritikák
#81
Farkaséhség - Ravenous (1999)

[Kép: 23kx4rk.jpg]

Szerintem zseniális mozi, nem mondok semmit róla, aki nem látta, nézze meg "vakon" - semmi előzetes! -, történet, színészek
(Guy Pearce, Robert Carlyle, David Arquette, Jeffrey Jones), HANGULAT, zene, pörfekt!!!

10/10

Mission: Impossible - Utóhatás - Fallout (2018)

[Kép: eg7pfq.jpg]

Nem sok olyan sorozat van, ami részről-részre egyre jobb lenne, hát szerintem ez az. Az első három nekem nem igazán jött be,
a második trilógia viszont szenzációs. Aki egy kicsit is szereti ezt a titkos ügynökös eksön-misön stílust, nézze meg, mert
nagyon nagyon jó!

9/10

A fenevad napja -  THe Day of the Beast (1995)

[Kép: s2dsb7.jpg]

Ez a kedvenc filmem Álex de la Iglesia-tól (az Egy őrült szerelem balladája és a Bűbáj és kéjelgés kijött itthon is dvd-n).
Horror-komédia szerűség, Santiago "Torrente" Segura itt is nagyot alakít.

8/10

Futottak még kategória "győztesei":

Ready Player One - regényt olvastam, tetszett, ez viszont kb. 10 perc élőszereplős rész + Final Fantasy-szerű agyonzsúfolt,
agyzsibbasztó átvezető videók. Attól hogy telepakolták pár másodperces cameókkal a filmet, számomra nem lett jobb, pont a lélek,
a kraft hiányzott belőle. 5/10

Szikla filmek:

[Kép: jgihz5.jpg]

A Jumanji meglepett, mert tetszett, 2x is megnéztem, szórakoztató kis szösszenet. 7/10

Rampage: Tombolás - Ez már kevésbé, de a zúzós finálé miatt egyszer érdemes megnézni, már aki odavan az "óriásszörnyek leamortizálják
az egész várost" típusú filmekért. Az alapul szolgáló oldschool játéktermi gép, amúgy nem rossz. 6/10
Válaszol
#82
Mission: Impossible - Utóhatás (Mission: Impossible - Fallout)

[Kép: mission-impossible-utohatas_prev.jpg]

Ismét újjászületett egy franchise, vagy a manapság divatos fogalommal élve: filmes univerzum. Számomra a Mission: Impossible - Utóhatás egyértelműen a nyár legjobban várt akciófilmje volt és hát hajmeresztő élményben részesített. Az Utóhatás helyzete azért is bravúros, mert pont ugyanúgy felpezsdítette az állóvizet franchise-on belül, mint annak idején a Halálos iramban: Ötödik sebesség, vagy a Bond-filmek közül a Skyfall. Arról nem is beszélve, hogy egy-két filmet leszámítva, kissé untat mostanság a moziba járás, így kicsit a lelkesedésemen is javított ez a film. Az első előzetes meglehetősen nagyport kavart azzal a bizonyos helikopteres jelenettel, amelynek egy részét a filmben nem is láthatjuk. Ez pedig tovább...
Válaszol
#83
Mission: Impossible - Utóhatás 
Ajánlom mindenkinek !
10/10
Válaszol
#84
Nemrégiben valami érthetetlen hirtelen felindulásból megnéztük mi is az MI Falloutot. Annyira jó volt a film, hogy az este 9-es vetítésén újdonsült feleségem nem hagyott kimenni aludni a kocsiba, miután többször bekómáztam és felhorkantottam rajta. Mikor végre vége lett ennek a fosnak, a parkolóban vettem észre, hogy nincs meg a tárcám. Az alatt az 5 perc alatt, míg visszaszereztem, több izgalmat éreztem, mint a film maga indokolatlanul hosszú 2,5 órája során...

Komolyan nem értem, hogy ezt a nevetségesen bárgyú akciófilmet hogy lehet 10/10-re pontozni...
Abszolút túltolt, hiteltelen csihi-puhi jelenetek tömkelege, melyeken maximum kínosan nevetni lehetne, mint izgulni.

Életem legrosszabb mozis élménye volt, még szerencse, hogy valami éppen futó akció miatt "csak" 1390 forintért vesztegették rá a jegyet...
órája alatt...
Válaszol
#85
The Meg


izé..ilyen cápás bugyutaság.

na jó kicsit bővebben :Smile a könyvet olvastam, és az érdekesebb volt, itt ovis szintre véve a vérengzés, mert hát bevétel..és 100 percig nézed hogy nem tudnak megölni egy koszvadt halat, még akkor is ha 20m
(persze a hossza relatív, épp mekkorának kell látszani :Smile) szokásos idióta szereplők, haleledelnek, meg a főhős aki mindenkit majdnem megment, meg ari kiskutya meg ari kislány, meg ari poénok, meg idiótaságok tömkelege..
Még a látvány se győzött meg nagyon

2/10 +1 Statham papáért Smile

Mission: Impossible - Utóhatás

Na jó kezdjük ott, hogy vagy agy kikapcs és egész jó, vagy ha icipicit belegondolsz a sztoriba, akkora lukak vannak rajta hogy a Meg simán átúszik rajta keresztbe..tehát ez tipikusan üres akcióorgia a minimális realitás és valóság érzet nélkül
és elhiszem hogy sokaknak ez elég, és jó..nem várnak többet..de nekem ma már ez kevés..
értelmetlen történet, a legkisebb realitás nélkül..és nem a lehetetlen bunyókra meg akciókra gondolok, hanem a lényegre benne..na az nincs Smile
az hogy ez valakinek 10/10..számomra elképzelhetetlen..de hát valakinek az álom.net is jó film Smile

nekem ez csak 3/10
Válaszol
#86
A védelmező 2 (The Equalizer 2)

[Kép: a-vedelmezo-2_02_prev.jpg]

Amire Denzel Washington igent mond, az nem lehet rossz film és a papírforma be is igazolódik. Antoine Fuqua rendező és Washington múltja régre nyúlik vissza, a legtöbb kollaborációjuk sikeresen zárult, és ez alól A védelmező 2 sem kivétel. Teljesen korrekt folytatás lett fogyasztható sztorival és a megszokott már-már művészfilmszerű lassúsággal, ami valakinek vagy bejön, vagy a háta közepére sem kívánja. Fuqua szinte tovább...
Válaszol
#87

Utøya 22. juli - Utoya, július 22.



[Kép: 2004097_annonceark_annonce_utoya2x50_dan...jpg?x42813]

Borzalmas! Egyszerűen borzalmas! Még egy tömeggyilkos, akiből médiasztárt csináltak, hogy másoknak példaképe lehessen.
A történetet, gondolom, mindenki ismeri: 2011. július 22. Oslóban autóba rejtett pokolgép robban, amit lövöldözés követ Utøya szigetén. Az  autóba rejtett bomba Oslo kormányzati negyedében robban 15:25-kor. A robbanásban nyolc ember meghal és számosan megsérülnek, közülük több mint tízen életveszélyesen.
A második támadásra kevesebb mint két órával később kerül sor a Munkáspárt ifjúsági szervezete nyári táborában, a buskerud megyei Tyrifjorden tóban található Utøya szigetén.
Sok száz fiatal (és azok családjai szerte Norvégiából) örül, hogy biztonságos helyen van Utøya szigetén, messze a fővárosban zajló terrortól. Ám hirtelen lövések zaja töri meg a sziget csendjét. Amikor felfogják, hogy ők lesznek a következő áldozatok, elkeseredett menekülés kezdődik a merénylő elől. Az egy órán át tartó mészárlás elkezdődött... Cry 
77 ember halála szárad a lelkén, és 21 évre ítélték... Huh 

Csak remélni tudom, hogy az ő anyja is nem ad ki egy könyvet.

Show Contentspoiler:
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#88
Alfa

Megint egy kihagyott elképesztő ziccer, ebből egy csodás remek filmet lehetett volna készíteni, ehelyett egy giccses f*s lett..már bocs, tudom a farkas ari meg szépek a tájak benne, és néha remek az operatőri munka, de ez nagyon kevés..
Hiteltelen az egész..csak meg kell nézni ezt a pár képet ebben a leírásban..legújabb Gucci divat..kiszedett szemöldökök, vakító fogak..smink hegyek..nulla hitelesség..


https://kulturpart.hu/2018/08/25/farkaso...nda_kilepo

könyörgöm ha már ősemberes film, meg kell nézni A tűz háborúja c.

ez szép kutya bemutató, érzelmes, néha tényleg jó..de hát..

4/10

A Védelmező 2

Már az első is necces volt...de ez már szánalmas..Denzel papa egyedül a feketebanda ellen meg hasonló szuperrosszak ellen..aha...mesefilmekben is nevetséges lenne..
meg ez a megmentem a feketekiscsávót a naagy gonosztól..ugyan..amcsi uncsi tanmese szerű valami..nyakon öntve  borzalmas unalmas hiteltelen akciózással
gyenge gyenge

2/10
Válaszol
#89
Spring (2014) - 6/10
The Endless (2017) - 5/10
Válaszol
#90
Hacksaw Ridge 6/10
https://www.imdb.com/title/tt2119532/?ref_=nv_sr_1
Megtörtént események alapján, kb hozta azt, amit vártam, de semmi különös.

Ready Player One 7/10
https://www.imdb.com/title/tt1677720/?ref_=nv_sr_2
Fogalmam sem volt, mit fogok nézni, mikor elindítottam, talán ezért volt kellemes meglepetés ez a félig animált VR világ. Persze, amcsi kölyök, meg csaj, lehet kritikával illetni a filmet, de összességében szórakoztató, látványos volt.

Rampage 5,5/10
https://www.imdb.com/title/tt2231461/?ref_=nv_sr_4
King Kong utóérzés, Dwayne Johnson nyomja a gagyi poénjait, hát nem volt nagy szám.

Death Wish 8/10
https://www.imdb.com/title/tt1137450/?ref_=nv_sr_1
Na, ez tökös lett. Bruce Willis még hatvanpluszosan is hitelesnek tűnt benne. Ez volt az utóbbi 1-2 hónap legjobbja számomra.

Tomb Raider 2018 - 5/10
https://www.imdb.com/title/tt1365519/?ref_=nv_sr_1
Untam, nem is fejeztem be, ugrabugrál végig valami trikós csaj. Jó, tudom, játékadaptáció, szóval mit csináljon, süssön palacsintát?

Black Panther 7,5/10
https://www.imdb.com/title/tt1825683/?ref_=nv_sr_3
Jóféle, de egész másra számítottam. Gondoltam, kapok majd valami Deadpool, vagy Hangya, vagy valami ilyesmi szuperhőst, aki megmenti a fél világot a gonosz nagy szörnytől, hát nem. Jó kis kalandfilm vegyítve egy kis sci-fivel.

Red Sparrow 3/10
https://www.imdb.com/title/tt2873282/?ref_=nv_sr_2
Ez az a film, ami a leginkább bosszantott. Magyarországon forgatták nagyrészt, a történet is főleg itt játszódik, hát persze, hogy egy lepattant, koszos, kopott, komcsi szovjet hangulatú városként mutatják benne Budapestet. Nagy zavarok vannak a filmben, mert az utcakép kb. mai, vannak benne szép luxusautók, meg minden, de a helyszínek (uszoda, rendőrörs, random budapesti utca, lakás) mintha 50-60 évvel korábbi lenne. Nagyon komcsi, nagyon szovjet. A rendőrségi kihallgatóban bagózik a rendőr és a kihallgatott csaj is. 2018-ban, aha. Big Grin A budapesti lakásban - az egyik szál - nincs függöny az ablakokon, régi, megsárgult tapétával a falon, lomtalanításra kidobált bútorokkal berendezve, penészes régi heverő, meg hokedli bazmeg. Az utcakép persze salétromos rohadó fal, meg penészes kapualj. 2018-ban. Persze, ilyen minden pesti albérlet, tudja meg az egész világ. Az uszoda is annyira komcsi, hogy nincsenek rá szavak. Kiderült, egészen Dunaújvárosig kellett menniük, hogy találjanak egy nagyon rossz állapotú, bezárásra ítélt uszodát, hogy fel tudják venni a "pesti" uszodás jeleneteket. Gondolom a pesti uszodák túl modernek voltak és kellett a kontraszt, amikor mutatták mondjuk New Yorkot, meg Moszkvát, tudja már megkülönböztetni a paraszt néző, hogy hol jár éppen a sztori. Dühítő, na, jól leégeti Magyarországot a film. Ennek ellenére ahogy olvasgattam több kommentet pl. ncore-on, többen örvendeznek, hogy jajj de jó, hogy Magyarországon forgatták. Hát köszi, örvendezzünk.

All the money in the world 5/10
https://www.imdb.com/title/tt5294550/?ref_=nv_sr_3
Már nem sokra emlékszem belőle, valami zsidó öregről szól, aki a szarát is megette volna, annyira zsidó volt.

Super Troopers 2 --- 6/10
https://www.imdb.com/title/tt0859635/?ref_=nv_sr_2
Az első rész annak idején nagyon bejött, többször láttam, kultfilm, ez sajnos nem lett akkora szám, de volt pár megmosolyogtató jelenet.
Válaszol
#91
EDDA - Kölyköd voltam (1983)

[Kép: 2s81bmp.jpg]

Sosem érdekelt/szerettem az EDDÁT, sőt ez a Pataky "ufó" Attila kifejezetten taszít, de ez a doku odacsapott rendesen. Olyan fílinge van,
hogy az valami hihetetlen. Nagyon jó képet ad a 80-as évek Magyarországáról, közelebbről Miskolcról és még arra is képes volt rávenni, hogy
ennek a "bakancsos" és igazán jó, értékes EDDA korszaknak meghallgassam a lemezeit, amik jók! Slamovits "Slamó" István dalszerző, gitáros
az akkori EDDA lelke nagyon szimpatikus, szerethető figura.

9/10 - Teljes film: https://www.youtube.com/watch?v=Z2_vD_BKrBg

A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master (1988)

[Kép: 2q02bz7.jpg]

A Robert Englund-os Rémálom filmeket igazából bármikor szívesen újranézem, a gyengébbeket is - nálam az 5. a legrosszabb -, de nekem a 4. rész
a kedvencem. Most a rimék után, meg még inkább felértékelődtek ezek a régi "klasszikusok". Vicces és félelmetes egyszerre, az álom jelenetek
pedig fantáziadúsak, szórakoztatóak na.

8/10 - Előzetes: https://www.youtube.com/watch?v=jc-9vF9F_eg

Black (2005)

[Kép: 8y9ets.jpg]

Bollywood-i mozi egy süket-néma-vak lány és tanára kapcsolatáról. Nagyon könnyen elmehetett volna nyálas, érzelgős irányba,  de valahogy mégis
ki tudtak hozni a témából egy nagyon jó mozit. Olyan színházas fílinge van az egésznek, de nagyon tetszett ez is.

8/10 - Előzetes: https://www.youtube.com/watch?v=9F6hMlZ2vts
Válaszol
#92
Miútán a Szellemirtókról és az Oceans elevenről (meg/vagy twelve és thirteen) készítettek női változatú filmet, vajon mi jön még?

Én ezekre tippelek: A keresztanya, A hét mesterlövésznő, Miss Rambo, Tizenkét dühös asszony, A Gyűrűk asszonya, Leia a profi, Az oroszlánkirálynő, Briana élete,  Daniella Darco. Big Grin

Ki tud még?
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#93
Fack ju Goehte 3 (2017)
A főszereplő egykori sittes tanár visszatér, hogy az osztályát felkészítse egy tesztre, ami ha nem sikerül, megbukik az osztály nem mehetne érettségire és emellett bezárják az iskolát. Van benne egy komolyabb alpári humor is (amikor a tanár próbáják valamilyen módón kijózanítani), de ezt leszámítva jól le lett zárva maga a filmtrilógia.
7/10

Thor Ragnarok (2017)
AZ utóbbi években már herótom van a külömböző szuperhősös filmektől, de talán az egyik legjobb Marvel film amit láttam mostanában. Ritka eset, amikor egy rendező kreatív beleszólást is kap egy film franchiseban. Teljesen más hangulata van mint az előző Thor filmeknek.
8/10

The Hitmans Bodyguard (2017)
Amikor a bérgyilkost kell megvédeni. Talán az utóbbi évek legjobb akcióvígjátéka. A két főszereplő lubickol a szerepében.
8/10

Overboard (2018)
Vasmacska kölykei remake, csupán felcserélték a nemeket és az egyik karakter mexikói lett. Nem rosszabb, de nem jobb mint az előző. Tipikus példája, hogy húzzunk le még egy bőrt ugyanarról a koncepióról.
6/10

The Twilight Samurai (2002)
Maga a film inkább a szamurájok hétköznapi életét mutatja be, hogyan boldogultak az 1800-as évek végén, a szamuráj korszak hanyatlásakor. Nem akarok nagyon spoilerkedni, mert nagyon egyszerű története van.
'Must see samurai movie' listában olvastam róla, de annyiban csalódtam, hogy itt nincsenek kaszabolások és akciójelenetek (az egész filmben két összcsapás van csupán).

6,5/10 lehet második nekifutásra nagyobbat adnék

Ha inkább az elgondolkodtató kosztümös filmeket szereted ez neked való film. Amúgy a főszereplő japán színész később USA-ban is befutott, moziban (47 Ronin) és tévében is szerepelt (Lostban és a Westworld Shogun World epizódjában)

20th Century Women (2016)
Nulla ismerettel ültem le a film elé, csak annyit tudtam, hogy Annette Bening játszik benne. A film az 1970-es évek végén (disco és a punk idején) játszódik és a nagyrészt egy fiu szempontjából mutatja be a 20. századot három különböző női generáción (vele egykorű barátnőfélén, kissé idősebb női lakótárson és a fiú édesanyján) keresztül.
Néha szívbemarkoló és megható történet. Az író/rendező részben a saját élettörténetét is beleírta (lásd anya-fia kapcsolat)
Rég láttam ilyen jó filmet ebben a műfajban (afféle multigenerációs film, utána nézegettem amerikai történelemi és kulturális eseményeket is azokból az időkből)
9/10


The Spectacular Now (2013) / The Fault In Our Stars (2014)
Shailene Woodley két sikeres coming of age-es filmje. Az első egy srácról szól, akit dob a nője és egy kissé félénk csajszival probálja újból öszerakni az életét. Az utóbiban pedig a film  egy halálos beteg lányt mutat be, aki egy terápiás csoportban barátra tesz szert. Annak a témája miatt elég komoly (nehéz?) film volt.
The Spectacular Now 6/10
The Fault In Our Stars 8,5/10


The Shape of Water (2017)
Elég fura film. A hidegháború közepén egy titkos laboratoriumban egy néma lány különös kapcsolatát mutatja be egy furcsa lénnyel.
Show ContentSpoiler:
Film noir-os hangulatot áraszt, kedvem lett volna utána játszani a BioShock-al Smile
7/10

The Legend of Tarzan (2016)
Tarzan felnőtt fejjel visszatér a dzsungelbe, mert hogy van egy gonosz fickó, egy gyémántot akasz szerezni a Belga-Kongóban
Egynek elmegy, de nem kell nagy durranásra számítani, Ha a John Carter bejött valakinek, ez a film is be fog jönni
6/10


Disobedience  - A rabbi és a lánya (2017)
Szerencsétlen magyar címet kapott a film. A filmben egy nő hazatér New Yorkból egy angol ortodox zsidó közösségbe, mert a zsidó közösséget vezető rabbi (aki a nő apja) meghal. Nem spoiler, így kezdődik a film. Az ottani anglai tartozkodása alatt derül ki hogy az egyik nővel kapcsolatban volt részben ezért közösítette ki a közösség.
Nagyon vontatott, messziről kerülni. Gyenge forgatókönyv, ezen még a színészek se tudnak segíteni
4/10

Két Hitchcock-film:
Hátsó ablak
Egy fickó lábát törte. Lába gipszben, így jobb híján a zárt belső udvarban egy ablakból a szomszédokat figyeli. Azonban egyik alkalommal gyanús lesz az egyik lakó, miután annak felesége eltünik.
Első filmem amiben Grace Kelly is szerepelt. Az a nő tényleg csodaszép volt.

Láttam már ehhez hasonló filmeket. Így nem volt meg az újdonság varázsa.
Egy teljesen ugyanílyet is láttam már (Christopher Reeves főszerpelésével), amiről utánaolvastam és kiderült, hogy az egy 90-es évekbeli tévéfilm változata volt ennek.
6/10

Észak-Északnyugat
Alapsztori: Egy reklámszakembert összekeverik egy másik fickóval, elrabolják. Kiderül, hogy egy ismeretlen ügybe akarják belekeverni, majd végül leitatják, kocsiba rakják és a szakadék felé vezetik. Végül azonban a rendőrség elkapja a fickót ittas vezetésért. Mikor másnap a rendőrséggel elmegy ugyanerre a helyre, az ottaniak letagadnak mindent, ráadásul kiderül, hogy a ház tulajdonosa ENSZ-képviselő is. Megkérdőjelezik a főszereplő hitelességét, ő azonban nem hagyja magát és nyomába ered a fickónak, akivel előző este összekeverték.

Baromi jó thiller. Valahol írják hogy vígjáték is, de ez nem igaz, csupán vannak néha Carry Cary Grantnek jó dumái benne. Izgalmas, látványos és folyamatosan lekötött. Majd 70 60 év után is kötelező film. Ajánlom mindenkinek!
8,5/10
Válaszol
#94
(2018-09-03, 00:46:49)kiskiraly Írta: Észak-Északnyugat
Alapsztori: Egy reklámszakembert összekeverik egy másik fickóval, elrabolják. Kiderül, hogy egy ismeretlen ügybe akarják belekeverni, majd végül leitatják, kocsiba rakják és a szakadék felé vezetik. Végül azonban a rendőrség elkapja a fickót ittas vezetésért. Mikor másnap a rendőrséggel elmegy ugyanerre a helyre, az ottaniak letagadnak mindent, ráadásul kiderül, hogy a ház tulajdonosa ENSZ-képviselő is. Megkérdőjelezik a főszereplő hitelességét, ő azonban nem hagyja magát és nyomába ered a fickónak, akivel előző este összekeverték.

Baromi jó thiller. Valahol írják hogy vígjáték is, de ez nem igaz, csupán vannak néha Carry Grantnek jó dumái benne. Izgalmas, látványos és folyamatosan lekötött. Majd 70 év után is kötelező film. Ajánlom mindenkinek!
8,5/10

Legjobb Hitchcock film, utána ez jön nálam: https://www.imdb.com/title/tt0052357/  Cool
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli George Bailey hozzászólását:
  • kiskiraly
Válaszol
#95
Nyár / Leto (2018)
Orosz dráma
80-as évek orosz underground zenészek a szovjet államtartás nyomásában. 
A rendező analógiának használja értelmezésem szerint, hogy maximum finomult ez a nyomópont a művészekre, mintsem feloldódott. Nagyon személyes alkotás, egyedül a vége húzhat fel pár szemöldököt.
A zene választás pazar, a kor hangulata kiváló, nosztalgiavonat is lehet egyeseknek, sőt még azoknak is akik nem éltek abban a korban. A punkos-lázongó jelenetek a zenékkel fűszerezve, egy furcsa belső világot mutattak számomra. 

Végezetül baszottul imádtam az egészet, valamiféle hanyageleganciában készült, nálam nagyon betalált a film. A néhai kiszólások a nézőknek, és a vonatos jelenet, egyenesen beleszerettem a filmbe.

nem számozok itt lesz spoilerben egy jelenet amely esetleg kedvet adhat egyeseknek

Show Contentjelenet a filmből:
Válaszol
#96
(2018-09-02, 21:14:01)George Bailey Írta: Miútán a Szellemirtókról és az Oceans elevenről (meg/vagy twelve és thirteen) készítettek női változatú filmet, vajon mi jön még?

Én ezekre tippelek: A keresztanya, A hét mesterlövésznő, Miss Rambo, Tizenkét dühös asszony, A Gyűrűk asszonya, Leia a profi, Az oroszlánkirálynő, Briana élete,  Daniella Darco. Big Grin

Ki tud még?

A Donnie Darko-nak volt női változata S. Darko (2009) imdb:3.6 nem néztem megSmile Kifejezetten női western meg a Rosszlányok, ami tűrhető volt...

[Kép: 29p2644.jpg]
Válaszol
#97
Tongue 
Sicario: Day of the Soldado 7/10

Az év (eddigi) legvártabb filmje volt nálam, de sajnos elmarad az első részétől. Az 10,5/10 volt nálam. Big Grin
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#98
Brick 
Sicario: Day of the Soldado

Egyet kell értenem az előttem szólóval ,igaz kevesebb pontszámmal
10/6
Válaszol
#99
(2018-09-19, 08:28:24)adathor Írta: Sicario: Day of the Soldado

Egyet kell értenem az előttem szólóval ,igaz kevesebb pontszámmal
10/6

Az előtted (Han) szólónak nincs neve? Dodgy

Show Contentspoiler:
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
UFO

Nem ez a film fogja megrengetni a világot, de a témában remek kis alacsony költségvetésű alkotás, így senki ne várjon szuper cgi jeleneteket..
viszont érdekes, agyalós..alaptémájában a 3. típusú találkozásokra, történet vezetésében kicsit a Kapcsolat-ra hajaz..
jó film..de persze az ilyet nehéz jól befejezni, ez a gyengébb pontja a filmnek, de korrekt.
( amit tartalomban leírnak tor. oldalakon az marhaság, köze sincs a filmhez) én nem írnék semmit róla, akit érdekel nézze meg.

8/10


The Man from Earth     Holocene


A remek Őslakó c. film folytatása..az előd igen magas mércéjét már természetesen nem tudta megugrani, de egész jó kis folytatás. A meglepetés elmarad, hiszen aki látta az elsőt, tudja mi a lényege, de érdekes volt így is, első film nélkül nem érdemes megnézni, jól alakították a történetét a mai korhoz.

7/10
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 5 Vendég