This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatkritikák
#21
Stargate: Origins S01 - 0.001/10

Show ContentW.T.F.:
Válaszol
#22
Altered Carbon
Tudom imdb-re nem adunk de az első rész sehogy sem 8,3!!!
Oké,hogy látszik van lóvé a sorozatban de a sztori nekem eddig semmi extra.
Véget ért az első rész ,nem éreztem ,hogy húú de várom a következőt...
Kap még 1-2 részt aztán hali
6/10

Mikor lesz megoldva,hogy az utolsó hozzászólás legyen az "első"?
Válaszol
#23
(2018-03-18, 13:54:39)adathor Írta: Mikor lesz megoldva,hogy az utolsó hozzászólás legyen az "első"?

https://forum.feliratok.eu/showthread.php?tid=72
Lucifer, stay! Good devil.
Válaszol
#24
Troy: Fall of a City. Az IMDB-re szoktam adni, de itt nagyon, naaagyon melléfogtak. Nekem nagyon tetszik. Végre nem csak a csaták meg a jó csajok és pasasok dominálnak. Itt részletesen foglalkoznak az emberek érzéseivel, személyiségével. Nagyon merész ötletek, szinte polgárpukkasztó megoldások váltják egymást. Az biztos, hogy alaposan igénybe veszik az ember toleranciájának legszélesebb skáláját. De ettől jó, és újszerű. Nálam 8/10. Az IMDB által kihozott 3,6 egy rossz vicc. Olvastam, hogy a görögök és a nagy mitológia szakértők ki vannak miatta akadva, és ezért több százan 0-át adtak az érékeléskor. Nekem az a lényeg, hogy érdekes, látványos, romantikus és  drámai legyen egy ilyen történet. Jó szórakozást nyújt! És ez a lényeg.
Válaszol
#25
Damnation

[Kép: damnation.jpg]

Dicsértem ezt a sorozatot... egészen az utolsó rész végéin. Hatalmasat csalódtam benne.
Oké, az 1. évad végén még nem lehetett tudni, hogy kaszálni fogják, de így érjen véget... Sad
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#26
The Terror (2018)

Egész jónak tűnik... Előzetes: https://www.youtube.com/watch?v=rnN7Aad3c7A

[Kép: 2z85mk1.jpg]
Válaszol
#27
(2018-03-26, 18:56:16)Don Camillo Írta: The Terror (2018)

Egész jónak tűnik... Előzetes: https://www.youtube.com/watch?v=rnN7Aad3c7A

[Kép: 2z85mk1.jpg]

Szerintem is... pedig cseppet sem vagyok horror-rajongó.
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#28
O.J.: Made in America S01 - 9.9/10

Show Content18+:
Válaszol
#29
Thumbs Up 
Seven seconds   nagyon erős 9/10

[Kép: Seven-Seconds-tr-5311-e1519401761233.jpg]

A hangulat kezd elfajulni Jersey afro-amerikai lakosai és kaukázusi rendőrei között, amikor egy tini afro-amerikai fiút súlyosan megsebeznek a város rendőrei.
Nem hittem volna, hogy ennyire be fog jönni. Mindenkinek ajánlom! Cool
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#30
The X-Files S11 - 3/10

Show ContentVégre vége?:
Válaszol
#31
Régen a Jóban rosszban vagy a Barátok közt c sorozatban szerepel egy afrikai kinézetű (néger, de magyar) fiatal csaj.
Asszem csak pár rész erejéig valami mellékszereplő volt.

Nem tudjátok mi volt a neve?
Válaszol
#32
Homeland 7. évad 9.rész. Szenzációs rész. Végig izgalmas, de az utolsó 7-8 perc számomra olyat hozott, amitől még most is égnek áll a szőröm. Valami hihtetlen rendezői, operatőri, zenei és nem utolsó sorban színészi alakítás. Új korszakot írt a rész számomra. A 7/9 előtti és utáni részek vannak innentől. 10/10
Válaszol
#33
Carlos S01 (2010) - 7/10

Show ContentPicit száraz történetvezetés...:
Válaszol
#34
Marvel's Jessica Jones S02 - 7/10 (Kifulladt, 3. évad felesleges.)


Show ContentTrish...:
Válaszol
#35
Smile 
Tabula rasa 8,5/10

[Kép: tabula_rasa_thumbnail620x348.jpg]

Ezt ki ne hagyjátok. Annyi benne a csavar, hogy kilóra lehetne árulni. Big Grin
Blackpanther, megnézed? Te szereted az ilyen nem amcsi dolgokat.

Show Contentspoiler:
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli George Bailey hozzászólását:
  • Mr. Bishop®
Válaszol
#36
(2018-04-24, 18:59:46)George Bailey Írta: Tabula rasa 8,5/10

Blackpanther, megnézed? Te szereted az ilyen nem amcsi dolgokat.

Felirat nélkül nem valószínű...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

The Rain S01 - 3/10

 
Show ContentSpoiler:
Válaszol
#37
Big Mouth S01 - 8.5/10
Válaszol
#38
Mai Sorozatjunkie hír:

A Cobra Kai 2. évadjában állandó szereplő lesz Martin Kove, aki a filmekben John Kreese-ként gonoszkodott.
[Kép: cl.gif]

Video erről, winnie jóvoltából:

https://www.youtube.com/watch?v=IOdLx1XjgDE
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






Válaszol
#39
Én csak biztatni tudok mindenkit, hogy próbáljon rá a Netflix spanyol üdvöskéjére - ami a legnézettebb nem angol nyelvű sorozatuk lett.

Egy "bankrablás" megvalósításáról szól nem mindennapi köntösben, azoknak is ajánlanám, akiket ez a téma hidegen hagy, mivel egészen pörgős, fordulatos, és szerethető karakterekkel operál. Minden hibája ellenére annyira eltalálták, hogy nálam ez 10/10-es.

Ráadásul az évad felétől fordítót keres. Big Grin

La Casa de Papel

[Kép: Money-Heist-cast-01.jpg]
Válaszol
#40
(2018-06-02, 19:43:07)bence1237 Írta: Én csak biztatni tudok mindenkit, hogy próbáljon rá a Netflix spanyol üdvöskéjére - ami a legnézettebb nem angol nyelvű sorozatuk lett.

Egy "bankrablás" megvalósításáról szól nem mindennapi köntösben, azoknak is ajánlanám, akiket ez a téma hidegen hagy, mivel egészen pörgős, fordulatos, és szerethető karakterekkel operál. Minden hibája ellenére annyira eltalálták, hogy nálam ez 10/10-es.

La Casa de Papel


Nálam ez egy kb. 6,5/10. Egyik szereplővel sem tudtam rokonszenvezni. Confused

Már vagy 2 hónapja a gépemen van a 2. évad, de azóta se szántam rá magam. Angel
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég