This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Köszönetnyilvánítások
balibacsika,


koszi a The Bureau  forditasokat!


Smile Smile Smile
Válaszol
(2018-12-27, 21:09:21)kata111 Írta: balibacsika,


koszi a The Bureau  forditasokat!


Smile Smile Smile

Kata! Szívesen!  Smile

b.
-----------------------------------------------------------
Aktuális fordítások:
- nincs

Fordításra váró sorozat:
- Visszadva minden sorozat, befejeztem a fordítást!
-----------------------------------------------------------

Oi, referee, are you blind?
Válaszol
@blazen Köszi a Bojack Horseman - 5x12 feliratot. Smile


"Aki a jóga segítségével lemondott a cselekvésről, kételyét tudással metszette szét, s önmaga ura, azt nem béklyózzák többé tettei."



Válaszol
matruska köszi a Van Helsing S03E12 feliratot [Kép: smile.png]
Válaszol
Thumbs Up 
Kai - Oszi | Chilling Adventures of Sabrina 1x06
Pilot | The Ranch 3x01-02

Köszi a feliratokat!  Smile
Válaszol
Nagyon szépen köszönöm a The Inevitable Defeat of Mister & Pete film fordítását Smile
A bejelentés miatt kerestem rá és megtetszett az előzetes.

The Inevitable Defeat of Mister & Pete - Gameface
Válaszol
@Riximus - @BJani  Köszi a Maniac - 1x02 feliratot. Smile


"Aki a jóga segítségével lemondott a cselekvésről, kételyét tudással metszette szét, s önmaga ura, azt nem béklyózzák többé tettei."



Válaszol
@Szandii, köszi szépen a Titans feliratokat, és azt is, hogy felhívtad rá a figyelmem! Ezer hála!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Riximus hozzászólását:
  • Szandii
Válaszol
@Oldfan kolléga!


Hónapok óta várok a The Unknown Soldier (Tuntematon sotilas) feliratra, most végre lett!

Köszönöm!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mr. Bishop® hozzászólását:
  • oldfan
Válaszol
Millió köszönet:

 @Szaki  -nak a Vikings.S05E15  rész  fordításáért . [Kép: biggrin.png]

B.U.É.K
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2018-12-30, 09:29:20)Mr. Bishop® Írta: @Oldfan kolléga!


Hónapok óta várok a The Unknown Soldier (Tuntematon sotilas) feliratra, most végre lett!

Köszönöm!

Szívesen, maestro. (Sajnos, látom, mindig semmi új Texas Rising ügyben.)
Ui: Ama híres "Nyitott" oldalon már 21 napja kint van egy másik verzió. Mennyi várakozást megspórolhattál volna... Big Grin 

Komolyan: Csak oroszok készítette angol nyelvű rajongói subokkal botlottam össze, amikben rengeteg rossz adatot és tükörfordítást találtam. Babra munka volt a regénnyel összevetni és kigyomlálni a félrement részleteket. Továbbá ez a feldolgozás az alapmű cenzúra mentes szövege alapján készült, és az előző mozikban nem található jeleneteknél végképp rosszul jöttek az érettségi szintet sem elérő "angol" mondatok. Így elég lassan készültem el vele.
There are many things in life that will catch your eyes but only a few that will catch your heart. Pursue those...
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli oldfan hozzászólását:
  • Mr. Bishop®, vyland
Válaszol
Thumbs Up 
És az idei utolsó megköszönésem goes to... @oldfan bácsi 4 Tuntematon sotilas felirat elkészítésébe fektetett munkájáért. Shy
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli George Bailey hozzászólását:
  • oldfan
Válaszol
(2018-12-30, 12:16:29)George Bailey Írta: És az idei utolsó megköszönésem goes to... @oldfan bácsi 4 Tuntematon sotilas felirat elkészítésébe fektetett munkájáért. Shy

You're welcome, Mr. Bailey.
There are many things in life that will catch your eyes but only a few that will catch your heart. Pursue those...
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli oldfan hozzászólását:
  • George Bailey
Válaszol
@Szaki Köszönöm a Vikings 5x15 feliratát!
Válaszol
Nagyon szépen köszönöm a feliratokat Smile

Vikings 5x15 ---> Szaki

Outlander 4x07 ---> gricsi - kissoreg

The Unknown Soldier /Tuntematon Sotilas/ ---> Oldfan  (Herranjumala, ezt látni kell)




Tuntematon sotilas

Tuntematon sotilas
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli sznorbi hozzászólását:
  • George Bailey, oldfan
Válaszol
@gricsi - @kissoreg köszönöm szépen az Outlander S04E07 feliratot!   [Kép: heart2.gif]
Lucifer, stay! Good devil.
Válaszol
Big Grin 
(2018-12-30, 11:41:22)Romeoo Írta: Millió köszönet:

 @Szaki  -nak a Vikings.S05E15  rész  fordításáért . [Kép: biggrin.png]

B.U.É.K

Nagyon szívesen a Vikingset @Romeoo , @Draugr , @sznorbi !
Válaszol
(2018-12-30, 11:47:42)oldfan Írta:
(2018-12-30, 09:29:20)Mr. Bishop® Írta: @Oldfan kolléga!


Hónapok óta várok a The Unknown Soldier (Tuntematon sotilas) feliratra, most végre lett!

Köszönöm!
Ui: Ama híres "Nyitott" oldalon már 21 napja kint van egy másik verzió. Mennyi várakozást megspórolhattál volna... Big Grin 

Komolyan: Babra munka volt .... Így elég lassan készültem el vele.
Láttam, kétségbe is voltam esve, hogy így marad... de aztán voltál szíves, jöttél és készítettél hozzá egy korrekt fordítást...
így megérte mindenképpen az erőfeszítést, respect Smile
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli Mr. Bishop® hozzászólását:
  • George Bailey, oldfan, Szaki
Válaszol
Vyland (LXS),


koszi a Bajo sospecha feliratot!


Wink Wink
Válaszol
Nagy köszönet balibacsikanak a Le Bureau des Légendes S04E03 fordításért! Smile
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 23 Vendég