This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Köszönetnyilvánítások
@KP Köszi a Samson feliratot. Smile


"Aki a jóga segítségével lemondott a cselekvésről, kételyét tudással metszette szét, s önmaga ura, azt nem béklyózzák többé tettei."



Válaszol
Köszönöm, kedves KP, a Samson magyar feliratát. Már nagyon vártam! Heart
Válaszol
@matruska Köszi az Everything Sucks! - 1x05 feliratot. Smile


"Aki a jóga segítségével lemondott a cselekvésről, kételyét tudással metszette szét, s önmaga ura, azt nem béklyózzák többé tettei."



Válaszol
Köszönöm a feliratot:
Pilot & LHX  - Designated Survivor
zbsub & szuladam  - The100
pittyke  - The City and the City

Köszönöm az időzítést: J1GG4
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli BGabor85 hozzászólását:
  • J1GG4, pittyke
Válaszol
(2018-05-27, 17:02:32)jivanmukta Írta: @matruska Köszi az Everything Sucks! - 1x05 feliratot. Smile

koszonom en is!

Smile Wink
Válaszol
pittyke - timrob! Köszönöm a Colony feliratot!!!
Üdv: Lacika  Blush
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli nylacika hozzászólását:
  • Riki0113
Válaszol
Millió köszönet:

pittyketimrob -nak a Colony.S03E04 rész fordításáért.
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
timrob és pittyke köszi a Colony S03E04 feliratot Smile
Válaszol
Thumbs Up 
Mor Tuadh - Alias | Marvel's Jessica Jones 2x08
Szaki & Pilot | Chicago Fire 6x22-23

Köszi a feliratokat!  Shy
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Adamzget2 hozzászólását:
  • Szaki
Válaszol
Szaki & Pilot,

koszi a CF feliratot!

Smile Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli kata111 hozzászólását:
  • Szaki
Válaszol
@mata : Köszönöm a The Commuter SubRipjének feltöltését! Ugyanakkor nem tudok szó nélkül elmenni a mellett, hogy ahhoz képest, hogy ez egy hivatalos subrip (gondolom ez kerül a dvd-re, br-re) telis-tele volt elírással és egyéb formai hibával. Már egy egyszerű helyesírás-ellenőrző ráfuttatása is sokat segített volna, egy átnézés meg méginkább.
Válaszol
(2018-05-28, 11:22:50)gricsi Írta: @mata : Köszönöm a The Commuter SubRipjének feltöltését! Ugyanakkor nem tudok szó nélkül elmenni a mellett, hogy ahhoz képest, hogy ez egy hivatalos subrip (gondolom ez kerül a dvd-re, br-re) telis-tele volt elírással és egyéb formai hibával. Már egy egyszerű helyesírás-ellenőrző ráfuttatása is sokat segített volna, egy átnézés meg méginkább.

Az ilyen hibák simán a rossz rippelés miatt is előfordulhatnak. Én nem mentem át rajta helyesírás-ellenőrzővel, csak a legalapabb formai dolgokat javítottam. Ha viszont neked lenne rá erőd/kapacitásod, nyugodtan ess neki, és javítsd még, amit jónak látsz.
Válaszol
(2018-05-28, 11:36:21)mata Írta:
(2018-05-28, 11:22:50)gricsi Írta: @mata : Köszönöm a The Commuter SubRipjének feltöltését! Ugyanakkor nem tudok szó nélkül elmenni a mellett, hogy ahhoz képest, hogy ez egy hivatalos subrip (gondolom ez kerül a dvd-re, br-re) telis-tele volt elírással és egyéb formai hibával. Már egy egyszerű helyesírás-ellenőrző ráfuttatása is sokat segített volna, egy átnézés meg méginkább.

Az ilyen hibák simán a rossz rippelés miatt is előfordulhatnak. Én nem mentem át rajta helyesírás-ellenőrzővel, csak a legalapabb formai dolgokat javítottam. Ha viszont neked lenne rá erőd/kapacitásod, nyugodtan ess neki, és javítsd még, amit jónak látsz.

Nem tudtam, hogy a rippelés is okozhat "károkat" a feliratban! Ebben az esetben akkor visszaszívom.
Válaszol
@J1GG4 - @pittyke - @timrob köszönöm szépen a Colony S03E04 feliratot!

Anonymus köszönöm szépen a Billions S03E10 SubRipet!

Anonymus köszönöm szépen a Patrick Melrose S01E03 SubRipet!
Lucifer, stay! Good devil.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli press68 hozzászólását:
  • J1GG4
Válaszol
Köszönöm a feliratot:
Pilot & Szaki - Chicago Fire
pittyke - timrob - Colony

Köszönöm az időzítést: Sanders, J1GG4
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli BGabor85 hozzászólását:
  • J1GG4, Szaki
Válaszol
Köszönöm quinell a Cobra Kai feliratokat!!!!
Válaszol
Smile 
(2018-05-28, 17:16:25)BGabor85 Írta: Köszönöm a feliratot:
Pilot & Szaki - Chicago Fire
pittyke - timrob - Colony

Köszönöm az időzítést: Sanders, J1GG4
Nagyon szívesen a CF-et Adamzget2, kata111 és BGabor85, Pilot nevében is!
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Szaki hozzászólását:
  • Adamzget2, kata111
Válaszol
Mor Tuadh - Alias - Jessica Jones 2x08
anivrbi & Ingorion - Legion 2x08

Köszi a feliratokat.
Válaszol
cateye & PhilKessel .


koszi az MS forditast!

Smile Smile Smile
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli kata111 hozzászólását:
  • cateye, PhilKessel
Válaszol
pittyke! Köszönöm a Quantico 3/4-et!
Üdv: Lacika  Blush
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli nylacika hozzászólását:
  • pittyke
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 99 Vendég