This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Adminok figyelmébe
(2020-03-06, 20:40:02)jivanmukta Írta: Üdv!

Valaki rá tud nézni a Charlie's Angeles SubRipre? 
Én "beszereztem" az 1080p-DRONES verzót, de nem passzol hozzá a felirat. Smile
Az oldalon fent levő magyarnak más az időzítése mint az angolnak, holott ugyanazokhoz a verziókhoz kellene jónak lenniük.

Helló!

Javítva, kösz a jelzést.
Válaszol
(2020-03-06, 21:05:03)J1GG4 Írta:

Az oldalon fent levő magyarnak más az időzítése mint az angolnak, holott ugyanazokhoz a verziókhoz kellene jónak lenniük.

Helló!

Javítva, kösz a jelzést.

Nagyon szívesen a jelzést, és köszönöm még egyszer a SubRipet, és azt, hogy ilyen gyorsan orvosoltad a problémát! Smile
„Önmagam vagyok önmagam otthona, önmagamban lelek otthonra, önmagam vagyok saját menedékem.”
Válaszol
(2020-03-06, 21:41:50)jivanmukta Írta:

Helló!

Javítva, kösz a jelzést.

Nagyon szívesen a jelzést, és köszönöm még egyszer a SubRipet, és azt, hogy ilyen gyorsan orvosoltad a problémát! Smile

Igazából én voltam, csak J1GG4 aratta le érte a babérokat. Big Grin
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli mata hozzászólását:
  • bubu001
Válaszol
(2020-03-06, 21:47:45)mata Írta:
(2020-03-06, 21:41:50)jivanmukta Írta:

Helló!

Javítva, kösz a jelzést.

Igazából én voltam, csak J1GG4 aratta le érte a babérokat. Big Grin

Akkor nem leszek rest újra megköszönni, ezúttal neked: Köszönöm szépen! Smile
„Önmagam vagyok önmagam otthona, önmagamban lelek otthonra, önmagam vagyok saját menedékem.”
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli jivanmukta hozzászólását:
  • mata
Válaszol
A YouTube Premium elkaszálta az Impulse-t. Ez mondjuk nem akkora hír azok után, hogy leépítették a szkriptelt portfoliót (csak a Cobra Kai és a Liza on Demand maradt meg), de egy ideig még volt esély a túlélésre, azonban a készítő tegnap jelezte, hogy nem sikerült tovább adni máshova a sorozatot, így azt nem folytathatják.

sorozatjunkie.

Kár érte.
Így ki lehet venni az új évadra várók listájából.
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.

Válaszol
(2020-03-11, 17:01:41)Maci Laci Írta: A YouTube Premium elkaszálta az Impulse-t. Ez mondjuk nem akkora hír azok után, hogy leépítették a szkriptelt portfoliót (csak a Cobra Kai és a Liza on Demand maradt meg), de egy ideig még volt esély a túlélésre, azonban a készítő tegnap jelezte, hogy nem sikerült tovább adni máshova a sorozatot, így azt nem folytathatják.

sorozatjunkie.

Kár érte.
Így ki lehet venni az új évadra várók listájából.

Köszi a jelzést, átállítottam.
Aktuális fordítás: UnREAL (s04), Upload (s01), Midnight Sun (2018)
Új évadra vár: Fear the Walking Dead (s06)
Előfoglalt: The Raven Cycle (s01)

Twitter | Facebook
Válaszol
Sziasztok!

Az oldalon levő Rise of Empires: Ottoman magyar felirat pack talál a Rise.of.Empires.Ottoman.S01.COMPLETE.720p.NF.WEB-DL.x264-GTV rlshez.
J1GG4 megjegyzése 2020-03-13, 16:31:28:
Kösz, beírtam.
Válaszol
Sziasztok!

J1GG4-nek szeretnék egy észrevételt tenni - az Avenue 5 angol felirat 1. évad utolsó (9.) része 1x10 néven került fel.

Mivel az évadpakk is csak 9 részt tartalmaz, elkezdtem keresgélni, mi lehet az a 10. rész és honnan tölthető le. Miután sehol nem találtam, leszedtem az angol feliratot és belenéztem - ekkor derült ki, hogy el lett írva a fordítás címe.
Légyszi javítsátok az egyértelműség kedvéért.

Eddigi munkádat megköszönve üdv,
Magenta
eszticsillag megjegyzése 2020-03-19, 09:55:46:
Az ilyen hibákat a továbbiakban ebben a témában jelezd!
Válaszol
(2020-03-19, 07:28:58)Magenta99 Írta: Sziasztok!

J1GG4-nek szeretnék egy észrevételt tenni - az Avenue 5 angol felirat 1. évad utolsó (9.) része 1x10 néven került fel.

Mivel az évadpakk is csak 9 részt tartalmaz, elkezdtem keresgélni, mi lehet az a 10. rész és honnan tölthető le. Miután sehol nem találtam, leszedtem az angol feliratot és belenéztem - ekkor derült ki, hogy el lett írva a fordítás címe.
Légyszi javítsátok az egyértelműség kedvéért.

Eddigi munkádat megköszönve üdv,
Magenta

Kösz a jelzést, javítva. Amúgy pedig csak a magyar címnél volt elírva, az alsó sorban 9-es volt. Big Grin
Válaszol
Egy apróság a beérkezett üzeneteknél (https://forum.feliratok.eu/private.php):

[Kép: QnoaGlP.png]
Godem megjegyzése 2020-03-31, 09:40:41:
Köszi, javítottam!
Válaszol
Üdv @J1GG4

Az általad időzített Homeland felirat biztos azokhoz a verziókhoz jó?  (WEB-XLF, WEBRip-ION10, AMZN.WEBRip.720p-NTb, AMZN.WEB-DL.720p-NTb, WEBRip.720p-RMTeam, WEB-DL.720p-RMTeam, AMZN.WEBRip.1080p-NTb, AMZN.WEB-DL.1080p-NTb, WEBRip.1080p-RMTeam, WEB-DL.1080p-RMTeam)

Lex felirata is ezekhez jó elvileg, de letöltve a két fájlt az időzítés eltér.
Válaszol
(2020-03-30, 18:52:10)jivanmukta Írta: Üdv @J1GG4

Az általad időzített Homeland felirat biztos azokhoz a verziókhoz jó?  (WEB-XLF, WEBRip-ION10, AMZN.WEBRip.720p-NTb, AMZN.WEB-DL.720p-NTb, WEBRip.720p-RMTeam, WEB-DL.720p-RMTeam, AMZN.WEBRip.1080p-NTb, AMZN.WEB-DL.1080p-NTb, WEBRip.1080p-RMTeam, WEB-DL.1080p-RMTeam)

Lex felirata is ezekhez jó elvileg, de letöltve a két fájlt az időzítés eltér.

Rossz release-listát írtam ki hozzá, kösz a jelzést, javítottam.
Válaszol
(2020-03-20, 11:16:17)Ralome Írta: Egy apróság a beérkezett üzeneteknél (https://forum.feliratok.eu/private.php):

Nálam még mindig ott van Huh
Válaszol
(2020-04-01, 10:17:33)Ralome Írta:
(2020-03-20, 11:16:17)Ralome Írta: Egy apróság a beérkezett üzeneteknél (https://forum.feliratok.eu/private.php):

Szóltam Godemnek, köszi a jelzést.
Válaszol
(2020-04-01, 10:42:18)Mor Tuadh Írta:
(2020-04-01, 10:17:33)Ralome Írta:

Szóltam Godemnek, köszi a jelzést.

Most már jó Smile
Válaszol
Kedves Adminok,
a filmekhez feltett alábbi felirat egy sorozat része, (1. évad 8. epizód) de a feliratot nem lehet letölteni, mert hibás a link.
Köszönöm, ha megnézitek
Hailey Dean megoldja: Gyilkosság receptre (SubRip)
Hailey Dean Mysteries: A Prescription for Murder (2019) (HDTV-W4F, 720p-W4F, 1080p-W4F)
Válaszol
(2020-04-03, 10:02:54)obk Írta: Kedves Adminok,
a filmekhez feltett alábbi felirat egy sorozat része, (1. évad 8. epizód) de a feliratot nem lehet letölteni, mert hibás a link.
Köszönöm, ha megnézitek
Hailey Dean megoldja: Gyilkosság receptre (SubRip)
Hailey Dean Mysteries: A Prescription for Murder (2019) (HDTV-W4F, 720p-W4F, 1080p-W4F)

Kösz a jelzést! Valamiért nem tetszett neki a fájlnév, átírtam addig, amíg Godem utánajár. Smile
Válaszol
Sziasztok

Nem vagyok túl rutinos az itteni problémákkal, de most úgy tűnik nekem, hogy az évad pakkokat nem lehet letölteni, csak az egyedi feliratokat.
A zip fájlok nem jönnek le.

mod    : Most működik, nem értem mi volt. Törölném ezt ha tudnám.
mod 2.: Megint nem megy.. Huh

Köszönöm mindenkinek a munkáját. Jó, hogy vagytok.
Válaszol
kedves Adminok,

Alice azt irta, hogy bekuldott When Calls the Heart forditasokat.
Valahogy sehogyse talalom..
Tudnatok segiteni?

koszi most megtalaltam.
Válaszol
(2020-04-08, 09:37:10)kata111 Írta: kedves Adminok,

Alice azt irta, hogy bekuldott When Calls the Heart forditasokat.
Valahogy sehogyse talalom..
Tudnatok segiteni?

koszi most megtalaltam.

Ez általában jó eséllyel azt jelenti, hogy hamarabb keresed, mint hogy feltöltenénk. Smile Türelem.
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég